Opinie o GUMOTIV w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUMOTIV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GUMOTIV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUMOTIV w Mielec

Witam widzę że poszukują osoby na stanowisko operatora wtryskarki. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć ? Warto? Jak z pieniędzmi oraz przerwami , atmosferą?

Bronisław
@Obserwator

Z tym meldowaniem faktycznie to wygląda tak jak niektórzy tu piszą? Co chwila trzeba się meldować u kierowników, nawet kiedy chce się wyjść do toalety? A co, jeśli nie uda się nikogo złapać (cyt. "skoczek bywa nieosiągalny")? Trzeba zostać na stanowisku i zaciskać, powiedzmy, zęby :) ?

Starszy pan

Nie polecam pracy w tej firmie , konkretnie podbiłem pracę w tej firmie trafiłem do brygady , zainteresowanie z strony brygadzistki nijakie , starszy operator sam nie wiele umie bo mówi że od nie dawna jest , brygadzistka rozda pracę i tyle ja widziano , jako nowa osoba wysyłany jesteś na maszyny gdzie nie pracowałeś bez szkolenia później wielki problem dlaczego same braki , gdy nie chciałem przedłużenia umowy wielkie zdziwienie dlaczego .

@Lol

A w jakim najkrótszym czasie udało Ci się kogoś przeszkolić? Za te szkolenie masz dodatkową kasę płaconą? A firma nie wymaga dla Ukraińców żeby znali w podstawie chociaż język polski?

Kaśka Nowy wpis

Czemu się cały czas ludzie w tej firmie zwalniają , czym to spowodowane jest .

Czemu na żadnym z wolnych stanowisk nie podają w ogłoszeniach wysokości wynagrodzenia, to jakaś tajemnica? Mnie osobiście interesuje praca ustawiacza, ale pensja to główny cel pracy i chcę ją poznać zanim będę aplikować. Tym bardziej, że sami opisują pensję jako atrakcyjną, co jeszcze bardziej mnie ciekawi. Proponowana jest 30 minutowa przerwa śniadaniowa, tylko niech ktoś poda, o której godzinie ona jest.

Racjonal Nowy wpis

Bo w firmie obowiązuje RODO , dają pracownikom papier żeby nie rozmawiać o wynagrodzeniach ile kto zarabia i dla tego też prawdopodobnie nie podają wynagrodzenia w ogłoszeniach żeby pracownicy z długim stażem w tej firmie nie byli zaskoczeni że np mają mniejsze lub takie same stawki jak pracownicy którzy są na świeżo przyjmowani np prosto z ulicy .

Wiesio Nowy wpis
@Racjonal

Myślisz że nowy ma na start więcej niż już taki doświadczony pracownik? Chce dostać się na produkcje na operatora wtryskarki. Za cztery brygady dorzucają coś do wypłaty? Czytałem też o premii frekwencyjnej. Jak się idzie na urlop to ją ucinają czy tylko za L4?

Nowy Nowy wpis
@Wiesio

Frekfencyjną ucinają tyłka za chodzenie na L4 za opiekę i za urlop na żądanie, oraz nie usprawiedliwione obecności .

Witam wie ktoś czy może są jakieś przyjęcia na pokowacz sortowacz w firmie gumovit dla kobiet ?

@Marta

Tak są. Na 3zm i 4 brygadówke.Zapraszamy

Eydym

Witam pracowałem tam i jedna najlepsza brygada była brygada Pani Sylwii zawsze można było na nią liczyć, pomocna i nie zastąpiona. Kamil też był w miarę ok. Lecz nie mogę tego powiedzieć o Złotym Marcinie i Ciepłym. A o Jacku już nie wspomnę, chciałbym kiedyś się z nim spotkać. Z poważaniem

@Eydym

Czy pracuje się z każdą z tych wymienionych osób czy to zależy jak się trafi? Co takiego robił Pan Marcin i Jacek, że masz negatywne odczucia? Chodzi o traktowanie czy zwykłą pomoc? Opisz jakąś sytuację.

Szczerze to nie wiem o czym piszecie, a chciałbym się przyjąć do pracy. Te osoby, o których wspomniano wyżej, to brygadziści? Możecie jednak powiedzieć dlaczego tak oceniacie współpracę? Ciekaw jestem czy bym tam trafił...

