Opinie o GGT Solutions S.A. w Studzienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GGT Solutions S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GGT Solutions S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GGT Solutions S.A. w Studzienice

Były

Wszystko było dobrze za Prezesa Macieja .Przyszedł nowy prezes masakra fachowcy się pozwalniali firma leży kasy nima .

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy GGT Solutions S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Cześć, jak była kiedyś dodawana oferta dla magazyniera to pisali w niej o nadgodzinach. Czy do dziś są jeszcze możliwe? zastanawiam się w jakiej formie, czy dla chętnych i jak byłyby teraz płatne. Nie widzę tu komentarzy w tym zakresie a interesuje mnie zatrudnienie. będą jeszcze szukać?

Madzia Nowy wpis

Witam, o co chodziło z tym odejściem fachowców? Czy ktoś zna te okoliczności? Mój partner już wcześniej zainteresowany był zatrudnieniem i może od nowego roku by próbował, tylko teraz nie wiem na ile to stabilna praca? Możecie ocenić aktualna sytuacje?

Pracownik Nowy wpis
@Madzia

Bo na rozmowie obiecują cuda a w wychodzi później co innego,zresztą wystarczy popatrzeć że co chwila mają oferty tak że rotacja jest bardzo duża,a pieniadze że ta robotę co trzeba tam robić to wcale nie są duże

Były Nowy wpis

Aplikowałeś na stanowisko Projektant oferowane przez firmę GGT Solutions S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy na miejscu jako mechanik?

Luton

Czy sa przyjęcia na operatora palownicy? Ile można zarobić miesięcznie na tym stanowisku?

@Luton

Maja 3 palownice i z 10 operatorów do tego jak chcesz się (usunięte przez administratora)i wydzwaniac o robotę to jak najbardziej

Zatroskany były pracownik

Pozdrawiam Pana Wiesława który aktualnie jest na delegacjach w Kleszczowie , który raczył się pochwalić tym że się bałem wchodzić i skakać po blachach na wysokości ponad 3 metrów przy mrozie , może życie jest więcej warte niż 2800 na rękę , pozdrawiam cię Wiesiu i życzę udanej kariery życzliwej osoby .

Bogdan
@Zatroskany były pracownik

A co na to BHP? Chyba nie zwolniono cię za ta że bałeś się wejść na te blachy?

Zofia

10 k tu płacą za skakanie po 3 metrach? to ja może faktycznie chłopaka do was podeślę jednak. A tak całkiem poważnie już to ile za taką pracę się obecnie tu dostaje? takie złe warunki często występują?

Operator

Jeśli myślisz przyjąć sie za operatora dziwgu/koparki to lepiej poszukać gdzie indziej wyjątkiem jest jak nie masz doświadczenia to warto się przyjąć i zdobyć doświadczenie i wtedy łatwiej będzie już gdzie indziej poszukać czegoś lepszego

Alicja
@Operator

A są chętni na przyjmowanie osób, które nie mają doświadczenia? I ciekawa jestem, czemu uważasz, że to jest praca dobra dla początkujących tylko, chodzi o stawki? Czy o coś jeszcze?

Ktoś wspomniał, że w pracy wystarcza chęci i każdy da sobie radę. To prawda? Nie wymagają jakichś kursów/umiejętności, oprócz doświadczenia zawodowego? I jak teraz stoi kwestia zarobków, bo cyztam, że kazdej nowej osobie szef placi coraz mnie..

Robert

Ile może zarobic spawacz.Posiadam aktualne uprawnienia ns elektrody orsx maga i cięcia palnikiem. Oraz długoletni e doświadczenia.

Małopolanin

Witam czy potrzebują operatorów koparek i czy szanują pracowników??

Wiktor

Sądziłem, że firma ma inna lokalizację a nie w Toruniu. Może mi ktoś wyjaśni?

Jaro
@Wiktor

jeszcze chwile są w Bojszowach ale chyba już nie długo bo się przeprowadzają za chwile

DYREKCJA Ppi Chrobok
@Jaro

Firma PPI CHROBOK S.A z dniem 01.06.2019 przeniosło biuro do Tychów. Baza sprzętu i stali do ostatniego czerwca będzie w Bojszowach. Nowa lokalizacja głównej siedziby Ppi CHROBOK to będzie miejscowość Studzienice. Pan Gerhard CHROBOK nie jest już w żaden sposób związany z firmą Ppi CHROBOK S.A, zatem proszę nie wypisywać opini o warunkach pracy jego nowej firmie, na profilu Ppi CHROBOK. Radzę założyć Nowy profil dla pracowników Pana Gerharda CHROBOKA - firma produkująca ekrany dzwiękochłonne.

Włodek Kzirk

Ktoś wie, coś więcej o nowym przedsiębiorstwie Gerharda gdg czy coś podobnego ktoś coś słyszał jakieś opinie zarobki?

Jaro
@Włodek Kzirk

kiepsko obietnic dużo realizacji zero, mało płaci każdemu nowemu coraz mniej szkoda się pakowac w to (usunięte przez administratora) gdg

Pppp
@Jaro

Nie ma tak źle jednak sam zaczynam żałować bo z tego co widze zmarnowałem już 5msc w tej firmie

Joanna

@Operator, opowiesz więcej o wprowadzonych w firmie zmianach? Czy dobrze oceniasz warunki pracy? Możesz napisać, czy pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy? @Waldi, pod tym linkiem możesz znaleźć oferty pracy: https://www.chrobok.com.pl/kariera/ A może już aplikowałeś? Jeśli tak, zachęcam Cię do opisania przebiegu rekrutacji i pierwszego wrażenia!

Waldi

Czy aktualnie po zmianach będą jakieś przyjęcia?

Operator

Po zmianie Właściciela i Prezesa człowiek z chęcią przychodzi do pracy.Nie trzeba worów dalej nabijać kasą.Nie ma pseudo Dyrektora.Każdy kto ma chęci do pracy może śmiało przychodzić,da sobie radę.

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka macie atmosferę w pracy?

GOROL

hanysy firme budowały i się obijały teraz liczy się inwencja i praca a nie leserstwo i kablownictwo

Woja

Witam. Planuję w przyszłości zatrudnić się w tej firmie jako mechanik.Mam pytanie czy trzeba jeździć w delegacje czy można być na firmie?.

Młodzi pracownicy jak się uczą to zarabiają mało i wszyscy tłumaczą , że to jest ok. Dlatego uważam, że jak młodzi dobrze pracują to dobrze zarabiają i też jest ok!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GGT Solutions S.A. - Studzienice

• Jak się pracuje w GGT Solutions S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GGT Solutions S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

GGT Solutions S.A.
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jaskółek 10
    43-215 Studzienice