profit-bud

Zabrze

Opinie o profit-bud

AZ

Polecam! Na etapie zamówienia Pan Tomasz Komorski naprawdę walczył o klienta doradzał, udzielał rabatu, tak, by klient był zadowolony. Dostawa była w terminie. Niestety jeden z towarów musiał być reklamowany z winy producenta. I tutaj znowu p. Tomasz nie "opuścił" klienta pomagał w załatwieniu formalności, negocjował dobre warunki reklamacji. Słowem jestem zadowolona z usług sklepu.

Taco

Skoro "firma" oferuje najniższą krajową i jeszcze oczekuje, że potencjalny pracownik zarejestruje się przed zatrudnieniem jako bezrobotny to śmierdzi mi to na na kilometr. Pomijam kwestię legalności takich praktyk.

szalony

Witam wszystkich zainteresowanych ! 1.Jakim prawem na stronie internetowej widnieją zdjęcia inwestycji które nie były wykonane przez firmę ! 2.Część zdjęć pochodzi z jeszcze z czasów poprzednich firm Pana prezesa Marbud Home-up ,które jak szybko powstały tak szybko kończyły zywot ,zostawiając po sobie niezapłacone faktury i oszukanych ludzi 3.Gdzie podział się Pan prezes brak go w zespole ,czy to prawda ze siedzi? Pozdrawiam wszystkich podwykonawców którym P.Kowalczyk nie zapłacił ,hurtownie i inwestorów od ktorych pobrał zaliczki i zniknoł. Ocena mierna to za duzo dla takiego zera jak P.Prezes mysle ze juz były prezes

jedziesz w 5 do roboty a w 4 robisz orasz na majstra jak pies za 8 zł oferta z olx to bujda

przyjaciel majstra

potrzebujesz wydac kupe kasy zadzwon do profi bud tam majster wyceno ci robote na tyle ze sie nie połapiesz

rafał

tam nie jestzle majster to faja gruba ponoc z bojówki górnika tak gada za kazde metr kostki przepłacasz conajniej 25 zl w tej firmie

podwykonawca

Firma a w szczególności właściciel (usunięte przez administratora)to niepoważny człowiek, opóźnienia w zapłacie 6 m-cy , nie odbieranie telefonu to nagminne. Nie polecam współpracy z takimi ludźmi.

Anonim

Wyzysk nic więcej. Liczą się tylko cyferki i normy(wygórowane). Każdy to złodziej i oszust w oczach pracodawcy.Ci co na firmę pracują nic nie mają, nawet słowa wesołych świąt na święta.Mobbing na porządku dziennym. Jaki awans? tam nie ma czegoś takiego. Większość pracowników już odeszła z tej firmy bo wiedzieli że nie ma w niej przyszłości .Stawka za friko. Najlepiej to jeszcze obniżyć najniższą krajową.Radzę omijać szerokim łukiem.

Anonim

No to *zł nie dostaniesz tylko 6zł wyzysk nic więcej. Ci co naprawdę na firmę pracują nic nie mają. Nawet urlopów.

kim-dzong-bud

czy jako początkujący budowlaniec warto żebym się starał tam o pracę. przede wszystkim zależy mi na doświadczeniu ale mimo krótkiego stażu oczekuję jakiejś godziwej stawki z szacunkiem a nie jakieś żałosne 8 zł na godzinę...w poprzednim wcieleniu budowałem w korei północnej i tam lepiej płacili. no chyba że się mylę i w profit-bud lepiej obecnie budowlańcom płacą

franek

Ta firma to rodziny klan reszta chołoty za zero zł. do roboty .

Franek

(usunięte przez administratora)Ogólnie praca tam to porażka.

nikodem

Ladnie pięknie tylko za friko.

Zgadzam się co do nieprofesjonalnego podejścia-nie warto

Na szczęście krótki epizod w życiu-nie polecam

Popieram powyższe wpisy, na szczescie padają i mam nadzieje że już się niepodniosą, niepolecam nikomu. Wszechobecny mobing to coś zupełnie oczywistego i zaakceptowanego przez zastarszonych pracowników. Zeschizowany klimat.

Edi

[usunięte przez moderatora] Szkoda składać Cv

Piotr Orzechowski

A ja polecam, kocham to miejsce.

radzę omijać szerokim łukiem, nie polecam nikomu, szkoda życia, wstyd pisać w CV :D

Zostaw opinię o profit-bud - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie profit-bud