Toyo Seal Poland Sp. z o.o.

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Toyo Seal Poland Sp. z o.o.

Uszczeleczka

Zakład ok. Praca ok. Ludzie tylko narzekają. Na początku zawsze jest ciężko, ale nie należy się zniechęcać, też były ciężkie chwilę, ale dało się rady i tak już kilka ładnych lat.

Future

Paliwo drożeje z dnia na dzień, czy firma Toyo Seal Poland planuje jakąś pomoc pracownikom którzy dojeżdżają do pracy z innych miejscowości niż Tychy ?

Nick
@Future

Oczywiście ze planują. Dostaniesz podwyższę dodatek na paliwo i premie.

Urszula Nowy wpis
@Nick

Czy już każdy komu przysługiwało dostał, co trzeba? Ile w praktyce tego wyszło?

Toyo Seal Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Laborant. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Wojtas Puczyk
@Administrator

A skąd takie info, że szukają laboranta? Nigdzie oferty nie ma.

Urszula
@Wojtas Puczyk

A gdzie już szukałeś?

Wojtas Puczyk Nowy wpis
@Urszula

Wszędzie. Nigdzie oferty nie ma wystawionej.

Izabela Nowy wpis
@Wojtas Puczyk

Może do nich trzeba podjechać zapytać?

Wojtas Puczyk Nowy wpis
@Izabela

W Bawarze gazu tylko na 5 km, a na benzynie nie będę jeździł.

Gos
Kandydat

Jak wygląda płaca na kontroli w tym zakładzie? Chciałbym przyjść, lecz wolę podpytać co nieco zanim się zdecyduje.. Jest to najniższa krajowa? I czy są nadgodziny? Jeżeli tak, to czy trzeba je wypracować?

Taktowlasniejest
@Gos

Jak lubisz pracować ciężko i w stresie to praca jest dla Ciebie. Nadgodziny są i trzeba obowiązkowo na nie chodzić.

Rysiek
@Gos

Praca na kontroli wygląda tak że przez 8 godzin siedzisz pochylona nad stolikiem i sprawdzasz i przy okazji słyszysz ploteczki całego zakładu oraz narzekania na wszystko. Szkolenie takie se , premie są za normę która mówią że wyrobisz dopiero za pół roku . Ogólnie praca nie jest ciężka , liderki są jakie sa niestety. Jedynym pozytywem jest to że się pracuje tylko 8 godzin i się wychodzi z tego zakładu . Więc mozesz przyjść na parę godzin sprawdzić jak to wygląda i wyjść jak większość nowych ...

Kinga
Kandydat

Dzień dobry.. Chcę przyjąć się do pracy w tym zakładzie.. Na jaką stawkę , i jakie warunki mogę liczyć? Jak z atmosferą?

Czynnikszkodliwy
@Kinga

Nie polecam ! Lepiej nie przychodzić bo każą ubierać takie mundurki w których nie da się pracować w lato . Atmosfera jest nieprzyjemna , obgadywania od strony inspekcji , a praca wpływa na zdrowie bo jest dużo szkodliwych czynników ...

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyo Seal Poland Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn wulkanizacyjnych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Praleczka

Ja nie narzekam. Przychodzę robię swoje i w dom. W każdej robocie jest lepiej gdzie nos ni ma. Tutaj jest ok. Robota jak każda.

Silikon
@Praleczka

Za dużo oparów z praleczek i dymu z pieców . Dlatego taka dziwna opinia polecam mniej spędzać czasu w pracy

Czy firma Toyo Seal Poland Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Czaszmian

Polecam pozbyć sie połowy teamu z inspekcji i praca będzie o wiele lepsza i mniej plotek na zakładzie , obgadywania, narzekania. Są takie osoby które za długo pracują i najwięcej narzekają ... Liderzy z inspekcji to aż brak słów ...

Truestory
@Czaszmian

Dokładnie. Liderzy i inspekcji i procesów poprodukcyjnych to pomyłka. Traktowanie pracownika jakby mieli śmiecia przed sobą a nie człowieka.

Poprawka
@Truestory

Ogólnie to ten zakład to pomyłka. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które tą pracę uważają za szczyt marzeń. Nie wiem czy jest to spowodowane wiekiem czy brakiem wyższych ambicji.

Inspektorka
@Truestory

Nam też przykro że już nie pracujesz z nami Jolu ????

Byłapracownica
@Inspektorka

Śmieszy mnie wasze zachowanie. Zakład jest jaki jest bo ludzie go takim tworzą. Kadra zarządzająca nie ma do tego kompetencji i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Puki się to nie zmieni to ludzie będą odchodzić. Odeszłam nim doprowadziliście do tej (usunięte przez administratora) która ma właśnie miejsce i każdy który się zwolni powtarza te same słowa: poczułem ulgę. Tytanic tonie i czas uciekać. Pozdrowienia dla całej inspekcji.

