Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

nie polecam emix

Witam byłem pracownikiem tego zakładu a zostałem zwolniony z firmy Przez kierownika , za to że firma ''Fiat'' nie potrzebowała większej ilości Komponentów, podchodzi do mnie kierownik i mówi cześć zostałeś zwolniony padło na ciebie jesteś z najmniejszym stażem a co jest najlepsze przepracowałem w tej firmie 9 dni, a pytanie nasuwa się samo to po co zatrudniają ludzi na umowę zlecenie na to żeby je potem zwalniać ??. Moja opinia co do pracowników w tej firmie , nie którzy ludzie są spoko da się z nimi normalnie pogadać, ale również znajdą się tacy którzy mają (usunięte przez administratora) na wszystko co do nich powiesz. Ogólnie praca polega na kontroli jakości jeżeli dostaniesz maszynę na której coś wolno się dzieje nie zamierzaj chodzić po firmie bo dostaniesz za to zwyzywany jak pies przez kierownika, są krzesła przy maszynach nie siadaj na nie one nie do tego służą nie wolno tak mówią kierownicy :). A co jest jeszcze jednym negatywem jeżeli jesteś osobą palącą tak jak ja to masz tylko jedną przerwę 20 minutową na papierosa czy tam na jakieś śniadanie, a pójdziesz na papierosa kiedy będziesz chciał to mogą cię za to wyrzucić z firmy XD XD. A i ogólnie to jesteś tylko od kontroli jakości a każą ci robić rzeczy na które nie masz specjalnych umiejętności tzn: na wymianę taśm w maszynie ,jako nowa osobą będąca w firmie od 3 dni zostałem za to zwyzywany czemu ich nie wymieniłem. Pozdrawiam miłą panią z kontroli jakości i jak macie możliwość to nie przyjmujcie się do tej firmy jako były pracownik nie polecam.

@nie polecam emix

Kolejny gosc z Negotrustu, ktory mysli, ze jest zatrudniony przez emixa.

Haha
@nick

Człowieku co za różnica jeśli zakład to lipa maksymalna. Chłop dobrze pisze i wypunktował tą stajnie z maszynami, a to że ty se tam siedzisz i życie marnujesz to już w ogóle co innego. W każdym zakładzie masz przynajmniej 3 przerwy które łącznie dają te 20 min i to o wiele lepszy system a jeśli jest jedna to na fajkę można chodzić i tak. Tylko Emix zatrzymał się w 19 wieku i traktuje ludzi jak bydło.

@Haha

@Haha a to jest taka różnica, że pracownika z emixa nie można zwolnić z dnia na dzień. Ten gość wylewa swoje frustracje, bo jest pracownikiem negotrustu, a więc firmy dostarczającej pracowników do emixu. Wiem jakiej jakości są ci pracownicy i jak traktują swoją pracę. Niestety większość z nich jest tutaj na chwilę. Popracuja parę dni i już ich nie ma bo się coś nie spodoba, bo się czegośod nich wymaga. Szkoli się takiego gości na stanowisku pracy parę dni, poświęca czas i jak już koś zaczyna kumać to się zwalnia.

@nick

Jeśli na każdym kroku lata majster i codziennie mówi każdemu ze coś tam coś albo się pożegnamy to chyba nic dziwnego, ten człowiek absolutnie nie ma pojęcia że takimi tekstami tylko zniechęca wszystkich do pracy i w sumie oczywiste że się zwalniają bo kto by chciał to znosić?

nick

Co sądzicie o ukraińcach ? Czy juz polakow nie beda przyjmowac?

3 zmiana
@nick

Oni tylko robia i nawet za bardzo sie nie odzywaja. Inflacja szaleje i jak nie bedzie podwyzek to ludzie zaczna odchodzic. Tylko gdzie ia pojde jak wszedzie zwalniaja ?

