Opinie o UOS Drilling S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UOS Drilling S.A., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie UOS Drilling S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UOS Drilling S.A. w Warszawa

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w UOS Drilling S.A.?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
 Pytanie

Czy firma UOS Drilling S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w UOS Drilling S.A.?

Pracownik
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

UOS zapraszamy do rekrutacji na stanowiska: ⚙️ Inżynier Specjalista ⚙️ Inżynier Serwisu Płuczkowego ⚙️ Pracownik Serwisu Płuczkowego ⚙️ APLIKUJ: www.uos.pl -> Kariera -> Oferty pracy: https://www.uos.pl/wolne-stanowiska.html

Aplikant
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Wysłałem w ten sam dzień i nadal cisza. Wiecie czy rekrutacja jest już zakończona?

Pracownik
Pracownik
@Aplikant

Z tego co mi wiadomo to rekrutacja jeszcze trwa.

Aplikant Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Rekrutacja trwa aż 9 miesięcy ?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Aplikant

Proszę napisać lub zadzwonić do działu kadr, tam odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie otwartych procesów rekrutacyjnych :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w UOS Drilling S.A.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Ogólne informacje w tym temacie do sprawdzenia na stronie internetowej spółki: www.uos.pl i w mediach społecznościowych: Facebook: https://www.facebook.com/UOSpl LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/uos-drilling/ O szczegóły natomiast warto dopytać składając dokumenty rekrutacyjne czy na rozmowie o pracę.

Chłopak z odkarzalni Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Po połączeniu firm pozwalniało się dużo osób terenowych. Ogólnie faworyzacja starego UOSu. Prawdziwych Drinkingów mają w głębokim poważaniu, a co za tym idzie dużo nie chcącego donoszenia na współpracowników do nowego KRZ tzw czopki. Dosyć że wszystkie dodatki pozabierali to oszukują na wypłatach na każdym kroku. Ogólnie ta firma to pralnia pieniędzy, omijać z daleka lepiej iść do Exalo i robić sobie dozory na ropę i gaz. Tutaj nafciarze wiercą na soli xD. Wasz koniec jest bliski

Maestro
Kandydat
 Pytanie

Hej. Jakieś najświeższe informacje na temat stanu finansowego Spółki, planów na rozwój i warunków pracy?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w UOS Drilling S.A.?

Ziomal
Kandydat

Witam zapłacę za załatwienie roboty jako pomocnik wiertacza w uos drilling 5000pln Mój email alojzy159@wp.pl jak ktoś ma taką możliwość proszę pisać

1
Antek

Czy są aktualnie prowadzone w firmie rekrutacje? Jakie są szanse na pracę bo czas dość niepewny?

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w UOS Drilling S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Pracownik biura
Pracownik
@Pytanie

Cześć, zależy czy język angielski jest wpisany w wymagania danego stanowiska. Taka informacja najczęściej jest umieszczona w treści ogłoszenia o pracę. Najlepiej zapytać bezpośrednio w kadrach. Zarówno Zarząd jak i kierownictwo i wszyscy pracownicy mówią po polsku. Język angielski i inne języki obce mogą być wymagane / przydatne na stanowiskach związanych np. z oferowaniem zagranicę. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Czym UOS Drilling S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Didi
@Pytanie

Wypłata na czas ⏳ dobra firma dla początkujących wiertników złapać fachu i uciekać. Po połączeniu z G drilling panuje grobowa atmosfera dwie firmy się trą pod jedna nazwą dużo życzliwych

Grzegorz
@Didi

Według Ciebie można w firmie nabrać doświadczenia i dużo się nauczyć. Czy rozwój zawodowy to także szkolenia i kursy branżowe, które dają nowe uprawnienia? Napisz, czy pracodawca je oferuje.

Didi
@Grzegorz

Powiem tak to zależy jak firma stoi jakieś kurys się zdarzają jakieś operatorskie jak masz zapał mechaniczny to mechanik/motorowy ma o wiele więcej takich szkoleń. Obecnie coś cieko przedą wypłaty na raty roboty mało zobaczymy jak to dalej im pójdzie ????

Pracownik
@Didi

nie ma co siać pesymizmu, wypłata na raty z tego co wiem to była jednostkowa sytuacja związana z integracją nowego systemu. no i trwają chyba przygotowania do nowego projektu a Właściciel spółki trafił na 43 miejsce na liście Forbes 100. najbogatszych Polaków więc o przyszłość spółki raczej można być spokojnym ;)

Didi
@Pracownik

Niby tak ale dla właściciela uos drilling to ta firma wiadomo do czego służyła. Ogolnie są w dużym dołku brak nowych kontraktów wiem napiszesz stargard tam im zbytnio robota nie idzie no i ja robią dla siebie ???? dla mnie jest firma nie szanującą pracownika. Tam problemy z wypłatami są od początku po połączeniu.

Pracownik
@Didi

Ja pracuję w UOS od wielu lat i nie zgodzę się z Pana opinią. Uważam, że firma dba o pracowników i nie było miesiąca żeby nie poszły pensje, dodatkowo wypłacane były premie, wczasy pod gruszą i inne dodatki. Pracownicy mają zapewnione szkolenia stanowiskowe, są zaopatrzeni we wszystkie niezbędne środki ochronne a także objęci opieką medyczną w Lux Med, część korzysta z kart Multisport. Jeśli chodzi o kontrakty to z tego co wiem spółka cały czas aktywnie bierze udział w przetargach i stara się o zlecenia, nikt nie spoczywa na laurach, każdy robi co może. Pana ocena jest krzywdząca w stosunku do osób które dzień po dniu uczciwie pracują. W obecnej sytuacji gdzie za chwilę może dopaść nas kryzys gospodarczy warto zadbać o swoje miejsce pracy i swoją postawą przyczyniać się do umacniania pozycji firmy a nie tylko krytykować. Jeśli Pan jest niezadowolony z pracy to proszę porozmawiać o tym z przełożonymi bo pisanie takich rzeczy na forum raczej nie wnosi niczego dobrego do Pana indywidualnej sytuacji. Pozdrawiam

Joanna

Powiedzcie, czy warto Waszym zdaniem iść do UOS. Co trzeba umieć, żeby się tam dostać? W jakich godzinach pracujecie?

Pracownik
@Joanna

Szczegółowe informacje dotyczące ofert pracy i kwalifikacji na danym stanowisku znajdują się na stronie internetowej firmy w zakładce Kariera: www.uos.pl Warto tam zajrzeć :) Praca w biurze w Warszawie w godz. 8-16 lub 9-17, w zależności od preferencji pracowników. Natomiast na projektach praca w trybie zmianowym.

Pracownik biura
@Joanna

Jeśli pytasz o atmosferę w biurze to jest to zawsze kwestia bardzo subiektywna i zależy od tego co samemu się wnosi do danej społeczności i jakie ma się oczekiwania.. jeśli Ty jesteś w porządku, jesteś miła i otwarta na współpracę to inni dla ciebie również są mili. Mi się dobrze pracuje. Zarówno szefowie, jak i koledzy i koleżanki są "na luzie" i z poczuciem humoru, nie ma tu "napinki" ani korporacyjnych sztywnych ram, każdy robi swoje i nie "wcina" się w pracę innych, są też fajne rozmowy przy kawie a po pracy wspólne wyjścia na kręgle czy do szkoły tańca, która ma siedzibę w tym samym budynku dwa piętra niżej :) Zespół jest w rożnym wieku - od dwudziestoparolatków po osoby w wieku przedemerytalnym ale wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem. Z każdym da się normalnie porozmawiać.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w United Oilfield Services S.A.?

Didi
@Pytanie

Już się teraz Nazywają uos drilling nie United Oilfield Services S.A to po pierwsze. Pytasz o atmosferę pracowałem w terenie i po zmianie właściciela jest coraz gorzej. Ludzi się nie szanuje, chcesz podwyżkę dostajesz Cięcie stawek. Ale tak będzie jak firma nastawiona na zyski właściciela i ludzi się na za nic Rotacja w pracownikach spora A jeżeli chodzi o biuro pytaj dalej ????

Pracownik biura
@Pytanie

Jeśli pytasz o atmosferę w biurze to jest to zawsze kwestia bardzo subiektywna i zależy od tego co samemu się wnosi do danej społeczności i jakie ma się oczekiwania.. jeśli Ty jesteś w porządku, jesteś miły i otwarty na współpracę to inni dla ciebie również są mili. Mi się dobrze pracuje. Zarówno szefowie, jak i koledzy i koleżanki są "na luzie" i z poczuciem humoru, nie ma tu "napinki" ani korporacyjnych sztywnych ram, każdy robi swoje i nie "wcina" się w pracę innych, są też fajne rozmowy przy kawie a po pracy wspólne wyjścia na kręgle czy do szkoły tańca, która ma siedzibę w tym samym budynku dwa piętra niżej :) Zespół jest w rożnym wieku - od dwudziestoparolatków po osoby w wieku przedemerytalnym ale wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem. Z każdym da się normalnie porozmawiać.

Pracownik

Pracuje się dobrze. Zgrana załoga. Od kilku miesięcy wiercimy w Bieszczadach :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
młody
@Pracownik

A po Bieszczadach macie jakieś następne projekty?

Pracownik
@młody

Tak, projektów jest kilka w różnych częściach Polski.

Bartosz

Jest powód tej ciszy? Interesuje mnie praca i miałem nadzieję na więcej informacji.

Poldek

Firma mająca dobre opinie w internecie z pewnością jest dobrym pracodawcą, więc opinie są dobre.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czemu nic nie piszecie na forum United Oilfield Services Sp. z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Administrator

Pracuje się dobrze. Zgrana załoga. Od kilku miesięcy wiercimy w Bieszczadach :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany

Może ktoś podpowie czy warto starać się o pracę w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
misio

dobre, dobre a co z reszta tej wielkiej wspaniałej firmy :D :D :D

nafta fan

sprzedali urządzenie wiertnicze ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agnieszka
@nafta fan

Zarówno urządzenie jak i firma ma się dobrze. Trwa właśnie odwiert.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marcin

Wiele obiecywali, niewiele z tego wyszło

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jastrząb

To teraz Tusku powinien przyjechać zgasić światło i zamknąć bramę :D

Zostaw merytoryczną opinię o UOS Drilling S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
UOS Drilling S.A.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
UOS Drilling S.A.