Opinie o Sanglass S.A. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sanglass S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanglass S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanglass S.A. w Mielec

Cześć, jak tam ogólnie z przyuczeniem? Pomyslałem, że to może być wybór, bo szukam pracy, a jestem dosyć świezo po szkole. W ogłoszeniu za to przeczytałem na stolarza, że doświadczenie jest tylko mile widziane, więc nie jest konieczne? Oby tylko nauczyli porządnie

Siemka. Jak z przerwami w ogóle wygląda sprawa, ile macie w takim systemie, że są 3 zmiany? konkretnie to operator ile ma, bo to ogłoszenie i stanowisko mnie interesuje, ale no potrzebne mi też wiedzieć takie rzeczy, bo u mnie z nockami ciężko, bez przerwy tak to nie wiem, czy wyrobię, chociaż tyle że nadgodzin nie ma z tego, co ktoś pisał niżej.

szklarz Nowy wpis

zgodnie z kodeksem pracy jedna przerwa 15 minutowa ( po 4 godzinach pracy ).

na jednej ze stron internetowych pojawiła się oferta pracy na stanowisko pomocnika operatora . firma oferuje wynagrodzenie godzinowe i premię . dajcie znać , jeśli wiecie , za co konkretnie przyznawana jest wspomniana premia ? :) praca odbywa się w systemie 3zmianowym . klasyczne godziny pracy 6-14,14-22 i 22-6 czy jakieś inne ? poinformujcie ;p

szklarz

Praca od 6.45-14.45; 14.45-22.45;22.45-6.45, premia zależna od wielu rzeczy - pomniejszana np.za chorobowe, zwiększona za wydajność. Nie pracujemy w soboty ani w niedziele, nie ma nadgodzin.

@szklarz

Cześć, oferty dla operatorów są jeszcze aktywne, to nie przyjęli jeszcze nowych pracowników do was? Dopytuje, bo właśnie będę wysyłał cv i się zastanawiam, czy jeszcze mam szanse zdobyć tę robotę ;) Co do tej premii, to wytłumaczysz mi jak ją przyznają - każdy ma identyczną, czy firma liczy jej wysokość jakość procentowo od indywidualnych zarobków.

Czy pracownicy w Sanglass S.A. dogadują się między sobą?

Czy kandydat na stanowisko pomocnik operatora/operator w firmie Sanglass S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Szukam pracy na operator produkcji. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Sanglass S.A.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3300 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

@Pracownik produkcji

Jeśli będzie ci obliczać pani majster tzn nowa kadrowa jak to mówią na produkcji prezesowa hehe to powie wszystko co chcesz usłyszeć a i tak po swojemu obliczy nie ma pojęcia co robi ... Nie zna się na tym ale robi to co jej każą ... Jedynie w czym jest dobra to podpiera...la do prezesa, kopie dołki pod każdym... W czym musi być dobra....

Czy w Sanglass S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Człowiek duch

Nie

Blondi

Mamy pytanie czy są może przyjęcia do pracy gdzie złożyć cv. Z góry dziękuję.

PanX
@Blondi

Można złożyć cv u strażnika ( na zakład raczej nie wpuszczą ). Dla tych, którzy chcą pracować jest praca.

@Blondi

Zdecydowanie odradzam tam pracę!!! Nie idź tam, bo możesz potem żałować. Brak perspektyw i słabe zarobki w tej firmie/.

Pawel
@ciekawy

Byłem 15 lat pracowałem w sanglasie zarobki tak same od początek do 15 lat tak same . Bardzo słabe zarobki minimalne brutto 3010 + premi . Możesz potem żałować

Paulina
@Pawel

A nie próbowałeś nigdy przez te 15 lat poprosić o podwyżke?

kumpel
@Pawel

ale coś naściemniał w pracy to twoje

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sanglass S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami się zwalniają:)

Szary

Dzień dobry jakie są zarobki na firmie, głównie chodzi o kontrolera jakości

Jak się pracuje z ludźmi z Sanglass S.A.?

Spoko :)

Vx

Ludzie spoko nie pracuje już 5 lat ale ekipę wspominam miło. Co do reszty tragedia. Maszyny w opłakanym stanie. Stawka nie do ruszenia praktycznie xD

@Vx

Maszyny mamy nowe, ekipa nadal fajna, podwyżki są co rok. Jeśli nie pracujesz tu od 5 lat to nie wiesz co się dzieje więc się nie wypowiadaj.

Głupi Chooyy

To prawda, że trzeba dźwigać tafle szkła 120 kg????????

Paulina
@Głupi Chooyy

No ja akurat tego nie wiem - sama dopiero jestem na etapie zbierania informacji o pracy w Sanglass. Dostałeś już od nich propozycję pracy, czy może dopiero zamierzasz aplikować? Musisz koniecznie dać mi znać!

Nie - to nieprawda.

@Paulina

No mam zacząć pracę w następnym tygodniu, ale nie na głównej produkcji a Ty również masz wylądować w Sanglassie????Jakieś dziwne zasady wynagradzania mają, ale to o tym przekonam się czytając umowę szczegółową

@Paulina

Witam. W następnym tygodniu mam zacząć tam pracę, lecz nie na głównej produkcji. Ty również masz wylądować w tym zakładzie????Mają dość dziwne zasady wynagradzania i muszę się im bliżej przyjrzeć na umowie.,

@Głupi Chooyy

co to znaczy nie na głównej produkcji?

@ja

Zrezygnowałem z tej (usunięte przez administratora). Miałem robić przy słabo zabezpieczonej pile za frajerską stawkę podstawową (14,5) brutto!!!!. Sam BHPista nawet stwierdził żeby szczególnie uważać na to jak on to określił NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE URZĄDZENIE NA FIRMIE. Nie bez kozery od wielu lat panuje widzę w tej firmie taka duża rotacja. Klasyczne strefowe obozowisko. Oczywiście wielką łaską pańską byłoby dla nich dać te chociaż 16,5 brutto na godzinę. Z resztą powinienem jeszcze pewnie przeprosić ich za moją wielce "roszczeniową" postawę. No ale lepiej już od razu spuścić w kiblu takiego kandydata. Program MISKA RYŻU plus rozwija się w najlepsze

Czy firma Sanglass S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak

tak

Czy w Sanglass S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Sanglass S.A.?

W zależności od potrzeb, ostatnio bardzo rzadko. Czasem tylko niektóre obszary.

Bet

Czy są może przyjęcia do pracy gdzie złożyć cv i jakie są zmiany.

@Bet

CV składasz u ochroniarza na bramie

Szkodnik

Ta firma to porażka jak za 3 zmiany za cały miesiąc nie zarobisz nawet 2.000 a gdzie premia itp ludzie ogarnijcie się a pewnie jest parę przydupasów za przeproszeniem co mają troszkę lepiej a reszta cierpi bo każdy się boi swojego słowa

Czy Sanglass S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Niktosia

W tej firmie nie stosuje się umowy zlecenia.

ciekawy

Jak masz dużo nadgodzin np. 32 to na pasku masz wpisane np. 8 godzin i podane wynagrodzenie z tych 8 godzin, natomiast wynagrodzenie z pozostałych 24 nadgodzin masz wpisane jako "dodatek inny". I tu jest pytanie: kto wie co to jest faktycznie "dodatek inny"? Czekam na odpowiedzi:)

@ciekawy

Sorki powinni być "8 nadgodzin" a nie "8 godzin". Przepraszam za pomyłkę.

Magda
@ciekawy

Mniejsze składki płacą. Poza tym wtedy na pasku nie widać ile pracownik zrobił nadgodzin, mogą wtedy doic pracownika do woli. Były osoby, które miały przekroczona dozwolona ilość nadgodzin w okresie rozliczeniowym. Zauważ, że pracownik nic nie podpisuje, że zostaje na nadgodziny. Nie ma żadnego dowodu, że był w pracy, tak jak się to robi w innych firmach. Kadrowa tam ładnie kręci, żeby jej na waciki zostało. :)

Abc
@Magda

Kazda nadgodzina jest podpisana zarowno u majstra jak i u straznika

Izydor

Niestety młodzi pracownicy są bardzo roszczeniowi i tak postępują!!Polecam pracę, warto!

@Izydor

Skoro piszesz, że młodzi pracownicy mają za duże wymagania, to czy jako doświadczony stażem pracownik czujesz się doceniona przez pracodawcę? Jak na przestrzeni lat wyglądała kwestia podnoszenia warunków pracy w firmie?

XYZ

Nikomu nie polecam pracy w firmie Sanglass, nawet najgorszemu wrogowi, ponieważ jest: - wyzysk - mobbing - słabe zarobki, nieadekwatne do tego, że tam jest ciężka praca i trzeba się trochę robić - brak porządnej kontroli jakości (jeden kontroler puści zlecenie, a inny potrafi dać już stopa)

XYZ
@XYZ

Powinno być "trzeba się trochę orobić" a nie "trzeba się trochę robić"

Ciekawy... Nie dają bo nie mają kim robic przyjdą nowi to dzien tydzień i odchodzą. Ale nie ma się czym przejmować odejsc I spokoj

Zostaw merytoryczną opinię o Sanglass S.A. - Mielec

• Jak się pracuje w Sanglass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanglass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanglass S.A.?

Sanglass S.A.