Polprotec Polska Sp. z o.o.

Adres: Żwirki I Wigury 65, 43-190 Mikołów

NIP: 6351814553 REGON: 241686338 KRS: 0000363086

Polprotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Polprotec Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Lukas
 Opinia

Nie polecam tej firmy 8 euro za lakiernika umowy o pracę smiećowe Lepiej dobrze to przemyśleć przed przyjazdem do Niemiec po co się denerwować druki inblanco do podpisania to jest jakieś nieporozumienie firma przekręt

Pawulon
Nazwa działu: Produkcja
@Lukas 30.01.2019 01:38

Zgadzam sie z (usunięte przez administratora).To jest h... pani przez tel obiecuje wysokie zarobki nawet 9 tys ale nic nie napomina źe trzeba być niewolnkiem zakladu pracy no i oczywiscie firmy czyli żeby bylo 9 tysi to trzeba (usunięte przez administratora) po 11/12 h dziennie czyli 250h x 8 =2000 tys euro firma nie wyplaca dodatkòw za nadgodziny czyli godz/za godz po 8 euro za soboty czasem niedziele wszystko gołe to nie sztuka zarobic 2 tys euro za 250h sztuką jest zarobić 2 tys euro w 168h ale każdy decyduje sam .Odradzam współprace z tą firmą

Seba
 Opinia

Witam czy macie info odnośnie warunków zatrudnienia W Niemczech jakie zarobki warunki umowy diety socjal firma Polska Sp. z o.o. - Mikołów proszę o opinię tych pracujących i nie pracujacych w firmie dziękuje pozdrawiam

Opinia

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Polprotec Polska Sp. z o.o. w mieście Mikołów? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Pomocna?

Zostaw opinię o Polprotec Polska Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polprotec Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.