Niedoszły przyszły pracownik

Co jest nie tak z tym Eminem?, mój znajomy tam pracuje już długo pod firmą i mówi żebym przyszedł bo nie ma nikogo normalnego bo jak ktoś się pojawi to i tak znika po tygodniu, zastanawiałem się żeby złożyć CV przez tego Negotrusta ale 700 komentarzy z czego chyba 99% to negatywne oprócz jednego gościa z biura co próbuje ratować tu sytuacje strasznie zniechęcają. Takiego wylewu jadu nie widziałem jeszcze na żadną firme wiec chyba się nie zdecyduje tu pracować bo to nienormalne. Niech ktoś mi opisze ze szczegółami co tu jest nie tak sensownie

@Niedoszły przyszły pracownik

Prościej byłoby napisać co jest dobrze, i jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt ze majster nie używa zbyt często tego co jest pod kopułą więc Ci bardziej bystrzy pracownicy nim manipulują jak chcą, aż się śmiać czasem chce hah

majster Cw3l

ja rozumiem kazdy z wos ma nalogi bo jest rozbity psychicznie i kazdy pochodzi z toksycznej rodziny i jest wrakiem czlowieka bez perspektyw ktory w wolnej chwili najwyzej zwali se konia nawali sie jak swinia zeby lżej bylo chwila ale pokazywanie humorkow i brakow checi do zycia przez kazdego jest wyczuwalny bardzo wysoko cos zapytasz bo nie ogarniasz to ci szczeknie chocbys łaske mu robil a pozniej jakies problemy ze cos robisz zle no to wielka firma majstry przez te szybe to patrza i wala konia jak dobrze ze ludzie cierpia i psychicznie sie niszcza pozdro

@majster Cw3l

Bądz co bądz mowi prawde chłop

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Lo tro lo

Witam, przy statusie ucznia/studenta jakie wynagrodzenie?

N/n
@Lo tro lo

Musisz się kontaktować z firmą NegoTrust , to oni zatrudniają dla Emix pracowników , do firmy inaczej się nie dostaniesz , stawka to 19.5/h brutto

@N/n

Wcale nie, teraz można składać papiery bezpośrednio do firmy.

Tro lo lo

Bardziej chodzi mi o zarobki na rękę, przy statusie studenta z umowa zlecenie.

Agata

Cześć, napisałeś, że teraz można składać papiery bezpośrednio do firmy. A czy wiesz coś może odnośnie aktualnych możliwości zatrudnienia w EMIX? Czy na ten moment poszukiwany jest jakiś nowy pracownik i można liczyć na pracę w najbliższym czasie?

nie polecam emix
@Tro lo lo

na ręke masz jakieś 16 zł

Tak wszyscy się pieklą a jak teraz są przyjęcia to każdy z lata do sekretarki jak kot z pecherzem o pracę pod firmę

Nicknick

Jeżeli ktoś mysli o zatrudnieniu się w tej firmie to musi się mocno zastanowić bo stawka która jest na start to 17zl/h ( tak 17zl ) bronią się tym , że jest premia 20% , a praca jak to praca nigdzie się nie leży no chyba , że jako tester materacy ????

Chętny
@Nicknick

To na początek masz 20.4 zł? To jest brutto czy netto? A za soboty jak płacą? A później jaka jest stawka?

Nicknick
@Chętny

Brutto , dalej tyle samo ,ale premia jest do 20% No i jak coś zawalisz to masz -50% od razu , soboty 100% płatne

Chętny
@Nicknick

Nie ma żadnych pożywek, bonów, nagród?

Worker
@Chętny

Nie ma nic Takkii kryzys że nie ma na lising na Maseratti . Podwyżek tez nie będzie bo większość ma 500+

@Worker

@worker. Co ty (usunięte przez administratora) chyba jestes z nego. Są bony na swieta, dodatki za soboty, premia roczna, dodatkowa premia za wysługę lat, wczasy pod grusza, paczki dla dzeci, no i piknik majowy.

Blondie
@pracownik

Rewelacja , najlepszy zakład w okolicy , przyjmujesz się masz 17zl , po roku 17,5 zł , a pracownik z wieloletnim stażem 17-18 zł , najlepsze warunki w mieście . Ale widzę ze są osoby w firmie które kochają zakład tak bardzo ze bony i majówka to najważniejsze profity . Gratulacje :) Pytanie czy masz już wytarte kolana ? ;)

@Blondie

Za wysługę lat masz dodatkowe procenty do premi i nagrodę jubileuszową. Chyba o tym nie wiesz. Wiele ludzi już pracuje dziesiątki lat. To o czymś swiadczy. Skoro cię nie pasuje droga wolna do lepszych zakładów.

