Opinie o Polprotec Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polprotec Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polprotec Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polprotec Polska Sp. z o.o. w Mikołów

Rollo

Powiem tak - pracuję od 5 lat. Zaliczyłem trzy kontrakty w Niemczech plus trochę pracy w Polsce. W zasadzie żadnych problemów nie miałem, co było ustalane, to było dotrzymywane. Wypłata na czas, zero kantowania itd. W razie losowych wypadków rodzinnych itp nie było problemów z ustaleniem dodatkowego wolnego na załatwienie spraw. Widziałem już sporo, jak przyjeżdżali dobrze zmotywowani fachowcy to byli z reguły zadowoleni z pracy. Najbardziej narzekali ci, z którymi cięzko było pracować, mało potrafili, ale mieli wysokie wymagania. Tacy szybko odpadali. Jak ktoś tutaj na pracę narzeka to albo mało przeżył w życiu albo i tak mu nigdzie nie będzie pasować.

Leszek W.
@Rollo

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i nie miałem powodu do narzekania. Wróćiłem do kraju z powodów osobistych, potem zaliczyłem kilka miesięcy u konkurencji, ale polprotec wspominam zdecydowanie lepiej - dobra kasa, wypłaty terminowo, dobre warunki, brak(usunięte przez administratora) czy jakichś innych dziwnych sytuacji. Mało jest niestety takich firm.

WH Nowy wpis

Nie ma problemów żadnych ten który chce pracować i poznał fach. Wszystko się zgadza jak w opin Rollo. Nic dodać nic ująć

Administrator Nowy wpis

Firma Polprotec Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na lakiernik samochodowy w mieście Niemcy. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

@pracownikbyly Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Praca jak praca , towarzystwo w pracy norma ( jak Polak , Polakowi za granicą) jeden na drugiego potrafi dzwonić do (bazy) że ktoś się nie nadaje itp.bo być może dostanie parę centów więcej (usunięte przez administratora) I NIE MAC NIC ZA DARMO,za lokal trzeba płacić , więc czytając ogłoszenie o pracę proszę brać poprawkę.Same kłamstwa już na wstępie Firma bierze ok.33€, z czego pracownik dostaje 11-12 pieniądze są płacone na czas , ale trzeba (usunięte przez administratora) więc bzdury o mobbingu itp. to bajki OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Rollo

Jerry
@Rollo

Tez mnie zastanawia czy ja w jakiejs innej firmie pracuje niz ci narzekacze czy co. Mam nadzieje ze zagrzeje tu miejsca jak najdluzej, nie mam na co narzekac.

Leszek W. Nowy wpis
@Rollo

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Szukamy lakierników, lakierników proszkowych Niemcy w firmie Polprotec Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Peter

(usunięte przez administratora) pierwszej kategorii. (usunięte przez administratora) na odprowadzonych składkach i podatku. Zarobki marne 8,5€ /to śmiech. Musisz przepracować przynajmniej 200h na miesiąc aby coś zarobić. Mie dziwne że pracownicy uciekają a kontrahenci nie chcą podpisywać kolejnych kontraktów. Poprostu (usunięte przez administratora) nie firma.

Meblex
@Peter

Panie Piotrze Klimaszu już nie wspomnę jak Pan przychodził do pracy pod mocnym wpływem Alkoholu lub wogule nie przychodził. Małego tego ile Pan części nowych zniszczył tego też już nie wspomnę. Jeszcze Pan chłopakom z kontraktu jest winien pieniądze. U nas w Polsce siedziałeś pobierałeś pieniądze chorobowe od Zusu a tak naprawdę nie był Pan chory. Przebywał Pan pod sklepem pijąć piwko z Kolegami reszta do plecaka i do domu. Tak naprawdę to jest sprawa do zgłoszenia w Zusie. Kilka świadków sie znajdzie.

Tofik

Witajcie. Tej firmy nie polecam najlepiej omijac szerokim lukiem-na umowe mozecie czekac do dwuch miesiecy aby zarobic 2000 euro trzeba pracowac po 11 godzin dziennie .

Lukas

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) za lakiernika umowy o pracę smiećowe Lepiej dobrze to przemyśleć przed przyjazdem do Niemiec po co się denerwować druki inblanco do podpisania to jest jakieś nieporozumienie (usunięte przez administratora)

Pawulon
@Lukas

Zgadzam sie z (usunięte przez administratora) obiecuje wysokie zarobki nawet (usunięte przez administratora) ale nic nie napomina źe trzeba być (usunięte przez administratora)zakladu pracy no i oczywiscie firmy czyli żeby bylo(usunięte przez administratora)to trzeba (usunięte przez administratora) po 11/12 h dziennie czyli 250h x (usunięte przez administratora) euro firma nie wyplaca dodatkòw za nadgodziny czyli godz/za godz po (usunięte przez administratora) za soboty czasem niedziele wszystko gołe to nie sztuka zarobic (usunięte przez administratora) euro za 250h sztuką jest zarobić(usunięte przez administratora) w 168h ale każdy decyduje sam .Odradzam współprace z tą firmą

