Opinie o GUMOTIV w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUMOTIV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GUMOTIV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUMOTIV w Mielec

Cz. C

Nie pozdrawiam Psiochy I jej czerwonej jarzębiny :)

Kto?
@Cz. C

Kto to jest psiocha i czerwona jarzebina i co takiego zrobily?

Cz. C
@Kto?

Psiocha to bardzo fajna osoba a ten wpis był po prostu żartem zrobionym (usunięte przez administratora):) miłego dnia

Język Konserwator

Dowidzenia ????

Jerzyk Konserwator

Dzień Dobry!

nowy

widze ogoszenia do pracy w tej firmie wiec mam pytanie jesli chodzi o przełozonych brygadzistow czy kierowników , czy sa wymagający czy sie drą czy poswiecają czas pracownikom

@nowy

Jesli chodz o brygadzistów zaczne od początku (usunięte przez administratora)stara sie byc w porządku ale nie wobec wszystkich np (usunięte przez administratora) z jego brygady może wszystko nawet słuchać muzyki przez słuchawki na 1 zmianie i on nie reaguje na to, ona tylko troszkę krzyknie a on podskakuje , a jeśli chodzi o ta osobe zawsze dostaje stanowiska na których wyrabia normy różnie to bywa z innymi pracownikami szczególnie tymi nowymi oraz z 3 zmian (usunięte przez administratora)dobrze sie dogaduje z nowymi pracownikami natomiast z tymi którzy pracują tam długo traktuje ich obojętnie i nie ukrywa tego szczególnie (usunięte przez administratora)które są u niej na zmianie czasami jest to celowe działanie na złość, podobnie też ma swoich ulubieńców którzy pracują w systemie 3 zmianowym , bardzo sie wszystkim przejmuje i daje sobie wchodzić na głowę nie którym operatorom (usunięte przez administratora) jest konkretny tam nie ma ze coś ktoś nie umie czy nie pójdzie na jakieś stanowisko - jeśli nie umiesz to cie przeszkoli i pracujesz , jest to chyba jedyna brygada w której kobiety pracują na męskich stanowiskach i oczywiście też jak to każdy brygadzista ma swoich ulubieńców , (usunięte przez administratora) cóż tu można książkę napisać zrozumiale ze jest najnowszym brygadzistą wszystko było by ok gdyby na początku swojego awansu (usunięte przez administratora) , totalnie nie ogarnia detali plastikowych dużo ma dopowiedzenia i wszystko donosi gdzie trzeba , Natomiast panie (usunięte przez administratora)wchodzą na głowę wybierają sobie stanowiska odwalają robotę za Pana brygadzistę nowe osoby tam maja nie za ciekawie na start rzucane sa na najcięższe stanowiska - a potem zdziwienie ze sie zwalniają albo na L-4 idą . Kierownictwo oczywiście sie czepia bo od tego są ale nie do przesady to też sa ludzie którzy pracowali na produkcji i znają realia pracy , oczywiście sa operatorzy którzy maja (usunięte przez administratora) na robotę wiec nikt ich na siłę nie będzie trzymał i sie z nimi cackał Ogólnie praca nie jest zła jeśli ktoś chce będzie pracował , z doświadczenia mogę polecić system czterobrygadowy bo na 3 zmianach jesteś skazany sam na siebie

Wszystko się zgadza oprócz tego że tylko kobiety z brygady C pracują na męskich maszynach. Na męskich maszynach pracują wszystkie kobiety z wyjątkiem kobiet z brygady A

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GUMOTIV. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu?
@@@@@

Napisze krótko jak ja oceniam, praca nie jest zła, ludzie też wiadomo zdarzają się wyjątki, ale to jak i wszędzie, jedyny minus chory system dziwne normy chciałbym zobaczyć pomysłodawcę jak wyrabia normę na maszynach które się psują kilka razy na zmiane, potem przyjdzie nadąsany technolog konkretnie Pan na literę K. ( bo rodo) z czarnego bmw haha bez kultury i gburowaty pozdrawiam

@@@@@@@

Nie mam bolu (usunięte przez administratora) i nie po.....lam piechtobusem bo też mam dobre auto ale n i e oto chodzi, mi tylko chodzilo że uważa się za kogoś ważnego jakby to on był tu bosem a nie stety nie jest tyle na temat tego Pana

@@@@@@@

Gburowaty to między innymi nie sympatyczny, opryskliwy, nie miły, poczytaj sobie e w słowniku polonisto

P.
@@@@@@@@

Szkoda ze nie masz odwagi zje*ie tego powiedzieć komuś prosto w oczy tylko klepiesz jakieś posra*e komentarze tu i masz z tego wielką podniete. Widać że niski poziom i szkoda szczępić ryja na takiego imbecyla jakim jesteś.