Blondie

Jak Jak będziecie mieć takie podejście ,ze ,,jak się nie podoba to droga wolna'' to na pewno ludzie zaczną odchodzić do ,,lepszych'' zakładów bo od 3 lat podwyżek nie ma . Na produkcji już huczy od plotek że kilka osób chce odejść , nawet w biurach te nieroby mają dość .Może będzie mi dane dotrwać do czasu dodatku stażowego a może nie . Nie traktujcie ludzi jak (usunięte przez administratora) , jakąś ciemnote. Traktuje sie lepiej pracowników NegoTrust niż nas z pod firmy . Nie widzicie ze bawią się nagminnie telefonami ,słuchają muzyki ? wygonie nie widzieć bo jeszcze się zwolni :/ , ich się nie kara jak puści braka .Nas jak przypadkiem puścimy scrabsa na boscha to bez żadnej próby wyjaśnienia przyczny traktuje się jak jakąś sabotażystkę . Mówienie ze jest ciężki czas ,kryzys ,to jawne kłamstwo , bo wzeszłym roku w Agd zrobiliśmy lepsze wyniki niż rok wcześniej a i do innych odbiorców wcale gorzej nie było. W emix kryzysu na pewno nie było i nie zanosi się by był. Chcecie być poważną firma a zachowujecie sie jak firemka składająca długopisy . Emix to mała firma i wszyscy o wszystkim wiedza , wiec nie możecie nam wciskać kitu i jeszcze ten monitoring ,który ma służyć bhp , a nie podglądaniu czy ktoś się drapie po (usunięte przez administratora) i zabieranie za to premii a czasem czymś więcej. Ps. Jak byś był/była PRACOWNIKIEM to wiedziałbyś co kogo boli

@Blondie

nie masz 17 tylko 20,4. ten temat już byl wczesniej. czytaj ze zrozumieniem @blondie

@nick

to 17 czy 20,4 bo juz zgłupialem. dziwna stawka 20.4zł , do tego jest jakaś premia dodatek ? Czy tylko taki golas ?

@Marcin

stawka na początek 20,40 brutto + dodatki za soboty, święta, roczna, wysługę lat. Jest tego sporo.

Marian
@nick

Dlaczego nie napiszesz prawdy ? wprowadzasz ludzi celowo w błąd ,bo stawka to 17zł + do 20% premii . co daje 20.40zł a premia nie zawsze jest . @Marian ,Mistrz utnie ci 10% , bo przy tej stawce więcej zabrać nie może i daje to 18,50zł , a to już niewiele ponad najniższą krajową . @Nick nie manipuluj faktami .Przyjdzie kandydat na rozmowę lub już podpisać umowę i się mocno zdziwi , że został okłamany . Jedyna prawda w tym wszystkim jest taka ,że dodatki o których piszesz faktycznie są.

@Marian

Mistrz nie obcina premii za byle co, tylko za braki, absencje, itp.

Onooni

Po pierwsze oferują ponad 20 zł na godzinę brutto... Czemu takie kłamstwo?? Na start dostaniesz 17 zł brutto. Liczone z premią? A czy ktokolwiek zainteresowany wie, że premię zabierają za wszystko? Na obronę dodam tylko, że w miarę lekka praca fizyczna bo oczywiście psychicznie wysiądziesz... Wymagania jakby to była praca po przynajmniej 10 kierunkach studiów... A płacą jak najniższa.. pracodawcy uważający ludzi pracujących za plebs.. (usunięte przez administratora)

@Onooni

Sorry, ale z tego co piszesz to wiem, że nie jesteś z firmy tylko z negotrastu. Jak się spiszesz to Cię przyjmą do firmy.

tak

Praca jak praca nic specjalnego, przychodzisz, stoisz 8h nad taśmą/maszyną I pakujesz. Oczywiście żeby się odlać czy cos to musi cie ktoś zastąpić. Na początek 18,50 brutto + premia. Ale dla kogoś kto ma problem z plecami to odradzam bo oprzeć się o coś czy podeprzeć to można zapomnieć I jest jedna przerwa 20 minutowa.

mlody

Czesc najpierw dostałem oferte pracy z jakiegos Negorustu czy jakos tak to sie nazywa jak przeczytałem o warunkach zatrudnienia noo same kary nie podpisałem umowy zobaczyłem oferte w necie ze szukaja bezposrednio wysłalem cv telefon i normalna umowa a nie jakies zlecenia z 10 tysiecznymi karami lol roborta spoczko

nick

I na czym teraz grucha bedzie robic?

...

Do zwolnienia.

Nic nie rozumiem. Za dużo przekleństw usuniętych przez administratora.

Tedy bear

Hmmm....pomyslmy. Mowisz bony na.swieta a ktore??? Bo na wielkanoc nie.bylo....premia zalezy od humoru kierownika.....czego jeszcze nie ma.???? Moze koszulek ktore sie naleza.co trzy miesiace a jak przyjdzie co do czego to dostaniesz ale musisz oddac.stara i musi byc zniszczona bo w przeciwnym razie da sie ja jeszcze odratowac czyli zszyc to samo jesli chodzi o spodnie czy buty.....a jak juz jestes w temacie to powiedz czy w tym roku bedzie premia roczna????? I tak.wiadomo ze jestes z biur hehe

@Tedy bear

To w końcu pracujesz w Emixie czy nie? Napisałeś kiedyś "jak tam pracowałem" więc coś kręcisz. Nie wiadomo czy będą premie bo to jesr uzależnione zawsze od wyników firmy, a te w tym roku mogą być kiepskie. Dobrze że wczasy pod gruszą zapłacili i nie obcieli pensji o 20% jak w innych zakładach. Mogli to zrobić na podstawie tarczy. Widac, ze nawet zatrudniaja nowych.

@Tedy bear

I premia roczna wskoczyła, szkoda że nie większa niż rok temu.

Agata
@nick

O, fajnie, że w EMIX sp.j. Torbus można liczyć na premię. Ile mniej więcej wynosi i za co jest? Wystarczy samo zaangażowanie w pracy czy trzeba spełnić określone warunki?

Blee

Przyjęcia sa ale to juz będzie z 8 lat jak firma przyjmume pod agencja pracowników na produkcje non-stop. Owszem mogą przejść po 6 miesiącach ale nie zawsze nieraz trzeba czekać rok i dluzej(jak juz ktoś tyle wytrzyma). Nie szanuje się pracowników. Nie polecam!! Sa na Tychach jeszcze fajne zakłady gdzie jest czysto na hali!!! gdzie jest wzajemny szacunek i super atmosfera!

HK

@Nick czyli okres próbny trwa tu pół roku?

@HK

Nie, pracownicy negotrustu moga przejsc do emix po pół roku roboty.

Technolog

Jakie są zarobki na stanowisku technologa procesu wtrysku?

Granny
@Technolog

Na technologa 6500 brutto

Czy po tych 6 miesiącach umowy zlecenie jest realna szansa na stałe zatrudnienie? Mowa tu o produkcji. Pozdrawiam.

Z tego co wiem, to ludzie przechodzą. Teraz są przyjęcia.

Liderka

Jakie zarobki na technologa?

...
@Liderka

Technologa od czego?

Zainteresowanie

Czy ktoś wie, czy są zatrudnienia na specjalistów?

@Zainteresowanie

Na ustawiacza maszyn. Na technologa. Na produkcję.

Marian

Czy są zatrudnienia dla specjalistów w tej firmie? Stanowiska technolog, inżynier przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Tedy bear

Witam jezeli chodzi o zarobki informacja dla GRANNY to szalu nie ma i nie bylo jak tam pracowalem. Na start dostaniesz jakies 17moze 18 zl na.godz plus do 20% premii o ile nic nie przeskrobiesz. Odnosze wrazenie ze osoba ktora przedstawia sie jako NICK to poprostu ktos z biur kto duzo obiecuje a jak przyjdzie co do czego to na nic nie ma.......i to sa wlasnie rzetelne informacje

@Tedy bear

Powiedź mi czego nie masz, ajest zapisane w umowie o pracę i w zakładowym regulaminie pracy. Z tego co wiem, to paczki na święta są, wczasy pod gruszą są, kony na święta są, premia roczna jest, dodatek za wysługe lat jest, a więc .... ?

@Tedy bear

Czyli stawka wychodzi 21,6 pln/h brutto?? To ile dostajesz na rekę?

Czy jest szansa na przyjęcia dla wieloletniego pracownika na stanowiskach,ustawiacza wteyskarek głównego technologa wtryskarek oraz kierownika działu wtrysku.? Jakiś kontakt email by przesłać CV.

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy