Opinie o Łukasz Klimontko F.U. Alinco w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Łukasz Klimontko F.U. Alinco. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Łukasz Klimontko F.U. Alinco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Klimontko F.U. Alinco w Tychy

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Łukasz Klimontko F.U. Alinco? 14 marca na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko sprzątanie. Ktoś z Was aplikował?

Guma Nowy wpis

Potrzebują do sprzątania przychodni.

Krzysztof loska Nowy wpis

Specjalista od fiatów. Zna na pamięć budowę i usterki. Miesiąc czasu po innych warsztatach tutaj dwa dni i po problemie. Gorąco polecam.

Erwin z Lipin Nowy wpis

Ode mnie pożyczył walec drogowy i wszystko uregulowane. Bez umowy i bez faktury.

Czy Łukasz Klimontko F.U. Alinco zapewnia kartę multisportu?

Piotr Ryska

Kiedyś była teraz już nie ma.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Łukasz Klimontko F.U. Alinco? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
KLIENT

NAJLEPSZY FACHOWIEC, BARDZO POLECAM!!!!

Zażenowany

Publicznie naśmiewał się z groźnego wypadku policjantów. Nie polecam, bardzo nieprofesjonalne.

Sylwia

Ponoć nadgodziny w tej firmie są 100% lepiej płatne. Czy to prawda, tak ktoś tu pisał? I czy dużo tych nadgodzin tutaj jest ?

Erwin kalamała
@Sylwia

Ja pracuje 25 godzin na dobę. Wstaje godzinę wcześniej niż poprzedniego dnia i idę do pracy

@Erwin kalamała

Bardzo zabawne. Uśmiałem się. Ludzie tu szukają poważnych opinii o warunkach pracy a nie żartów z kabaretu. Jak nie wiesz ile są płatne nadgodziny to chociaż nie przeszkadzaj.

Były
@Mirosław

Nadgodziny nie są płatne, przynajmniej tak słyszałem.

Właściciel
@Sylwia

Prawda jest ze nadgodziny są podwójnie płatne.

Właściciel
@Były

Każdy chce nadgodzin

@Właściciel

To nieźle jak podwójnie płatne. Dużo jest tych nadgodzin żeby można było dorobić do wypłaty? Czy tylko raz na jakiś czas wpada taki dodatek?

Elżbieta
@Były

Słyszałeś od znajomego znajomych, czy faktycznie znasz tam jakiegos pracownika?:)

Były
@Elżbieta

Jestem byłym pracownikiem

Zgadzam się z opinią, że to (usunięte przez administratora)

Fiat panda

Wszystko w najlepszym porządku. Zgadzam się

@Fiat panda

Z czym się zgadzasz, bo poprzednie wypowiedzi coś obcięło. W robocie w porządku? A jaka jest stawka? Napiszesz ile teraz płacą? Więcej niż u konkurencji?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Łukasz Klimontko F.U. Alinco? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Antek

Są wypłacane 100%

Stary opel jest jak nowy. Wymiana progów, spawanie podłogi. Prawdziwy fachowiec. Polecam warsztat

Jola

Tak ? Rozwin swoja odpowiedz. Zona,dziecko. Cos jeszcze?

Iza

@Gruber o kim piszesz? O szefie? Czemu bajkopisarz?

Gruber

Straszny bajkopisarz ten gość życzę sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym

Jakie są mocne strony pracodawcy Łukasz Klimontko F.U. Alinco?

Małgorzata

Te komentarze mają w ogóle coś wspólnego z firmą Alinco? Zostałaś źle potraktowana jako ich pracownica? Czy to sprawy prywatne?

Jaro

Wie ktoś ile tutaj na rękę dostaje mniej więcej blacharz? I czy jest umowa o pracę czy na to nie ma szans?

Tateusz

dobry blacharz. wymienił próg w kia sorento z 200zł

HAWRAN

(usunięte przez administratora) , OSZUST KŁAMCA Z DALEKA OD TAKICH LUDZI

Filuś
@HAWRAN

Może chciał Pan duży serwis za free? Takie rzeczy to tylko w NASA

Filuś

Dostałem namiar z polecenia,dwa miesiące czekałem na termin lakierowania u tego (usunięte przez administratora). Jestem zadowolony i będę polecał.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Klimontko F.U. Alinco - Tychy

• Jak się pracuje w Łukasz Klimontko F.U. Alinco?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Klimontko F.U. Alinco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Klimontko F.U. Alinco?

Łukasz Klimontko F.U. Alinco
  • Mąkołowska 29