United Oilfield Services Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o United Oilfield Services Sp. z o.o.

misio

dobre, dobre a co z reszta tej wielkiej wspaniałej firmy :D :D :D

nafta fan

sprzedali urządzenie wiertnicze ?

Agnieszka
@nafta fan 23.05.2017, 16:41
sprzedali urządzenie wiertnicze ?

Zarówno urządzenie jak i firma ma się dobrze. Trwa właśnie odwiert.

Marcin

Wiele obiecywali, niewiele z tego wyszło

Jastrząb

To teraz Tusku powinien przyjechać zgasić światło i zamknąć bramę :D

Jastrząb

To teraz Tusku powinien przyjechać zgasić światło i zamknąć bramę :D

Olek

A pamietam, gdy Tusk był na otwarciu :)

Sanczo

Firma to już praktycznie nie istnieje, sprzęt wyprzedają, części bazy też chcą się pozbyć, żeby wycofać trochę kasy i mieć na dalsze egzystowanie bo jest jeszcze kilka zleceń na szczelinowanie . Ludzi zwalniają albo ci co maja gdzie to sami odchodzą widząc co się dziej.

nafta fan

Jakieś wieści co zamierzają zrobić z tą wiertnią?

kmiecik

Z UOS zostały już tylko skrawki, wiertni i sejsmiki brak reszta ledwo ciągnie

Czy UOS upadło?

Stary nafciarz

Jak sytuacja wyglada w branży i w UOS

lod
użytkownik zarejestrowany

No wiadomo, że potrzebuje najlepszych. Odnośnie tego jakie kwalifikacje są wymagane na elektryka to powiem wam, że należy mieć wykształcenie techniczne (elektronika /automatyka /elektryka) i min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku.

WL

Sami swoi nikt ci nie pomoże to co że coś kiedyś dla nich zrobiłeś że im pomogłeś tego się naucz.

pazur

Chciałem zapytać obecnych pracowników jak wyglądają warunki pracy w tej firmie tzn. socjal, traktowanie przez przełożonych, stawki itp. Czy firma obecnie poszukuje nowych pracowników? Jeśli tak to z kim najlepiej kontaktować się w sprawie pracy?

dark mechanic

Witam. Czy ze szkołą elektroniczna, doświadczeniem w hydraulice i mechanice.Angielski w stopniu komunikatywnym. Oraz 3 letnim stażu pracy jako mechanik/elektryk przy wiertnicach,palownicach i dźwigach mam szanse na rozsądna prace w powstającym oddziale w Łowiczu?

kociokwik morski

witam mam okazje wypowiedzieć się jako pierwszy na forum ..... na dzień dzisiejszy to jest O.K bdb. umowa , odpowiednia stawka godzinowa , bdb. warunki BHP czas jedynie pokaże jak długo będą zlecenia na wykonanie projektów , bo w tej branży bez zleceń to oznacza bez pracy ..

adam
@kociokwik morski 03.06.2012, 11:11

Czesc daj namiar na firme

Zostaw opinię o United Oilfield Services Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie United Oilfield Services Sp. z o.o.