Opinie o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

nick

Wbrew temu co mówił pan prezes, wynagrodzenie zarządów i rad nadzorczych wcale tajne nie jest. Proponuję zajrzeć na stronę Ministerstwa Sprawiedliwości https://ekrs.ms.gov.pl/, wybrać "przeglądarkę dokumentów finansowych" i wpisać KRS 0000052247. Ze strony dowiesz się ile rocznie kasy kroi zarząd i rada nadzorcza z tytułu bycia organem zarządzającym / nadzorującym. Do tej kasy, dolicz kasę z tytułu zatrudnienia tej grupy ludzi w spółce EPK i będziesz już wiedział - jak bardzo jesteś dymany. Z tej strony dowiesz się również ile kosztują Fordy, itp. Po każdym walnym zgromadzeniu, dowiesz się z tej strony, ile kasy skroili ci ludzie za rok poprzedzający walne zgromadzenie. Czy warto dalej na nich pracować, to już Twoja decyzja. W ten sam sposób, możesz sprawdzać inne spółki np. z grupy EPK, kto i ile kasy kroi, i dlaczego znowu te same osoby, ale to już pewnie wiesz.

@Kacha

To przypadkowa zbieranina, pasujących (nie)rządowi!

A to jakoś w firmie pojawiła się nowy zarząd, czy to jest cały czas ten sam? I czy taki szeregowy pracownik ma tutaj w codziennej pracy kontakt z zarządem, czy to jakieś sporadyczne sytuacje?

Kacha Nowy wpis

Mam rozumieć, że pracownicy nie mają telefonów służbowych? Dotyczy to wszystkich stanowisk czy tylko jakieś wybrane z jakiegoś powodu go nie otrzymały? W jaki sposób w takim razie odbywa się komunikacja wewnątrz firmy czy choćby w czasie pracy zdalnej? :D Bo mnie zaintrygowałeś.

Workaholic

Dziś EPK po raz kolejny pobiło swój rekord - nagrodziło pracowników za(usunięte przez administratora) ponad siły, ponad wszelkie nadgodziny weekendowe i w tygodniu za "ekspresową pracę". Witajcie w korpo, które docenia kulture (usunięte przez administratora), zamiast zadbać o to, by klienci na czas dostarczali dane/podpisywali umowy. Natomiast standardowe premie zostały całkowicie wyeliminowane, bo liczy się juz tylko to,żeby(usunięte przez administratora)i wylądowac w szpitalu. Nie polecam, mocne 0/10

@Workaholic

A nadgodziny przynajmniej płatne? Ile miesięcznie jest nadgodzin do wyrobienia?

Bogdan

Czy warto aplikowac na stanowisko projektanta budowlanego? Jakie nastroje panują w dziale? Duzo roboty? Częste delegacje? Jak wyglada wypłata? Całość UOP czy jakoś dzielona na podstawe +premia? Na jakim oprogramowaniu pracujecie? Biuro typu open space czy mniejsze pokoje?

@Bogdan

Jeżeli szukasz wyzwań inżynierskich, twoją pasją są konstrukcje stalowe i żelbetowe, lubisz pracować z ludźmi, to oczywiście, że warto ???? W dziale panuje bardzo dobry nastrój z uwagi na zgranie zespołu oraz realizację ciekawych zadań projektowych. Delegacje są uzależnione od specyfiki danego projektu. Większość projektów realizowana jest na greenfildzie i tu delegacje są bardzo rzadkie (np. raz na pół roku). W projektach przeróbek istniejących obiektów delegacje są częstsze (np. raz na miesiąc). Pracujemy w przestrzeni open space. Na oprogramowaniu Robot, Rstab/Rfem, Tekla Structure, Allplan, Microstation

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Na jednej ze stron internetowych wisi oferta pracy na stanowisko projektanta branży teletechnicznej. Firma oferuje elastyczny czas pracy. Możecie to rozjaśnić? Czy to oznacza, że pracownik decyduje, w jakich godzinach chce pracować? Czy jednak trzeba wstrzelić się w jakieś ramy czasowe skoro jest to praca stacjonarna? Aczkolwiek w dalszej części oferty widnieje informacja na temat możliwości pracy zdalnej... Więc koniec końców - jak to wygląda? :) Dajcie znać, bo przymierzam się do aplikacji i odpowiedź na te pytania jest dla mnie bardzo ważna :)

Elastyczny czas pracy oznacza, że można rozpoczynać pracę w przedziale między godz. 6 a 9. W pracy zdalnej jest opcja zastopowania czasu pracy i ponownego odblokowania np. po przerwie związanej z wyjściem po dziecko do przedszkola czy tym podobne sprawy.

