Toyo Seal Tychy Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Toyo Seal Tychy Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Tylko NIE do TOYO

Tak,faktycznie fantastyczny zaklad pracy..,naiwniak uwierzy.........Wystarczy poczytac o nim na portalu "Praca do kitu"..,co sie tam wyprawia..,he,he.....

szukam

hej,a jak tam można sie dostac???zatrudniaja nowych???ja jestem z Katowic wiec nie wiem czy opłaca mi się osobiście tam jechac i pytac??

vorny

bzdura z tą rozmową w j. angielskim. Chyba że aplikujesz do pracy w biurowej. Mam znajomych co pracują w Toyo, nie są do końca zadowoleni, ale nie narzekają za bardzo. Kasa różna, od 1,5 koła w górę. Czasem pracuje się w weekendy, ale gdy jest duże obłożenie.

Lukasz

ponoc rozmowa kwalifikacyjna po angielsku, wiec jesli nie umiesz tego jezyka lepiej na nia nie iśc :)

toooosssar
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w toyo? chciałbym się nie co dowiedzieć o zakładzie, systemie pracy, wynagrodzeniu itd.

Zostaw opinię o Toyo Seal Tychy Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyo Seal Tychy Sp. z o.o.