Najlepiej idź na rozmowę i musisz się przekonać na własnej skórze jak to wygląda . Każdy ma inne podejście i każdemu coś innego nie psuje . Zawsze można zrezygnować

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GUMOTIV. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu?
Leszno

Pracownik#

Warto. Polecam system 4 brygadowy. Wypłaty wiadomo mogłyby być wyższe ale nie narzekam. Atmosfera na poziomie, brygadziści w porządku, zawsze pomocni natomiast operatorzy różni jeden pomoże a drugi nie. Na przerwy chodzi się o różnych godzinach trwają pół godz zazwyczaj nie ma problemu z wyjściem do toalety(chyba że trafisz do Bryg A gdzie skoczek bywa nieosiagalny )

Kierownicy

Kierownicy też są spoko oprócz pani K.J. Która wiecznie robi jakieś dochodzenie , np chodzi do operatorów i wypytuje o brygadzistów z czterobrgadowki pokazuje swoją wyższość jeśli operator z czterobrgadowki wyrazi swoje zdanie i powie coś nie po jej myśli zaraz robi się czerwona i zaciska zęby i odchodzi nie udzielając konkretnej odpowiedzi , zresztą u tej pani na zmianie tylko kontrola jakości jest ok , skoczek z tej zmiany też wiecznie nie ma czasu prosząc go o coś słyszy się tylko że nie ma czasu , potrafi całą zmianę na wózku przejeździć , przespacerować między chalami albo przegadać gdzieś by być nie zauważony .

@Pracownik#

A możesz napisać wprost jakie kwoty Wam płacą i czy da radę czasem wywalczyć podwyżkę? Wolę wiedzieć na kogo uważać od samego początku, więc daj znać kto z operatorów jest spoko. Można sobie tą przerwę rozłożyć na trzy mniejsze?

Pracownik#

Stawka podstawowa plus premia. To jedna z lepiej płacących firm na strefie, trzeba tylko pracować i nie pyskować

Ehh
@Pracownik#

Czyli? Stawka podstawowa to może i być 3800 brutto plus 10 procent premii co i tak w sumie nieda najniższej krajowej na obecną chwile :). Czy tam idzie zarobić chociaż coś więcej niż najniższa krajowa ?

Obserwator
@Kierownicy

Jeśli chodzi o panią kierownik KJ to trzeba być jak Edek z jej zmiany przynosić cukierki ukradkiem częstować pod stołem panią kierownik i kontrolę jakości , i jesteś ustawiony na tej zmianie pani kierownik będzie cię meldować pomagać nie będziesz miał żadnych problemów a i skoczek będzie cię szkolił na każdym stanowisku , a jakość będzie czuwała nad tym żebyś pakował dobre detale , takie rzeczy to tylko za kilka cukierków dziennie na zmianie pani kierownik KJ .

Bronisław
@Obserwator

Pracownicy co do wynagrodzeń i atmosfery, piszą dość pochlebnie. Chciałem dopytać Czy na magazynie również z atmosferą jest tak w porządku? Umowa o pracę tak czytałem, a czas nieokreślony po ilu miesiącach? Może będę potrzebował iść w kredyt, więc to ważna informacja dla mnie.

Nie polecam tej firmy same (usunięte przez administratora) nie wiedzą co chcą za najniższa krajową robić jak biały (usunięte przez administratora) i za kromkę chleba jak dawniej u dziedzica

Starszy pan

@Starszy pan

Jak chcieli przedłużyć umowę to dali na niej jakieś lepsze warunki albo dłuższy czas trwania? Pieniądze w ogóle jakie tu na ten moment tak na start można dostać?

@Starszy pan

Wstydził byś się wyrażać takie opinie, zawsze dostawałeś osobę która cię szkoliła a jak jeden raz już po miesiącu pracy jedna maszyna była za ciężka na twoje ambicje to wielki problem.

Gabriela

Czyli szkolenie wygląda tak, że nowy pracownik uczy się od starszych stażem pracowników? Czy poza tym odbywają się jakieś inne szkolenia w firmie pod okiem kogoś z zewnątrz?

@Gabriela

Szkolenia są prowadzone na konkretnym stanowisku przez osobę bardziej doświadczoną, która tam pracowała, ale też przez Kontrolerow Jakości, kierowników czy technologów.

Prawda

Pracuje już prawie 2 lata i nie widziałem na własne oczy żeby któryś kierownik szkolił pracownika na stanowisku , najczęściej są to wolne osoby które w danym momencie nie mają maszyny .

Zbigniew
@Prawda

Tym niemniej zawsze znajdzie się ktoś, kto prowadzi szkolenie i gotów jest pomóc w każdej chwili, kiedy trzeba? Dopytuję, jak to w praktyce jest, by uniknąć odpowiadania za efekty pracy w przypadku niewystarczającego przeszkolenia.

