ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA
counter
2 383 233 5 1
Ja

projekty i współpracownicy super, wszystko psuje dyrekcja. jakieś nieporozumienie. banda cwaniakow ktorxy przeszkadzają projektantom i deorganizują pracę

Tak9Nie2
nick

Kolejny pożar w EPKowskim (usunięte przez administratora) zażegnany! Facet o mentalności dziecka, który od momentu zatrudnienia co jakiś czas straszy odejściem z firmy, zostaje kierownikiem pracowni. Zmiany na stanowisku nie ogłosił nikt z zarządu (bo w sumie to obciach) tylko jeden z wsiowego sortu derektorów. Czy leci jeszcze z nami pilot? Czy mamy zwykły tu polew? Dzieciorób jeszcze rządzi! Ojciec Pio wymięka. Nie poradzisz nic. Jak to ktoś napisał - „pod Twoją obronę uciekamy się ...”.

Tak20Nie19
Dagmarka Nowy wpis

@monia a wiesz może ile trwa tu umowa próbna ?

TakNie

monia Nowy wpis
@Ja

zgadza się. Najgorszy M.S

Nick

Praca w dziale IT była ciekawa bardzo do momentu aż ktoś postanowił, że najlepiej będzie wyeliminować wszystkich młodszych stażem kolegów bo tak. Wydaję mi się, że szefostwo jak i koledzy z wyższym stażem powinni dawać większy przykład niż pokazywać zachowania rodem z przedszkola sami nazywając innych dziećmi. Z czystym sumieniem odradzam pracę w dziale IT osobom które są uczciwe i nie są parszywymi mendami. Dla tych drugich jest to raj na ziemi :).

Tak6Nie3
Borok
@Nick

Co się dzieje w TI? Najpierw wyleciał kierownik a teraz kilku pracowników się zwalnia. Pojawili się jacyś nowi. O co chodzi?

monia Nowy wpis
@Borok

to ich w końcu wywalili czy sami poszli?

Tak2Nie
kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Czy Energoprojekt zatrudnia studentów?

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA zatrudnia studentów?

@Pytanie

Dzień dobry:-) Tak EPK zatrudnia studentów Politechniki. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt z Działem Spraw Osobowych: epkariera@epk.com.pl

Tak2Nie1
wujo
@Pytanie

Zatrudnia nawet niedouczonych inżynierów, ale pod warunkiem że są synami dyrektorów EPK

Tak7Nie2

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Rekomendacja

zatrudnij sie i sprawdz

Rekomendacja
@Pytanie

Dzień dobry, W EPK nie stosuje się wieloetapowego procesu rekrutacji. Pierwszym krokiem zawsze jest przesłanie cv na adres: epkariera@epk.com.pl, wybrane osoby zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, która jest decydująca.

Klient
@Pytanie

Jeśli nie jesteś z rodziny masz problem. Jeśli jesteś ojciec dyrektor nie zrobi ci klasówki i zostaniesz zatrudniony

Tak6Nie3
Chanel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

Jakaś krytyka?

Tak2Nie3
C2-man

Z jednej strony można pochwalić epk za akcje dla rodziców (epkacik, wycieczki i inne formy opieki nad dziećmi), ale jeśli ktoś nie ma dziecka i minimalnie wzrosną mu zarobki to może zapomnieć o jakichkolwiek benefitach typu wczasy pod grusza czy dofinansowanie czegokolwiek. Słabo. Wygląda jakby cały fundusz socjalny był przeznaczony dla pracowników z dziećmi.

Tak11Nie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tak1Nie2
@Pytanie

Wigilia zwyczajowo odbieramy wolne za jeden ze świątecznych dni w ciągu roku przypadających w sobotę. W tym roku za 15 sierpnia.

@Pytanie

W Wigilię zwyczajowo odbieramy wolne za jeden ze świątecznych dni w ciągu roku przypadających w sobotę. W tym roku za 15 sierpnia.

