Retech

@Pytanie

Od czasu do czasu 3

Kamerzysta Nowy wpis
@Pytanie

Dokładają kamer tak by wszyscy pracownicy byli objęci monitoringiem :-) jak się podrapiesz po 4 literach to będzie nagrane :-D a jak ci się uda to nawet możesz liczyć że cię odwiedzi pewna pani i zapyta czy cię buzia nie boli o gadania :-)dodam że pewna pani nie jest pracownikiem firmy :-) jest wynajmowana

Lukasz
Nazwa działu: Produkcja

Ile mozna zarobic jako spawacz nierdzewki bez papierow do przyuczenia jednsk majacy jakies podstawowe pojecie o spawaniu na okresie probnym i po ? Czy mozna liczyc na chociaz na 2400 na start

Tak1Nie
Morelo Nowy wpis
@Lukasz

Nie

Marek

Czy trzeba mieć ukończone szkolenia czy pracodawca to gwarantuje?

Wojciech

Witam! Pracowałem w retech i jest to tragiczna firma. Prezes zachowuje się jak by pozjadał wszystkie rozumy, (usunięte przez administratora) ze strony kierowników, kolesiostwo i ogólny brak godności - tak po krótce można nazwać to co się tam dzieje. Ludzie którzy pracują tam dłużej to życiowe niedojdy które nic poza retechem w życiu nie osiągneli. Przykro mi pisać takie rzeczy, zazwyczaj staram się znajdować pozytywy, lecz w tej - pożal się Boże - firmie ich nie znalazłem. Artur C1SŁ0, Przemek N0W4K, oraz Maciej K0RP4NTY (RODO) trójca najbardziej przykrych kierowników, nadają na prezesa na każdym rogu, a gdy on jest w pobliżu, to jak pieski koło niego - DRAMAT. Podziękowałem za współpracę, nie polecam nikomu.

Tak7Nie2
Do Wojciecha
@Wojciech

Ale tutaj bzdury piszesz , chyba dawno nie byleś na Retechu , przecież Nowaka nie ma już 2 lata bo się zwolnił :) a drugi jest na wypowiedzeniu. Jak nie wiesz jak jest to nie pisz bzdur. Jeszcze jedno masz odwagę pisać po nazwiskach to tez się podpisz swoim. Pewnie nie masz odwagi !!!! taki wielki jesteś. Ludzie zakompleksieni tylko tu piszą.

TakNie4
Aaaaa
@Wojciech

Masz Racje Ziomek!Prezes i Reszta To Rodzinka...a ,kiedyś byli Tacy sami jak My!Tylko widza Kasę ,a,nie Dobro Pracownika...Znam Cala Sprawę.Alle Ludzie sie zmieniają.Pozdrowka dla Rodziny p.Prezesa…

Tak2Nie2
gogogogo
@Do Wojciecha

oho chyba jakiś kierownik to napisał

Tak1Nie1
Wojciech
@Do Wojciecha

Nie podpisuję się nazwiskiem w internecie z dwóch powodów: 1) Miałem kiedyś z tego powodu nieprzyjemności 2) moje nazwisko jest dosyć znane w Mielcu A Kolega to czemu nie pokazuje nazwiska? czyżby kolega był hipokrytą? Czy kierownikiem?

TakNie2
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Taksobie

Pracowałem tam ponad rok temu na prasach krawędziowych, po prawie 3 latach miałem 16zl brutto także 2tys nie było na rękę. Atmosfera ogólnie dobra, prócz presji ze strony kierowników, jak było więcej roboty to zmuszali do nadgodzin, nie że czy mógłbyś zostać itp tylko masz zostać i mnie to nie obchodzi czy masz autobus potem do domu czy coś. Nagle premie obcieli wszystkim bo firma gorszy czas miała ale stare x6 można było na nowe bmw x5 zmienić :D

Tak9Nie2

Aaaaa
@Taksobie

Sw,Racja..bo trzeba było żeby p.Prezes Brat w Niemczech,kupił sobie mieszkanko na Majorce...bo tego sobie Zona Zażyczyła..Pytanko czy Tak ich Mama Wychowała?aby wykorzystywać Ludzi?

Tak1Nie1
Barti

Pracuje tam rok. Ludzie spoko, kierownicy Też, przynajmniej Ci na mojej zmianie. Zarobki słabe Ale spokój na hali, nie ma tak dużo roboty. Najgorsze gnidy to Maciej K. Przemysław N. I Artur C. Ogólnie to polecam ale mogłoby być lepiej.

