Sanplast S.A

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sanplast S.A

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dostrzegając Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Dziękujemy wszystkim za liczne opinie pojawiające się na forum. Cenimy konstruktywną krytykę i każdy merytoryczny wpis, z którego postaramy się wyciągnąć wnioski. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była satysfakcjonująca.

Potencjalnych kandydatów do pracy w naszej firmie zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres p.morawska@sanplast.pl.

Obecnym pracownikom bardzo dziękujemy za wspólne z nami budowanie Organizacji. Wiele Państwu zawdzięczamy i naszym celem jest,  aby pracowało się Wam jak najlepiej, dlatego też specjalnie w tym celu uruchomiliśmy telefon 523188527, za pomocą którego będziemy udzielać odpowiedzi na Państwa pytania, które nie zostały wyjaśnione na forum GoWork.

Prosimy również, aby zaistniałe ewentualne, trudne sytuacje, także kierować na powyższy numer telefonu, gdyż ze względu na między innymi obostrzenia wynikające z polityki prywatności, nie możemy podejmować wszystkich wątków na forum GoWork.pl.

Serdecznie pozdrawiamy
ja
@Klaudia

choć dużo obowiązków praca bardzo fajna

Kate
@Marcin

na zarobki nie można narzekać, jeżeli masz fach w ręku i chęć do pracy, to kierownik to doceni, ja jestem zadowolona bo od kilku miesięcy jest lepiej niż myślałam że będzie

Ja

Pracowałam/łem w tej firmie i jestem pod ogromnym wrażeniem szefa, oczywiście pozytywnym. Firma bardzo poukladana i szczerze nieraz wracam wspomnieniami do tej firmy. Kadra pracownicza równiez na wysokim poziomie. Produktyoceniam na 6, fachowo wykonane.

Klaudia
Kandydat

Jak wygląda praca w biurze w firmie Sanplast? Jak wyglądają zarobki i atmosfera?

Klient

Prawda nawet nie umieja wytlumaczyc po co za co i dlaczego zbywaja czlowieka

@Klient

No ale Ty rzekomo jesteś klient to skąd wiesz jak traktują pracowników? Ja bym się chętnie zatrudniła do biura...

ja
@Klaudia

choć dużo obowiązków praca bardzo fajna

Szlifierka Nowy wpis
@ja

Nie wiem czym tam się zajmujesz ale raczej nie produkcją. Nie ma działu z fajną pracą.

Kamila Nowy wpis
@Szlifierka

Nie ma działu z fajną pracą? Czemu tak mówisz, aż tak źle tu jest wg Ciebie? Masz jakiś pomysł jak to by można było naprawić?

Wesoly Nowy wpis
Klient

Wkoncu na akrylu docenili majstra z betonow Rad...wkoncu wziol sie do roboty zamiast cale 8 godzin (usunięte przez administratora).... i nic nie robic oby tak dalej mu sie nalezy troche pracy

Sanplast S.A szuka kogoś na to stanowisko Stolarz. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Nick
@Administrator

Praca tam polega w więkrości na przekładaniu desek z palety na paletę, lub wanien z palety na paletę a jak masz chody u majstra tego działu to możesz tylko na pierwszą zmianę a inni będą robić na drugiej i trzeciej zmianie, możesz zapomnieć o rannej zmianie.

Betony
@Nick

Tylko z tego co mi wiadomo stolarnia chodzi na jedną zmianę tylko

Nick Nowy wpis
@Betony

Napewno? He he he

Zzz

Jak to możliwe że pewien majster nie może być z żoną na jednej zmianie (muszą być z dzieckiem) a na rano zawsze im pasuje.

Nikodem
@Zzz

Kto se załatwi kto sobie ogarnie ten ma. Jak zazdrościsz załatw sobie....

Michał
@Nikodem

Rozumiem z tego, że pracownicy nie są traktowani tak samo i są równi i równiejsi? Mam rację?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Sanplast S.A prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
NN

Nie dosyć że na trzech zmianach zarobisz (usunięte przez administratora)wypłacają w terminie

Prosto z mostu

Heh(usunięte przez administratora)

pracownica

najlepszy wydział to surowce, konkretny kierownik, dla ludzi, miła atmosfera, polecam firme

Wieśniak

Na najlepszy w zakładzie jest(usunięte przez administratora) na montażu kabin

Klient

Czy mozna ponownie wrocic do firmy po zwolnieniu

@Klient

Teoretycznie zawsze można, no chyba że spaliłeś za sobą mosty :D

Rudy

W Sanplaście nie ma i nie było inflacji. Co roku pod choinkę po 300 zł :)

@Rudy

No i źle? Cieszcie się że w ogóle coś dostajecie. Inni nie dostają wcale...