Czasnazmiany
@Inspektorka

Upss Widzę że więcej osób ma podobne zdanie o inspekcji ale cóż taka sława tego miejsca.. Jak zastąpią ich maszynami to się zrobi ciszej Ps. Mam nadzieję że macie teraz o czym plotkowac i

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Toyo Seal Poland Sp. z o.o.. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracodawca

Aktualność
Piecek

No muszę przyznac, że zakład się postarał w tym roku. Spotkanie Wigilijne, paczki. Bardzo fajny gest. Plus dla Was.

Zartownis
@Piecek

Co roku jest spotkanie wigilijne i paczki od paru lat Kiedyś to premie były po 700 zł na święta a teraz paczka za 50 zl i się pracownik ma cieszyć z czekoladek itp

Haha
@Zartownis

Dziwne ja tam dostałam premie na święta. Aha no tak już tam nie pracuje

Cisowianka

Ogólnie firma ma dużo plusów jak i minusów. Napewno trzeba podkreślić ze jeżeli chodzi o szkolenie nowych pracowników firma jest na plus. Nowi pracownicy maja odpowiednia ilość czasu by się nauczyć wszystkiego co będzie im potrzebne w porównaniu do innych zakładów gdzie pokażą Ci jednego dnia co masz robić a następnego dnia jesteś sam i rob co chcesz. Dbają tez jeżeli chodzi i ubiór czyli dostaje się buty regularnie na nowe etc. Praca sama w sobie nie jest najgorsza napewno nie na procesach poprodukcyjnych ze względu na to ze jest urozmaicenie pracy. Nie robi się codziennie tego samego 8h 7 dni w tygodniu 30 dni w miesiącu. Także to na plus. Na minus ze praca jest ciężka fizycznie trzeba dużo dźwigać ciężkich rzeczy kręgosłup siada. Jeżeli chodzi o atmosferę zepsuła się strasznie. Dziwne niezrozumiałe zmiany kierownictwa liderów nie wiem co to miało na celu. Stawka słaba jak na taka ciężka prace nie oszukujmy się na innych zakładach nie pracuje się tak ciężko fizycznie a kasa lepsza. Jest jeszcze pare niedociągnięć ale co kto lubi. Ogólna ocena dwa.

Ciekawe
@Cisowianka

Bardzo dobrze opisana sytuacja Gdyby tylko wyrzucić kierownictwo i niektórych liderów było by o wiele lepiej oraz ściągnąć te mundurki . Wtedy ocena była by wyższa ale wiadomo tam w biurze są tak dogadani że nawet jak ktoś cos zrobi źle to i tak dalej jest kierownikiem lub jakimś zastępca który się na niczym nie zna a najwięcej ma do powiedzenia

Cisowianka
@Ciekawe

Dokładnie tak jest. Niestety kierownictwo nie jest kompetentne do stanowisk jakie zajmują dlatego w firmie jest jak jest. Zarządzanie strasznie leży i tak samo stosunek do pracowników jest słaby. Człowiek ma sytuacje awaryjna potrzebuje urlop bo wiadomo różnie w życiu bywa to dostaje przekreślony wniosek „bo nie ma ludzi” - urlopu nie dostaniesz. Jako osoba dla której ważniejsze jest zdrowie a praca jak nie ta to inna gdyby akurat mnie osobiście to spotkało podziękowałbym wcześniej Toyo za współpracę.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Toyo Seal Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Przyjaciel

Na procesach gdzie pracuja kobiety nie jest ciekawie i nigdy ciekawie nie było , zawsze jakies zmiany na gorsze . Przez wybryki kierownictwa nastapiły najgorsze zmiany jakie mogły być . Wymysli zamiane liderów która im wyszła tak ze sie ludzie pozwalniali Teraz pracuja same nowe osoby a szkolic nie ma kto W sumie jaka płaca taka praca ...

Pomocnik
@Przyjaciel

Dokładnie tak. Jeszcze 2 lata temu pracowało się zupełnie inaczej…

Toyo Seal Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator w Tychy. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Chroma

Sama prawda. Odeszłam z firmy i na początek w innej firmie stawka 20zl brutto. Mówi samo przez się jakie tam są warunki już nie mówiąc o stawce jaka jest w firmie.

Kłamią
@Chroma

Nawet usuwają szczere opinie żeby ludzie nie wiedzieli co na nich czeka jak przyjdą .. Widać że firma nawet nie umie sobie radzić z prawdą napisana na forum .

