Opinie o Team Point Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Team Point Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Team Point Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Point Sp. z o.o. w Mielec

Były pracownik adform. Nowy wpis

Mam pytanie proste. Ludzie kierujący firmą ci sami, więc jak coś się mogło zmienić. Było jak było, trzeba było adform uwalić, więc ustalono. Jaka kasa na produkcji, można liczyć na 8 tys brutto? Może bym aplikował.

Jaki jest wkład kierownictwa Team Point Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ktoś tam z wtedy i dziś

Kochani Profil działalności ten sam ale firma zupełnie inna aniżeli Adform, o tamtej zapomnijcie, to niezbyt chlubna ale już przeszłość. Wierzcie, że nie ma na co narzekać - naprawdę!

wtedy Nowy wpis
@Ktoś tam z wtedy i dziś

dalej są te śmieszne spotkania i przesłuchiwania pracowników na tygodniu? spowiadanie się co jest zrobione a co nie?

23 Nowy wpis

jest oferta na konstruktora, ile na takim stanowisku można zarobić?

Firma Team Point Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Konstruktor - Technolog. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czym w Team Point Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Maly

Tym ze dowiesz sie co to brak premii i urlopu, a no i pol roku sobie popracujesz (usunięte przez administratora)

Maria
@Maly

Dlaczego wieszczysz tylko pół roku? Potem wyrzucają czy jak? To zasada że tylko 6 miesięcy czy ludzie zwyczajnie nie wytrzymują więcej?

Kamila
@Maly

brak premii okej, ale że brak urlopu? czy oni tworzą swój własny kodeks pracy? pracownik na umowie ma prawo do urlopu i nie ma prawa być inaczej.

ww

:) dziwne wczoraj pracownik z GoWORK dzwoni i zaprasza do współpracy , oczywiście nie skorzystałem !!! , no i dziś już negatywne komentarze ..... Brawo pracownicy G0WORK świetnie to rozgrywacie :) GRATULACJE - putinowskie metody szybko się uczycie .

@ww

No statystycznie w każdej firmie się raczej pojawiają, dziwne by było gdyby nikt hejtu nie lał, wobec takich firm to bym była mocno podejrzliwa. Ale tu chyba nie ma aż tak dużo tych negatywnych, chyba że inaczej postrzegamy te komentarze?

wąski
@Maria

po pół roku umowę dostaniesz

cienki
@Kamila

nie ma pracy - urlop, a za tydzień chcą żebyś nadgodziny robił bo pracy pełno nie masz urlopu - bezpłatny, a jak nie to nara

@cienki

Aha? I ile osób wprost mówi jednak "nara" na takie warunki?

Papa
@Dorota

Ci którzy maja chęć rozwoju i chcą być szanowani to uciekają, na produkcji rotacja non stop, biuro to samo…

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Team Point Sp. z o.o.?

Team Point

Umowa o pracę.

@Team Point

Studenci mają szansę na zatrudnienie?

To Ja :)

Umowa na czas nieokreślony jeśli ktoś chce pracować naprawdę :) a nie zatruwa żywota innym pracownikom

Grażyna
@To Ja :)

To super, że nawet studenci mają szansę na umowę na czas nieokreślony. Czy tego można spodziewać się już od razu po okresie próbnym? Czy trzeba troszkę więcej przepracować? :)

Opa

Najlepiej bez umowy, a po czasie z łaską dostanie się minimalna na umowie i masz po rękach całować jeszcze że tacy dobrzy są i Ci pracę dają

TEAM POINT

Witam, Aktualne oferty pracy - umieszczane są na stronie firmy TEAM POINT FACEBOOK : (usunięte przez administratora) Zakładka : Oferty pracy. Można CV przesyłać na adres mail: contact@teampoint.pl

EMIL

Mam pytanie czy właściciel lub właściciele zmienili podejście do ludzi czy też tak samo mają ludzi za ............. W adform ludzi mieli w .......... Zmieniło się coś.

o
@EMIL

jakoś niezbyt...

Artur

Szkoda, że przestaliście zaglądać na forum, sporo osób liczy na informacje bezpośrednio od pracowników.

Malutka
@Artur

No właśnie, szkoda, jestem ciekawa czy firma przyjmuje

Malutka

Hej czy firma przyjmuje nowych pracowników?

Janko

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Czy w ogóle firma aktualnie rekrutuje? Taka cisza??

Olek

Mam wrażenie, że ktoś postanowił przedstawiać firmę w złym świetle. To dobry pracodawca, dla chcących pracować!!

Laserowcy

Panie Andrzeju tak jak kiedys panu powiedzieliśmy z kolegą "firma Adform upadnie przez pański brak szacunku" z tego co wiem nie zmieniło się Pana myslenie i juz sie chyba nie zmieni tak ze pewni i ta forma upadnie bo nie szanujecie ludzi.

ktoś

Firma młoda i nieskarzona jeszcze dziadostwem.

tak jest
@ktoś

Chyba żartujesz. Właściciele uwalili już firmę adform, witmr, techmix

Może ktoś wie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

praca spokojna wypłaty na czas, atmosfera ok, właściciel też.

Zostaw merytoryczną opinię o Team Point Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Team Point Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Team Point Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team Point Sp. z o.o.?

Team Point Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Partyzantów 19A
    39-300 Mielec