counter
2 34 82 5 1

Popularne opinie

przyjaciel

1500 zł to dużo?nie ośmieszaj się !!!! kpina mają cię za bydło! orali by ludźmi zastanów się co piszesz!!!!

Tak32Nie

artur.gosk@poczta.pl

Bardzo kiepskie warunki ,brak szacunku do ludzi fizycznych .Nikomu nie polecam tego zakładu .

Tak13Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Witam serdeczne, Nowo zatrudniane osoby w firmie są przyjmowane do pracy zgodnie z przepisami kodeksu pracy.

Wojtek77 Nowy wpis

Czy wiadomo coś czy firma będzie szukała osób na produkcje ? Obecnie widze jedynie rekrutacje na programistę , dziękuje za odpowiedz

Pracodawca Nowy wpis
@Wojtek77

Szanowny Panie, w tym miesiącu nie planujemy przyjęć na produkcję. Jeżeli będzie prowadzona rekrutacja do powyższego wydziału to stosowna informacja pojawi się niezwłocznie na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA” oraz na naszym firmowym koncie FACEBOOK. (usunięte przez administratora)

TakNie

Czy często w firmie BORIMEX ZK sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

borimex Szanowna/y Pani/e, oczywiście w pewnych sytuacjach nasza firma decyduje się na rekrutację wewnętrzną jednak nie jest to częsta praktyka. W przypadku rekrutacji wewnętrznej zamieszczamy ogłoszenie na tablicy ogłoszeń i przesyłamy taką informację mailowo.

Ela

Ostatnio w tej firmie można usłyszeć "jak się nie podoba to dowidzenia", po czym musimy akceptować wszelkie zmiany w wymiarze czasu pracy bez zapytania. Zarząd i kierownictwo firmy to porażka.

Tak5Nie4

@Ela

Szanowna Pani. Na obecną chwilę zarząd firmy i kierownictwo robią wszystko, aby utrzymać produkcję, a co za tym idzie nie zwalniać pracowników. Wszyscy toczymy walkę z kryzysem wywołanym przez COVID19, co oznacza, że solidarnie podjęliśmy walkę, aby utrzymać zatrudnienie i przetrwać do lepszych czasów. Dlatego też wspólnie z przedstawicielami załogi została wybrana najlepsza opcja z możliwych wariantów - czyli zmiana w wymiarach czasu pracy pracowników, zgodnie z proponowaną Tarczą Antykryzysową. W tak trudnych czasach spowodowanych pandemia COVID -19 wszyscy musimy być elastyczni w stosunku do nowej rzeczywistości. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mogła Pani w ostatnim czasie poczuć się nieco zawiedziona zaistniałą sytuacją, jednak zaskoczyła nas ona wszystkich - również zarząd i kierownictwo. Sytuacja ustawowa zmienia się tak dynamicznie, że trudno nadążyć za codziennie pojawiającymi się zmianami w przepisach. Doceniamy fakt zaangażowania się większości pracowników i bardzo serdecznie za to dziękujemy. Wiemy, że w sąsiednich zakładach następuje już fala zwolnień, jednak dzięki wielkiemu wysiłkowi nas wszystkich ciągle jesteśmy w sytuacji gdy utrzymujemy pełną ilość zatrudnionych. Jednocześnie wierzymy, że szybko wrócimy do normalnych warunków pracy, a co za tym idzie również związanych z tym poziomów wynagrodzeń.

Tak4Nie4

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Edward

Nie polecam tej firmy nikomu. Pracownik traktowany jest z góry jak (usunięte przez administratora) A w dodatku kadra kierownicza to (usunięte przez administratora) Z resztą ciągła rotacja mówi sama za siebie.

Tak5Nie3

@Edward

Szanowny Panie. Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma firm w których wskaźnik rotacji wynosi zero. W ostatnim kwartale opuściła nas jedynie jedna osoba, więc mając na uwadze wielkość naszej firmy wydaje się nam ta opinia oderwana od rzeczywistości. Często pracownicy szukają szans rozwoju w innych firmach, jednak czasami zdarzają się również przypadki kiedy łamana jest polityka antykorupcyjna oraz zasady zdrowego rozsądku i współżycia społecznego. Byłoby wielce nieodpowiedzialnym w stosunku do całego zespołu pozwolić na takie zachowanie. Dlatego też następują rozstania, natomiast każdy ma możliwość kontynuowania swojego rozwoju wg własnych zasad.

