Sanglass S.A.

Mielec

Opinie o Sanglass S.A.

Kris

Pracowałem kilkanaście miesiecy, wtedy 10zl na godzine. Zmuszaja do nadgodzin, wyżywaja sie na pracowniku szczegolnie jedna majster stosuje mobbing w zaleznosci od jej humoru, drwi z pracownikow i ich obgaduje do innych Ciezkosc pracy zalezy od stanowiska na jakie sie trafi najlepiej wiertarka i sito.

gość
@Kris 12.05.2017 18:09

Trzymają w firmie na siłe? b o wydaje mi się , że nie.... nie pasuje to wypad i to wszystko. A Ci co najdłużej pracują i chodzą w pracy na baczność żeby nie podpaść najwięcej narzekają...ciekawe...

drobek

Ta firma to dramat. mobbing na każdym kroku, brak szkoleń i perspektyw, BHP istnieje tylko jak IKEA robi audyt lub inspekcja pracy wpada, zabierają premie za wszystko maszyny to kilkunasto letnie złomy. Jak coś ci się stanie nie licz na odszkodowanie nie licz na podwyżki i na jakikolwiek socjal. Można się tam nabawić tylko garba, blizn i nerwicy.

eledona

10zł na godzine na umowie o prace. Przez pierwsze dwa lata raczej więcej niż 12 pewnie nie dadzą. Premie od tego można wyrobić powiedzmy tak 15% średniorocznie jeśli ktoś się stara. Zależy od stanowiska, zależy jakie się ma szyby. Agencyjni dostają jakąś premie na zachęte na początku. Atmosfera jak to na strefie, źle nie jest. Ciągle ktoś do pracy przychodzi i odchodzi bo szukają głównie na stanowiska gdzie się troche trzeba narobić, praca fizyczna, wszystkie szyby wkłada się do maszyn w rękach, żadnych narzędzi do tego nie ma niestety. Największym minusem tej firmy jest bałagan organizacyjny w wyniku którego jednego dnia trzeba robić głupoty a drugiego zasuwać bo jest opóźnione zamówienie.

Sony
@eledona 05.05.2016 11:07

Czyli za cały miech, na trzy zmiany, minus opłacenie agencji= 1200 netto na łapę.

macc
@Sony 12.07.2016 11:17

Ciebie prowizja agencji nie interesuje, w praktyce prawie równają(muszą) do płacy minimalnej - mogą przyjść wypłaty np 1340 zł - oni jakoś po swojemu liczą. Jak robisz nadgodziny i akurat będziesz miał premie przyjdzie Ci np 1450 - 1650 w zależności od tego ile dni roboczych ma dany miesiąc, bo przepracowane godziny mają znaczenie. Poza piecami (unikać! zwłaszcza HTF, zwłaszcza dziewczyny bo tragedia) da się tam żyć. Także z tym 10 zł na umowie to jest dobry numer, bo pomimo dopłat ustawowych na nocki, premii pierwsze 8h nadgodzin robisz za darmoszke :) Wiec nadgodziny musiałbyś brać ze 30h żeby wyszła fajna stawka godzinowa. Jak robisz na agencje to nie wiesz czy wypłata większa za nadgodziny czy jakaś premia. Ja tam już nie pracuje nie wiem czy się coś nie zmieniło. Myślę że tam można iść, tylko im dłużej będziesz tam pracował tym ciężej będzie.

Jak wygląda atmosfera pracy i rekrutacja w firmie Sanglass S.A. ? Czekamy na nowe opinie.

Zostaw opinię o Sanglass S.A. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanglass S.A.