Opinie o GUMOTIV w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUMOTIV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GUMOTIV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUMOTIV w Mielec

Hop hop

Jeszcze rok temu z czysta przyjemnością się przychodziło do tej pracy, teraz o e nie jakaś masakra, coraz więcej pracowników z Ukrainy to akurat na plus są w porządku przynajmniej większość z nich. Coraz mniej polskich pracowników zwalniają się. idą na zwolnienie lekarskie nic w tym dziwnego jak z tygodnia na tydzień potrafią zmienić pracownikowi zmianę czy brygadę. Do tego kontrola jakości jakaś porażka oczywiście nie wszyscy ( są wyjątki z którymi można normalnie porozmawiać na temat pracy i uzyskać normalna odpowiedź) a pozostali wyżej s., R., aj. Ą niż d. U p. E mają.. Interesują ich tylko plotki ploteczki i wszystko co nie związane z pracą.

Niee dobraa
@Hop hop

Chyba wszyscy wiedzą że chodziło zwanego Flip i Flap, najwyższa i najniższa pani z kontroli z zmiany na której jest ich najlepsza psiapsi Be,, ata plotkara, panie te wybijają się na najsłabszych pracownikach chodzą do Brygadzisty czy kierownika zmiany i każą dawać takie roboty na których osoby sobie nie radzą, a później oznaczają i premie zabierają, i myślą że są fajne. Pamiętajcie Karma Wraca.

Ruda
@Niee dobraa

Głupoty piszesz, akurat te dwie kontrolerki są konkretne, pomocne i nie szukają haków na operatorów. Po awansie nie odbiło jak reszcie.

Emilia
@Ruda

A inni też mają szanse na jakieś awanse? Od czego to zależy?

Zak
@Emilia

Od zaangażowania w pracę, uczciwości, możliwości poznawczych, stażu pracy...

Haha
@Emilia

Od ZNAJOMOSCI kochana, od ZNAJOMOSCI

??
@Haha

Na czym mają polegać te znajomości

Są osoby w kontroli i kierownikami na hali które zajmują się zawodowo tym w tej firmie. Mają swoich ulubieńców na zmianie i wszystko im przekazują. A później jest naśmiewanie się.

Maja
@Hop hop

A czemu kontrola jakości to porażka? Wyjaśnisz mi?

Maja
@??

Tez jestem ciekawa ale te dwie Panie dużo wymagają? Bo różne tu widzę opinie i o różnych kierownikach

yyyyy

A w czym najlepsza??

xyxy
@yyyyy

Najlepsi to są tam brygadziści !

!
@xyxy

Masz kogoś konkretnie na mysli

QRYT
@xyxy

Tak!! Szczególnie brygadzista z C nie jaki pan M.T któremu wszystko przeszkadza, ciuchy robocze bo innych nie można, chodzenie i pomaganie, w pilnej sprawie Korzystanie z telefonu, a swojego skoczka lucyny nie widzi jak w toalecie stoi i z telefonu korzysta, a operatorzy już nie mogą innym nie przeszkadza a tu ambicja go przerasta, nie wspomnę że Ludzie na tej zmianie to masakra,

TorbaBorba
@QRYT

Na tej zmianie jest dwóch brygadzistów. Pan Marcin i pani Lucyna natomiast brak skoczka który ma wykonywać swoją pracę.

Była
@TorbaBorba

Na tej zmianie jest jeden brygadzista Pan Marcin i dwie kierowniczki zmianowe Pani Monika i Pani Lucyna

Toprawda
@Była

Pani Lucyna jest Kierowniczka wszystkiego wszystko po swojemu robi, zmienia decyzję Brygadzisty , a pani Moniki już nie ma na tej zmianie pani Lucyna zmieniła jej Brygadę ????

