TELEKO

Bytom

Opinie o TELEKO

msk

mnie też to zastanawia i wcale nie przekonuje @akwa..

może jakieś spotkanie w cechu na placku, jak za starych lat?

Wpominajacy

Czy ktoś jeszcze pamięta o tej firmie? Narzekało się ale była naprawde wporzo. Moze jakies spotkanie?

Były

Teleko jeszcze istnieje jednak nie w tym zakresie co kiedyś, chyba pozostał tylko sklep

zajc

Czytając opinie 'zniesmaczonej' widać, że nie dotarło co było przyczyną tych zwolnień. SE wypowiedział umowę i koniec, ściana. Prezes i dyr. personalna mieli najgorszą rolę. Zwolnienia były przeprowadzone kulturalnie, odprawy wypłacone. Za co ludzie mieliby pracować do emerytury jak nie było kontraktu? Ludzie w Teleko byli naprawdę w porządku. Prezes w porządku, kulturalny i spokojny gość (może czasem zbyt), często zaglądał na serwis, zobaczyć co się dzieje, zapytać co słychać. Personalna (Pani od ISO) bardzo inteligentna i ładna babka (rzadkie połączenie:)). Kierownik serwisu - spokojny istrasznie służbowy, do bólu przysyłający polecenia, pomysły ;) mailowo i kochający statystykę:) Tez w porządku. Czasami zdarzały się różne spiecia,bardziej z magazynem (pozdrowienia dla kierownika magzynu ;) ale to przy takiej grupie normalka. Może tak zebrać ludzi i założyć nową firmę?Pozdrowienia dla wszystkich pracujących kiedyś w Teleko

zniesmaczona

W tej firmie można było pracować do emerytury, ale prezes i personalna zwalniali jak chcieli. Nikt nic nie zrobił, nawet prezez liberty.Wiele osób mogło zostać

Krzysiel

Teleko jest tzn bylo super, szkoda upadku takiej firmy. Pozdrowienia dla byłych pracowników. :)

Zostaw opinię o TELEKO - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEKO