Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Opinie o Blowtherm Polska Sp. z o.o.

on

Zapomniałem dodać,że chodzi mi o Piekary ŚL. :)

on

Witam, Chciałbym zapytać jak wygląda praca na magazynie .. w sensie jaka atmosfera panuje .. ile zmian itp.. i Ogólnie jak firma podchodzi do pracownika ? Szukam czegoś na dłuższy czas - docelowo na stałe.

Dominika

@pracownik Na jakiej konkretnie podstawie twierdzisz, że osoby zarządzające firmą Blowtherm nie posiadają kompetencji? Jest to naprawdę poważny zarzut względem zarządu firmy. Dlatego właśnie chciałabym Cię prosić o konkrety. Ponadto, czy jesteś pewny, że nie da się napisać nic pozytywnego na temat pracy tutaj?

niby dobry produkt niestety ludzie pracujący na stanowiskach zarządzających bez pojęcia o robocie a co za tym idzie zero kompetencji.niestety dno dna.out

Opinie dotyczące pracy w Blowtherm Polska Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mały

Niestety Pan Filip ma rację i jest to bardzo przykre , że takie sytuacje mają jeszcze miejsce w Polsce na naszym rynku pracy .

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

Nick
@Administrator 05.03.2018 08:25

Dlatego pisana jest cała prawda i jest to przestroga dla szukających pracy aby szerokim łukiem omijali tego pracodawcę

pg1986

A ile można tam zarobić?

trygi

NIE POLECAM. Jestem byłym pracownikiem i w tej firmie jedyne co jest zgodne z umową to termin wypłaty wynagrodzenia które i tak nie zgadza się z tym co ustalisz. Bardzo duża rotacja w całej firmie, co chwila ktoś przychodzi i odchodzi (albo zwolniony).

Zostaw opinię o Blowtherm Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blowtherm Polska Sp. z o.o.