Panowie i Panie ubiegający się o pracę w tej firmie. Szczerze odradzam pracy w niej. Powodów jest mnóstwo. M.in. dużo do życzenia ma wynagrodzenie, które jest oferowane - jest stanowczo zaniżone i wynosi nie całe 2 tys. zł przez pierwsze trzy miesiące. Premia, którą oferują to jedna wielka bujda. Niby dana, a zabrana, za byle pierdołę. Stawka, którą oferują w ogłoszeniach, jest dla pracowników, pracujących powyżej roku pracy. Dyrektor jest głuchy na opinie pracowników i ma ich w nosie. Na jego wyraźne polecenie brygadziści chamsko traktują pracowników, a sami na niczym się nie znają. Kamera na kamerze, przy każdej maszynie, tylko nie w takich miejscach, gdzie jego brygadziści wylegują się na nockach. Widać Big Brother nie widzi wszystkiego. Atmosfera w tej firmie jest gęsta, pełna fałszywych ludzi, którzy często odwiedzają pokój dyrektora. Są też tacy z, którymi pracuje się fajnie. (usunięte przez administratora) to chleb powszedni. Technolodzy traktują nowych pracowników jak zło konieczne. Najlepiej, aby pracownik robił wszystko za siebie, za nich i za darmo. Drogi prezesie lepiej dla pana, jeśli ogarnie pan to towarzystwo i zobaczy jak ludzie którym powierzył pan firmę naprawdę pracują...

3 zmianowy pracownik

Nie wrzucajmy wszystkich brygadzistow do jednego worka, nie które brygady są spoko.

Guma
@3 zmianowy pracownik

Rozwiń swoją wypowiedź

3zmianowy pracownik
@3 zmianowy pracownik

Na początek kłania się czytanie ze zrozumieniem brygadzista a brygada to różnica niema takiego wora żeby ich pomieścić jeden wart drugiego np. M. Sz mądrzejszy od samego dyrektora tak beszczelny że pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) do podłogi zwykły moim zdaniem wytatuowany patafian. M T ciepły goguś zdaniem wielu gej przygłup jakich mało potrafi cały tydzień pastwić się nad jedną osobą szanuj buraku swoich ludzi bo to najlepsza grupa fajnych osób jakie tam pracują K. K. nie najgorszy ale popsuł się był lepszy widać sława i jemu w (usunięte przez administratora) poprzewracała S. gwiazda gumotivu masz nienajgorszą brygade ale sama jesteś mściwą osobą podsumując zadrzesz z jednym a mściwość wszystkich odczujesz na swoich barkach. A ty pracowniku 3 zmianowy ujawnij się z nazwiska to dostaniesz 20 zł premi za obrone żenada

Ali
@Guma

Guma Ty to nie nie Wabisz przypadkiem Marcin Sz.?

Dygant

A i wyrabianie normy to jest wyrzucanie detali taka prawda a na liczniku jest sporo i norma jest , jest

Dolores

Szczerze to nie wiem skąd wziąłeś takie brednie że pensja wynosi tam nie całe 2 tys?

Wm.Nm

Pracowałam tam jakiś czas temu i do tej pory żałuję, że poświęciłam na tę firmę tyle czasu. Obcinają pensję za każdą bzdurę. Kiedyś miałam problem z kartą, bo mi nie odbiła, że zeszłam z przerwy, i co? I okazało się, że za to mi potrącili, bo to moja wina była, chociaż mówiłam, że mam z tym problem. Nie wspomnę też o normach, które tak są wywindowane, że to jakaś masakra. Człowiek (usunięte przez administratora) jak osioł i (usunięte przez administratora) wielkie z tego ma, prócz poparzonych rąk i bolących pleców.

Zofia
@Wm.Nm

W takich sytuacjach trzeba iść do lidera czy do kogoś takiego, jakoś to rozwiązać. Ty byłaś gdzieś czy nie? W wielu takich firmach są właśnie wejścia na kartę i pojawiają się różne problemy.. firma powinna to zrozumieć

Wm.Nm
@Zofia

Byłam z tym u brygadzisty, ale co z tego? Chodzi o to, że mieli powód żeby mnie (usunięte przez administratora)z premii.

Pić na wode
@Wm.Nm

Nie przesadzaj jeszcze nikomu nie zabierają premii za nie wybicie się z przerwy. Bo chodź komu nie wybije przerwy. Co najmniej może być biała lub żółta kartka ze upomnienie ustne. Musiałaś być inny powód zabrania premii np. Wadne sztuki lub zwrot.

lol
@Pić na wode

Hahahah, ale mnie ubawiles. Zejdz na ziemie.

ha ha
@Zofia

chyba nie w tej firmie

Emilia
@ha ha

No to jak w końcu jest bo już nie rozumiem? W końcu ucinają za to premie czy nie, że się tak śmiejecie?

Misio

(usunięte przez administratora) huk i ściganie ludzi po 2 maszyny

Pakowacz/sortowacz
@Misio

Pracowałam tam jako sortowacz pakowacz potwierdzam że tak jest i nie polecam.

