Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Blowtherm Polska Sp. z o.o.

Made czyk

Firma mega lipna powyżej pewnego poziomu nie podskoczysz tam obiecują dużo ale nie spełniają obietnic Więcej jest tam dyrektorów a nizeli pracowników. Firma nie szanuje pracowników a tym bardziej firmy z którymi współpracuje. Jednym słowem (usunięte przez administratora). Nie polecam !!!!chyba ze lubisz być R.... na siano

pg1986

A ile można tam zarobić?

trygi

NIE POLECAM. Jestem byłym pracownikiem i w tej firmie jedyne co jest zgodne z umową to termin wypłaty wynagrodzenia które i tak nie zgadza się z tym co ustalisz. Bardzo duża rotacja w całej firmie, co chwila ktoś przychodzi i odchodzi (albo zwolniony).

Zostaw opinię o Blowtherm Polska Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blowtherm Polska Sp. z o.o.