Marcin

Jakie zarobki?

kRIS
@Marcin

TAKIE JAK WSZĘDZIE. JAK SIE PRZYŁOZYSZ TO CAŁIEM NIEZŁE.

Ghy
@Marcin

Najniższa krajowa tzn z wyrównaniem do premii najniższa krajowa

Marek
@kRIS

Chyba pomyliłeś firmy

kiniowy
@Ghy

jeszcze nigdy nie dostałem najniższej

Ghy

Dokładnie chodząc na 3 zmiany nieco więcej niż najniższa krajowa.

Kate

pracuś
@Ghy

i do tego należy jeszcze doliczyć różne dodatki za obsługę maszyn, stanowiskowe więc wypłata wtedy bardzo rośnie, ja wychodzę miesięcznie tak koło 4000 na rękę

Adel
@pracuś

????tak napewno????

@Kate

Szkoda że tak późno się obudzili ,ponieważ miałem podczas pracy w tym zakładzie dwóch kierownikuw: emerytowanego i młodszego młodszego który przejał po Nim tą funkcje, oboje krótko mówiąc olewali mnie i innych przez wiele lat . NASZCZĘŚCIE teraz po moim odejściu ten młodszy kierownik podobno się zmienił i sam nawet wziął się w końcu do roboty

@Ghy

No jak (usunięte przez administratora) na drugą I trzecią zmianę bez możliwościach chodzenia na pierwszą zmianę to nawet raz na pół roku poklepią Ciebie po plecach. Pozdrowienia narzędziownia

@Jy

Kierownictwo do (usunięte przez administratora) nawet nie umieja odpowiedziec na pytanie dlaczego zwolnili a co tu dyzo mowic u nich lepiej maja (usunięte przez administratora) niz uczciwy pracownik

Nick
@Kate

Który kierownik to się przeniosę ?

Zarobki - najniższa krajowa, zarobią tylko przydupasy, odradzam spedycje (magazyn wyrobów gotowych) trzeba dzwigać motorycznie ciężary do około 70 kg samemu bo nikt nie pomoże.kierownik anonimowy alkocholik pokazuje swoje ja. Formy zatrudnienia próbny na 3 miesiące potem 2 lata na czas określony. Radzę nie chwalić sie uprawnieniami na wózek widłowy. tryb pracy 2 zmiany, 3 zmiany, cztery brygady. W soboty jest zakaz chodzenia do pracy przez prezesa (ta rzecz mnie cieszy) bo nikt nie może zmusić żeby przyjść w sobote. Lizusy i przydupasy kierowniczków tylko chodzą . Prezes w tej firmie ma wszystkich pracowników za złodzei bo nawet handlowcy się go boją.

@:)

: ) Buśka dobrze piszesz , trafiłeś w sedno tematu na tym forum.????

Dina
@:)

Oj z tym kierownikuem to prawda nie dosc ze z AA to jesxcze nie czyste konto zyciowe a drugich ustawia i nic nie robi tylko siedzi w tym swoim kantorku i z pewna baba kawki spijaja .zwalnia uczciwych ludzi ktorzy by chceli pracowac

Kris
@Dina

Nie raz było głośno o babach co za nim ganiaja,na polerni kolejna mezatka co za nim szaleje.one chyba lubia problemy.ale jako o kierowniku nie mogę nic złego o nim powiedziec

Polernia
@Kris

To sie nazywa ludzka zazdrość. To że się rozmawia z kierownikiem to nie zawsze oznacza że się za nim szaleje! Kierownik z byle kim nie rozmawia i przede wszystkim nie rozmawia z ludzmi ktorzy nie mają nic mądrego do powiedzenia. Żal mi takich ludzi i nic innego tylko im współczuć że szukają dowartościowania poprzez pisanie takich głupot.

Ciekawy
Kandydat

Hejka moze ktos powie cos na temat firmy sanplast bo jestem zainteresowany jaka placa i jaka atmosfera jest???

Matematyk:)
Kandydat

Czyli 17zl/h X168 godzin pracy w miesiacu ( 21 dni roboczych)=2856 zł No jak minimalna jest 2800 , wiec mniej dać nie mogą- brawo ONI!!!

Nowy
@Ciekawy

Nie słuchaj ludzi do końca Jak Polakowi nie dasz wiecej niz najnizsza ,,krajowa'' zawsze bedzie narzekac ...Wez pod uwage ze duzo ludzi przychodzi zeby odwalic 8 godz i i do domu a praca na rzecz firmy zero !!! sam spróbuj sie przekonasz - moze akurat praca dla Ciebie Ja na chwile obecną nie narzekam

Wtf???
@Nowy

Praca na rzecz firmy byla w PRL. Dziś ja , nie wiem jak ty ..pracuje za pieniądze. Właśnie przez takich ludzi jak Ty jest tam jak jest. Nie wiem czy wiesz ale mamy 2021rok i takie myślenie zostało już dawno za latami 90' . Polecam kadrze szereg szkoleń z managementu coachingu i kultury biznesu, ale szkolenia na poziomie europejskim a nie lokalnym.

Wytrwały
@Ciekawy

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz Nie słuchaj ludzi i spróbuj Jak Ci się nie spodoba to się zwolnisz

@Ciekawy

Wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia udzielane są pod numerem 533849808.

ginter
@Ciekawy

atmosfera w firmie ogólnie nie jest najgorsza, ludzie bardzo fajni są na produkcji, a jak jest zgrana ekipa to dobrze się pracuje, zarobki to zależy od miesiąca, ale nie są złe, w innych firmach jak pracowałem to było o wiele gorzej,

@Sanplast S.A

A mozna do was wrocic z powrotem po zwolnieniu z pracy .

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Sanplast S.A? Chętnie zatrudniają?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sanplast S.A?

Betony
@Pytanie

Każdego raczej przyjmują więc nie będzie pewnie problemu

@Pytanie

Pracowałem w tej firmie i widziałem wiele osób, które były kierowane na stanowiska pracy których wcześniej nie wykonywali i nie przesabzę mówiąc że niektórzy nwo zatrudnieni pracownicy wcześniej nawet nie widzieli podobnego stanowiska które obecne zajmują. Pozdro dla narzędziowni.

Były

Najgorsza firma pod względem wynagradzania pracownika.obiecanki nijak do faktycznej wypłaty.przecież muszą obciąć żeby starczyło na (usunięte przez administratora)i całą tą górę. Zwykły pracownik jest tutaj nikim

@Były

Moze ok ale tam maja dobrze (usunięte przez administratora)

???
Kandydat

Witajcie, Jak atmosfera w biurze?Dokładnie pytam o prace w księgowości,kadrach.Jakie zarobki?Z góry dziękuje za opinie

Aktualność
Poszukujesz pracy

Zajrzyj na sanplast.pl
i sprawdź, co możesz zyskać.
Twoje skuteczne polecenie do pracy oznacza nie tylko zatrudnienie, ale również nagrodę dla Ciebie.
Zobacz już teraz, jakich specjalizacji poszukujemy!

1. Oglądaj regularnie na sanplast.pl - o nas - kariera -znajdź ofertę pracy zgodną z Twoimi oczekiwaniami, prześlij nam swoje zgłoszenie lub CV i list motywayjny.

2. Oddzwonimy - rozmowa telefoniczna - jeżeli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

3. Rozmowa rekrutacyjna - kolejnym krokiem będzie spotkanie z nami. Poznamy Twoje doświadczenie, a Ty dowiesz się, jak wygląda praca w SANPLAST.

4. W większości rekrutacji ostatnim etapem jest rozmowa z przyszłym bezpośrednim przełożonym. Po tym etapie podejmujemy decyzję o wyborze najlepszego Kandydata.

5. Serdecznie pozdrawiamy

andrzej

może na okresie próbnym najniższe jak brak doświadczenia

R
Kandydat

Cześć jest ktos co jezdzi autem z mogilna zapłace za paliwo dostalam sie na produkcje z góry dzieki R.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanplast S.A - Strzelno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sanplast S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sanplast S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanplast S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Sanplast S.A?

Liczba opinii klientów firmy Sanplast S.A, to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanplast S.A?

Kandydaci do pracy w Sanplast S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanplast S.A