@Misio

Nic dziwnego że daja po dwie maszyny gdzie z jednej wychodzi na minutę jedna czy dwie uszczelki, a masz mieć np 3tys. Jak nawet pół godz byś nie był przy takiej maszynie to byś się wyrobił.

@Jus

Pracujesz tu, tak? :) Jak oceniasz atmosferę panującą w GUMOTIVie? Można się tu spokojnie dogadać z innymi pracownikami? No i czy Twoim zdaniem ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego?

@Bartosz

Pracuje dość nie długo bo 3 miesiące. Ale zawsze mogę liczyć na pomoc od koleżanek. Idąc na swoje maszyny zawsze, a to zawsze mi wytłumaczą jak i co robić. A jak się zakopie mogę liczyć na pomoc czy to koleżanek czy brygadzista wyznaczy skoczka. Atmosfera w firmie się mi podoba. Nie znam firmy gdzie przerwa trwa 30min, a tutaj tyle jest. Minus dla mnie to taki że musimy się drukować etykiety i czasem z braku czasu można się pomylić

Zapytanie
@Jus

A który to brygadzista się tak troszczy o pracowników, bo ciężko mi w to uwierzyć że tam tacy są.

Opinie
@Bartosz

Jeśli jesteś młody ambitny nie masz własnego zdania i lubisz pracować za grosze jest to idealne miejsce pracy dla ciebie.

@Opinie

Wychodzi na to że to nie jest praca dla nikogo... Może tylko dla leni którym marny grosz nie śmierdzi, bo myślą że to kokosy.

@lol
@Pakowacz/sortowacz

Też tam pracowałam i też niepolecam ,jedyna osoba która tam pracuje i jest bardzo miła dla ludzi zawsze uśmiechnięta i zawsze doradzić jest Pani Lucynka z kadr ,bardzo sympatyczna osoba a reszta to szkoda tego komentować Pani z jakości Klaudia S.to chyba firmy pomyliła nic nieumie ale za to najlepiej wychodzi jej plotkowanie to widać z kim najwięcej bo wtedy stoi najdłużej na tych maszynach , a cycki tylko wywala do wierzchu bo niczym innym niemoze zabłysnąć Pani LOOLA92, kobieto operacje to ty sobie zrob mózgu powymieniaj sobie klepki CZAS NAJWYZSZY . Tam jak ktoś ma motorek w 4rech literach to może iść i pracować a raczej z..........ć ,a i najlepiej rób co Ci każą i się nieodzywaj bo takich tam nielubia jak jesteś mądrzejszy i masz rację

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GUMOTIV. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu?
Po

Nasz pucuś gdy jest zastępcą Brygadzisty i zastępuje Magdę na samą myśl aż nie chce się do pracy przychodzić, przeszkadza jej wszystko nawet czepia się o to co sama źle robi gdy jest operatorem, głowę tak wysoko Nosi że aż robi się wyższa z 20 centymetrów, raz karierę Brygadzisty zrobiła, dobrocią załatwisz wszystko, a nie hamstwem, Jola nie tedy droga.

Haha
@Po

Aśka tobie ani Jola ani Magda nie pasuje wystarczy że pójdziesz na maszynę która ci nie odpowiada. Sorry ale nasiąkłaś Lady Gagą. Zmień brygadę a najlepiej firmę bo zarobki też Ci nie pasują.

Aaa

Przewinęło się tylu elektryków i elektromechaników, to chyba o czymś świadczy ;)

Bil

Jak ich kierownik nie zmieni podejścia to cały czas będą szukać pracowników do tego działu , już nawet pracujących tam pracowników na produkcji pyta czy ktoś kogoś zna co by chciał pracować jako elektryk czy mechanik, wszyscy co przyjdą z zewnątrz to tylko na chwilę i uciekają więc o czymś to świadczy.

2021
@Bil

Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami swoim życiem , co was interesuje gdzie kto z kim i po co, jak kto się zachowuje jeśli się wam nie podoba praca lub atmosfera czy organizacja specyfikacja pracy w tej firmie to się zwolnijcie zmieńcie pracę idźcie tam gdzie jest lepiej gdzie nie jest ciężko nic się nie robi i dobrze zarabia, dajcie spokój osobom które przychodzą do pracy by pracować i nie interesują ich żadne sensacje czy obgadywanie innych czy romanse kontakty innych osób itp itd 90% ludzi w tej firmie tym się zajmuję tym żyje, ploty i nastawianie jednych przeciwko drugim to na porządku dziennym u większości osób.

