Opinie o Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o. w Tychy

Malwa Nowy wpis

Hejka, tak jak ktoś zaznaczył nie ma tu w biurze produkcji ale zastanawiam się czy u nas też można zatrudnić się jako Project Buyer? Mam ofertę ale niestety nie na nasz rejon, bo na 3 Maja. ze względu na właśnie doświadczenie zależałoby mi na takiej formie zatrudnienia. jakie działu stacjonują na miejscu?

Do teraz jest tak jak ktoś napisał, że do 15:30 się robi? tylko czemu ja też widzę, że piszą o systemie zmianowym w mojej ofercie dla technika produkcji? chciałem się w zarobkach rozeznać ale teraz to nie wiem nawet w jakim trybie się pracuje. doprecyzujecie go?

Ja Nowy wpis

Oferta która masz jest na zakład na ul Serdeczniej nie Cielmickiej. Lear Corporation Eng. To zakład na ul Cielmickiej i z całą pewnością nie poszukają tam nikogo na produkcję bo jej nia mają:)

Ja Nowy wpis

Sprawdź dokładnie do jakiego zakładu masz ofertę. Lear'y w Tychach są dwa. Ta strona jest o Lear Corporation Engineering na ul Cielmickiej nie ma produkcji.

Szukam tu informacji o pracy zmianowej. Widziałam, że dają pracę jako Operator/ka Produkcji- Montażysta/ka i jest to zajęcie w systemie na 3 zmiany. Napiszcie ktoś, jakie są ramy godzinowe tych zmian? I jak wygląda rotacja zmian?

@Karolina

W tej firmie nie ma zmian, pracują wyłącznie od 7.30-15.30.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o. - Tychy

Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o.
  • Cielmicka 6
    43-109 Tychy

Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o.o.