Grażyna

Idealnych firm nie ma ale akurat tu jest ok!! Generalnie na forum warto napisać o pracy a nie o jednej osobie!

Sławomir
@Grażyna

Co sprawia, że jesteś zadowolona z pracy w GUMOTIV? Jak zarobki, atmosfera? Jestem ciekaw.

Ten z "A"

I akurat Pan ''K" to spoko gość i jeden z najambitniejszych technologów, zna się na robocie i zależy mu na obowiązkach. Owszem stan niektórych maszyn nie jest igła, ale to nie jego wina to raz a, dwa jeśli masz problem z maszyna to obowiązkiem brygadzisty jest to wpisać w raport i odliczyć ci ten czas od normy. (usunięte przez administratora)

Brawo miało być.

Jadwiga Paździerz

Witam chciałabym wyrazić swój niesmak co do brygadzisty Marcina Sz. któremu zmiana stanowiska mocno uderzyła do głowy i myśli że może ludzmi rządzić i chamsko się do nich odzywać typowy burak bez szacunku do innych. Był zwykłym szarym pracownikiem siedział cicho i po cichu lizał (usunięte przez administratora) przełożonym, wylizał do zera odbyt, wyssał bąka z dupki i awansik jest, a teraz ma samych wrogów i każdy ma go dość jeszcze ten brak wiedzy i kompetencji z daleka widać że trafił tam po znajomościach jest o nim tak głośno że nawet śmieją z niego w firmie obok u sierosławskich nawet korso na ostatniej stronie pisze o nim żarty i dowcipy. Jeszcze ten jego tatuaż męskie kwiatki czy ty jesteś ze swoją kobietą na poważnie czy to tylko przykrywka ja ogólnie do ciepłych chłopców nic nie mam jestem tolerancyjna czy jesteś normalny, ciepły, gej czy ped@ł uważam że wszystkim jednakowy wpierdziel się należy. Nie pozdrawiam Jadwiga Paździerz. ????

No
@Jadwiga Paździerz

Powaga?

Praca

Opinia ludzi tam pracujących to moim zdaniem opinia też firmy bo kierownicy czy też brygadzisci w jakiś sposób są osobami które reprezentują ta firme, więc po co się spinać.

Co
@Praca

Co

Rafal

Może PESEL ci podać? Napisz do Andżeliki żeby jej wróżka powiedziała kto to dokładnie jest. Zajmijcie się opinią firmy A nie ludźmi którzy tam pracują.

Jaaa
@Rafal

To ty cały czas piszesz żeby się ludzie podpisywali ,co kogo interesuje kto pisze ważniejsza opinia ,a nie ciągle ty uwagi żeby się podpisywali

Śmieszek
@Rafal

Opinia firmy to również opinia brygadzistów i pracowników. Każdy ma prawo napisać to co chce i podpisać się również jak chce. Twoje zachowanie jest żałosne krytykując ludzi co piszą...(prawdę?) Co do podstawówki To wrócić się możesz Ty wydając się w dyskusję i wzywając innych bo wyrazili swoją opinię. To jest właśnie poziom podstawówki. Czyli Twój. Co do firmy jak widać cały czas są przyjścia. Czy to nie dziwne ? Jakby było tak pięknie w tej firmie tak jak Pan Rafał pisze to wydaje mi się, że nie przyjmowali by cały czas nowych osób. Kablowanie w tej firmie na pracowników jest na porządku dziennym.

Z pravy

Widzę że Rafałek Kolega kolorowego Marcinka Sz, dobrze dziobie i opinie pisze żeby negotywna opinia kolegi brygadzista spadła niżej, kolego brydadxisto Panie SZ, opinie masz wyrobioną,

Jaaa

A ty Panie Rafał też mądry podpisz się imieniem nazwiskiem bo jest tam paru rafalow panie odważny

@Jaaa

Jest takie coś jak to co wiesz?

Rafał

Hmm A dlaczego nikt nie podpisze się swoim imieniem przy komentarzu? Takie komentarze można traktować jako odgrywanie się na firmie za to że was zwolnili za brak chęci do pracy. ? Nie pozdrawiam tym komentujących. Pozdro firma!

Andżelika
@Rafał

Swoją opinię może wyrazić każdy i się podpisać jak chce. Może po to żeby takie durnie jak Ty się tylko domyślali kto to jest ????????????

Paulina
@Andżelika

Masz stu procentową rację - swoją opinię może tu wyrazić każdy, podpisując się dowolnie. Ale może skupmy się już na ważniejszych rzeczach. Na pewno pracujesz w GUMOTIV. Wiesz może, czy przyjmują tam osoby zainteresowane tylko tymczasową pracą?