Krakowiak
@2021

Oj Maniek misiaczku nie bądź taki do przodu, bądź miły dla pracowników dawaj im maszyny takie na których im idzie żeby ich nie zaorać szczególnie kobiety a może pomine kwestię romansów i jakoś wszystko dalej będzie ok, masz jakiś wplyw na klimat w firmie i dobre kontakty z... to działaj czekam na efekty. Pozdrawiam

Izabela

Oj... a można sobie wybrać zmianę u brygadzisty M czy A? Czy przydzielają Ciebie gdzie chcą..

@Izabela

Izabela teraz jak się byś zatrudniała to będziesz do Grupy A, przypisana na pewno bo jest najmniej najmniej osób.

@Dominika

Czyli dowolność żadna? Nie można sobie skakać po grupach i ich zmieniać w dowolnym momencie?

&Ala
@Dominika

Dowolność polega na tym że możesz wybrać system w którym chcesz pracować. W każdej grupie i w każdym systemie praca polega na tych samych zasadach. Osoby konfliktowe i roszczeniowe nie są w stanie pracować zbyt dlugo w jednym miejscu.

W lecie na hali 40 stopni teraz 10 stopni... Oszczednosci kurła wprowadzaja

Rumcajs

Polecam brygadę A, B, C oraz D,system 3-zmianowy i system 2-zmianowy wszystkich kierowników i brygadzistów oraz urocze panie z kontroli jakości Polecam zarobki wysokości 4 tyś na rękę Super atmosfera i jeszcze lepsza praca Jednym słowem praca tutaj to wakacje Czytając negatywne komentarze stwierdzam że tylko nie ogarnięci umysłowo nie ogarniają tej roboty ale jak się ma dwie lewe ręce to ich problem. Generalnie jest tu dużo miłych i kulturalnych osób które pomagają jak tylko mogą Jeden minus jest taki żeby posowało parking powiększyć z powodu że pracuje tu coraz więcej osób i brakuje miejsc parkingowych

Happy Meal
@Rumcajs

Marcin, pomyliło Ci się z Mc'donaldem chyba :)

@Rumcajs

Na którym stanowisku tak się zarabia bo chyba mnie w (usunięte przez administratora) robią z wypłata

Jus

Widocznie myślisz że za darmo się dostaje tyle kasy. Nie którzy by chcieli zarabiać 4 tys i siedzieć nic nie robić. Znam osobę która tyle zarabia, nie napisze na której brygadzie , ale jest w systemie 4 brygadowym.

@Jus

Pracuje w systemie 4 brygadowym i to kawał czasu i takich pieniędzy jak 4 koła to jeszcze nie widziałam.Najpierw się dowiedz ile faktycznie się zarabia a potem się rozpisuj.

Ppwiedz
@Jus

Skoro wiesz to napisz, bo W tym systemie to chyba zarabiają tyle jak w wszystkie weekendy idą do pracy, i na pewno nie nowi pracownicy,

On podał roczne zarobki...

J

Premaia uznaniowa w tej firmie to jedna wielka fikcja, ostatnio kierowniki jak paski z wypłaty roznosili to była taka sytuacja że ja z koleżanką z brygady tak samo pracujemy długo nie miałyśmy zadnego urlopu, wypłata była taka sama, z tym że jedna z nas miała info ze ma zabrana premie a druga nie miała żadnego info o zabranej premii, do tego to zachwalanie przez kierowników jaki jesteś super jak dobrze pracujesz że jest fajnie i będzie tylko lepiej, wszystko po to żeby tylko ktoś się nie zwolnił.

Obs

Niepokojące jest to że pracownikom z Ukrainy można wszystko, mogą słuchać muzyki przez słuchawki nawet na 2 zmianie a nie wspomnę już o 3 zmianie, nie muszą chodzić w obuwiu roboczym tłumacząc sie bo są nie wygodne, po mimo że moja uniform roboczy i tak chodzą w swoich ubraniach, nikt im nie zwraca o to uwagi nikt tego nie zauważa , a jeśli polski pracownik nie ma jeden raz obowia roboczego a nie wspomnę już o włączeniu muzyki na 3 zmianie na słuchawkach zaraz jest upominany i wszyscy to widzą.

Niech mi ktoś wytlumaczy czy nasza sprzątaczka to ona ma coś z głowa nie tak? Bo tak się zachowuje ze jestem wręcz przekonana ze ona ma orzeczenie nie ma kręgosłup ale na mózg.

@1234

Dodajmy jeszcze ze juz od godziny 13:30 siedzi na szatni i jak tylko ktoś przyjdzie do pracy to ploteczki podobnie jest w trakcie przerw jak je się w szatni lub na jadalni to nie ma chwili spokoju bo cały czas w trakcie swojej pracy siedzi wypytuje i opowiada dziwne rzeczy i o wszystko wypytuje, a jak już jest godzina 13,50 to jej już nie ma bo wychodzi do domu mimo że do 14 pracuje, tego przypadku nikt nie widzi a ludzie z produkcji o 14,29 są wracani do do 14,30 się ma pracować.

Unknow
@123

To jeszcze nic. Zlosliwa jest okropnie. Siedze sobie na jadalni a ona psika mi koło kanapek jakims specyfikiem bo akurat KONIECZNIE MUSI TERAZ UMYC TEN STOL. No cholera jasna. Nie moze sprzątać jadalni po przerwach? Albo jak sa dziewczyny w szatni to wtedy mycie podlogi. Bo moze cos uslyszy, kogos obgada .

@Unknow

Musi mieć niezłe znajomości że jeszcze jej nie wymienili na lepszy model.

Kicia 45
@1234

Ta osoba która to napisała ma coś z głową i nie nie podważa orzeczeń wypisanych od lekarza bo Nie wie co ja czeka w życiu . A za uczciwość dostaje się po buzi zawsze ????

@1234

Udaje ze sprząta a w toaletach brud ze wymiotować się chce jak się wchodzi jedna ścierka przeciera z wierzchu wszystko po kolei zaczynajac od toalety a kończąc na klamce bleeeee

@5678

Oszczędność w firmie to i na ścierach oszczędza, WC a jadalnie to nie przeszkadza że tym samymi ścierkami i bez rękawiczek, ble ble, wymiotować się chce.

@2121

No w sumie to tak oszczędność ścierek i czasu żeby więcej zostało na plotki o firmie i wszystkich jej pracownikach. Pajęczyny wiszą w toalecie przy wejściu wielkie a nie wiem czy ktoś pamięta jaki porządek był za czasów pani (usunięte przez administratora)wszystko pachniało

Śmiesznie

żenujące jest fakt to że nagle ktoś dostaje stanowisko brygadzisty i z dnia na dzień jest dla wszystkich sztucznie miły , szuka przyjaźni , kontaktów łącznie z tym że wszystkich pracowników pracujących w firmie zaprasza do znajomych na fecebooku , a na produkcji nie znamy się. Myślę że wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

J
@Śmiesznie

Śmieszne jest to ,że kto by nie był to nikomu nie idzie dogodzić. Zawsze w kimś coś szukacie To lepiej żeby się darła i poniewierała ludźmi jak co nie którzy

Ta firma to patologia, kierownicy traktują cię ja (usunięte przez administratora) widzą tylko swój kawałek nosa oraz swoich ulubieńców, teraz na topie są jeszcze Ukrainy których nawet nie potrafią przeszkolić tylko wysługują się ludźmi którzy tam pracują, liczy się tylko osoba nie ważne czy kobieta czy facet byle się sztuki zgadzały , jak Tylko mają możliwość to wysyłają kobiety na ciężkie maszyny - dogadując no przecież już tam robiłaś, a później zdziwienie że ktoś jest na chorobowym, lub się zwalnia. Nie polecam pracy w tej firmie

Jakk

Co się dziwić skoro jest jeden przygłup zwany dyktatorem pokazuje że się da tak pracować, to dlaczego by mieli zwracać na to uwagę jaka maszyna dla kogo.

ALI

Dzien Dobry widze nie nic się tam nie zmieniło (usunięte przez administratora) jaki był taki jest jak nie gorsz. Zero szacunku dla pracownika!!! Kurcze dlaczego nikt tego nie zgłosi w odpowiednie miejsce? Boicie sie? Jesli chcecie ja to zrobię bo nie boje się tego małego "KRASNALA" a to powinno dać radę z Dzakiem czy Czakiem jak mu tam jest. Nie może być !!! POZDRAWIAM SERDECZNIE PRACOWNIKOW TYCH KTORYCH ZNAM ????????????

respect your health

firma która idzie po trupach do celu rozmowa kwalifikacyjna jest w niebo wzięta biorąc pod uwagę cały schemat otwórzcie ludzie oczy bo macie najwidoczniej mały zakres swoich horyzontów szanujcie siebie a nie pajaca z białej Hondy :)

Potwierdzam
@respect your health

warto się zastanowić jest mnóstwo innych możliwości podpisując pakt z Dev.l sam zadaj sobie pytanie i później nie narzekaj że jest źle ładnie w oczka to można pięknej pani ale ta firma to ciągnie z Ciebie jak Sasha Grey

I co że powtierdasz
@Potwierdzam

koleś nie liczy się z tym że sprzedajesz swój czas ze masz rodzinę dzieci. dla niego liczy się ilość wyprodukowanego detalu z gumy lub plastiku ok p sz J.a.k.u rozumiem ze nie masz rodziny dzieci jesteś słaby... ale innych było na więcej stać jak robić pieniądz mamona ułatwia życie jednak inni mają inne perspektywy na życie jak p.a. mam nadzieje że rozumiesz i się do myślisz o chodzi masz tutaj do czynienia z wyższą ligą niż Ty sam zrozum to w końcu Honda ever haha ponieważ jest więcej argumentów na Ciebie nie mniej jednak słownych jak prawnych proszę Pana :)

Panie Jack
@Potwierdzam

Nie raz przekroczyłeś przepisy drogowe uwazaj Honda ma swój specyficzny zapach latają za nią inni Police heheh z tym też da się zrobić porządek koniec wałków :) my wiemy

Panie Prezesie
@Panie Jack

Dyrektor Jacek to już pół miasta wie że to "Mielecki Misiewicz" xd

Seba

Dyrektor to jakiś starszy gostek?

Halny
@Seba

Starszy operator z brygady C, chyba sobie sama te pozytywne opinie o sobie pisze. Pomijając fakt że w brygadzie pomaga tylko wybranym osobom. I wchodzi bez wazeliny w (usunięte przez administratora) kierownikom.

Director ha
@Seba

Dyrektor to(usunięte przez administratora) którego się będziesz bał :)

Obserwuje

Skoczek z C brygady cały czerwiec był na L4 wrucila do pracy jak by nigdy nic opalona uśmiechnięta a opowiada że rwę kulszową miała, jakoś z moich obserwacji wynika że co roku akurat w czerwcu ma rwę kulszową, to nie przypadek że w tym czasie jak jest zbiór truskawek, że też NIK z tym nic nie robi, jak by to był zwykły Kowalski zaraz była by premia zabrana co najmniej cała i w kolejnym miesiącu trochę też, Do tego szkolenie operatorów na stanowiskach mało konkretne nie przekazywanie wszystkich informacji musisz dowiadywać się od kontroli Jakości szczegółów , a jak już nie ma Brygadzisty w pracy to skoczka nie widać praktycznie wogule, nie zapominajmy o tym że pomaga tylko wybranym osobom bo jeśli kogoś nie lubi to go omija i unika.

operator
@Obserwuje

Nie zgodzę się z Tobą, skoczek z brygady C to jedna z najbardziej zaangażowanych w pracę osób w tej firmie. Na 8h pracy ma naprawdę dużo podmianek i szkoda, żeby zdążyła zająć się wszystkim i każdego prowadzić za rączkę cały czas. Inni pracownicy też korzystają ze zwolnienia chorobowego i to znacznie częściej i jakoś nikt tego nie kwestionuje. Radzę zająć się sobą zamiast wypisywać niepochlebne opinie na temat innych.

Ano
@Obserwuje

Jeśli chodzi o brygadę C, to mi osobiście pracuje się najlepiej z tą brygada i ludźmi z tej brygady - a pracuje już tam już dlugo i jestem z systemu 3 zmianowego . Mimo humorów Brygadzisty jest całkiem ok, w porównaniu do innych brygad., skoczek jeden z lepszych zawsze można liczyć na jej pomóc jeśli ma tylko czas nie zaplanowany przez brygadziste. brygadzista mimo złej opinie jaka ma w firmie pomaga ludziom, można z nim się dogadać i znalesc wspólny kompromis , pracować trzeba jak wszędzie raz lżej raz ciężej.

CośKtos
@Obserwuje

Także się nie zgodzę! Najlepszy skoczek który zawsze pomoże!