Tak3Nie4
CNK
@Barti

Cisło, Nowak, Korpanty - trzech frajerów :D Nowak żul, Cisło idiota, a Korpantemu władza odbiła ;)

Tak23Nie4
Www
@CNK

A wołowiec?

Tak2Nie2

Sławek
@Www

W pracy cwany zaś na mieście potulny jak baranek. W CNC cienki jak (usunięte przez administratora) węża, wiem bo pracowałem.

Tak4Nie1

niezdecydowany

To smutne co piszecie. Miałem zamiar starać sie o pracę ale teraz nie wiem .

Antek
@niezdecydowany

Od ręki znajdziesz lepsza pracę. Uciekaj stamtąd jak najszybciej

Tak2Nie1

xxx

Pracowałem ponad dwa lata, stawka jaka miałem po dwóch latach to niecałe 2000 zł. Porażka. Cześć kierowników jest w porządku, np Maciek , ja byłem pod kierownikiem magazynu, nie będę pisał szczegółów ale nie polecam wchodzić w jakiekolwiek kontakty z tą osobą. Odradzam ta firmę.

Tak9Nie1

Byly pracownik

Ja tam pracowalem 2 lata , mawet spoko , stawka 17,5 jak wroce z zagranicy to tam wracam. Bylem po Mackiem , nie robil problemow z urlopem i przepustkami. Jedyne o co sie czepial to o telefony bo jest zakaz. Ogulnie spoko gosc.

Tak8Nie
Byly pracownik
@Byly pracownik

I jeszcze jedno nikt mnie nie zmiszal do nadgodzin , zawsze pytal czy bede w sobote chodzilem chetnie ale jak mowilem ze nie moge to roumial i nie zmuszal.

Tak6Nie

Marek

'ni z tad ni zowad' właśnie tacy ludzie tam pracują bo nikt normalny i myślący trzeźwo by tam nie przyszedł.

Tak4Nie
krzys

Ludzie ktorzy tam pracuja to raczej sami faryzeusze, kierownik cislo to falszywa osoba i bezczelna, zarzad firmy bez szacunku do pracownika..zwalnia ni z tad ni zowad za nic.

Tak3Nie1

Tomasz

Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie naprawdę. Płaca to porażka dostaniesz 2000 zł na rękę i to czasem nie całe a oczekują od Ciebie że będziesz się poświęcał i robił za 2. Kierownictwo to same (usunięte przez administratora) i donosiciele zresztą tam żeby zostać kierownikiem to musisz kogoś (usunięte przez administratora) inaczej nie dostaniesz 'awansu' Jeżeli coś skłoniło Cie do pracy tam lub rozwazasz taką opcję to uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Tak6Nie1
kandydat
Nazwa działu: Dział Kontroli Jakości

Witam Postaram się przedstawić moją subiektywna i myślę, że stonowaną opinie na temat pracy w Retech na podstawie kilkumiesięcznej pracy w dziale kontroli jakości. Kilka spraw szczególnie zapamiętałem; - stosunkowo miła atmosfera pracy w odniesieniu do najbliższych pracowników - mało odpowiedzialne konstrukcje, mało odpowiedzialny zakres obowiązków -> przeciętne wynagrodzenie - praca na dwie zmiany - niewielkie możliwości rozwoju, nie ma na czym się uczyć i nie ma za bardzo od kogo. - w dużej mierze, prymitywni, wrogo nastawienia pracownicy na hali - skandaliczne zachowanie zarządu; zwolnienia pracowników po dłuższym chorobowym No i wisienka na torcie. Nie zapomnę nigdy widoku gdy pracownicy fizyczni kończąc zmianę opuszczają zakład pod czujnym okiem jakiegoś gogusia łypiącym czy może ktoś nie wynosi trochę nierdzewki, a na parkingu bezczelnie przed ich nosem stoi dosłownie pięć takich samych wypasionych nówek BMW X6. Podsumowując: Jeśli niewiele oczekujesz od życia, lub sytuacja zmusza Cię do podjęcia jakiejkolwiek pracy, albo jesteś młody i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie- jest to praca na kilka, może kilkanaście miesięcy. W innym przypadku odradzam. Pozdrawiam

Tak8Nie1
Andrzej

Żyję 25 lat na tym śmiecie, pracowałem już w wielu miejscach (pracuje od 16 roku życia) i nikt nie potraktował mnie nigdy tak podle jak potraktowali mnie Ci pseudo prezesi, którym brat załatwił robote hehe bo sami by do niczego nie doszli :D taka prawda

Tak17Nie

Taksobie
@Andrzej

Taka prawda

niewiadoma99

Witam Podobno w tej firmie pracują kobiety wiecie czy na jedną czy na dwie zmiany? Ogólnie dostają trudne stanowiska czy niedoświadczony ma możliwość w szybki sposób ogarnąć co ma do zrobienia? Praca siedząca czy stojąca? I ogólnie jak zarobki dla kobiet w tej firmie się mają?

Alicja

@Tom, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Retech. Aplikowałeś już na interesujące Cię stanowisko? A może już pracujesz w tym miejscu? @nowy, zdecydowałeś się wysłać swoje CV do Retech? Udało Ci się dostać pracę? Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Retech i chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

W

Szału nie ma ale jak na Mielec to znośnie

bgvt
@W

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Tak5Nie2

Tom

Czy cos mozecue powiedziec o stanowisku PH? Jakie warunki etc.?

TakNie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Retech o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nowy

jakie są zarobki w tej firmie a stanowisku Operator CNC?

Tak6Nie

Alicja

@Zniesmaczona19, co masz na myśli pisząc, że "praca jak praca" ? Rozumiem, że nie jesteś zadowolona z wynagrodzenia, ale może jakieś dodatkowe benefity to rekompensują? @W, czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź niewiele wnosi do dyskusji. Jakie warunki oferuje pracownikom Retech?

Zniesmaczona19

Praca jak praca za to płaca porażka 1600zl premia co 3mie.wyplacana co 6mie. ???????? kwota premi taka jak się umarzy pseudo prezesowi ????????.Niesprawiedliwość nieuczciwości to zalety tej firmy.polecam najgorszym wrogom .Słowo na niedzielę KARMA WRACA.....

Tak10Nie

slavko

Pracowałem tam ponad rok na stanowisku kierowca- magazynier,wspominam bardzo dobrze. Płaca bardzo słaba około 1800 na rękę, podejście do pracownika przez prezesa Andrzeja to masakra zero szacunku.

Tak18Nie
Mario
@slavko

slavko...a możesz mi coś wiecej napisać o pracy kierowcy? Więcej jezdziłes, czy siedziales na miejscu? Miales jakies dalsze trasy, czy na miejscu?

asdas
@Mario

Kierowcy mają dużo roboty jak wszędzie na strefie

Mario
@asdas

To na pewno, ale jak dalekie trasy miałeś? Cały kraj, czy na miejscu?

Alicja

@Barti możesz napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Czy w ciągu tego roku Twoje wynagrodzenie wzrosło? Można liczyć na jakiś socjal?

Alicja

@gość a jak oceniasz pracę w Retechu? Możesz opisać, jakie zajmowałeś stanowisko, jakie widzisz plusy tego zatrudnienia? Dla osób, które poszukują ofert pracy każda opinia jest bardzo ważna.

Alicja

Zainteresowani szczegółami na temat Retech? Na stronie firmy dowiecie się ciekawych informacji http://www.retech.pl/main.php?lang=pl&link=155

supcio

Czy ktoś może napisać ile daja za pracę przy kwasach i czy jest bezpiecznie ? Co oni tam na firmie z tymi kwasami robią ? czym oni te meble czyszczą ? slyszałem że strasznie śmierdzi ?

gość
@supcio

jakich kwasach??? pracowałem tam i nie było żadnych kwasów

fgdf
@supcio

myśle że wszelkie normy są zachowane a kwasy bardzo słabe

TakNie2

tyry

nade mną brygadzistka znęcała się psychicznie kilka dni pracowałam przez nią czułam się jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kilka niech sobie naskakuje do mężusia i bachorów a nie w pracy do obcych ludzi.

Tak9Nie

lolipop

Polecam tokarki a w szczególności Pana Mirka i Krzyśka. Już tam nie pracuje z powodu podejścia Prezesa Andrzeja do mojej osoby.

Tak8Nie

lolipop

Tak5Nie

Zostaw opinię o Retech - Mielec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie