Hydrotakt Krzysztof Sławik

Katowice

Opinie o Hydrotakt Krzysztof Sławik

Grzegrzółka

Firma Hydrotakt nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Proszę obserwować i czytać umowy z nią zawarte, ponieważ są sporządzane na wynajem maszyn do osuszania co w konsekwencji zmusza klienta do ich obsługi i późniejszym brakiem możliwości dochodzenia roszczeń z powodu niesolidnie wykonanej usługi i braku odpowiedzialności za nią ze względu na brak w umowie "wykonania usługi" przez Hydrotakt. Poprzez taką konstrukcję umowy nie możemy dochodzić ewentualnych roszczeń tak jak to było w moim przypadku. Nieuczciwa praktyka stosowana przez firmę Hydrotakt zmusiła mnie do poniesienia dużych kosztów, na zwrot których nie mam co liczyć.

Anna
@Grzegrzółka 05.11.2014 11:13

Czy to ma być opinia pracownika o pracodawcy ?chyba jakaś pomyłka.

Zostaw opinię o Hydrotakt Krzysztof Sławik - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrotakt Krzysztof Sławik