Opinie o Carpoint Zbigniew Kwapuliński w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Carpoint Zbigniew Kwapuliński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carpoint Zbigniew Kwapuliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpoint Zbigniew Kwapuliński w Katowice

Quattro Nowy wpis

Witam,pracuję w firmie Car Point już ładne parę lat.W pracy panuje miła i luźna atmosfera,pracownicy są bardzo pomocni,tworzymy zgrany zespół.O moim Szefie mogę powiedzieć ,że jest to osoba uczciwa,życzliwa,pomocna zawsze można na niego liczyć,każdemu z czystym sumieniem życzę takiego szefa!

M30W@ Nowy wpis

Witam, Wiązałem duże nadzieje z tą firmą, wydawali się przyjaźni na początku. Dobra atmosfera w tej firmie jest skierowana tylko w stronę klientów i pracowników między sobą. Miałem być tą nową osobą bo myślałem że poznam fajnych ludzi z pasją, niestety, odczułem ludzie tam pracujący nie byli do mnie przychylnie nastawieni, szybko tracili cierpliwość. Z własnej inicjatywy co jest bardzo rzadkie, przychodziłem tam za darmo żeby wdrożyć się w ich sposób działania pracy w firmie. Niestety, to bardziej wyglądało: przynieś, zanieś i pozamiataj. Osoba o bardzo dużej wiedzy która zajmuje się tam geometrią, trochę gwiazdor który mówi ile to nie przerobił tam, jest bardzo wulgarny, no nie jest to w porządku do przyszłych pracowników którzy mają tworzyć zespół. Dostałem wręcz opieprz że przychodzę jak chcę. Tak! Przychodzę jak chcę aby się doszkolić z własnej inicjatywy! Nie muszę tam siedzieć po 8h albo 12h! Nie dzieje się nic, więc idę swoje sprawy załatwiać i tyle! Bycie pomocnym i tak nie pomogło, noszenie rzeczy bo i tak przez jednego pracownika zostałem oceniony że "chodzę jak (usunięte przez administratora) Nigdy nikt o mnie w pracy się tak nie wyraził. Diagności nie są skorzy do pomocy przy obsłudze programu który jest daremny. Jedynie Pan (usunięte przez administratora) był w miarę cierpliwy dla mnie. Niestety, Panowie w tej firmie pomijają analizę spalin, sprawdzenie układu kierowniczego, sprężyn przednich i tylnego zawieszenia przez najechanie tylną osią na szarpak. To takie trochę na odpieprz te badania. Przed pomiarem geometrii nie dokonują weryfikacja zawieszenia. Mi wady wytykają, kapując na mnie szefowi, ale swoich nie widzą. Zdania odnośnie pewnej firmy która kiedyś naprawiała fiaty nie zmienię, bo miałem z nimi do czynienia, bo to byli moi klienci.

robaczek Nowy wpis
@M30W@

Odniosę się do Twojej opinii jako pracownik tej firmy. Życie samo w sobie jest wystarczająco skomplikowane, więc starajmy się go nie komplikować bardziej. W związku z tym, podchodzimy do siebie przyjaźnie , z dużym poczuciem humoru i na luzie. Piszesz, że przychodziłeś z własnej inicjatywy, zgadza się i nikt Cię do tego nie zmuszał. Z tego co wiem chciałeś nauczyć się czegoś nowego. Chciałem Ci bardzo podziękować, że dałeś się poznać zawczasu. Miałem wątpliwości co do decyzji pracodawcy odnośnie Twojego zatrudnienia. Utwierdziłeś mnie pisząc tę opinię, że pracodawca miał racje. Co do opinii diagnostów sam nim jesteś. Rozumiem, że jesteś idealny. Jesteśmy tylko ludźmi. Mamy prawo mieć zły dzień, być omylni itd. Dla tak idealnego diagnosty nawet program był daremny… no cóż wiele stacji pracuje na nim, więc coś z nimi jest nie tak, ale nie z Tobą. Odnośnie sprawdzania pojazdów na linii diagnostycznej to nie wystarczy sama pasja, lecz doświadczenie, wiedza i lata praktyki. Tego właśnie Ci życzę w dalszej karierze zawodowej. Na koniec bardzo Ci życzę takiego pracodawcy jakim jest mój.

A.

Nie polecam nikomu, (usunięte przez administratora) szef mówi jedno robi drugie, jak pójdziesz na L4 to zaraz dostaniesz wypowiedzenie. Jako Diagnosta najlepiej jakbyś podbijał wszystko. Słyszałem że kiedyś poparzył się mechanik(od ognia na warsztacie) to zostało wszystko zatuszowane i nawet nie zgłoszono wypadku przy pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Carpoint Zbigniew Kwapuliński - Katowice

• Jak się pracuje w Carpoint Zbigniew Kwapuliński?

Zobacz opinie na temat firmy Carpoint Zbigniew Kwapuliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carpoint Zbigniew Kwapuliński?

Carpoint Zbigniew Kwapuliński
  • Siemianowicka 5A