Witam,
Wiązałem duże nadzieje z tą firmą, wydawali się przyjaźni na początku. Dobra atmosfera w tej firmie jest skierowana tylko w stronę klientów i pracowników między sobą. Miałem być tą nową osobą bo myślałem że poznam fajnych ludzi z pasją, niestety, odczułem ludzie tam pracujący nie byli do mnie przychylnie nastawieni, szybko tracili cierpliwość. Z własnej inicjatywy co jest bardzo rzadkie, przychodziłem tam za darmo żeby wdrożyć się w ich sposób działania pracy w firmie. Niestety, to bardziej wyglądało: przynieś, zanieś i pozamiataj. Osoba o bardzo dużej wiedzy która zajmuje się tam geometrią, trochę gwiazdor który mówi ile to nie przerobił tam, jest bardzo wulgarny, no nie jest to w porządku do przyszłych pracowników którzy mają tworzyć zespół. Dostałem wręcz opieprz że przychodzę jak chcę. Tak! Przychodzę jak chcę aby się doszkolić z własnej inicjatywy! Nie muszę tam siedzieć po 8h albo 12h! Nie dzieje się nic, więc idę swoje sprawy załatwiać i tyle! Bycie pomocnym i tak nie pomogło, noszenie rzeczy bo i tak przez jednego pracownika zostałem oceniony że "chodzę jak (usunięte przez administratora) Nigdy nikt o mnie w pracy się tak nie wyraził. Diagności nie są skorzy do pomocy przy obsłudze programu który jest daremny. Jedynie Pan (usunięte przez administratora) był w miarę cierpliwy dla mnie. Niestety, Panowie w tej firmie pomijają analizę spalin, sprawdzenie układu kierowniczego, sprężyn przednich i tylnego zawieszenia przez najechanie tylną osią na szarpak. To takie trochę na odpieprz te badania. Przed pomiarem geometrii nie dokonują weryfikacja zawieszenia. Mi wady wytykają, kapując na mnie szefowi, ale swoich nie widzą. Zdania odnośnie pewnej firmy która kiedyś naprawiała fiaty nie zmienię, bo miałem z nimi do czynienia, bo to byli moi klienci.