Czy w Toyo Seal Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

W końcu wolna
@Pytanie

Oczywiście. Jeżeli zwolni się miejsce na lidera to jest taka szansa, że któremuś pechowcowi uda się dostać wymarzoną pracę. W innych przypadkach jest tak, ze jeżeli gdzieś brakuje pracowników albo odgórnie wymyślą sobie zupełnie nowe stanowisko to dostajesz aneks do umowy albo wypowiedzenie i (usunięte przez administratora) ich obchodzi czy podoba Ci się te stanowisko czy nie. Za Ciebie już indonezyjki w samolocie czekają, bo u nich takich rarytasów nie ma.

Dośćmaseczek

Witam Czy biuro może wreszcie coś zrobić z zniesieniem maseczek ? Bo w tej firmie każdy może co innego Inspekcja pracuje bez maseczek , biuro bez , laboratorium , a reszta pracowników się gotuje w maseczka i to na hali gdzie jest największe ciepło . Inne firmy dbają o ludzi i pozwolili im ściągnąć bo widzą że są upały i ludzie się męczą , a w tej firmie to maseczki , brak przerw z powodu upału i za ciepłe ubranie . Proszę dbać o pracowników dopóki ich macie ...

Ziomek
@Dośćmaseczek

Bo na tym zakładzie są równi i równiejsi we wszystkim. Jedynym rozwiązaniem problemu jest się stamtąd zwolnić i mieć święty spokój

Leszek
@Ziomek

@Taadam – ech, to jak w końcu jest z tą stawką w tej firmie? Bo widzę że każdy ma inne informacje, jestem ciekaw jak to jest na serio. :D

Tajnedane
@Leszek

Lepiej nie przychodz bo jak zobaczysz stawkę to sam uciekniesz. Ogólnie zakład gdzie jest bałagan w planowaniu zarządzaniem i funkcjonowaniem zakładu . Na zakładzie występują różne sposoby zmuszania pracownika do pracy za dwóch , nadgodzinki niby dla chetny a okazują się obowiązkowe , zmienianie norm na gorsze dla pracownika . Jedynym sposobem na poprawę jest się zwolnić

Rafaelo

Przyjdz popracuj miesiac i zobacz jaka wypłate masz. Ale starsi pracownicy uciekaja z powodu zarobków i nie tylko

Łuki

W kadrach ci powiedzą ile to od razu humor ci sie poprawi.

Squid
@Łuki

Powiedzą Ci ze zarobisz miliony a po 4 latach pracy ludzie zarabiają 2900zl. Kpina cyrk.

Odwaga

Tu nie chodzi o odwagę xD Usuwają kwoty na tym forum więc co z tego że ktoś ci napisze a to usuną .... Przyjdź popracuj i uciekaj

Jakob

Premie są ale dopiero po okresie próbnym. W tym zakładzie stawki zaczynają się od 16.5 (inspektor, lider) do 20 (kierownik).

Edward

Taa daja nawet 24 brutto ale to w biurze Na kontroli jakości i operator procesów poprodukcyjnych ma stawkę 16.50 Brutto czyli dopłacają ci żebyś miał najniższa krajowa

Ktoś

Stawka na umowie 15.90 brutto i 17.90 za zmianę popołudniową to jakiś kosmos, nie ma się więc co dziwić,że ludzie uciekają z tego (usunięte przez administratora) Obiacują na przyjęcie góry lasy a nagle okazuje się są " przymusowe nadgodziny" i lepiej wybrać wolne jak mieć je wypłacone, totalny hit! Nie polecam pracy w tej firmie

Stivi
@Ktoś

Za taką stawkę to człowiek aż chce się zwolnić . Gratuluję osobą które złożyły wypowiedzenie bo praca w takiej atmosferze to męczarnia . I każda inna firma szanuję pracownika dając odpowiednią stawkę a nie sztuczne podwyżki jak w toyo .

Angela

Masa rzeczy do ogarnięcia, dokumenty, komputer, minimalna znajomość języka angielskiego, praca pod presją czasu gdyż trzeba wyrobić normę, znajomość wad, obsługa maszyn. Nigdy w życiu za taką stawkę. Nie polecam!

Uszczeleczka

Lel
@Uszczeleczka

Skoro zakład jest okey to dlaczego stali pracownicy się zwalniają? Praca jest ok to dlaczego nie widać nowych pracowników? Gratuluję wytrzymania tylu lat w tym cyrku. Widać wzrok, kręgosłup i zdrowie jest warte tych marnych groszy na pasku przy obecnych cenach.

Kryzyss
@Lel

Polityka tej firmy nie jest zrozumiała .. W momencie kiedy z jednego działu zwalnia się połowa ludzi to dają podwyżkę o mniej niż złotówkę gdzie powinni dać stawkę przynajmniej 18 zł na ten rok. Firma nie potrafi zarządzać produkcja więc jest źle i będzie gorzej aż upadną

Zostaw merytoryczną opinię o Toyo Seal Poland Sp. z o.o. - Tychy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Toyo Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyo Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyo Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyo Seal Poland Sp. z o.o.