Operatorka

Witam, co sądzicie o nowym brygadziście w brygadzie D? Temu chłopcu się pomieszało w głowie już po pierwszym miesiącu na stanowisku. Myślę że w tej brygadzie były osoby bardziej zasługujące na to stanowisko. Nie wiem skąd taki wybór ale tak opryskliwego i niepomocnego brygadzisty nie było już dawno, a pracowałam z wszystkimi.

@Operatorka

Hej, może powiesz mi coś o wynagrodzeniach w Gumotiv? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, a pieniądze to zawsze ważny czynnik :D Jak to oceniasz? Podasz jakieś kwoty może? ;)

Pracownicy
@Operatorka

No i na dodatek się nie myje czuć go na odległość,, ite puste kursy i udawane rozmowy przez telefon.

Nie ważne kto
@Bartosz

To zależy od stanowiska i zmiany. Pracownicy 2 zmianowi maja inna pensje niż 3 zmianowi. 4 brygadowki zarabiają jeszcze inne pieniądze. To zależy gdzie chcesz isc.

@Nie ważne kto

Interesuje mnie praca na 2 zmiany, powiesz coś na ten temat? Jak to wygląda w praktyce, co powinienem wiedzieć? Jakie są zarobki w Gumotiv? Podaj jakieś konkrety, może widełki.

Mała

Witam Praca w firmie jest ok. Każdy robi swoje, a kasa nie najgorsza. Polecam system trzy zm... System cztero bryg niestety nie chociaż pieniądze lepsze ale atmosfera w każdej brygadzie jest różna. Brygada D młody brygadzista chce się wykazać a nie potrafi, bryg C ludzie ok ale brygadzista powinien pracować jednak w maku, bryg B bez komentarza, bryg A No i tu się dzieje ludzie w miarę a młody rządzący i jego wybranka latają do siebie, pan D jak to już pisało cały czas stoi u niej nie reagując na prośby pracowników. Cdn

@Mała

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy czy to w systemie 3 czy 4 brygadowym. Na hali niesamowity upał .Liczy się tylko norma, norma a jak jej brak to obcięcie wynagrodzenia.

Szaleniec

Polecam prace w tej firmie, mnostwo fajnych osob i przyzwoite zarobki. Nie sluchac narzekaczy bo to zwykle nieroby. Pozdrawiam mile Panie kontrolerki!

Alojzy trabka
@Szaleniec

Jedyną odpowiednią osobą na stanowisku kontroli jakości jest pani B. M. Reszta to sztucznie mile panie które ładnie piszą e maile za plecami nie pozdrawiam w szczególności tej co tak wydziera koparę każdy wie kto to :)

Happy meal
@Alojzy trabka

A jeszcze niedawno zasuwaly na maszynach az gwizdalo. Szybko sodowka uderzyla im do głowy .

@Szaleniec

A na jakim konkretnie stanowisku polecasz pracę w Gumotivie? Napisałbyś coś więcej odnośnie tych przyzwoitych zarobków w firmie? Co się na nie składa? Są premie? Jeśli tak, to jakie i ile wynoszą one oraz ile wynosi podstawowa pensja? :)

Tomi

Tak serio to pół firmy żyje go workiem hahaha

Pracownik prima sool
@Tomi

Tylko szkoda że Dorna część firmy tym nie żyje i nie wyciąga wniosków

AlojzyTrąbka
@Pracownik prima sool

Im sie zgadza wiec co maja robic a problem jest pseldo kierownicy od pozadkow i szukaniu dziury w calym. Dyrektorowi pasuja takie (usunięte przez administratora) chodza podgaduja szukaja plotek i leca jak pani M.G nie nadaza byc u dyrektora tylko jak on z nia sie dogadauje z jej wada wymowy ale ona jest( fajna )

Pracownik prima sool
@AlojzyTrąbka

Przecież odkąd są kierownicy to jest większy (usunięte przez administratora) na firmie jak był ???????? im się tylko wydaje że coś ogarniają

@AlojzyTrąbka

Tam jest więcej takich Pan Tr ela też się odzywa jak by miał Kluchy w gębie.

Zostaw merytoryczną opinię o GUMOTIV - Mielec

• Jak się pracuje w GUMOTIV?

Zobacz opinie na temat firmy GUMOTIV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUMOTIV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GUMOTIV
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Inwestorów 11
    39-300 Mielec