Twoj Pan
@Pawulon

Łukasz nie nam nic do krytyki ale sam jestes (usunięte przez administratora)!!! Wiesz ile to jest 2000tys ?? To są 2 miliony !!????????????‍♂️????‍♂️????‍♂️

Roco
@Pawulon

Firma biorac całokształt jak wszystkie inne zedrzeć z fizola na maxa.Jak nie masz 200 godz wypracowane to welkie g zarobisz nadgodziny gołe 0 dodatków chaty zalezy co dostaniesz i na co trafisz ale w miare możliwe. Fachowcy tez zalezy od miejsca ale pijaków i cpunów mnogo kryminalistów i innej masci alimenciarzy i z komornikami na karku ale trafia sie na dobrych fachowców. Dieta jak by jej nie było wiec nie wspominam nawet za goły itat moze1,6 tys zarobisz i nic wiecej plus ze płaca w terminie.Kwity in blanko na zwolnie za porozumieniem stron wiec L4 i juz nie pracujesz .

Misiek
@Roco

Wita kolego czytam co napisałeś wiekszkosc sie zgadza.Co do zarobków to zarobisz to co proponują 11500PLN ale chyba jak wyrobisz połtora albo dwa etaty w miesiacu.Zumowy czyli 160 godz to w porywach 1600 E.Nie dostałęm nic na zadne swieta totalne 0 z wyjatkiem Mikołaja na choinke i zajaca na jajo i torby z ekowłókniny z wielka rekla firmy żenada.To firma która płaci tylko to co musi i nic wuecej nie ma wysługi lat nie płacone dodatkowo za nadgodziny soboty ani niedziele zadnych dodatków .Za mieszkanie płaca i za dojazdy do pracy parenascie euro i to wszystko.Zastanowic si e dobrze nad współpraca chyba ze ma sie nóż na gardle.

Miner
@Lukas

Koledzy powyżej to widzę chyba pierwsza praca i się czerwonego dywanu spodziewali ;) Pracuje 15 lat w branży i jeden pracodawca był wprawdzie jeszcze lepszy, ale mu firma padła. Tu trzeba mieć chyba coś osobistego, żeby narzekać. Płacą jak ustalono, zawsze terminowo, warunki socjalne jak najbardziej w porządku,jak są problemy w domu to wychodzą naprzeciw. Brutto da się wyrobić tak jak oferują, wprawdzie po rozpoczęciu koronki był przez jakiś czas problem z godzinowkami bo roboty bylo mniej ale to wróciło do normy. L4 też miałem trzy razy i jakoś nadal pracuje ;) pozdr

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polprotec Polska Sp. z o.o.?

tomata

niema zadnych pytan, KAZDEGO BIORA NAWET (usunięte przez administratora)Z POD SKLEPU

Czy w firmie Polprotec Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Janusz

Takie szkolenia sa jak partyzanci Joshipa Bros Tity uwolnili Jugosławie oczywiescie bez Sowietów. Wiec szkolimy sie sami gdzie popadnie i na czym popadnie.

stiwen

nigdy

Dawid

To prawda ze nie ma opcji szkoleń?

Bogusław

Powiem tak, jeśli komuś brakuje chęci do pracy to zawsze będzie narzekał, że firma wykorzystuje. Mamy dobrego pracodawcę więc szanujmy żeby tak było zawsze.

Stefan

Czyli można już normalnie wyjeżdżać do pracy za granicę? Jakieś podpowiedzi jak to zorganizować?

Piter

Zaliczyłem epizod u konkurencji ale wróciłem - niebo a ziemia. Tutaj bez ściemy, wszystkie warunki jak ustalono.

dawidsido
@Piter

a gdzie pracujesz piter na bawarii czy gdzie i przy czym ??? tak pyta bo mam wyjechac przez ta firme jako lakiernik proszkowy

Remik

@KRYS Myślę, że w obecnej sytuacji może być problem z pracą za granicą.

KRYS

Czy jest ktos kto pracowal poprzez firme polprotec i szuka pracy w niemczech jako blacharz samochodowy bez posrednikow. Pozdrawiam

Sławek

To mój piąty pracodawca i puki co jestem zadowolony, szczególnie w porównaniu z poprzednimi. Warunki takie jak ustalono, jak są problemy na miejscu to pomagają. Jedyny problem to że różni ludzie pracują na kontrakcie, czasem przyjedzie ktoś z brakiem kultury ale tak chyba jest wszędzie. Ogólnie jak najbardziej ok, idzie nieźle zarobić.

David

Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora) warunki tragiczne a o kontrakcie w Bad Waldse to szkoda gadać. (usunięte przez administratora)

Waldek
@David

Niezłe krętacze

Witek

Omijać szeroko !!!!!!!!!!!

Seba

Witam czy macie info odnośnie warunków zatrudnienia W Niemczech jakie zarobki warunki umowy diety socjal firma Polska Sp. z o.o. - Mikołów proszę o opinię tych pracujących i nie pracujacych w firmie dziękuje pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polprotec Polska Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Polprotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polprotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polprotec Polska Sp. z o.o.?

Polprotec Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Polprotec Polska Sp. z o.o.