Opinie o Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński w Zielona Góra

Artur Nowy wpis

Polecam

Opoltrans Nowy wpis
@Artur

Polecamy usługi tego kontrahenta. Uczciwość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Olivier Nowy wpis

Polecam przewoźnika, fachowo i rzetelnie!

Jak się pracuje z ludźmi z Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński?

Anka Nowy wpis

Dziwne pytanie...Normalnie. Tworzymy zgrany zespół. W firmie panuje przyjemna atmosfera

Agata Porońska

Z czystym sumieniem polecam !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ratownictwo Medyczne Ziel.Góra

Ukłony i wyrazy wdzięczności dla wlascicela firmy p. Tomasza Krzymińskiego za zaangażowanie i bezpłatne użyczenie pojazdów do przewozu wyposażenia ochronnego dla medyków z Zielonej Gory. Brawo panie Tomaszu i dziekujemy z calego serca !

@Ratownictwo Medyczne Ziel.Góra

Dziękujemy za ocenę. Nie jest niczym niezwykłym pomaganie jeśli sytuacja tego wymaga. Cieszyny sie, że mogliśmy choć trochę Was wesprzeć. Wszystkiego dobrego????

Jacek

Jakie są stawki dla kierowców za przejechany kilometr?

@Jacek

W naszej firmie nie ma stawki kilometrowej. Pozdrawiamy

Wiecie czy Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tom-Tom

Na chwilę obecną nie zatrudniamy kierowców. Osoby zatrudnione wyposażone są we wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania zleconej pracy. Pozdrawiamy

Jak szefostwo w Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński? Spoko traktują ludzi?

Andi

Szef firmy to naprawdę normalny gość. Polecam.

Iza
@Andi

A co powiesz, o warunkach pracy w Tom-Tom? Jak tu jest z zarobkami? Ile można zarobić na Twojej posadzie?

Krzysztof

Właściciel to bardzo kompetentny człowiek. Polecam tą firmę

Mateusz Jamróz

Rewelacja. Mega kompetentny właściciel. Uzgodnienie szczegółów nie stanowiło żadnego problemu. Polecam bo to naprawdę rzetelny przewoźnik

Aga

Polecam tego przewoźnika. Konkurencyjne ceny

Tobi

Rzetelny przewoźnik, ustalanie szczegółów nie stwarza żadnych problemów, miła i fachowa obsługa, konkurencyjne ceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński - Zielona Góra

Tom-Tom Transport & Spedycja Tomasz Krzymiński
  • Kożuchowska 15a