Polprotec Polska Sp. z o.o.
2 3 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak jest z awansem w Polprotec Polska Sp. z o.o.?

TakNie
Sławek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

To mój piąty pracodawca i puki co jestem zadowolony, szczególnie w porównaniu z poprzednimi. Warunki takie jak ustalono, jak są problemy na miejscu to pomagają. Jedyny problem to że różni ludzie pracują na kontrakcie, czasem przyjedzie ktoś z brakiem kultury ale tak chyba jest wszędzie. Ogólnie jak najbardziej ok, idzie nieźle zarobić.

Lukas

Nie polecam tej firmy 8 euro za lakiernika umowy o pracę smiećowe Lepiej dobrze to przemyśleć przed przyjazdem do Niemiec po co się denerwować druki inblanco do podpisania to jest jakieś nieporozumienie firma przekręt

Tak3Nie
Pawulon
@Lukas

Zgadzam sie z (usunięte przez administratora).To jest h... pani przez tel obiecuje wysokie zarobki nawet 9 tys ale nic nie napomina źe trzeba być niewolnkiem zakladu pracy no i oczywiscie firmy czyli żeby bylo 9 tysi to trzeba (usunięte przez administratora) po 11/12 h dziennie czyli 250h x 8 =2000 tys euro firma nie wyplaca dodatkòw za nadgodziny czyli godz/za godz po 8 euro za soboty czasem niedziele wszystko gołe to nie sztuka zarobic 2 tys euro za 250h sztuką jest zarobić 2 tys euro w 168h ale każdy decyduje sam .Odradzam współprace z tą firmą

Tak4Nie
Twoj Pan Nowy wpis
@Pawulon

Łukasz nie nam nic do krytyki ale sam jestes (usunięte przez administratora)!!! Wiesz ile to jest 2000tys ?? To są 2 miliony !!????????????‍♂️????‍♂️????‍♂️

TakNie
David

Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora) warunki tragiczne a o kontrakcie w Bad Waldse to szkoda gadać. (usunięte przez administratora)

Waldek Nowy wpis

... pełny raport Gemius
Witek

Omijać szeroko !!!!!!!!!!!

Seba

Witam czy macie info odnośnie warunków zatrudnienia W Niemczech jakie zarobki warunki umowy diety socjal firma Polska Sp. z o.o. - Mikołów proszę o opinię tych pracujących i nie pracujacych w firmie dziękuje pozdrawiam

Tak2Nie

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Polprotec Polska Sp. z o.o. w mieście Mikołów? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Polprotec Polska Sp. z o.o. - Mikołów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Polprotec Polska Sp. z o.o.