Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Administrator

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

Dziki

Odradzam pracowania z tymi pożal się Boże pseudoludzmi obiecują góry a dostajesz resztki Pana Szaliczka któremu dajesz wszystkie informacje z przemysłu i kabin odnośnie inwestycji a on zrobi tak abyś nie dostał złamanego grosza a prezes popierdulka to (usunięte przez administratora) i oszust taki sam jak jego pseudo wspólnik który ludzi ma za śmiecie brak szacunku!!!! Najlepiej abyś wszystko robił ( bo obowiązków bardzo dużo a jeśli chodzi o zapłatę możesz zapomnieć o dobrych pieniądzach. Na koniec gdy przepracujesz jakiś czas nie zapłacą ci!!!! Firma dnooooo nie polecam nawet dzikiej świni !!!

były pracownik

Zero szacunku dla pracownika. Jaki to jest pracodawca okazuje się dopiero na końcu, po tym jak cię potraktują na odchodne. Wykorzystać do końca i się pozbyć. Szacunek do ludzi, do ich pracy, zaufanie i lojalność to nie tutaj. Nie polecam...

Made czyk

Firma mega lipna powyżej pewnego poziomu nie podskoczysz tam obiecują dużo ale nie spełniają obietnic Więcej jest tam dyrektorów a nizeli pracowników. Firma nie szanuje pracowników a tym bardziej firmy z którymi współpracuje. Jednym słowem (usunięte przez administratora). Nie polecam !!!!chyba ze lubisz być R.... na siano

pg1986

A ile można tam zarobić?

trygi

NIE POLECAM. Jestem byłym pracownikiem i w tej firmie jedyne co jest zgodne z umową to termin wypłaty wynagrodzenia które i tak nie zgadza się z tym co ustalisz. Bardzo duża rotacja w całej firmie, co chwila ktoś przychodzi i odchodzi (albo zwolniony).

Zostaw opinię o Blowtherm Polska Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blowtherm Polska Sp. z o.o.