PPI Gerhard Chrobok sp.j.

Toruń

Opinie o PPI Gerhard Chrobok sp.j.

Marek

Młodzi pracownicy jak się uczą to zarabiają mało i wszyscy tłumaczą , że to jest ok. Dlatego uważam, że jak młodzi dobrze pracują to dobrze zarabiają i też jest ok!!!

do lolas

Te kwoty to faktycznie jest co negocjować..fju fju.. za charówkę w delegacji. Ja lizać tyłka młodemu szefowi nie będę

Joanna

@...co sprawia, że uważasz PPI Gerhard Chrobok za bardzo dobrą firmę? Bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wypowiedzi. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat tego co podoba Ci się w pracy w tej firmie. W jakim dziale pracujesz?

...

Bardzo dobra firma. :)

staszek

nie wiem @janka czy mowa o tej samej firmie, coś mi się nie zgadza miejscowość. Jednak widziałem ofertę o której mówisz i przyznam, że jest bardzo interesująca. Wiadomo, praca nie jest bardzo wymagająca jako konsultant. Musisz znać angielski i mieć doświadczenie z routerami i całą resztą.

wiertacz

święte słowa mechanik, a ze słów lolasa zaraz wyjdzie że każdy ma 5000 zł na rękę

Mechanik

To pewnie w ZRI myszy biegały po tobie. Nie czaruj rzeczywistości. Naprzyjmowało się ściemniaczy jak to napisałeś "negocjaotrów" i starzy poszli w odstawkę a, to my tą firmę budowaliśmy.

lolas

I bardzo dobrze, bo tu nie chodzi o lizanie tyłka. Poza tym kwoty podałem przykładowe, nie zaznaczyłem, że to max. Nie wiem kim jesteś ale pewnie sam znasz osoby, które zarabiają więcej, znacznie więcej. Poza tym dla jednego 3 tysiące to będzie dużo, a dla drugiego 8 tysięcy będzie za mało. Wszystko zależy od sytuacji życiowej i podejścia do życia. Pewnie są firmy, które oferują więcej, ale jest znacznie więcej tych, które oferują mniej. Sam pracowałem w firmie, która nie wypłacała delegacji, oferowała mieszkanie w starym domu, po którym biegało stado mysz i pensję wypłacała raz na 2 miesiące. Pracowałem też w firmie, która płaciła średnio półtora raza więcej. Mam więc jakiś pogląd na tę sprawę i wiem, że PPI nie jest najgorszą firmą na rynku, a raczej jedną z lepszych w swojej branży.

lolas

Dobrze wiesz o co mi chodzi. Na tym samym stanowisku jeden zarabia 2 tysiące, a drugi 4. Wszystko zależy od tego czy potrafisz negocjować swoje warunki. Jeżeli nie jest się pewnym siebie i swoich umiejętności to niestety nie zarobi się tutaj dobrych pieniędzy.

Do lolas

O czym Ty mówisz? chyba na urlop bezpłatny mozesz sie dogadać. Pochwał sie lepiej ile wyciągnoles chyba ,a raczej na ile to mozna sie "dogadać"

lolas

A co chcesz wiedzieć Max. Ważna jest jedna rzecz, przychodzi 10 dzień miesiąca i kasę masz na koncie, na ile się umawiasz tyle masz. Ostatnimi czasy w innych firmach jest z tym różni dlatego PPI trzeba za to pochwalić. Jeżeli jesteś pracowity i lubisz pracę w delegacji to sobie poradzisz. Pozdrawiam

max

Witam, czy ktos moze jeszcze powiedziec cos wiecej o tej firmie?

norman175

firma ppi chrobok,mialem kiedys o niej dobre zdanie ale to sie zmienilo niestety na gorsze,prezes nie liczy sie z ludzmi a warunki pracy dziadowstwo ,normalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o PPI Gerhard Chrobok sp.j. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPI Gerhard Chrobok sp.j.