Obecnie trwa rekrutacja w firmie na stanowisko Architekt. Jest kilka dni na wysłanie cv jeszcze i chciałabym dowiedzieć się więcej. Wiecie jak wygląda sprzęt do pracy? Bo dają w ofercie w pełni wyposażone stanowisko pracy z dwoma monitorami. A czy to nowa elektronika, czy taka starsza z gorszymi parametrami itd.? To apple czy inna firma?

EPK

Pracownicy na stanowiskach Projektantów/Architektów pracują na stacjach graficznych opartych na nowoczesnych procesorach i7 najnowszych generacji oraz wysokowydajnych procesorach graficznych, np. RTX A4000. Są też nowoczesne mobilne stacje graficzne Dell.

Nowoczesne
@EPK

Wszystko jest tak nowoczesne jak strefa aktualności na stronie EPK. Firma już się zwija i nic tam się nie dzieje poza wymianą Zarządu.

Kacha
@nick

A ta cała rada nadzorcza to w jaki sposób jest wybierana? To są jakieś rekrutacje specjalistyczne? To jest jawne czy raczej pracownicy nie dostają informacji o zmianach w zarządzie?

@Kacha

To przypadkowa zbieranina, pasujących (nie)rządowi!

Czy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA zapewnia kartę multisportu?

nick

Budowlaniec zostanje kierownikiem pracowni automatyki - American dream - od budowlańca do automatyka. Zarząd wie jak sprawić, żeby pracownicy sami odchodzili. Wcześniej było łzawe wychwalanie zalet dyrektor Marii Madaleny (koniec jej kariery był do przewidzenia, ale kasa i samochód zostają - żenująca hipokryzja zarządu), wkrótce odbędzie się żenujące podreślanie zalet nowego kierownika podzielonej pracowni automatyki. Grelowanie biura trwa, topornie bez polotu!

Zofia
@nick

Ale to budowlańca szkolą i uczą automatyki czy potem samemu trzeba się uczyć już pracując, pytam bo to duży skok w karierze? Czy z momentem nowego kierownika idą zmiany na lepsze, chociażby w zarządzaniu ludźmi?

Niki
@nick

Obiektywne rzecz biorąc pracownie już „zreformowali”. W obszarze Marketing rozwój i komunikacja też by wypadało zakończyć niektóre projekty. Obliczyć TCO poszczególnych DR ów. I zoptymalizować a nie że ten jest od tego tamten z innej rodziny grupy. To jest otwarta rana i plasterek nie wystarczy.

Emilia

W przeszłości szukali kogoś na stanowisko młodszego specjalisty ds. analiz. Było takie ogłoszenie, nadal jest taka pozycja w firmie? Czy jak się nabierze doświadczenia to można awansować na seniora np.? Nie lubię stać w miejscu w pracy, chcę się rozwijać.

Katarzyna

Czy dalej są zwolnienia w firmie?

Jakie są mocne strony pracodawcy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Płacą. Tyle. Więcej mocnych stron nie ma.

Maria

Terminowo płacą? Ktoś tu pisał że dużo nadgodzin jest, prawda to? Za nie tez jest kasa czy raczej jako wolne odbieracie?

