Opinie o ZW hedar w Łaziska Górne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZW hedar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZW hedar o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZW hedar w Łaziska Górne

Stary pracownik Nowy wpis

Kto wam pisze te pozytywne komentarze??? Ta firma to najgorsze co mi się w życiu przytrafiło.

Karol Nowy wpis
@Stary pracownik

Co konkretnie było źle bo łatwo napisać negatyw bez podawania przyczyny. Nie byłeś zadowolony z atmosfery, czy chodzi o słabe zarobki? Wyjaśnisz?

jonasz Nowy wpis
@Karol

Ogólnie nic mi nie pasowało.

Czy ZW hedar oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jasiu Nowy wpis

Pewnie ze umowa o pracę ;)

piaskowy

ZW hedar to bardzo dobry pracodawca więc spokojnie można starać się o pracę.

Siofer

Szofery Maja Dobra Robotę. Najlepszegooo

Aplikowałeś do firmy ZW hedar? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

@Mario Do kogo właściwie odnosisz swój wpis? Jest on zbyt lakoniczny, żeby nam to wyjaśnić, dlatego proponuję Ci rozwinięcie go. Jesteś w jakiś sposób związany z firmą ZW hedar - na przykład pracujesz tam? Skup się w związku z tym na przedstawieniu nam ogólnych warunków zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca - atmosfera, zarobki, dodatkowe benefity, itp. Zrobisz to dla nas?

Mario

Będzie Pan Zadowolony !!!

@Endriu Bardzo się cieszę, że praca w ZW hedar jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania, ale dobrze byłoby, żebyś nieco rozwinął swój poprzedni wpis. Opisz nam niektóre z warunków zatrudnienia - na przykład sprawę wynagrodzenia i atmosfery tam panującej. Czy uwzględniając wszystkie aspekty, warto tam spróbować swoich sił i aplikować?

Endriu

Dobra Robota. Polecammmmmmm

@xxx mogłabyś powiedzieć szerzej czemu nie polecasz pracy w ZW hedar? Ważne, by na wątku znalazły się wypowiedzi uargumentowane. To potem pomaga osobom zaglądającym tu w wysnuciu własnej opinii. A komentarze ma prawo admin forum usunąć jeżeli złamały regulamin.

xxx

dlaczego znikają komentarze? niedawno było 50 teraz 44? bez sensu

@Mariusz przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. Mógłbyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach w firmie ZW hedar? Nadal pracujesz tam? Jak wygląda sytuacja. Firma aktualnie poszukuje programisty i operatorów http://zw-hedar.pl/praca/. Czy jesteś na którymś ze stanowisk i chciałbyś opisać jak ta praca wygląda? Myślę, że dużo osób mogłoby to zainteresować.

Mariusz

Jak ktoś chce na lasrach pracować powiem krótko.16 zł na godzine,o weekendzie wolnym możecie pomarzyć-oczywiście stawka ta sama.Laser nowi i piękny ale pierd oli sie jak ruskie domki a pojęcia o laserach tam nie ma nikt(serwis też).O panu kudłatym to nawet nie ma co gadać.Darcie ryja,straszenie uwaleniem kasy cały czas a jak serio zepsujesz jakiś program to będziesz spłacał cene blachy w ratach z wypłaty.

witam .widizalem ogloszenie na wyparki laserowe.ile mozna na tym stanowisku zarobic i czy praca jest spoko czy odradzacie? prosze szczere opinie.pozdrawiam

xxx

szczerze odradzam:)

Badyl

Nie polecam. Jak dlugo tam jest "pan" slabosz zwany takze kudlaty nikt tam dlugo nie wytrzyma. W kopicach wymyslil durne kary finansowe zeby zabrac pracownikowi pieniadze z wyplaty, szef na to wszystko sie zgadza. Kudlaty ma taka wladze jakby byl wlascicielem, a jest zwyczajnym oslem ktoremu sloma z butow wychodzi.

Kopice

Wiem że szukają obecnie osób do pracy na kopalni. Mile widziane jakieś uprawnienia i chęci do pracy.

lajkonik
@Kopice

Jak panowie wygląda ta praca w tej żwirowni? I jak to jest z płacą??? Nie chce się pchać niepotrzebnie w dziadostwo? Pozdrawiam

Pożalsieboże

Firma godna pożałowania. Sam prezes bardzo w porządku gość, ale dał sie zmanipulować niewolniczej wizji pana Alvaro (dyrektor). Dyrektor to obłudnik i niewychowany cham, który traktuje ludzi jak szmaty, który nie dopuszcza do siebie żadnych argumentów, bo tylko jego racja jest święta. W ogóle nie znający sie na pracy śrubujący chore, niewykonalne normy . Na firmie nie są zachowywane żadne warunki które powinna mieć taka firma, warunki są ochydne, zero bhp a UDT, sanepid i inspekcja pracy chyba podjeżdza tylko po koperty pod szlaban. To co w normalnych firmach jest normą tutaj okazuje sie być wielką łaską z ich strony. Naobiecują złote góry, jednak po czasie okazuje sie że nijak sie to ma do rzeczywistośći. Z racji tego że wszyscy zwalniają sie średnio po dwóch tygodniach, nie ma tam kto pracować i każą robić po 12 godzin. Obowiązuje system dwuzmianowy po 12 godzin ;P na drugiej zmianie (noc ) jest sie samemu na firmie i całą noc trzeba przewozić kilku tonowe blachy, jeśli sie coś komuś stanie to pewnie sie wyprą (oficjalnie firma pracuje od 6-14) Umowa na 2000 brutto , reszta na lewo. Z tym że ta reszta służy im do szantażu i manipulowania ludźmi. O urlop nie pytać, urlop dostaniesz jak nie bedzie roboty

niewolnik

oszuści , zatrudniają bez umowy, obiecują , a później udają głupka. stresy, kamery, raporty,lizusowanie, ludzie tam nawet nie uśmiechają się niesłowni

Abc

Są przyjecia na maszyny

bartuś

ja to wiem tyle że ślusarz remontowy urządzeń górniczych jest poszukiwany nowy, ciekawe tylko czy zasadniczym zawodowym się dostanę

Abc

Ile zarabia się na maszynach cnc? Laser plazma gaz?

Zostaw merytoryczną opinię o ZW hedar - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w ZW hedar?

Zobacz opinie na temat firmy ZW hedar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ZW hedar
3.5/5 Na podstawie 77 ocen.
  • ul. Hutnicza 3
    43-170 Łaziska Górne