BORIMEX ZK sp. z o.o.
counter
2 34 84 5 1
Ela

Ostatnio w tej firmie można usłyszeć "jak się nie podoba to dowidzenia", po czym musimy akceptować wszelkie zmiany w wymiarze czasu pracy bez zapytania. Zarząd i kierownictwo firmy to porażka.

Pomocna?
Tak10Nie4
Zgłoś1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w BORIMEX ZK sp. z o.o. na część etatu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pan Ja Nowy wpis
Były pracownik

Firma nie wart by tam pracować.Pracownik produkcji traktowany jest jak czarnoskóry niewolnik.Wieczne obiecanki i nic więcej.Brak jakiegokolwiek systemu premiowania,brak podwyżek,narzędzia do pracy w stanie krytycznym,zaplecze socjalne poniżej krytyki.Najlepiej żeby się o nic nieupominać tylko harować.Płace poniżej średniej krajowej a wymagania jak za dwie takie średnie.Kierownicto na czele z derektorem to pachołki od przepinania kartek na tablicach magnetycznych i kiwani głowami że wszystko jest ok.A teraz jeszcze doszło zasłanianie się pandemią.Jak to firma dzielnie z kryzysem walczy i na nic nie ma,oprócz nowego auta dla żony,kolejnego domu,domku w bieszczadach,doniczek po 200 kg,klinkieru na chałupke,i pewnie jeszcze kilku rzeczy.Normalnie bida z nędzą.Oszczędzać szefostwo umie ale nie na sobie.Przyszłym potencjalnym pracownikom szczerz nie polecam.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

Witam serdeczne, Nowo zatrudniane osoby w firmie są przyjmowane do pracy zgodnie z przepisami kodeksu pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wojtek77

Czy wiadomo coś czy firma będzie szukała osób na produkcje ? Obecnie widze jedynie rekrutacje na programistę , dziękuje za odpowiedz

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracodawca
@Wojtek77

Szanowny Panie, w tym miesiącu nie planujemy przyjęć na produkcję. Jeżeli będzie prowadzona rekrutacja do powyższego wydziału to stosowna informacja pojawi się niezwłocznie na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA” oraz na naszym firmowym koncie FACEBOOK. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie BORIMEX ZK sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pracodawca
@Pytanie

borimex Szanowna/y Pani/e, oczywiście w pewnych sytuacjach nasza firma decyduje się na rekrutację wewnętrzną jednak nie jest to częsta praktyka. W przypadku rekrutacji wewnętrznej zamieszczamy ogłoszenie na tablicy ogłoszeń i przesyłamy taką informację mailowo.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ela

Ostatnio w tej firmie można usłyszeć "jak się nie podoba to dowidzenia", po czym musimy akceptować wszelkie zmiany w wymiarze czasu pracy bez zapytania. Zarząd i kierownictwo firmy to porażka.

Pomocna?
Tak10Nie4
Zgłoś1

Pracodawca

@Ela

Szanowna Pani. Na obecną chwilę zarząd firmy i kierownictwo robią wszystko, aby utrzymać produkcję, a co za tym idzie nie zwalniać pracowników. Wszyscy toczymy walkę z kryzysem wywołanym przez COVID19, co oznacza, że solidarnie podjęliśmy walkę, aby utrzymać zatrudnienie i przetrwać do lepszych czasów. Dlatego też wspólnie z przedstawicielami załogi została wybrana najlepsza opcja z możliwych wariantów - czyli zmiana w wymiarach czasu pracy pracowników, zgodnie z proponowaną Tarczą Antykryzysową. W tak trudnych czasach spowodowanych pandemia COVID -19 wszyscy musimy być elastyczni w stosunku do nowej rzeczywistości. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mogła Pani w ostatnim czasie poczuć się nieco zawiedziona zaistniałą sytuacją, jednak zaskoczyła nas ona wszystkich - również zarząd i kierownictwo. Sytuacja ustawowa zmienia się tak dynamicznie, że trudno nadążyć za codziennie pojawiającymi się zmianami w przepisach. Doceniamy fakt zaangażowania się większości pracowników i bardzo serdecznie za to dziękujemy. Wiemy, że w sąsiednich zakładach następuje już fala zwolnień, jednak dzięki wielkiemu wysiłkowi nas wszystkich ciągle jesteśmy w sytuacji gdy utrzymujemy pełną ilość zatrudnionych. Jednocześnie wierzymy, że szybko wrócimy do normalnych warunków pracy, a co za tym idzie również związanych z tym poziomów wynagrodzeń.

Pomocna?
Tak5Nie6
Edward

Nie polecam tej firmy nikomu. Pracownik traktowany jest z góry jak (usunięte przez administratora) A w dodatku kadra kierownicza to (usunięte przez administratora) Z resztą ciągła rotacja mówi sama za siebie.

Pomocna?
Tak8Nie3
Zgłoś

Pracodawca

@Edward

Szanowny Panie. Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma firm w których wskaźnik rotacji wynosi zero. W ostatnim kwartale opuściła nas jedynie jedna osoba, więc mając na uwadze wielkość naszej firmy wydaje się nam ta opinia oderwana od rzeczywistości. Często pracownicy szukają szans rozwoju w innych firmach, jednak czasami zdarzają się również przypadki kiedy łamana jest polityka antykorupcyjna oraz zasady zdrowego rozsądku i współżycia społecznego. Byłoby wielce nieodpowiedzialnym w stosunku do całego zespołu pozwolić na takie zachowanie. Dlatego też następują rozstania, natomiast każdy ma możliwość kontynuowania swojego rozwoju wg własnych zasad.

Pomocna?
Tak3Nie4

Pracodawca

 Aktualność
Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność
Poszukujemy osób, które posiadają umiejętność analitycznego myślenia oraz budowania pozytywnych relacji w komunikacji z klientami. Może to właśnie Ty?
 
Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność
Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Posiadasz uprawnienia TIG, MAG lub MIG?
Masz doświadczenie na stanowisku spawacza?

Sprawdź naszą ofertę!
Więcej informacji na stronie ->

Pomocna?
Tak3Nie
Spawacz mag tig
 Pytanie

Wiecie czy są przyjecia na spawacza i jakie są stawki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Spawacz mag tig

@SPAWACZ MAG TIG Szanowna/y Pani/e, planujemy przyjęcie na stanowisko spawacza za około 3 miesiące. Stosowna informacja pojawi się na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA”. Jeżeli chodzi o stawki są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji.

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

@Spawacz mag tig

@SPAWACZ MAG TIG Szanowna/y Pani/e, oferta pracy na stanowisko spawacza jest ogłoszona z dniem dzisiejszym na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA” http://www.borimex.pl/praca/90. Jeżeli chodzi o stawki są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
❤️ Nasze koleżanki z pracy otrzymały prezent na Dzień Kobiet już w piątek, ale życzenia chcemy złożyć jeszcze raz :)

Wszystkim Kobietom spełnienia najskrytszych marzeń!!
Pomocna?
Tak3Nie
Aaaa
 Pytanie

Czy oferta aktualna?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Aaaa

Poniżej podaje linki do aktualnych ofert pracy: http://www.borimex.pl/praca/76 http://www.borimex.pl/praca/89

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
Szukasz pracy na pełen etat w swojej okolicy?
Skończyłeś uczelnię techniczną lub ekonomiczną?
Chcesz się wciąż rozwijać i podnosić swoje kompetencje?

To praca dla Ciebie!

Pomocna?
Tak1Nie
Julia
 Pytanie

Witam, Mam zamiar aplikować na stanowisko kontrolera jakości A koleżanka na operatora cnc . Jak wyglądają warunki w tej firmie ? Social? Premie? Jakie stawki na start ? Doświadczenie na maszynach cnc mamy z poprzedniej pracy. Czytam mnóstwo opinii i się zastanawiam jak jest naprawdę. Park maszynowy wygląda imponująco. Dużo kobiet pracuje na stanowiskach operatorów? Jaki tryb pracy ? Zmianowość po tygodniu ? Np tydzień 1zmian, następnie 2zmiany i nocki ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Julia

Witam, Na początek chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa do aplikowania na stanowisko kontrolera jakości jak i operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Dziękujemy również za miłą recenzję jeżeli chodzi o nasz park maszynowy. Jeżeli chodzi o stawki, premie, warunki zatrudnienia są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji. Tu decyduje szereg aspektów takich jak: doświadczenie zawodowe, samodzielność, chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych itp. Na wyżej wymienionych stanowiska praca jest w trybach 2 zmianowych: 1 tydzień 1 zmiana i analogicznie 2 tydzień 2 zmiana. Jeżeli chodzi o obsadę na stanowiskach operatorów CNC przez kobiety to w tym momencie w naszej firmie, żadna z Pań nie pracuje na tym stanowisku. Szkolenia dla Pań odbywały się w tym kierunku ale żadna z Pań ostatecznie nie zdecydowała się na wykonywanie tego zawodu. Poniżej podaje linki do ofert pracy na naszej stronie www gdzie są opisane wszystkie korzyści i oczekiwania dotyczące w/w stanowisk: http://www.borimex.pl/praca/36 http://www.borimex.pl/praca/89

Pomocna?
Tak2Nie
Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

@Pytanie Szanowna/y Pani/e Czasowo nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć ile trwa sam proces awansu. Na powyższe wpływa zaangażowanie pracownika, jego samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych.

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność
Narzędzia kontrolno-pomiarowe nie są Ci obce i masz zdolności analityczne?

Sprawdź naszą ofertę! 

Pomocna?
Tak2Nie
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@ dyrektor syna. Dziękujemy za wyrażenie opinii. Jeżeli już zdecydowałeś się na zamieszczenie takiego wpisu na tym forum, to warto go uargumentować, ze względu na innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o BORIMEX ZK. Co wpływa na kształt Twojej opinii o tej firmie?

Pomocna?
Tak1Nie
Dyrektora syn
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Firma bez dobrego socjalu i mało stawia na rozwój pracowników. Nerwowa atmosfera i bardzo stresująca głównie za sprawą "wyższych władz" czyt. Pan G. Każdy prawię na baczność... lizusostwo, donosicielstwo. Jeśli ktoś ma wiedzę, doświadczenie i poprostu chce w spokoju pracować i każdego dnia z uśmiechem przechodzić do pracy to lepiej niech szuka pracy na strefie mieleckiej w Rzeszowie lub innych miastach. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Dyrektora syn

@ dyrektora syna. Dziękujemy Panu za rozwinięcie swojej opinii. Szanujemy każdy komentarz, ponieważ prawo do wyrażenia swojej opinii jest dla nas bardzo ważne i pozwala nam na poprawę zarówno warunków pracy jak i stworzenia przyjaznej atmosfery. Firma cały czas stawia na rozwój pracowników w różnych dziedzinach, dlatego organizowane są kursy podnoszące kwalifikacje naszych pracowników np: w obecnym tygodniu odbywają się w siedzibie firmy dwa kursy dla pracowników tj.: „Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC” oraz „Operator suwnic” a kolejne szkolenie odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Staramy się usprawniać na bieżąco wszystkie aspekty struktury organizacyjnej, szczególnie przykładamy dużą uwagę do tego aby kadra zarządzająca firmą miała odpowiednią wiedzę i świadomość radzenia sobie ze stresem swoim jak i pracowników, bo przecież atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Z perspektywy czasu wiemy, że wszyscy musimy się uczyć i wzajemnie się doceniać. Niezmiernie jest nam przykro, iż nasz były pracownik ma kłopoty zdrowotne.

Pomocna?
Tak2Nie
Dyrektor syna
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

"...Z perspektywy czasu wiemy, że wszyscy musimy się uczyć i wzajemnie się doceniać..." Hahahaha ale się uśmiałem...wzajemne docenianie to tylko tutaj ktoś z firmy opisuje a w rzeczywistości zero...gdy ktoś się coś pomyli lub jest początkującym pracownikiem to odrazu jest opier...przez Pana G.nawet jeśli chce się poprawić i dać coś od siebie to nie dostanie szansy bo najważniejszy jest zysk dla "góry" a pracownika można wywalić i dalej przyjąć innego i tak w kółko. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś

Pracodawca

@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Jest nam bardzo miło, kiedy nasi obecni i byli pracownicy interesują się nadal bieżącą działalnością firmy. Poprzez Pana wpisy uzyskujemy więcej szczegółowych informacji związanych z naszą firmą, oraz w szerszy sposób możemy się wypowiadać w konkretnych kwestiach. Proszę pamiętać, że kilka rzuconych informacji może w szybkim tempie spowodować niezasłużoną utratę wiarygodności i eskalację negatywnych emocji, jednocześnie przyjmujemy Pańską opinię i serdecznie za nią dziękujemy. Chcieliśmy się również podzielić ważną informacją dotyczącą firmy. Z dniem 03.12.2019 r. nastąpiła w firmie Borimex zmiana na stanowisku dyrektora produkcji.

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność
Szukasz pracy na pełen etat w pobliżu Mielca?

Masz wyższe wykształcenie i posiadasz doświadczenie w zakresie zakupów i outsourcingu?

Swobodnie komunikujesz się po angielsku?

Mamy pracę dla Ciebie!

Pomocna?
Tak1Nie
Okej

Porażka firma beznadzieja nie ogarnięte nic jeśli idzie o załadunek to lipa nikt o niczym nie wie towar nie gotowy porażka wielka nie warto brać od nich ładunków szkoda czasu nieudolne wszystko

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Pracodawca

@Okej

Szanowny Panie, Zdajemy sobie sprawę, że mógł się Pan czuć zawiedziony z powodu długiego czasu oczekiwania na załadunek. Rozwój naszej firmy a w następstwie wzrost ilości transportów, nie usprawiedliwia nas aby odpowiednio nie zadbać o naszych dostawców. Sygnały o tego typu problemach mieliśmy już wcześniej, dlatego podjęliśmy kroki w celu usprawnienia procesu dostaw i odbioru towarów. Wierzymy, że wprowadzone rozwiązania w miesiącu listopadzie 2019 poprawią komfort pracy naszych partnerów biznesowych.

Pomocna?
Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o BORIMEX ZK sp. z o.o. - Borowa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
BORIMEX ZK sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 34 ocen.
BORIMEX ZK sp. z o.o.