KONSALNET SYSTEM Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o KONSALNET SYSTEM Sp. z o.o.

Toruń

Jest kasa Mbank

amanda

Konalnet zatrudnia również panie do sprzatania, nie tylko do ochrony ,dlaczego nigdzie nie ma wzmianki o tym? chodzi mi konkretnie o Konsalnet z Torunia.Praca sprzataczki Poczta Polska WER Lisi Ogon,panie które tam sprzatają, maja podpisana umowę n 0,5 etatu a pracują 6-7godz.dziennie za 800zł.Teren wewnątrz obiektu b.duży,nie da się ogarnąc wszystkiego w 4godz.więc "brygadzistka" która nie rzadko śmierdzi wczorajszym alkoholem,tonem nie znoszącym sprzeciwu !rozkazuje sprzątać do skutku,tzn.6-7godz. sama jednk prace kończy po 4 godz.Na drugi dzień o godz.6 rano sprawdza czy wszystko jest dokładnie posprzatane,( oprócz oczywiście swojego rejonu)jeśli nie to donosi do kierownika, "brygadzistka"może iść na chorobowe ,urlop,MY NIE!!! a jesteśmy zatrudnione na tych samych warunkach! kilkakrotnie zgłaszane było do centrali w Toruniu że jesteśmy zastraszane!!! może w końcu ktoś to przeczyta i zrobi porządek !!!

Bibi

Siaku - ciekawa opinia - zważywszy, że Konsalnet System nie ma już na rynku od kilku lat...

Toor

było dobrze po połączeniu jest gorzej, ludzie sami się zwalniają lub są zwalniani.Czas pokaże

lula

ooo, wlasnie mamy ich oferte i nie wiem czy dalej kontynuowac rozmowy - mozna cos wiecej albo na co zwrocic uwage?

firma

jeden z najgorszych wykonawców z jakim nasza firma miała do czynienia, nieterminowi, niesłowni, ogólny bałagan jak gdyby nikt nie zarządzał projektem

ochroniarz

tu chodzi o konsalnet system czyli tych od alarmów, czasami rozmawiam z chłopakami i znam ich kierowników ,naprawdę nie mają z nimi lekko, ktoś napisał prawdę i nie dziwię się, że bez konkretów (z drugiej stony miał podać nazwiska ?) widocznie boi się, że zostanie rozpoznany, a co do naszego działu to opinie gdzie indziej

looki

szkoda ze bez konkretow - same jakies ogolniki - malo z tego wiadomo wicej o firmie...

współpracownik

kompletny brak organizacji pracy, niekompetencja kierownictwa, prowizorka, kolesiostwo i prywata ... , współczuję Pracownikom Skorpiona - wpadliście w niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o KONSALNET SYSTEM Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSALNET SYSTEM Sp. z o.o.