SANPLAST

Wymysłowice

Opinie o SANPLAST

lila

1. atmosfera w firmie - posłużę się skalą od 1 do 10 i dam 2: jeszcze nie dno, ale wstawać codziennie z myślą o spędzeniu tam kolejnego dnia to powolne samobójstwo. 2.Warunki pracy w biurze, dział zaopatrzenia: 2. Jeszcze nie dno, ale można zwariować od hałasu i ciasnoty. Wiecznie dzwoniące telefony, krzyczący ludzie, ludzie wchodzący i wychodzący , szukający czegoś , handlujący jajkami prosto od kury, doręczający przesyłki etc.Do tego zebrania u szefa, z których ludzie wychodzą z czerwonymi twarzami . I przychodzą sobie tu wykrzyczeć swoją złość i bezsilność. Open office z biurkami ustawionymi tak,że można trafić np na kogoś, kto sam sobie opowiada kawały i się z nich śmieje cały dzień - i trzeba tego słuchać, bo uciec nie ma gdzie. Od poniedzialku do piatku. 3. Współpracownicy i obowiązki: jeśli można zwalą na ciebie ile tylko się da. Umysłowe i towarzyskie kaleki. 4. Wynagrodzenie: premia uznaniowa w wys kilku % wynagrodzenia zabierana czasem już na początku miesiąca. Po okresie próbnym obiecują podwyżkę. Kłamią. 5. Możliwość rozwoju i awansu: żadna. 6. Obowiązki: z każdym miesiącem więcej. Podsumowanie: nie warto. Korporacja wieśniacza.

Alicja

@szakalczy mógłbyś powiedzieć coś na temat warunków pracy? @Prawy czy rozmawiałeś może na temat podwyżek z pracodawcą? Skoro po podwyżkach wypłata była mniejsza, to mogła być to jakaś jednorazowa pomyłka.

Alicja

@szakal prosimy o komentarze na temat pracy w firmie/atmosfery/przebiegu rekrutacji, a nie poszczególnych pracowników.

szakal

pracuje tam tzw.ziupa alkoholik

Prawy

Napiszę tak odradzam pracę w tej firmie, jedyne czego możesz się w niej dorobić to garba. Dyrektor produkcji chodził po działach i patrzył na ręce pracowników przy czym mierzył im czas. Norma podwyższona, podwyżki podpisane, a wypłata mniejsza niz przed podwyżkami, gdzie tu logika..Nie polecam.

aaaj

@:) A kiedy przestałeś tu pracować? Ja mam info od kumpla, że teraz jest tak spoko

Zarobki - najniższa krajowa, zarobią tylko przydupasy, odradzam spedycje (magazyn wyrobów gotowych) trzeba dzwigać motorycznie ciężary do około 70 kg samemu bo nikt nie pomoże.kierownik anonimowy alkocholik pokazuje swoje ja. Formy zatrudnienia próbny na 3 miesiące potem 2 lata na czas określony. Radzę nie chwalić sie uprawnieniami na wózek widłowy. tryb pracy 2 zmiany, 3 zmiany, cztery brygady. W soboty jest zakaz chodzenia do pracy przez prezesa (ta rzecz mnie cieszy) bo nikt nie może zmusić żeby przyjść w sobote. Lizusy i przydupasy kierowniczków tylko chodzą . Prezes w tej firmie ma wszystkich pracowników za złodzei bo nawet handlowcy się go boją.

endrjus

pracuje tam taki tadeusz sz. alkoholik :D

michu

Prace w Sanplascie oceniam całkiem nieźle. Szef wymagający,ale z ogromną wiedzą.Ogolnie polecam!! Trochę dziwnych opinii usłyszałem o firmie WGT.Tam prawdopodobnie ludzi traktują. Niedoswiadczona kadra zarządzająca.Moja zona chciala tam złożyć dokumenty, ale sporo osób odradzalo.

trochę zorientowany

Już tak się nie jarajcie tym golfem 7 bo nie wiem czy wiecie, że za uszkodzenia się płaci z własnej kieszeni. Poza tym ściemnianie, że jest się w terenie podczas leżenia w łóżku nie wchodzi w rachubę. Podpisujesz zgodę na lokalizację.

hefalump

Siema , Prosiłbym o potwierdzenie powyższych wpisów na temat stanowiska DTH, chce aplikować na region pomorski + warmia , szczerze mówiąc w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam tego golfa7 , kasa mnie interesuje. Pozdrawiam Handlowców i Wszystkich zainteresowanych. Hefcio.

