Przedsiębiorstwo Elektroenergetyki Elteam

Paniówki

Opinie o Przedsiębiorstwo Elektroenergetyki Elteam

inny pracownik

Nie podzielam Twojej opinii "były pracowniku" gdyż sam szef bierze się do roboty i uczy praktyki. Z drugiej strony powiedz uczciwie, ile z tych 20 godzin pracowałeś, a ile grałeś na komórce lub robiłeś inne rzeczy nie związane z pracą? Ja jestem zadowolony, a taki jak Ty nigdzie nie znajdzie pracy.

były pracownik

Firma nie oferuje stabilnych warunków pracy. Brak zorganizowania, praca w trudnych warunkach, ciągłe wyjazdy na terenie całej polski. Właściciel nie widzi problemu, gdy pracujesz 18-20 godzin. Praca na 2-3 miesiące w celu zdobycia doświadczenia.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Elektroenergetyki Elteam - Paniówki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Elektroenergetyki Elteam