Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Opinie o Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Blowtherm od ponad 65 lat jest światowym liderem w produkcji kabin lakierniczych w sektorze automotive oraz w przemyśle. Ponadto, firma posiada zautomatyzowane linie produkcyjne oraz dział badawczo – rozwojowy, dzięki którym jest wiodącym pionierem technologii, wynalazków i patentów, które posiadają zastosowanie we wszelkich dziedzinach gospodarki światowej.

Nasze urządzenia stosowane są w przemyśle lakierniczym, stoczniowym, lotniczym, grzewczym, kolejowym, meblarskim, a także w transporcie drogowym, pasażerskim, a nawet w sektorze rolniczym, wojskowym czy pojazdów specjalistycznych.

Blowtherm Polska – liderem krajowego rynku

Od 2005 roku tworzymy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów w branży motoryzacyjnej i w przemyśle.  Wdrażamy innowacyjne technologie dla naszych Partnerów i Klientów, mając na uwadze względy bezpieczeństwa jak i ochronę środowiska. Nieustannie dążymy do perfekcji, każdego dnia nasz zespół inżynierów realizuje i udoskonala zaawansowane technologie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Naszym atutem jest możliwość tworzenia unikalnych i zindywidualizowanych rozwiązań, dzięki ciężkiej pracy działu projektowo-technologicznego, który pracuje nad każdą inwestycją, kompleksowo koordynuje każdy etap procesów inwestycyjnych – od prac budowlano – konstrukcyjnych, przez instalację, aż do etapu wdrożeń i odbiorów.

Polecam, profesjonalna firma. Jakość produktów i obsługi na najwyższym poziomie.

@Danuta

W Blowtherm Polska nie ma nadgodzin.

rzeczywisty pracownik

Witam. Teraz może faktycznie prawdziwy pracownik się wypowie w kontrze do tych głupot :) Wygląda na to, że w firmie mamy osobę, która uważa że pracuje za karę, a teraz tworzy falę hejtu. Pracuję tu już jakiś czas i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu naszą firmę. Właściciele - Zarząd, to normalni ludzie, można z nimi porozmawiać i dogadać się w wielu aspektach dot. wykonywanej pracy. Hejterom chciałbym zwrócić uwagę, że w internecie nie jesteście anonimowi, mimo że podpisujecie się pseudonimem. Zarząd powinien zgłosić policji takie oczernianie, a osobistymi wycieczkami - prawnik. Raz jeszcze - jak ktoś chce pracować, zapraszamy. Jak się chcesz obijać i szukać wymówek, to nie do nas.

Nie związany z firmą
@rzeczywisty pracownik

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i nie widzę tu podstaw prawnych do postawienia komukolwiek z wypowiadajacych się jakichkolwiek zarzutów przed organami ścigania. We wcześniejszych wpisach brak jest gróźb karalnych, opinii niezwykle szkalujacych mających wpływ na interesy firmy czy wskazanie osób z imienia i nazwiska (Rodo). Opinie tu wyrażone są podkreślam jedynie opiniami osób mających związek z firmą, które pomagają podjąć decyzję o związaniu się stosunkiem pracowniczym ze wskazanym przedsiębiorcą. Pisanie o podejmowaniu kroków prawnych wobec tu wypowiadsjacych się jest wysoce nie na miejscu gdyż jest to portal typu "wyraź swoją opinię i poglądy" i jest to objęte wolnością słowa a wpisy o zgłaszaniu do prokuratury mogą tylko odstraszać potencjalnych pracowników. To tak wolą przekazania dobrej rady.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Blowtherm Polska Sp. z o.o. na stanowisku Asystent/-ka? 21 lutego pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Aneta

Wiele osób pisze, że poleca tego pracodawcę, niestety mało konkretnych informacji w temacie samego zatrudnienia a to ważne. Na jakie dodatki można liczyć? Np z okazji świąt jakieś bony, paczki? Premie miesięczne?

@Aneta

Szanowna Pani Aneto, Każdy Pracownik w Blowtherm Polska jest wynagradzany według ustalonych warunków. Warunki premiowania są ustalane indywidualnie. Pozdrawiamy

Izabela Nowy wpis
@Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Indywidualnie? Znaczy każdy pracownik ma inne zasady przyznawania premii? Ciekawe, jak w takim wypadku jest pod względem równości płac. Podstawy też się tak różnią? Zwłaszcza między kobietami a mężczyznami?

Nowy wpis

@Izabela

Firma Blowtherm Polska stosuje politykę równego traktowania zatrudnionych osób.

Graż Nowy wpis

Polecam serdecznie firmę Blowtherm Polska. Kabina Lakiernicza? Tylko z Blowtherm! Fachowcy!

Oleg

Polecam pracę w Blowtherm Polska

Wiktoria

Kiedyś szukali Magazyniera. Może ktoś wie o co chodzi z tym rozwojem zawodowym? Napisali tak w ogłoszeniu, czy to oznacza awans z magazyniera na Starszego Magazyniera czy jak?

@Wiktoria

Szanowna Pani, Dziękujemy za zapytanie. Każda kandydatura traktowana jest indywidualnie, w razie pytań, służymy pomocą i prosimy o kontakt bezpośredni. Pozdrawiamy, Zespół Blowtherm Polska

KarAd

Pracę w Blowtherm Polska oceniam b.pozytywnie.

Elżbieta
@KarAd

Najświeższy komentarz więc odpowiem :D Co najbardziej sobie tu cenisz? Niżej ludzie w sumie różnie pisali, ale chyba głównie atmosferę. Były jakieś podwyżki w związku z inflacją? :p

KarAd
@Elżbieta

Atmosfera jest bardzo dobra. Nie mamy na co narzekać. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą, to może lepiej wysłać swoje CV, niż robić takie podchody? Pozdrawiam

kama

Oceniam bardzo pozytywnie tego pracodawcę.

Co za stek bzdur... "W firmie jest kilka osób, które maja ciepła posadę i uwielbiają firmę, ok ale mi osobiście to przywołuje (usunięte przez administratora)" - może to są ludzie, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki i są za to doceniani?

Danuta

Mówisz, że jest dużo nadgodzin w tej firmie. Powiesz mi czy są jakoś lepiej płatne? Czy normalnie są płatne jak godziny pracy? (Tak czy siak możesz podać stawkę)

Mm
@Danuta

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak nadgodziny

Gabriela
@Mm

dzieki za wyjasnienie, dobrze to wiedziec ze pracuje sie tyle ile zapisane w umowie

@Danuta

W Blowtherm Polska nie ma nadgodzin.

@KARTYB

Z założenia czy z właściwiej organizacji pracy?

Karla
@Danuta

Nie ma żadnych nadgodzin w Blowtherm. Zasady pracy są jasne i klarowne.

@Karla

Jak nadgodzin nie ma to w jaki inny sposób sobie można dodatkowo dorobić?

Karla
@Aleksandra

Co to znaczy dodatkowo dorobić? Umowa o pracę jasno określa warunki pracy, także płacowe. W Blowtherm Polska, wszystko odbywa się zgodnie z Prawem Pracy.

@Karla

Rozumiem a czy w umowie figuruje wzmianka o premii?

@Aleksandra

Wszelkie ustalenia z Pracodawcą, odbywają się indywidualnie.

Marketer

Praca w dziale marketingu jest klarowna - godziny pracy 8-16, zakres obowiązków został ustalony na początku. Pracodawca jest wyrozumiały, można się do niego zgłosić z każdym pytaniem. Nie ma nadgodzin.

DARRUS

Jako długoletni pracownik Blowtherm, mogę z czystym sumieniem polecić pracę w firmie. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra, ludzie tworzą zgrany team.