Lil

Dziękuję za podpowiedź. Była bardzo pomocna :)

xxx

Podobno pan Szych poszedł "w dyrektory"????

Lil

A co powiecie o ksiegowosci? Jaka atmosfera i wynagrodzenie?

dddd

Tak, można szybko awansować - zważywszy że cała firma to ciotki, pociotki i sąsiedzi to po jakichś 10-15 latach przy szczęśliwym zbiegu okoliczności może i awansujesz. O ile wcześniej ktoś nie doniesie na ciebie...

Trevor

Sądzę, że nie zobaczysz tej premii więc będziesz miał 2500 + golfa 7.

krzysztof

Bylem w tym tyg na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko handlowca, podstawa 2500 zl z premia max lacznie 3500 zl netto, auto golf 7 co sadzicie?

Marecki

Jakieś informacje o dziale handlowym by się przydały? ktoś coś wie?

xxx

Dobrze się czujesz??? Ludzie piszą jak jest w firmie, więc jaki masz problem???

xxx

A kto teraz rządzi na akrylu???

Fox

Niezła jest też jeszcze "kierowniczka od sadzenia drzewek" czyli żona właściciela. Takiej prostaczki to ze świecą szukać...

Travis

Zgadza się - potwierdzam, szef despota i cham, a kadra kierownicza i generalnie administracja to z małymi wyjątkami same lizusy i "potakiwacze". Na dodatek ogólne donosicielstwo i co gorsza w firmie cała siatka powiązań rodzinnych lub sąsiedzkich...

Odradzam ubieganie się o pracę na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie. Szef despota i do tego chamski, kadra kierownicza w większości złożona z obrzydliwych lizusów, którzy potakują każdemu słowu prezesa (który notabene potrafi pięć razy zmienić zdanie na dany temat w ciągu jednego spotkania!). Własna inicjatywa jest wręcz niedopuszczalna, a jak już ktoś nawet coś sensownego przeforsuje, to i tak nikt mu za to nie podziękuje (o jakiejkolwiek gratyfikacji nawet nie ma co myśleć). Zarobki co najwyżej średnie - przy czym przepaść między produkcją, a administracją jest duża (wiem, bo pracowałem akurat właśnie w administracji). Do tego firma na przysłowiowym zadupiu, więc i dojazdy swoje kosztują. Dobrzy fachowcy przychodzą tam i odchodzą góra po roku.

Pracujący od dawna

Moja odpowiedź będzie krótka. O dwójce z przodu zapomnij.

Pracujący od dawna

Witam. Nie wiem jak jest w dziale administracji bo pracuje przy produkcji a tu zawsze pierwsza umowa jest na okres próbny. Kolejna obecnie też jest bardzo rzadko na czas nieokreślony. Ogólnie szału nie ma. Dobre zarobki w tej firmie skończyły się 15 lat temu. Obecnie jest to średnia firm z kuj- pomorskiego (nie mylić z średnimi zarobkami). Atmosfera nie ciekawa, szef despotyczny tłamsi inicjatywy w zarodku. Nikt nie próbuje polemizować. Lizustwo ze strony starych wyjadaczy na każdym kroku. Ci jeszcze jakoś zarabiają możliwie ale to "stary portfel". Młodzi moga tylko o tym posłuchać i pomarzyć.

Kim

Wlaśnie może ktoś powiedzieć na jakich warunkach zatrudniają i itp..

Zostaw opinię o SANPLAST - Wymysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANPLAST