PRO-INVEST S.A.
counter
2 386 144 5 1
Ola

Uważam, że proinvest to świetne miejsce na postawienie pierwszych kroków w biznesie. Szybko i łatwo można zdobyć potrzebne doświadczenie.

Ola

ARTUR
@Ola

Tyle że byli nie wlasciwi ludzie na niewłaściwych stanowiskach. Projektantow mieli dobrych. Teraz to chyba nnn, czy cos wiadomo o tej firmie gdzieś Olu?

@Ola

Cześć @Ola, czy wciąż dla nich pracujesz? Jak wygląda ścieżka kariery w PRO-INVEST? czy przez te wszystkie lata pracy zaproponowano Ci podwyżkę, bądź awans?

Arkadiusz Nagięć
Klient

Odradzam współpracę z uwagi na problemy z rozliczeniami. Wystarczy poszukać w internecie !

Maria Nowy wpis
@Arkadiusz Nagięć

Aż z ciekawości zaczęłam szukać informacji na ten temat w Internecie. No ale ostatecznie nie znalazłam niczego niepokojącego - może szukałam w niewłaściwych miejscach. Możesz podać więcej konkretniejszych informacji, jeśli chodzi o Twoją współpracę z PRO-INVEST?

@Arkadiusz Nagięć

Hej, widzę, że miałeś nieprzyjemne doświadczenia związane z pracą w Pro-Invest. Powiedz mi proszę na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Sama jestem zainteresowana pracą tam i mam nadzieję, że powiesz mi o nich coś więcej.

Emilia Nowy wpis

Widzę, że Pro-Invest nie prowadzi obecnie żadnych rekrutacji. Ktoś może wie, jak ma się sytuacja firmy obecnie? Chodzi mi o pandemię, czy pomimo ciężkich czasów firma jest stabilna i wypłacalna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jarek

@Ola a jak z traktowaniem nowych pracowników przez tych już doświadczonych?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 451 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w PRO-INVEST S.A.?

mR. who

Dlaczego w naszym kraju takie osoby moga bezkarnie oszukiwać mnóstwo osób na oogromne pieniadze? dlaczego TAKIE oosby mogą w nieskończonośc zakladać nowe spółki, tworzyć nowe godantyczne długu, a żaden komornik czy organy ściagania nic nie mogą i rozkladają bezradnie ręcę?? o co chodzi? tym tematem powinna się zając telewizja, gazeta lokalna - kto MU DA RADĘ?

Oszukany
@mR. who

Witam niestety miałem przyjemność mieć kontakt bezpośrednio z prezesem czy też założycielem tej spółki i po różnych perypetiach tej współpracy odnoszę wrażenie że założyciel tej firmy najprawdopodobniej pracuję ze służbami albo ma tam kontakty i to jest odpowiedź na pana pytanie dlaczego tak długo jeszcze utrzymuje się na wodzie....

@Oszukany

Być może zbyt pochopnie oceniasz Prezesa firmy PRO-INVEST. A wypowiadasz się jako osoba, w jaki sposób z nią powiązana? Dawno nie było tu rzeczowej wypowiedzi pracownika tej firmy. Jeśli zatem jest tu ktoś, kto chciałby napisać coś o tym pracodawcy, to serdecznie do tego zachęcam. Może zarobki są już na tyle wystarczające, że warto byłoby tam aplikować?

Maria

@mR. who Po Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że masz duże zarzuty wobec firmy PRO-INVEST. Czy są one właściwie uzasadnione? Jak długo i na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony? Proszę Cię o dalsze uczestnictwo w dyskusji, gdyż takim sposobem pomagasz niektórym użytkownikom forum.

Tomaszek

Widać, że Pro invest (Art of Concrete) wybiela się jak może. Zerknijcie proszę m.in. na wizytówkę Google i na opinie kontrahentów. Przecież ta firma nie płaci, jest dłużnikiem zalegającym ze spłatą grubej forsy!

sds
@Tomaszek

Firma cwaniaczków, mogą kombinować ale każdy wie co to za temat i kto jest z tym powiązany.

poszkodowany

Witam. Czy ktokolwiek ma namiary na Pana Nagięcia? Namiary na proinvest, nnn itp?

Zainteresowany

CBA zatrzymało pięć osób". Hmmm ciekawe o której to firmie piszą? - sa jakies nowe ciekawe informacje?

zzz

szkoda

mmm

Zapraszam do wpisania w google "Wyłudzili pieniądze na budowę strażackiej komendy? CBA zatrzymało pięć osób". Hmmm ciekawe o której to firmie piszą?

Tom Jons
@mmm

czy znane sa jakieś szczegóły tej operacji i kto faktycznie wpał??

Maria

W komentarzach widziałam informacje o upadłości lub zamknięciu firmy, niemniej nie znalazłam potwierdzenia tych informacji w KRS. Czy ktoś wie jak wygląda aktualnie sytuacja? Nie widzę również żadnych ofert pracy z tej firmy. Czy w tym momencie można aplikować?

m
@Maria

Pewnie szukają nowego prezesa

Xyz
@Maria

Tylko wolontariat :)

mmm

Firma niewypłacalna, unika uregulowania należności.

anonymous

Czy firma ogłosiła już upadłość ? Ktoś w tej firmie jeszcze pracuje ?

Podano błędną informację

Jest to firma tylko i wyłącznie PROJEKTOWA. Proszę tam nie dzwonić w sprawie PRO-INVEST.

Wiktor
@Podano błędną informację

Szkoda, że zalegają z kasą u ludzi. Moja cierpliwość się skończyła, idziemy do sądu panie Nagięć.

jkjh

Teraz się będzie rozwijać bo Tomalę zwolnili.

Obecny pracownik

Najłatwiej jest narzekać! W życiu jest raz dobrze innym razem gorzej, tak jest i w firm ach. Może trzeba popracować nawet jesli jest gorszy czas?

prawda
@Obecny pracownik

Przeciez ta firma juz nie istnieje. Gorszy czas?

Worker

Wprowadziliśmy na rynek powiew świeżości, którego potrzebowali polscy inwestorzy branży budowlanej. Jesteśmy liderem w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych - pasja do tworzenia i budowania, krótki czas realizacji i optymalizacja kosztów najbardziej skomplikowanych obiektów – to nasza wizytówka. Posiadamy najlepsze wielobranżowe biuro projektowe w Polsce, wszystkim Klientom oferujemy produkty wysokiej jakości. Tworzymy projekty nieszablonowe. Przyjdź do nas i sam się przekonaj!!

Klient
@Worker

Taka optymalizacja kosztów że Klient płaci jak za dwa obiekty a zamawia jeden. Wynika to z tego że najpierw płacimy P-I a potem komuś kto po nich posprząta.

As serwisowy

Warto pracować z najlepszymi, bowiem pracownicy Pro-Invest są punktem podparcia firmy i mają na nią olbrzymi wpływ. Jeden dobry pracownik może przyciągnąć stu zwolenników, jeden zły pracownik może zdyskredytować całą organizację. Głównym orężem w tej walce jest wizerunek, tworzenie organizacji i marki, aby przemawiała jakość i prestiż, dlatego świetni pracownicy chcą w tej firmie pracować i to jest najlepsza rekomendacja na przyszłość.

niezadowolony
@As serwisowy

Może kolega wspomni o tym ilu dobrych projektantów już uciekło z tej firmy, a wszyscy którzy zostali szukają pracy. To świadczy o tym że dzieje się tam dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO-INVEST S.A. - Katowice

PRO-INVEST S.A.