Tak20Nie19
@nick

podejrzewam ze zal ci d.pe sciska ze ciebie nie zrobili tym kierownikiem

Tak20Nie3
sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Tak3Nie1
pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Tak5Nie2

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Tak1Nie2
Emma
@Pytanie

Standardowych: o wykształcenie, o programy, w jakich pracujesz, o znajomość języków, zwłaszcza poziom znajomości angielskiego. O zawodowe plany, o gotowość do nauki. O dyspozycyjność.

Tak2Nie4
Wanda
@Emma

Konkretna odpowiedź, dziękuję :) A czy na rozmowie rekrutacyjnej kandydaci do pracy w ENERGOPROJEKT mają do wykonania jakieś konkretne zadania, których wynik przekłada się na decyzję o zatrudnieniu bądź nie?

@Emma
@Wanda

Nie jest to wykluczone, ale zdarza się naprawdę rzadko. Zazwyczaj rozmowa kwalifikacyjna ma przebieg standardowy, a sprawdzian pracownika odbywa się w okresie próbnym.

Ninjago mistrzowie spinjitsu

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) . Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Tak6Nie2
Mirosław
@Ninjago mistrzowie spinjitsu

Ciekawą formę wyrażenia opinii o pracy w firmie ENERGOPROJEKT wybrałeś. Wszedłem na oficjalną stronę internetową pracodawcy i widziałem, że poszukiwani są obecnie pracownicy na takie stanowisko jak projektant oraz starszy asystent. Ciekawi mnie, czy firma poszukuje może osób na mniej wymagające stanowiska?

HR
@Mirosław

Tak. Za ok. miesiąc będą poszukiwani pracownicy do odgarniania śniegu. Tylko źe jest to praca sezonowa.

Tak4Nie1
Merkel politik

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w żydowskim sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

Tak1Nie
@Merkel politik

Przyszłam tutaj poczytać opinie o pracy w ENERGOPROJEKT, a Twoja dotyczy czegoś zupełnie innego. Jeśli wiesz, jak wygląda praca w tej firmie, to napisz coś o tym. Co dokładnie się tam robi?

TakNie1

Ciężko jest w systemie 12/12 w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA? Ktoś coś?

Konkurencja
@Pytanie

Zatrudnij sie i sprawdz a nie pytaj glupio Gdybyscie nie usuwali komentarzy to moze ktos by wam odpowiedzial

Tak1Nie
Projektant

Do.momentu az PiS kazal elektrowniom dotowac kopalnie mozna bylo wyciagnac ok 6-8tys ale skonczylo sie gdyz elektrownie wstrzymaly inwestycje. Teraz zostaly same podstawy czyli ok 3.5tys netto.

Tak8Nie
Stachura
@Projektant

Przecież w EPK pracują sami zwolennicy PIS (przynajmniej dyrektorzy) to czego teraz narzekacie PISdzielcy?

Tak4Nie1
@Stachura

Pomijając kwestie poparcia politycznego, jak oceniasz pracę w tej spółce? Warto Twoim zdaniem zatrudnić się tutaj?

Projektant
@Stachura

Nikt nie narzeka Zarabialo.sie kokosy to trzeba bylo odkladac na czarna godzine Nic nie trwa wiecznie

Tak4Nie
Dobra zmiana
@Stachura

Ja ich nie zaluje. Co drugi ma uprawnienia budowlane to moga dorobic na boku do cienkiej pensji lub otworzyc dzialalnosc. Zreszta tak robili. Wchodzili przez to w drugi prog podatkowy i szukali jeleni zeby ta lewa kase na kogos brac. Firna o tym chyba wiedziala bo podpisywano z osobami trzecimi lewe umowy. No ale koryto sie kiedys musialo urwac.

yu

Macie otwarte 3 wolne wakaty, np Starszy Asystent ds projektowania w branzy energetycznej - ile sie tam zarobi?

sascxv
@yu

ja mialem: starszy asystent ok 2500zl/mc netto uop.

Tak1Nie4

@sascxv

ahahahah o boze to z dobrym niemieckim i wyksztalceniem srednim mozna zarobic w katowicach 3000 netto i bez stresu

Tak5Nie

@yu

albo nawet 3500 i 4000 po roku albo dwoch, a wy sie za 2500 siłujecie z nadgodzinami nad jakimis projektami sluchajac 60 letnich dziadkow, no beka z was na maksa, ja tez studiowalem energetyke ale nie jestem taki naiwny zeby wierzyc ze te biura czeka cokolwiek innego niz powolna smierc, pozdro

sasxv
@yu

Znałem i takich, ktorzy pracowali za 2200 netto po 9-10h dziennie na wielkim projekcie elektrowni, żeby tylko mieć co wpisać w CV. Swoją drogą niezły debilizm w tej inżynierii sanitarnej i budownictwie.

Tak5Nie

@sasxv

głupich nie sieją, a zawód inżyniera-łapacza śliny starego Janusza za pensję jak seba który układa kostkę to w Polsce standard :)

@yu

Stawka stawką ale chyba nie tylko to się liczy w firmie. Skoro jednka mówimy o wynagrodzeniu w Energoprojekt, to czy wiecie jak wygląda tu sprawa z wynagrodzeniem wybitnych pracowników? Może są jakieś premie za większe zaangażowanie i lepsze wyniki?

TakNie4
saeg

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

Tak2Nie2
Tomasz

Energoprojekt - Katowice jest twórcą projektów setek elektrowni, elektrociepłowni i ciepłowni, w tym kilkunastu elektrowni dieslowskich za granicą. Prowadzą biuro, które jest uznaną firmą projektowo-inżynierską w kraju i zagranicą, Firma prowadzi na stronie http://epk.com.pl/ rekrutację na różne stanowiska w branży teletechnicznej, branży elektrycznej i pracowni projektowej. Nie ma w tym wątku żadnych wpisów z tego roku. Proszę Was o aktualne informacje dotyczące pracodawcy.

TakNie8
Hanys
@Tomasz

Tomusiu, piszesz jak typowy PISior. Same kłamstwa!

Tak4Nie
@Hanys

Przypominam Ci, że forum http://Gowork.pl jest forum pracowniczym, na którym zamieszczamy informacje o aktualnym rynku pracy i warunkach zatrudnienia. Nie ma tu miejsca na Twoje osobiste poglądy polityczne. Jeśli jesteś zatrudniony w firmie Energoprojekt Katowice przybliż proszę rodzaj umów zawieranych z pracownikami i jakie obowiązują dodatki do wynagrodzenia?

TakNie7
J. Wędrowycz
@Tomasz

A ja przypominam, że to forum ma służyć wymianie rzetelnych informacji o firmach, a nie nachalnej i niezbyt subtelnej propagandzie działu PR, czy samozwańczych "obrońców" dobrego imienia firmy, takich jak Karolina i Tomasz. Nawiasem mówiąc styl wypowiedzi wskazuje, że Tomasz i Karolina to ta sama osoba - jakaś taka Tomalina... A co do samej firmy - chyba wszyscy wiemy, że stan firmy, będący pochodną jakości zarządzania jest raczej kiepski. Wokół wciąż boom inwestycyjny w budownictwie (głównie w deweloperce, ale przecież i w przemysłówce nie jest tak najgorzej), a tym czasem w Energoprojekcie pracownicy robią fuchy w godzinach pracy, bo zleceń brakuje. Czy szefostwo naprawdę myśli, że za jakiś czas zleceń będzie więcej? EPK jest dinozaurem, który musi wyginąć, bo Zarząd nie miał na tyle odwagi/chęci/umiejętności by na czas wprowadzić programy naprawcze i wyprowadzić firmę na szersze wody.

Tak9Nie1
@J. Wędrowycz

Zgadzam się z Tobą, że na forum powinny pojawiać się rzetelne informacje. Chciałbym sprecyzować, że błędnie interpretujesz moją osobę, ponieważ nie mam żadnego powiązania z firmą ENERGOPROJEKT - KATOWICE. Wracając do dyskusji, to zastanawia mnie, czy firma ma szansę na to, aby w Twojej ocenie wrócić na właściwe tory? Niepokojące jest to, że brakuje zleceń, dla pracowników których obecnie zatrudnia pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA