-BLEK MEBLE sp. z. oo.

Mielec

Opinie o -BLEK MEBLE sp. z. oo.

kosop

No to nie wiem @piechur po co szedłeś do tej firmy skoro nawet Cię to nie interesuje, bo zarobki też nie są złe, miesięcznie spokojnie zarobisz 1800 złotych netto, a to już jest całkiem dobra kwota, dodatkowo możesz nabrać doświadczenia i kto wie, może potem awansować

Macie informacje odnośnie pracy w firmie -BLEK MEBLE sp. z. oo. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Zostaw opinię o -BLEK MEBLE sp. z. oo. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie -BLEK MEBLE sp. z. oo.