@Andżelika

Boże Nie dziwie się że Cię (usunięte przez administratora) ????nie dość że lewe ręce do roboty to jeszcze pysk duży i brak kultury. Idiotka.

@Andżelika

A po 2 po co wyrażać opinię skoro niema się odwagi podpisać pod tym? Dziecinada i idiotyzm. Wróć się do podstawówki. Elo

Rafał

Według mnie tak. Wiadomo są osoby z którymi nie da się dogadać. Ale takie osoby są w każdej firmie ????pozdro

Alti

Prawda jest taka, że ludzie przestali szanować swoja pracę.... Poprzez bum na rynku pracy każdy ma wyj***ne na robotę i jeśli przełożony cokolwiek mu powie, pracownik zmienia pracę. Nieroby zawsze zostaną nierobami Panie K... Spoko firma, miła atmosfera, serdecznie polecam.

elegancko

prawda jest taka że parę lat wstecz człowiek na stanowisko lidera, brygadzisty, kierownika, dyrektora lub inne musiał mieć coś pod czaszką lub poprostu sobie na to zapracować cholernie ciężka pracą dziś to jest podane na tacy nielicznym choć mało gdzie takie tytuły jak zostały wymienione bywały. dziś mamy powyżej wymienionych na stanowiskach na których sobie nawet nie radzą z samym sobą. ludzi zakompleksionych którzy za dzieciaka jak ktoś był bardziej kumaty od nich kazali im wciągać g*wno przez słomke i to robili bo się bali po czym na rogu za szkołą dostali solidny wpier*ol i wrócili z placzem do domu nie wyciągając wniosków bo to widać w rzeczywistości. ludzi pracujących fizycznie maja za nic a to dzięki nim to funkcjonuje ludzi nie brakuje ale lepiej brać z ulicy to rozumowanie dzisiejszych dyrektorów i ciśniecie że na Twoje miejsce jest kolejny ale jaki kolejny? ten który popracuje 3 dni "o ile" i walnie chorobowym. a Tobie nie da urlopu kiedy naprawdę potrzebujesz bo pracujesz ponad 1,2,3 lat lub więcej. wybacz beybe zacznij kumac jak to czytasz bo póki co na stołek dajesz tych co nie potrzeba i robi się bu*del mama.

Byłem szwędaczem

Polecam nowe stanowisko nowego Marcinka - najlepiej się do niego tak zwracać aby nie mieć problemów , najlepiej się mu nie sprzeciwiać bo od razu biegnie do dyrektora, wszystko skrupulatnie raportuje komu trzeba - zło wraca kolego . Pozdrawiam Marcinka z D i życzę wiele sukcesów , najpierw proponuje zacząć ogarniać produkcje oraz detale na produkcji a później cwaniaczyć .

Psiocha.

Robota w firmie Gumotiv jest Pico Bello ????. Atmosfera i ludzie jest ok. Polecam gorąco

Franek

Słyszałem sporo dobrego o firmie, wiecie może czy potrzebni są pracownicy?

Thor
@Franek

Przyjmują cały czas nowych ludzi , to chyba najlepsza rekomendacja tej firmy :) Pozdrawiam i nie polecam.

Veni Vidi Vici

w pierwszej kolejności proponuję nauczyć się tych kilku zdań i recytować przed każdym jednym podejmującym pracę. "Pracownik nie jest winien pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem" po czym dopiero rozwieszać ogłoszenia z możliwością podjęcia pracy w tej firmie. w ten cholernie słoneczny dzień Pozdrawiam! ps. mam nadzieję że wiatraki w te upalne dni są już przy każdym stanowisku. Tutaj dla aktualnie pracujących Pracodawca ma obowiązek jedynie nieodpłatnie zapewnić zatrudnionym nielimitowaną wodę do picia (wzbogaconą o sole mineralne), a osobom pracującym fizycznie na zewnątrz również wodę do obmycia się, około 90 litrów na osobę. Przepisy regulujące zasady pracy w upale dotyczą wszystkich ją wykonujących, bez względu na rodzaj zawartej umowy – takie same prawa przysługują osobie zatrudnionej na umowie zlecenie i pracownikowi na etacie. Do pracodawcy należy także zadbanie o odpowiednie przygotowanie miejsca pracy na gorący okres roku – musi mieć odpowiedni dopływ powietrza oraz zabezpieczenie przed nagrzewaniem, np. w postaci rolet. Pomocna jest klimatyzacja i wiatraki.

Zostaw merytoryczną opinię o GUMOTIV - Mielec

• Jak się pracuje w GUMOTIV?

Zobacz opinie na temat firmy GUMOTIV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUMOTIV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GUMOTIV
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Inwestorów 11
    39-300 Mielec