Mieczysław

Czytam na stronie firmy, że jest to zgrany zespół zaangażowanych w pracę osób. A firma dba o dobrą atmosferę w pracy, rozwój zawodowy oraz o zdrowie pracowników. Można wiedzieć, jak to robią? Chętnie bym poznał szczegóły zatrudnienia na stanowisku Specjalisty w Dziale Nowych Obszarów Biznesowych. Szczególnie te odnoszące się do obowiązków, jak i wynagrodzenia. Wiem, że pół roku temu szukano kogoś na to stanowisko, czy teraz również można się tu dostać do pracy?

kiedystobylo
@Mieczysław

w dalszym ciągu są zwolnienia, roboty coraz więcej więc nie polecam. Liczba nadgodzin znacznie przekracza kodeks pracy aż dziw że nikt nie zgłosił jeszcze

kcin
@Mieczysław

dbają tak że roboty więcej niż ustawowych godzin, takiego stanowiska nie kojarzę, ale specjalista do umów to 4700-5300 (w 2021) stawki różnych stanowiska z nazwą "specjalista" kończyły się wtedy na 7000

roro

A co na to pani dyrektor od HR? Nie ma z tym problemu?

outsider

Jedno jest pewne. Żal syna, któremu ojciec buduje karierę zawodową. Z takiej sytuacji nic dobrego nie wyniknie no i chyba ten syn to słaby nabytek dla EPK -(końcówka dowolna bo są różne)

Xxz
@roro

Kodeks pracy się nie przyjął - wcale nie dziwne zatrudnić syna na stanowisko asystenta w swoim dziale i 3 tygodnie później zwolnić osobę na tym samym stanowisku z tyt. przyczyn niedotyczących pracowników… ciekawe co na to sąd pracy

@roro

Pani dyrektor od HR nie ma z tym najmniejszego EPKłopotu. przecież pan prezes spędza u niej więcej czasu niż u siebie w gabinecie.

Nick_2

Może opracowują plan EPKorekty zatrudnienia?

nik3
@Xxz

Są ciekawsze sytuacje. Pan X chłop Pani D jest przełożonym pana Y, który jest bratem pani D i ojcem pana Z, którego naturalnie ciocią jest pani (usunięte przez administratora) Pan Y ma komornika na głowie i stosuje taktykę byłego Premiera K.M. na unikanie płacenia zobowiązań. Na Pracowni wykryłyśmy ile to kosztuje i nie ma już ani Pracowni ani dyrektora Pracowni i kolejny zmiany są zapowiedziane.

niktu
@nik3

Się zrobił kocioł. Prezes nie miał pojęcia, ale inny Pan na bazie tej wiedzy swojego syna wsadził do firmy xd. Teraz to dopiero wychodzą dodatkowe sprawy. Info z ostatniej chwili jest takie, że Prezes ma powiadomienia z Goworka ponieważ potwierdziło się, że kilka informacji ze skrzynki do niego nie dotarło. Przypadek?

@niktu

Nie wierzę, że Prezes nie wiedział. Chyba tylko nie chciał tą wiedzą się podzielić :D

miki
@nik3

Trzeba to sprawdzić. Przecież ci ludzie mają dostęp do informacji poufnych i Tajnej Kancelarii.

oo
@nik3

Pan X za kreatywność i wyniki ma mieć wymieniony samochód na nowy. Gratulacje.

@oo

EPKreatywność xD. Ale na poważnie, w tej sytuacji to EPKretyński pomysł.

Zuzia

Pani D tez?

sprawdzający
@miki

Sprawdzamy jedynie informacje, kto łączy się z Goworkiem ze służbowych urządzeń i zabiera czas pracodawcy. Pan o którym piszecie pracuje w firmie charytatywnie i bezpośrednio nie pobiera wynagrodzenia za swoją pracę. Jego wejścia na teren firmy są rejestrowane tylko w celach statystycznych na odpowiednim czytniku żeby pokazać, że można pracować po 250 godzin miesięcznie dla firmy z dobrego serca. Sprzętu oraz oprogramowania udostępnionego z EPK używa tylko i wyłącznie do prowadzenia działalności charytatywnej na rzecz EPK. Jego rodzinne powiązania są przypadkowe i nieistotne dla sprawy a o nieścisłościach i wyrokach sądowych nie mamy informacji.

boski

O lol. Ale ściema.

sprawdzający
@boski

Jaka ściema? Zobacz sobie, że nie jest pracownikiem EPK.

oo
@sprawdzający

Coś musi być na rzeczy. Jest od kilku dni chodzenie pomiędzy piętrami i pokojami. Szukanie. Pan X i Y okazuje się, że w firmie nie są wcale potrzebni bo z listy do zwolnienia można uratować wartościowych ludzi.