Kinga
@Zbigniew

Jak jesteś pracownikiem z Ukrainy , to potrafią cię szkolić przez 5 godzin w ciągu 8 godzin pracy , wystarczy że Ukraina powie ja nie zrozumieniu , a Polacy są gnojeni najcięższymi pracami ,

Lol
@Kinga

Chyba przesadzasz. Naprawdę aż tak nie jest. Nie raz nie dwa szkoliłam Ukrainkę i to trwało max godzinę. Z Polakami idzie się bardziej dogadać to i szkolenie krótsze. Nie zauważyłam żeby Ukraińcy mieli jakoś lepiej???? i Polacy nie są gnojeni najcięższymi maszynami.

Hemi
@Lol

Wiesz @Lol, Jak się ludziom nie chce robić zawsze znajdą wymówkę na „swoje” nieróbstwo i lenistwo. Na kogoś trzeba zgonić Haha.

@Lol

Co jaki czas w GUMOTIV można ubiegać się o podwyżkę?

Ogłoszenie na Elektryk do GUMOTIV pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Odpowiedź

W tej firmie co chwila szukają elektryków , pracowników do utrzymania ruchu , warunki pracy masakra nie polecam

Paula
@Odpowiedź

No właśnie mnie interesuje posada elektryka, bo wujek szuka takiej pracy. Dajcie mi znać, jaka jest kasa na tej posadzie? Ile zarobi elektryk z doświadczeniem 7 lat?? Jaka pensja lub jakie widełki??

Maro
@Paula

Kasa może jest ok , ale atmosfera pracy już nie , firma ta to porażka kumpelstwo koleżeństwo każdy na każdego szuka haka by pokazać że jest lepszy , zresztą nie tylko w utrzymaniu ruchu tak , cała ta firma to jedna wielka porażka .

Nie widzisz różnicy, między kierownikiem / dyrektorem, który zajmuje swoją posadę ze względu na kompetencje, a takim, który ma fuchę, bo zna odpowiednie osoby? Ciekawe, czy chciałbyś mieć spotkanie bliskiego stopnia na drodze z kimś, kto prawo jazdy dostał po znajomości? Albo pójść do takiego lekarza? Zresztą wolę wiedzieć, czy ceni się tu ludzi z konkretnymi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Kto napisze, ile można uzyskać pensji zasadniczej na rozmowie o pracę na stanowisku elektryka, gdy mam uprawnienia G1 powyżej 1kV oraz 5 lat praktyki w zawodzie?

R.
@Maro

Potwierdzam kasa w miare ok ale atmosfera i minimalny szacunek do pracownika żaden . Kierownictwo porażka atmosfera tak gęsta że można siekierę wbić. I na każdym kroku (usunięte przez administratora) co szukają żeby coś donieść i zabłysnąć bo takich kierownictwo lubi i im stanowiska daje

Dzień temu zaledwie wygasła ta oferta na mechanika w dziale utrzymania ruchu, wiadomo czy kogoś wzięli już czy jest szansa jeszcze? A jeśli nie i można się przyjmować, to od którego początek pracy jest, od zaraz trzeba być dyspozycyjnym? Proszę o aktualne info. Bo ja jeszcze jestem zatrudniony w innej firmie.

Witam mam pytanie. Czy są tu pracownicy którzy mogliby się wypowiedzieć o stanowisku magazyniera? Przede wszystkim czy jest szansa na zatrudnienie kobiety, ale nie tylko bo szukam pracy ja i mój mąż. Wszystkie wymagania spełnione tylko ja jako kobieta mimo że sprawna wiadomo że mniej udźwignę. I jak wygląda pensja???

Bolek
@Ewa

Dam ci radę. Nawet tamtędy nie przejezdzaj. To nie jest firmą dla osób którzy nie mają znajomości i kolegów wyżej niż chcesz się ubiegać o stanowisko. Nie polecam.

@Bolek

Dlaczego tak uważasz? Masz jakieś konkretne przykłady, które mogłyby potwierdzić Twoje słowa? Bo tak to mogę jedynie się domyślać o co chodzi, a chciałbym znać konkretne argumenty...Coś z atmosferą nie tak? Z zarobkami? Czy chodzi o coś innego?

Bolek

Zarobki w miarę ok. Ale ludzie i kierownictwo to jest jakieś nieporozumienie. Poczytaj więcej bo szkoda pisać kilka razy jedno i to samo w kółko

Olka

Naj śmieszniejsze jest to jak kierownicy bronią swoich ulubieńców z Ukrainy , jak kierownicy komentują rozdzielanie maszyn przez brygadzistę mówiąc że Ukraińcy nie mogą chodzić na kompa bo tam mniej zarabiają i że Ukraińcom dawać maszyny w pierwszej kolejności , A Ukraińcy robią co chcą wykorzystują to i mówią wprost że jak będą chodzić na kompa to nie będą pracować .

Ooooo

To samo z stanowiskami skoczków czy innych funkcyjnych , jak się jest ulubieńcem to stanowisko się dostaje zaraz nawet nie trzeba przechodzić wewnętrznej rekrutacji , a jak jest stanowisko funkcyjne gdzie nie ma chętnych osób albo są chętne które są nie lubiane przez kierowników , to kierownicy chodzą po produkcji i namawiają żeby się ktoś zgłosił , ta firma to masakra

Kora
@Ooooo

No a jak już są te rekrutacje wewnętrzne, to ile trwają? I jak wyglądają, czyli jakie są etapy??

Alicja
@Ooooo

Co trzeba zrobić żeby zostać ulubieńcem? Trzeba mieć znajomości? Jak wygląda to namawianie, jakim argumentem udaje się kogoś namówić?

Opinia

Ta firma to jakaś istna porażka , ludzie niby tacy milutcy śmieją się razem z wami , ale jak odejdą od ciebie to już za plecami obrabiają tobie cztery litery do kogoś innego , i plotki od razu rozchodzą się po hali w mniej niż 30 minut . Kierownicy to samo dwie twarze mają, jeśli nie idzie im po ich myśli to już maja problem , urlopy to samo nie możesz wziąć kiedy ty chcesz i potrzebujesz , bo nagle ktoś z biura się nie zgadza albo jest duzo pracy lub mało osób w firmie na dany dzień który chcesz mieć wolne , a jak sa przerwy świąteczne to wywalają na bezpłatny urlop . Panie od jakości to samo zamiast wziąć się za robotę to chodzą po ludziach i gadają na wszystkich kto jaki jest ,a takie zapracowane są zawsze a później zwroty przychodzą bo one sprawdzają raz na 8 h albo wcale nie przychodzą do operatora bo nie przepadają za nim szczególnie Klaudusia i Elizka , i obrywają za to operatorzy finansowo .

Kami:)
@Opinia

Witam Tak niestety to jest prawda. Kierownicy jak ok zawieje oczywiście nie mowa tu o M.G. A kontrol porażka . Gdy kogoś nie lubią to moment zgnoją. Ludzie ciężko pracują a później kasę im zabierają . Awans można dostać tylko po znajomości lub jak się używa dużo wazeliny . Przekonaliśmy się o tym ostatnim czasem jak awansowali na brygadzistę jednego pana, to dopiero pomyłka jest . Także nie tylko w jakości jest kilka osób nie pasujących do stanowiska .

@Opinia

Cała ta firma to porażka, już od jakiegoś czasu myśle żeby odejść bo nie da się wytrzymać. Ukraińcy mogą wszystko siedzą na schodach, siedzą w telefonach itd polaczkom nic nie można. Często nawet nie mozna rozmawiać i smiac sie bo to jest PRACA. Kontrola jakości to kpina zero kompetencji tylko ploteczki i śmieszkowanie. O skoczkach szkoda nawet gadac nic nie robią. Kierownicy zależy na jaki humor się trafi jak maja dobry dzień to jest ok a jak już gorszy humor to wyżywanie się na ludziach za nic. Faworyzowanie swoich ulubieńców jest oczywiście na porządku dziennym. Kogoś lubimy to ma na firmie zawsze leciutką maszyne zero problemów a inni musza się męczyć i jakoś sobie radzić sami bo oczywiście na pomoc od kogoś nie ma co liczyć. Ogólnie nie polecam tej firmy chyba ze jestes w desperacji i jest to etap przejściowy, na dluzsza metę odradzam.

Oloboga
@Opinia

Kontrola jakości nie jest obiektywna. Przeraża mnie że na najgorszych maszynach oczekują że sztuki będą obrane i czekały na nie. Zamiast trochę odciążyc człowieka w te upały i odrobinę pomoc. Zapomniały jak się na maszynach stało. Jak cię lubią nie masz maszyny lub lekkie, a jak nie to czeka cię ciężka praca w tej firmie.

Mamut
@Oloboga

Dokładnie, kontrola jakości jak kogoś lubi to przyjdzie pomoże obrać nawet 10 cykli i przy tym oczywiście ploteczki a jak ktoś nie umie się podlizywać to obrane cykle na gotowo maja czekać i zawsze coś znajda co czlowiek nie zauważy albo zle obierze uszczelkę. Ze wszystkimi tak jest niestety żeby mieć dobrze na firmie trzeba się ładnie uśmiechać podlizywać itd. Osoby które są wyżej od nas czyli operatorów czuja się jakby byli najważniejsi na tej firmie.

Człowiek

Jak szybko się u Was awansuje i co decyduje o wyborze? Opisałbyś taką wewnętrzną rekrutację?

Hehe

Jak tak dalej pójdzie to niedługo kierownicy wrócą na maszyny bo nie będzie komu pracować

Zbigniew
@Hehe

Macie braki kadrowe? Dlaczego więc nie przychodzą nowi pracownicy i czy macie przez to na tyle więcej pracy, że wychodzą nadgodziny?

Praca

Zostali tylko pracownicy którzy nie są na produkcji i mają dobre stanowiska. Większość na produkcji to starsi co ciągną do emerytury. Bo młodzi którzy są to uciekają albo są na wypowiedzieniach. Więc to mówi samo za siebie.

Ooo
@Praca

Ale brednie mówisz. Duzo jest młodych na produkcji. Wystarczy popatrzeć na 3zm, ale na 4 brygadowce też są, nawet nowe. Nie wiem gdzie ty same starych ludzi widzisz to ja nie wiem

Ooooo
@Ooo

Tak są osoby młode głównie z znajomości kogoś z biur popracują chwilę na produkcji i idą do biur na inne stanowisko

Olala
@Ooo

Gadasz głupoty.... Na 3zm ile masz osób ? 5 na maszynach? Chyba nawet niema ???????? ci co mają lepsze stanowisko niż maszyna to pracują...

Olp
@Ooooo

Może po 5-6 ale nie są po znajomości tego jestem pewna bo ich dobrze znam. Pracują dłużej niż Ukraińcy są u nas. Ale to prawda ze jak masz znajomości to zaraz masz awans.

Faworyzacja

Faworyzacja Uk-a przez kierowników sięga granic możliwości , Ukrainie można wszystko mieć butelki , nie wyrabiać się bo i tak nie maj konsekwencji z tego żadnych , kierownik Polaków wysyła na najcięższe maszyny gdzie obok Uk-a ma maszynę gdzie dużo czasu ma nie podejdzie nie pomoże Uk-a potrafi się śmiać tylko z Polaków, Uk-a tylko potrafi donosić wszystko i na wszystkich , a ci śmieszni pseudo brygadziści Uk-y to jakieś Dno najlepszy jest pan brygadzista Uk-y który wiecznie poszkodowany . Nie polecam pracy w tej Firmie .

@Faworyzacja

Nie mogło być tak, że wysyłają Polaków na cięższe maszyny bo po prostu bardziej ogarniają? Czy mimo tych sytuacji chociaż płace nie różnią się w zalezności od tego kto skąd pochodzi?

Jakie są mocne strony pracodawcy GUMOTIV?

Traba

kierownik kk i pani jk to pomylka straszna nie polecam tych zmian pani mg jedyna osoba co nie jest stronnicza i umie poradzic sobie z wszystkim a jak jestes ukraincem to i tak dasz sobie rade bo nie panimajesz i jest ok polak bedzie robil brudna robote

Koci

Pracowników z UK potrafią po kilka razy szkolić na jednym i tym samym stanowisku - wystarczy że taka osoba powie ja nie znaju czy ja nie zrozumiju , i szkolenie leci odrazy , s Polaków wysyła się na maszyny nie ważne czy pracowali czy nie a jak powiesz że pierwszy raz to w odpowiedzi słyszy się no nie przesadzaj ile ty tu pracujesz . Porażka jednym słowem .

Emilia

Jest taka oferta na pracownika produkcji na stronie firmy i chciałabym podpytać czy można się jeszcze zgłaszać? Piszą tam że wynagrodzenie jest atrakcyjne ale czy mógłby ktoś rzucić konkretną kwotą? I czy pod względem atmosfery na zakładzie warto tu się przyjąć?

Zostaw merytoryczną opinię o GUMOTIV - Mielec

• Jak się pracuje w GUMOTIV?

Zobacz opinie na temat firmy GUMOTIV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUMOTIV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GUMOTIV
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Inwestorów 11
    39-300 Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042