Opinie o Kral Adam Pro-Art Foto w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kral Adam Pro-Art Foto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kral Adam Pro-Art Foto o rekrutacji.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kral Adam Pro-Art Foto w Siemianowice Śląskie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Kral Adam Pro-Art Foto? Na Lento.pl jest 29 grudnia kilka ogłoszeń.

@Robert

Robercie, zatrudnionych jest z tego się orientuje około 20-25 osób? Pełna załoga i na razie nie ma wolnych etatów. Czasem podobno szukają fotografów ale to trzeba dzwonić i pytać ;)

Kryśka Nowy wpis

Z tego, co czytam, to firma robi zdjęcia w przedszkolach i żłobkach. Potrzeba może pomocy w takiej mobilnej grupie foto? Brałam udział w sesjach jako techniczna, a i z dziećmi mam doświadczenie :)) No i firma obiecuje obecność na warsztatach uznanych fotografów. Wow! Z kim mieliście warsztaty do tej pory?

Aneta Nowy wpis

Witam, może jako pracownicy orientujecie się czy nie chodzą pogłoski po firmie o rekrutacji na stanowisko sprzedawcy w sklepie fotograficznym? Poprzednia oferta wpadła mi w oko, ale rekrutacja jest zakończona. Wymagania spełniam, jeszcze studiuję zaocznie grafikę więc mocno ciekawi mnie jak wygląda tu ten rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach:)

Xyz Nowy wpis
@Aneta

Mają już dziewczynę od kilku msc na sklepie, co prawda nie wiadomo mi żeby szukali kogoś do pracy ale zawsze warto zadzwoni zapytać czy złożyć cv ;)

Od lat pasjonuję się fotografią, ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy byłaby szansa zarabiać a przy okazji uprawiać hobby. Z tego co szukałam 5 mies temu było ogłoszenie na fotografię, czy są wolne wakaty jeszcze? Wtedy to pisali o wyjazdach i noclegach, to ogólnie jakoś daleko się jeździ ze zleceniami?

xyz Nowy wpis

Na razie nie potrzebują dodatkowych osób do pracy, zdjęcia robią w różnych województwach więc wyjazdy w delegacje to norma :)

Czytałem, że na stanowisku Samodzielny stolarz meblowy oczekują 4 lat doświadczenia minimum, dobrze widzę w ogłoszeniu? No ja mam trochę więcej :) 14 dokładnie. Zastanawiam się czy w takim wypadku mogę liczyć na wyższe zarobki w porównaniu z taką osobą, co zaczęła dopiero?

xyz

Pro-Art Foto to firma fotograficzna. Panu pewnie chodziło może o Kodeko, które jest w sąsiedztwie?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kral Adam Pro-Art Foto? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Fotograf / Fotografka?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kral Adam Pro-Art Foto? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

xyz

A jakie stanowisko Cię interesuje? :)

W listopadzie ktoś pisał, że mają fotografów, a od tamtej pory nic się nie zmieniło? Coś nie widzę też ogłoszeń poza tym z września, a byłabym bardzo zainteresowana, bo taka okazja się rzadko w okolicy zdarza, żeby firma szukała kogoś w tej roli. Może przynajmniej jakiś staż?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Kral Adam Pro-Art Foto na stanowisko Stolarz?

PROART foto to firma fotograficzna

Werka

Hej wszystkim:) Ktoś z was wspomniał, ze etatów w firmie nie ma za bardzo ale notorycznie szukają fotografów. A przynajmniej ja tak to odebrałam. Zastanawiam się jakieś osoby szukają w takim razie? Firma ma swoje wymagania co do fotografa, oczekuje jakichś dodatkowych umiejętności? Czy chodzi o coś innego? Bo ciężko mi uwierzyć, ze nikt nie aplikuje:p

@Werka

Firma ostatnio szukała fotografa, nie cały czas.. I z tego co wiadomo już znaleźli.

@Anonim

Jest jeden fotograf czy więcej? Ciekawi mnie czy będą jakieś jeszcze rekrutacje tego typu w najbliższych miesiącach? W ogóle wystarczy im portfolio, czy trzeba mieś doświadczenie i jakieś wykształcenie w zawodzie?

Jest kilku fotografów :) na razie nie szukają nowych, maja komplet, który wystarcza :)

Ogłoszenia o prace są wystawiane tylko na pracuj.pl

Gabriela
@Anonim

Czyli jeśli tam nie ma, to nie ma wcale, tak? :) Czy do renowacji obrazów ktoś się czasem przydaje, czy wyłącznie retuszem foto się tam zajmują?

@Gabriela

Firma nie zajmuje się renowacją obrazów. Wyłącznie fotografia i graficzna obróbka :)

Robert
@Anonim

Ok. A ile osób jest teraz zatrudnionych? To mała firma i na rekrutacje w najbliższym czasie nie ma co liczyć czy rozwijacie się i co jakiś czas jest nowy etat? Powiesz jak to wygląda?

@Robert

Jakie warunki pracy są w Kral Adam Pro-Art Foto? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Stolarz?

100 raz… PROART to firma fotograficzna

NF

Znam firmę od podszewki, super załoga, super zlecenia, żaden dzień nie wyglada tak samo. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania. Polecam!

Kral Adam Pro-Art Foto poszukuje osoby na stanowisko Stolarz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Pro Art foto to firma fotograficzna. Nie szuka żadnych stolarzy.

Jolanta
@Anonim

A kogoś do biura może szukają teraz? Siedzę w branży i szukam pracy ;)

@Jolanta

Na razie nie szukają ;)

@Anonim

A w przypadku biura to na jakie aktualnie zarobki można byłoby liczyć?

Podobno pracując w firmie Kral Adam Pro-Art Foto można liczyć na zarobki 4000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Umowa o pracę. Jeśli chodzi o zarobki to raczej zależy od stanowiska.

@Anonim

No ale skoro zależy o stanowiska to znaczy, że na którymś z nich można zarobić na rękę te wspomniane 4000? Jak tak to na jakim?

@Marta

To już raczej pytanie do właściciela :) Może przedstawiciel handlowy tyle wyciąga, być może fotograf.

@Anonim

Rozumiem. ;) Czyli właściciel za bardzo nie chce się na forum udzielać? A możesz się dowiedzieć tak z ciekawości?

Czy w Kral Adam Pro-Art Foto odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Z tego co wiem, na razie nikogo nie szukają nowego do pracy.

A wewnętrzna rekrutacja to raczej średnio ;)

@Anonim

A kiedy ostatnio szukali? Czyli nie zdarza się to często?

@Marta

W zeszłym roku szukali, póki co maja pełna załogę.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Kral Adam Pro-Art Foto rekrutuje na stanowisko Asystent Architekta. Może ktoś planuje aplikować?

Chyba jakaś pomyłka nastąpiła :)

Czy w Kral Adam Pro-Art Foto występują paczki/bony świąteczne?

Raczej nie

A ja serdecznie polecam, chociaż ciężko się tu dostać

Irena

Witajcie, nie udało mi się znaleźć informacji odnośnie tego czy obecnie w Pro-Art Foto jest możliwość zatrudnienia. Podpowiedzcie, czy ten Pan działa teraz sam czy może zatrudnia jakieś osoby? :)

Trwam
@Irena

Firma działa a czy będzie kogoś potrzebować do pracy to trzeba rozmawiać. Jeżeli rzadko szukają to o czymś to świadczy.

Yess
@Irena

Zatrudnia ;)

Bartosz
@Yess

I ile można obecnie zarobić na start w Pro-Art Foto? Czy osoby bez doświadczenia też są mile widziane w tej firmie? Czym mogą się zajmować? ;)

Adś

Ale za to jakie przybliżenie :) co ty tam masz 4K i 4 aparaty w tym cudeńku

Trwam

Puknij się w czoło wesołku :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kral Adam Pro-Art Foto - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Kral Adam Pro-Art Foto?

Zobacz opinie na temat firmy Kral Adam Pro-Art Foto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kral Adam Pro-Art Foto?

Kral Adam Pro-Art Foto
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Stawowa 16
    41-103 Siemianowice Śląskie