@oo

To kim w końcu jest pan X i pan Y? Czy to prawda, że pan Y pracuje charytatywnie? Czy pan Y ma umowę o wolontariacie? Kim jest słynny Mamutek i dlaczego wpis o nim zniknął z goworka? Tyle pytań a tak niewiele odpowiedzi xD.

Heh, śpieszmy się robić printscreeny, tak szybko znikają :)

Nom
@sprawdzający

To jeszcze gorzej dla EPK. Popatrzcie jak jest umocowany, co podpisuje i w czyim imieniu i do czego ma dostęp jak nas złapią. Chyba już pora na wylot Dyrektora. Tylko którego. Na razie jest szukanie tylko kto puścił informację zamiast ciąć straty i przesunąć ludzi z listy do zwolnienia do posprzątania gruzu.

WG
@sprawdzający

Na linkedin pokazuje, że jest. Do EPK idę zapytania z różnych instytucji xd

eh
@WG

Szkoda. Była informacja, że już nie pracuje w EPK i by nie było sprawy. Zyskowne umowy na PV sprzedawał na inną umowę teraz już wiem czemu w tak pokrętny sposób. Kontrakty z wadami prawnymi albo bez mocy opychał do EPK. To musiało kiedyś wyjść. Kto za nim stoi?

he
@miki

Dzięki temu, że jest Tajna można ukryć rodzinę i znajomych przed okiem postronnych i nie trzeba generować zysku. Zjedli nasze premie. Zawyżają średnie płace w EPK i Pan Prezes może się chwali w orędziu jęk to jest wspaniale.

Czy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA zatrudniani są obcokrajowcy?

EPK

Tak, w EPK są zatrudniani obcokrajowcy.

Dominika
@EPK

Można się dowiedzieć jak liczne są te mniejszości narodowe? O ile ich poziom mógł wzrosnąć od publikacji tej odpowiedzi? I czy pracownicy porządku się dogadują między sobą?

Czy zwolnienia obejmą dział IT? Kilku kandydatów by się znalazło. W kolejności od najnowszych, aż do stanu sprzed rafakowskiej powodzi.

Nick_fanclub

Treść usuniętego posta: "Program EPKumoterstwo dokonał żywota. W miejsce tego programu zarząd uruchomił program "Rodzina na swoim". Nie mam nic przeciwko temu, żeby zatrudniać dzieci pracowników EPK, ale żeby tatuś był szefem swego syna? To już nie EPKumoterstwo, to raczej EPK******o! Panie prezesie, czy to jest zgodne ze standardami organizacji o tak wysokim standingu?" Pozdrowienia dla Nicka, jesteś bohaterem w swojej firmie :-)

Czy w związku z wczorajszą informacją o zwolnieniach w firmie i wstrzymaniu wszystkich udogodnień i benefitów dla pracowników mogę zaptytac czy zwalniani będą pracownicy spółek które EPK nabyło w ubiegłym roku czy tylko pracownicy w Katowicach?

Truskawek

Nie warto Brak zasad zarządzania. Kumoterstwo,ploty,Zarząd bez zasad.

Cc
@Truskawek

Tak, to prawda - wezmą nawet kogoś z kasy ze sklepu mięsnego jeśli jest synem, ciotką, wujkiem a reszta organizacji się meczy żeby wyszkolić człowieka

Dominika
@Cc

No a w ostatecznym rozrachunku jak to wychodzi? Bo już później normalnie pracuje?

xoxo

Kiedyś karmiłem kaczki, teraz wolę sam jeść…

Mieczysław
@xoxo

Co kto lubi, w każdym bądź razie smacznego! A skoro już jesteśmy przy smakowitych tematach, to czy jest tam firmowa stołówka i dofinansowania do posiłków? No i, czy są smaczne?

@Mieczysław

Tak, jest miejsce wyznaczone do spożywania posiłków, do którego dostarczane są śniadania i obiady przez firmy cateringowe. Posiłki są dofinansowane przez Pracodawcę. Korzystamy z platformy SmartLunch.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA - Katowice

• Jak się pracuje w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA