DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.

Mikołów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.

PRAWDA

PRAWDA : -czy każdy może tak robić w firmie? -czy każdy możne przerzucać swoje obowiązki na innych ? -czy każdy może wyzwać od fizoli i roboli obrażać i oczerniać innych ? -czy każdy może przychodzić do pracy jak chce kiedy chce spóźniać się, prawie codziennie zamieniać godziny i urlopy ? ma ktoś nad tym kontrolę? -czy każdy może używać busa jako przewóz pracowniczy ? każdy może jeździć busem do swojej żony do pracy ? -czy każdy może jeździć busem firmowym po śniadanie ? -czy każdy może uczyć się do szkoły na prywatnym laptopie w pracy ? -czy każdy może przyjechać z żoną do biura o 22 w nocy i tańczyć ?

Góral

Paski z wypłaty na żądanie ciekawe dlaczego...

Baca
@Góral 11.12.2017 18:23
Paski z wypłaty na żądanie ciekawe dlaczego...

Częściej w tej firmie pojawiał się kolega który ''kłócił się z narzędziami'' ;-) ,niż pasek do wypłaty,nawet jeśli cudem dostałeś pasek to i tak nikt nic z niego nie wiedział.Przy okazji, czy aby na pewno wszystko jest wypłacane?....

Patyk

Jedyny prawdziwy serwisant 100 % CHAMA, wyzywa obraża od (usunięte przez administratora) gamoni nieudaczników nierobów stojaków, grozi utratą premii, stosuje mobbing z każdym wyjazdem i nie ponosi żadnych konsekwencji z strony zarządu, faworyzuje swoich kolesi z którymi razem kradnie a nam odgraża że jak wygadamy to po premii. Dyrektor został poinformowany wiele razy, niestety udaje że nie widzi i nie ma problemu. I dalej echo.

Nick
@Patyk 01.12.2017 19:58
Jedyny prawdziwy serwisant 100 % CHAMA, wyzywa obraża od (usunięte przez administratora) gamoni nieudaczników nierobów stojaków...

Jaki jedyny serwisant?Oprócz tego kolesia ''który myśli że jest ponad wszystkimi'' ,pracuje kilka osób bardziej wartościowych i nadających się na serwis,przede wszystkim PRACUJĄCYCH i dających z siebie 100%,którzy ZARABIAJĄ na firmę ,a nie lecą w ch....ja ile się da.Starzy pracownicy dobrze znają w/w osobę,jego zachowanie,brak szacunku dla drugiego,pseudo straszenie,ściemnianie do granic możliwości,przechadzki po hali z rękami w kieszeni,które nie raz trwają dobre pół szychty i lepiej,wiecznie ''NP'' w karcie pracy ,nie uczenie nowych pracowników,kradzieże,wyjazdy na zakupy ,które trwają zawsze 7 godz. i 45 min. ,żeby akurat podjechać na halę wypisać kartę pracy i ...o 14.00 trzeba pokazać się w biurze i nara.... , taki stały repertuar,pozdrawiam!

Robol

Żenada ! Nie wiem czy gorszy jest pan (usunięte przez administratora) czy pani koordynator K....

swiadek koronny

Dwie najbardziej zaufane (według pana D) osoby w firmie tj. ''kolega'' B ,oraz ''kolega'' J ,okazują się złodziejami i dyrekcja nic nie robi z tym,dale uwaza ich za wzory do nasladowania,niezła padaka

Michaśiek

Hahahaha taśmy to pikuś hahaha, jeden z wielu tematuf, kolejny to palifko, które najlepiej odlewa sie z łysym do baniaka po spryskiwaczu gdzieś po ciemniaku w zaroślach.... hehehehahaha

AFERA TAŚMOWA

Kiedy zostanie wyjaśniona sprawa kradzieży ? Załoga oczekuje wyjaśnień

fk

Pensja na czas, warunki w biurze komfortowe, kawa, napoje za darmo. Praca niezbyt ciężka, tempo pracy również, ale oczekiwania Holendrów spore. Kultura pracy bardzo dobra. Praca na hali wymagająca, ale bez przesady - problemy komunikacyjne z kierownikiem, krytyka i złe taktowanie. Szef Oddziału (General Manager) w porządku, aczkolwiek ciężko jest mu doceniać pracowników i wymawia się Holendrami. Możliwości rozwoju i kariery raczej nikłe, Szef zbiera wszystko. O podwyżkę trudno, wręcz niemożliwe.

faq

Szkoda czasu na taka pseudo firme,jak ktos nie wierzy to niech przyjdzie i sam sie wtedy przekona jak to wszystko (NIE)DZIAŁA.

robol

OMIJAC Z DALEKA!

zapierdalający robol

witam.ja pracuje w tej firmie dlugi czas,rwyplata na czas,ale co stego roboty coraz wiecej akasy mniej o podwyzkach chociazby o 10 zl zapomnij!!!!żenada dyrekcja do bani tylko dla siebie bierze.

admin

Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUNLOP CONVEYOR BELTING POLSKA SP. Z O.O.