Opinie o GUMOTIV w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUMOTIV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GUMOTIV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUMOTIV w Mielec

Figi

Ile można kasy wyciągnąć na czterobrygadowce w tej firmie robię rozeznanie bo szukam pracy, jaką atmosfera, jakie warunki pracy,

Dygant
@Figi

Lepiej zarobisz i fajni ludzie pomagają sobie

Sciema
@Dygant

Szos-tecek to ty tak kłamiesz rudy pipolu.

Jut

Nie polecam, dzięki pani K.K z kontroli jakości już tam nie pracuje, praca tej pani polega na zasadzie albo kogoś lubię i jest wszystko Ok, albo nie lubię i jeśli jest dobrze to robi tak żeby nie było OK. Nie pozdrawiam!

Zarośnięta guma

Gorąco polecam parę w GUMOLANDI. Można tu spełniać swoje aspiracje zawodowe. Super atmosfera, lekka praca oraz super pracownicy :) zachęcam do przyjścia w to cudowne miejsce

@Zarośnięta guma

to cię fantazja poniosła

Dygant
@ja

Fantazja bujna ta firma to porażka

Dygan

Dygant# Ludzie w tej firmie super pomagają na każdym kroku ,brygadziści zbytnio nie tłumaczą zwalają na ludzi dłużej pracujących kontrola jakości chodzi posprawdza i ponabija się z ludzi.Szkoda pisać normalnie przemiał Odradzam pracować w tej firmie

OHO
@Dygan

Nie wrzucajcie wszystkich brygadzistow do jednego worka, nie którzy brygadzisci poprostu nie tłumacza bo nie mają pojęcia o co chodzi na konkretnym stanowisku!!! Albo mają inne zajęcie niż szkolenie nowych, np. PLOTY.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GUMOTIV. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu?

Łoś

Oho

Były pracownik 4 brygadowki

polecam bardzo prace w tej firmie a w szczególności jedenej z brygad 3 zmianowych A w szczególności jedna Panią co na wstępie jak się tam przyjmujesz to mowi ci z kim możesz gadać a z kim nie zeby czasem jej kłamstwa nie wyszły na jaw, zastanów się laska co mowisz juz jednej firmy poszłaś bo nie miałaś zycia, ogólnie praca okey da się wszystko ogarnąć ludzie tez w miarę okey. Pozdrawiam

Ciekawski na
@Były pracownik 4 brygadowki

To skoro praca taka fajna to czemu były pracownik?

Rafał

Pozdrowienia dla brygady B jak dobrze pamiętam ????????

Janusz
@Rafał

W tej brygadzie głową władczą jest idiotka która wszystkich nastawia przeciwko sobie, jest mściwa i złośliwa, nie ma pojęcia o pracy na produkcji oraz na stanowisku na którym się znajduje, większość czasu spędza u swoich ulubienic A G A C I, i. M A D Z I. K WSZTSCY O TYM WIEDZĄ i to widzą A NIKT NIC Z TYM NIE ROBI. Kierownicy na to wogule nie reagują. Praca w tej brygadzie udręka i męczarnia.

Były.
@Janusz

Jak jest się takim bucem, który obraża kobietę to zapewne nigdzie nie będzie dobrze. Ja jednak uważam, że ta brygada jest w porządku. Spoko młodzi ludzie. Co do brygadzistki to nie taka zła. Zawsze przyjdzie pomoże, nawet starym pracownikom.

Taki
@Były.

Przyjdź popracuj z nią słynną KRÓLOWĄ to gwarantuje ci ze zdanie zmienisz. A ty Były też też jesteś geniuszem nazywając ludzi starymi.

Świeżak

Witam w środę mam dać odpowiedź odnośnie pracy w tej firmie, chciałabym znać opinie na każdy temat czy warto czy lepiej szukać gdzie Indziej. NIE chciałabym utracić statusu osoby bezrobotnej żeby popracować 2 tygodnie.

@Świeżak

Jak masz ręce do pracy i chęci to będziesz pracował. Zawsze z kimś się skumasz. Wiadomo że nie wszyscy wejdą Ci w gust. Jednych się lubi A drugich się toleruje jak w każdej pracy. A co do sytuacji to niektórzy troszkę przesadzaja. Pozdrawiam.

Mil Ka
@Świeżak

Przychodź. Damy radę, będzie dobrze, przyjemna praca, ja nie narzekam, bo to właśnie ta firma dała mi najwyższa w życiu pozycję zawodową jaką mogłem osiągnąć. Pozdrawiam.

Yy
@Świeżak

Jeśli masz inne oferty pracy to się zastanów dwa razy zanim podejmiesz decyzję i przyjmiesz się do tej firmy

nowy
@Mil Ka

pewno, byłeś i jesteś największym nierobem,z brakiem wykształcenia i inteligencji

Ktoś

Nie polecam! Gorąco, śmierdzi a klimatyzacji brak do tego personel nie jest zbyt miły.

obserwuj

Jak to jest z tym kierownictem? Słyszałem że dyrektor po znajomości i nie ma pojęcia o robocie , za to pierwszy w ściganiu ludzi... Bardzo gorąco na hali? Oraz czy zapach gumy do wytrzymania?

Brygada D

Ostatnie czasy pokazały, że zdecydowanie lepiej i lepsza atmosfera jest w połączeniu Marcin i Konrad, niż Marcin i leniwy lizus Marcina ... za którego i tak większość roboty odwala Marcin.

Noname

Na obecną chwilę zmienił bym szyld firmy na Cyrk Covid-19

Do Józka i 11111

Widać jak inteligencja przez was przemawia. Po 1 na postojowym tzw. ,,koronawirusowym'' nie dostaje się 60 % pensji tylko 80, państwo dopłaca zarówno do szarej strefy jak i do pracodawców w postaci ulg podatkowych, czy kredytowych itp. (usunięte przez administratora) Po 2 inteligenty piszecie że jak nie podoba się w masce to zostańcie w domu, przecież wiadomo że nikt tak sam z siebie po prostu nie przyjdzie do pracy, wszystko w rękach Rządu i pracodawców, a chyba lepiej jest przesiedzieć w domu te 2, czy nawet jeśli zajdzie potrzeba 4 tygodnie za 80 % pensji niż zdechnąć jak pies pod murami firmy na koronawirusa i do tego zarażać najbliższych w domach i przenosić dalej. Po 3 polecam osobom z biura wyjście na produkcję i popróbować popracować w tych pseudo maskach z agrowłukniny przy i nad gorącymi formami do 190 stopni i w nierzadko zawrotnym tępię na przyspieszonym oddechu i pulsie bo przecież trzeba wykonać NORMĘ !!!

Era
@Do Józka i 11111

Po 1. Nie masz obowiazku pracować w masce jak jestes sam przy maszynie Po 2. Nie musisz chodzic w tej masce jak ci nie pasuje. Mozesz kupic sobie inną. Po 3. Juz niedlugo pewnie bedzie nas z polowa mniej na hali to bedzie luźniej.

Ferdek kiepski

Praca w tych maskach na maszynie to jest porażka. Swędzi twarz, ciężko się oddycha. Niech kierownictwo się zastanowi co robi bo niedługo sami będą stać na tych ujebach w tych maskach.

@Ferdek kiepski

Ciesz się ze macie możliwość pracy w maskach, a nie siedzieć w domu za 60% wynagridzenua jak większości firm na strefie, nie narzekaj jeden z drugim nie podoba się zostań w domu.

Bambo

'świetne' wręcz są te maski, wcale nie przeszkadzają w pracy ani w oddychaniu. Ciekawe iła szanowna dyrekcja jest w stanie w ich wytrzymać.. Kabaret i śmiech na sali. Można sobie nimi jedynie (usunięte przez administratora) podetrzeć tyle pożytku z nich.

Józek
@Bambo

Jak Ci maski nie pasują to siedź w domu

@
@Józek

Jak widzisz większości ludziom nie pasują. Wola wydać kasę na swoje a nie w tych szmaciakach chodzić.

Stary

Właściciel firmy powinien wstrzymać produkcję, przecież głównie wysyłają detale na zachód a tam też jest pandemia i na pewno odbiorcy też zawieszają działalność. Apeluję do właściciela o dbanie o pracownika, lepiej przeczekać trudny czas niż mieć nekrologi przed oczami zamiast banknoty. W Gumotivie pracuje dużo ludzi i to nie tylko z podkarpacia, ale też ze świętokrzyskiego, a środki ostrożności nie są zachowane, nie czarujmy się, sam płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu nie uchroni nas przed wirusem, tym bardziej że nikt nie dba na czas o jego stan. Ocknijmy się bo żarty się skończyły.

info

potwierdzony w Mielcu a nie w firmie. W trudnych czasach ważna jest rzetelność informacji.

żetelny
@info

Nikt nie napisał, że na firmie Gumotiv jest koronawirus, chodzi o to, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się i nie chodzi tu o rzetelność, tylko SOLIDARNOŚĆ!!! Nie róbmy z Polski Chin, czy Włoch. Spójrzmy ile w 2 dni stwierdzono w samym powiecie mieleckim przypadków. Nawet sam mogłeś/ mogłaś mieć styczność z zarażonym, a koronawirus może na tobie się uaktywnić nawet po 2 tygodniach, więc nie cwaniakuj. Dziś Rząd Polski ogłosił pomoc finansową i nie tylko dla samych właścicieli firm, jak i dla samych pracowników. Nie dajmy się zwariować, nie dopuszczajmy do pandemii, bądźmy solidarni. Wiadomo że sam fizyczny pracownik nie odejdzie od pracy, bo każdy się boi o to żeby nie stracić pracy. Decyzja należy do zarządu firmy.

Witam, chcę złożyć papiery do Gumotivu, interesuje mnie tylko system 4-brygadowy. Którą brygadę polecacie?

Guma
@Kasia

Kasiu zapraszamy do brygady D. Brygada w przewadze złożona z fajnych młodych i ogarniętych osób. Są osoby które pomagają, gdy masz cos ciężkiego, bo przecież karma wraca. Sam brygadzista wesoły człowiek o przystępnym podejściu do pracownika, a młodszy technolog pomocny i w krótkim czasie wiele się nauczył. Brygada rozwojowa, polecam.

Były
@Kasia

B

znowu ja

czytam te komentarze i widzę że nic tam się nie zmieniło na dobre....albo chociaż na lepsze prezes powinien zwracać uwagę na zatrudnianych ludzi, to jak brygadziści traktują ludzi to porażka jedynym doświadczeniem z jakim miałam nieprzyjemność to ciche przyzwolenie dyrektora na złe traktowanie pracowników (usunięte przez administratora)

3 zmianowy pracownik
@znowu ja

Jestem z 3 zmian i Jeśli mam być konkretni i chodzi o brygadę D nie polecam brygadzista po znajomości dyrektora a młodszy technolog jest tylko dlatego młodszym technologiem że jest kumplem najlepszym przydupasem brygadzista, atmosfera że siekierę można zawiesić, są inne brygady w których jest całkiem ok.

Którą polecasz brygadę?

Pani C
@3 zmianowy pracownik

Ty nie jesteś brygadzistą, ponieważ masz problem złożyć jedno gramatycznie poprawne zdanie. Wszystkie brygady są OK. Jak się komuś nie chce pracować wszędzie będzie narzekał.

Bogdan
@3 zmianowy pracownik

Wspominasz, że pracujesz w systemie trzy zmianowym. Czy praca odbywa się także na akord i dzięki temu można więcej zarobić? Dodaj proszę informacje dotyczące wysokości wynagrodzenia.

Asdf

Czy ktoś moze z Polanca dojeżdża busem moze w tamte regiony? Do firmy Gumotiv lub do sieroslawskiego?

4 brygady w C
@Asdf

Odjeżdżają na 4 brygadowke w C brygadzie jest 7 osób z Polanca więc zapraszam mamy wolne miejsce

Asdf
@4 brygady w C

A jaki to bus? Mozesz cos wiecej powieziec, bo mam rozmowę kwalifikacyjna w nastepnym tygodniu w sieroslawskim i chce sie zorientować co i jak

To nie bus
@Asdf

To nie bus to osoby prywatne samochodami djeżdżają

Przypominam ADMINOWI tej strony że to są opinie o PRACODAWCY a nie o pracownikach żądam natychmiastowego usunięcia wpisów które są opiniami o pracownikach

Maja
@Marek

@Marek Z forum usuwane są wpisy zawierające dane personalne i teksty obraźliwe. GUMOTIV organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

@Maja

TU SĄ PRZEWAŻNIE TEKSTY OBRAŹLIWE

Zostaw merytoryczną opinię o GUMOTIV - Mielec

• Jak się pracuje w GUMOTIV?

Zobacz opinie na temat firmy GUMOTIV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUMOTIV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GUMOTIV
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Inwestorów 11
    39-300 Mielec