Opinie o Dekanon Paweł Czypionka w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dekanon Paweł Czypionka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekanon Paweł Czypionka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekanon Paweł Czypionka w Chorzów

Wojciech Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Moja sprawa przeciwko firmie Dekanon toczy się obecnie w sądzie, zasłony, które otrzymałam to zasłony typu double check o czym dowiedziałem się na finalnym zawieszaniu zasłon w mieszkaniu. Chciałem zrezygnować ponieważ towar nie był zgodny z zamówieniem, okazało się jednak, że już nie mogę. Czy może ktoś pomóc?

Jaka atmosfera jest między działami w Dekanon Paweł Czypionka?

Alicja

Klienci się tutaj wydają niezbyt zadowoleni, a ktoś ma doświadczenie ze strony pracownika? Też takie złe wrażenia czy jednak warto tam startować jak się jest ambitnym i chętnym do pracy?

@Alicja

Pani Alicja skąd wniosek ze klienci są niezbyt zadowoleni? Firma obsługuje setki bardzo wymagających klientów rok rocznie. Wpis jednego niezadowolonego klienta na trzy lata to mega sukces :) firmy działającej od 25 lat .Chcielibyśmy 100% zadowolenia choć pewnie takiej firmy nie ma. Pozdrawiam :)

Tomasz Nowy wpis

Nie widać tu ani jednej pozytywnej oceny Państwa firmy. Widoczne są tylko oceny negatywne. Próba sugerowania, że wszystkie pozostałe opinie na Państwa temat są pozytywne, to kpina z ludzkiej inteligencji. Nie ma na pewno na rynku firmy, która mogłaby się pochwalić 100% zadowoleniem klientów, ale w przypadku Państwa firmy zdecydowanie bliżej jest do 0 niż do 100%. Odradzam.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dekanon Paweł Czypionka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy po rozmowie w Dekanon Paweł Czypionka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Dzień dobry, chciałabym przestrzec wszystkich, którzy skuszą się na pierwsze dobre wrażenie jakie potrafi tylko w pierwszym kontakcie wypracować sobie ta firma oraz przykrywka w postaci ekskluzywnej lokalizacji. Dostałam kontakt z polecenia - miał być świetny towar, profesjonalne podejście, miła obsługa, perfekcyjny montaż i zero problemów. Oprócz tego pierwszego elementu (bo rzeczywiście żaluzje na pierwszy rzut oka wyglądają porządnie i tu nie mogę mieć zarzutów) tak cała reszta to jakiś koszmar. Najgorzej wspominamy sam montaż - Pan nie zauważył na pomiarze jednej szafki i od razu zarzucił nam kłamstwo (to bardzo nieprofesjonalne podejście ale Panu najwyraźniej to nie przeszkadzało) potem to już tylko dwie godziny płonnych dyskusji z ekipą montującą, braku szacunku, wmawianiu Klientowi na każdym kroku, że "przecież to było ustalane"... dramat. Pierwszy montaż skończył się finalnie zamontowaniem dwóch z czterech żaluzji. Po dwóch tygodniach, kilku telefonach i stanowczej postawie w końcu udało się wyegzekwować montaż pozostałych elementów - natomiast informowanie klienta nie należy do mocnych stron tego Usługodawcy. Polecam również wyegzekwowanie na etapie podpisywania Umowy wpisania dokładnego producenta żaluzji, bo każdy wie, że pięknie z takimi Podwykonawcami jest tylko na etapie płacenia zaliczki a jeśli klientowi cokolwiek nie pasuje to już się zaczynają schody. Na koniec dodam tylko tyle - polecam przed rozpoczęciem współpracy wpisać sobie w internecie "dekanon opinie" - wszędzie jedna gwiazdka - o czymś to chyba świadczy. Wykańczamy od roku dom i na prawdę mieliśmy do czynienia z wieloma fachowcami. Zawsze staramy się podejść do sprawy na spokojnie ale postawa tej firmy - przede wszystkim wspomniany brak szacunku - zmusza nas do poświęcenia 5 minut i zamieszczania tego typu opinii. Zdecydowanie nie polecam i apeluję do osób, które w podobny sposób zostały obsłużone o wpisy.

Dekanon
@Anna

Działamy 25 lat współpracując z klientem indywidualnym i zawsze mamy na względzie najwyższą jakość produktów jak i wysokie standardy obsługi, starając się wychodzić zawsze klientowi na przeciw. Ze smutkiem czytamy każdą negatywną opinię dlatego tym razem odniesiemy się do niej. Jak widać pomimo najszczerszych chęci obsługując w roku kilka tysięcy zadowolonych klientów nie sposób zadowolić każdego. Odnosząc się do poniższego wpisu klienci otrzymali produkt najwyższej jakości wybrany i dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań z pośród kilku naszych wycen spotkań i pomiaru. Niezmiernie rzadko zdarza się iż pewne szczegóły wymagają specjalnych rozwiązań, dopasowań. Jednak rozwiązanie ich tak jak w tym przypadku klient otrzymał żaluzje specjalnie dopasowaną w niestandardowym rozwiązaniu za co nie zapłacił ani złotówki, również termin był z klientem ( zważywszy na okres przed świąteczny ) dopasowany do jego życzenia. Odnosząc się do czasu dyskusji nie jest prawdą gdyż cały montaż trwał dwie godziny. Produkt zgodny z zamówieniem trafił do klientów został zamocowany zgodnie z ustaleniami. Montaż został odebrany z podpisaniem protokołu odbioru. Podsumowaniem naszej realizacji żaluzji u pani Anny dla nas stanowią słowa syna właścicieli (4-5 lat) ; " bardzo Państwu dziękuje za żaluzję - jeszcze nigdy w domu nie mieliśmy tak ładnych żaluzji" ;) Z doświadczenia całą tę sytuację można podsumować: firma z żaluzjami jest na samym końcu budowy / remontu czasami nagromadzone emocje, frustracje dają o sobie znać w relacji z ostatnimi firmami. Wpisy i opinie klientów traktujemy bardzo poważnie, a zważywszy na ilość opinii w stosunku do tysięcy zadowolonych klientów w naszej 25 letniej działalności poczytywać można in plus. Więc jeśli w jakiś nie zamierzony sposób uraziliśmy Państwa to serdecznie przepraszamy zespół Dekanon

tom38

Radzę wszystkim potencjalnym klientom zainteresowanym współpracą z panem PC zastanowienie się nad ostateczną decyzją. Ten człowiek to obraz przysłowiowego polskiego przedsiębiorcy pozbawionego jakiegokolwiek poczucia przyzwoitości. Gdzie tylko się da będzie próbował wyłudzić pieniądze - oczywiście wszystko pod przykrywką dodatkowych kosztów i w białych rękawiczkach. Po moich doświadczeniach szczerze odradzam.

@tom38

Mam podobne doświadczenia. Przestrzegam przed zakupami w tej firmie. Przed wpłaceniem zadatku ( jest bezzwrotny!!!) proszę poprosić o regulamin, który jest tak napisany ,że PC. za nic nie odpowiada jeśli później okaże się że cokolwiek jest niezgodne z zamówieniem!!!! Nie bierze odpowiedzialności za zgodność materiału z próbną, jakość, termin zamówienia itd. za nic!

Dzięki za ostrzeżenie przed robieniem zakupów w Dekanon. Dobrze rozumiem, że firma nie uznaje zwrotów? Możesz napisać coś więcej?

A29
@tom38

Dzień dobry. Mam podobne, złe doświadczenia z PC. Czy jest możliwość kontaktu z Panem tel. lub mailowego?

Nieuczciwa firma, radzę się dobrze zastanowić i poczytać opinie nim się złoży zamówienie, o ile nie zostały (usunięte przez administratora)

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

bitomski

Nie wiem dlaczego znikaja komentarze ale trzeba powiedziec, ze ta firma to jakies nieporozumienie. Szkoda czasu.

Benek

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście korzystać z forum? Liczyłem, że dowiem się więcej informacji

oszukany

(usunięte przez administratora) czystej wody

Zostaw merytoryczną opinię o Dekanon Paweł Czypionka - Chorzów

Dekanon Paweł Czypionka
  • Lipińska 22 lok. 32