Blowtherm Polska – liderem krajowego rynku

Aktualność
Od 2005 roku tworzymy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów w branży motoryzacyjnej i w przemyśle.  Wdrażamy innowacyjne technologie dla naszych Partnerów i Klientów, mając na uwadze względy bezpieczeństwa jak i ochronę środowiska. Nieustannie dążymy do perfekcji, każdego dnia nasz zespół inżynierów realizuje i udoskonala zaawansowane technologie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Jak jest z pakietem medycznym w Blowtherm Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

KARTYB

Tak, każdy pracownik ma zapewniony pakiet medyczny.

KARTYB

Jestem pracownikiem firmy Blowtherm Polska. Warunki pracy są klarowne, atmosfera sprzyja wydajnej pracy. Nie ma nadgodzin, współpraca między działami przebiega pomyślnie.

rzeczywisty pracownik

@rzeczywisty pracownik

Zgadzam się ze wszystkim co wyżej napisane. Pracuje się dobrze. Jak ktoś z nas nie chce pracować niech się zwolni a nie robi nam i firmie złej opinii. Ja jestem zadowolona.

Edward

To dobrze, że masz takie pozytywne podejście do pracy. Czy firma oferuje szkolenia, które pozwalają Ci się rozwijać i wspiera pracowników w dążeniu do awansu?

Nie związany z firmą

Adi

A co mogło się zmienić? Znajomy mi mówił, że podobno tam jest bardzo źle, nie widziano dawno podwyżek. Premii także. To prawda?

Mateusz

Ile można zarobić w tej firmie? Są jakieś benefity dla pracowników ?

Kondziuk

Potwierdzam jako były już pracownik wszystkie wspomniane kwestie. Myślałem że coś się tu zmieniło ale widzę że koledzy potwierdzają tylko rzeczywistość w Blowtherm. (usunięte przez administratora)Generalnie za ten zakres pracy i ilości nadgodzin pensja baaardzo niska. (usunięte przez administratora)

Izabela

Trochę kiepsko, że piszesz o innych pracownikach w taki pogardliwy sposób. Ja szukam właśnie jakichś konkretów o pracy w Blowtherm. A na jakiej umowie jesteś zatrudniony?

PRACOWNIK
@Izabela

W którym momencie wypowiadalem się źle o pracownikach? Sam pisałem że ludzie są tu świetni, pomagają sobie wzajemnie i fajnie ze sobą się czują to Zarząd nie pozwala na ich dalszy rozwój. W Blowtherm stosuje się głównie umowy o pracę co akurat jest plusem.

Mercedes

Witam, firmę znam z drugiej strony jako kontrahent. Jestem od kilkunastu lat kierownikiem jednego ze współpracujących serwisów blacharsko-lakierniczych. Jeśli chodzi o produkty Blowtherm jestem jak najbardziej zadowolony. Ale bardzo dziwny dla kontrahenta jest fakt że jest tam taka rotacja i za każdym razem człowiek musi tłumaczyć co chce. Stara kadra techników wiedziała zawsze jak co wymagamy znaliśmy się nawzajem co pomagało we współpracy, Pani z biura zawsze wiedziała jakie materiały potrzebujemy, obsługa była pierwsza klasa, natomiast od dłuższego czasu wygląda to różnie raczej chaotycznie i nie do końca profesjonalnie a raczej z przymusem i te wieczne pomyłki.... Ale cóż jaka płaca taka praca, a wiem że kolorowo tam nie mają od samych pracowników. A szkoda bo to naprawdę fajne produkty (baaaardzo drogie mimo wszystko) które zasługują na dobrą kadrę ale takiej trzeba zapłacić i przede wszystkim ją szanować żeby konkurencja jej nie podebrała. Czasem lepiej dołożyć te 500 PLN do wypłaty niż zatrudnić byle kogo. Generalnie pracownikiem nie jestem ale żal mi tych chłopaków którzy za grosze zapierdzielaja do nocy.

Zostaw merytoryczną opinię o Blowtherm Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Blowtherm Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blowtherm Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blowtherm Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blowtherm Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blowtherm Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blowtherm Polska Sp. z o.o.