Tak3Nie2

Aktualność
Poszukujemy osób, które posiadają umiejętność analitycznego myślenia oraz budowania pozytywnych relacji w komunikacji z klientami. Może to właśnie Ty?

Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Posiadasz uprawnienia TIG, MAG lub MIG?
Masz doświadczenie na stanowisku spawacza?

Sprawdź naszą ofertę!
Więcej informacji na stronie ->

Spawacz mag tig

Wiecie czy są przyjecia na spawacza i jakie są stawki

@Spawacz mag tig

@SPAWACZ MAG TIG Szanowna/y Pani/e, planujemy przyjęcie na stanowisko spawacza za około 3 miesiące. Stosowna informacja pojawi się na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA”. Jeżeli chodzi o stawki są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji.

Tak2Nie1

@Spawacz mag tig

@SPAWACZ MAG TIG Szanowna/y Pani/e, oferta pracy na stanowisko spawacza jest ogłoszona z dniem dzisiejszym na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA” http://www.borimex.pl/praca/90. Jeżeli chodzi o stawki są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie

Aktualność
❤️ Nasze koleżanki z pracy otrzymały prezent na Dzień Kobiet już w piątek, ale życzenia chcemy złożyć jeszcze raz :)

Wszystkim Kobietom spełnienia najskrytszych marzeń!!
Aaaa

Czy oferta aktualna?

@Aaaa

Poniżej podaje linki do aktualnych ofert pracy: http://www.borimex.pl/praca/76 http://www.borimex.pl/praca/89

Aktualność
Szukasz pracy na pełen etat w swojej okolicy?
Skończyłeś uczelnię techniczną lub ekonomiczną?
Chcesz się wciąż rozwijać i podnosić swoje kompetencje?

To praca dla Ciebie!

Julia

Witam, Mam zamiar aplikować na stanowisko kontrolera jakości A koleżanka na operatora cnc . Jak wyglądają warunki w tej firmie ? Social? Premie? Jakie stawki na start ? Doświadczenie na maszynach cnc mamy z poprzedniej pracy. Czytam mnóstwo opinii i się zastanawiam jak jest naprawdę. Park maszynowy wygląda imponująco. Dużo kobiet pracuje na stanowiskach operatorów? Jaki tryb pracy ? Zmianowość po tygodniu ? Np tydzień 1zmian, następnie 2zmiany i nocki ?

@Julia

Witam, Na początek chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa do aplikowania na stanowisko kontrolera jakości jak i operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Dziękujemy również za miłą recenzję jeżeli chodzi o nasz park maszynowy. Jeżeli chodzi o stawki, premie, warunki zatrudnienia są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji. Tu decyduje szereg aspektów takich jak: doświadczenie zawodowe, samodzielność, chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych itp. Na wyżej wymienionych stanowiska praca jest w trybach 2 zmianowych: 1 tydzień 1 zmiana i analogicznie 2 tydzień 2 zmiana. Jeżeli chodzi o obsadę na stanowiskach operatorów CNC przez kobiety to w tym momencie w naszej firmie, żadna z Pań nie pracuje na tym stanowisku. Szkolenia dla Pań odbywały się w tym kierunku ale żadna z Pań ostatecznie nie zdecydowała się na wykonywanie tego zawodu. Poniżej podaje linki do ofert pracy na naszej stronie www gdzie są opisane wszystkie korzyści i oczekiwania dotyczące w/w stanowisk: http://www.borimex.pl/praca/36 http://www.borimex.pl/praca/89

Tak2Nie

Jak długo trwa proces awansu w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

@Pytanie

@Pytanie Szanowna/y Pani/e Czasowo nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć ile trwa sam proces awansu. Na powyższe wpływa zaangażowanie pracownika, jego samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych.

Aktualność
Narzędzia kontrolno-pomiarowe nie są Ci obce i masz zdolności analityczne?

Sprawdź naszą ofertę!

Pracodawca

@ dyrektor syna. Dziękujemy za wyrażenie opinii. Jeżeli już zdecydowałeś się na zamieszczenie takiego wpisu na tym forum, to warto go uargumentować, ze względu na innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o BORIMEX ZK. Co wpływa na kształt Twojej opinii o tej firmie?

Dyrektora syn
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Firma bez dobrego socjalu i mało stawia na rozwój pracowników. Nerwowa atmosfera i bardzo stresująca głównie za sprawą "wyższych władz" czyt. Pan G. Każdy prawię na baczność... lizusostwo, donosicielstwo. Jeśli ktoś ma wiedzę, doświadczenie i poprostu chce w spokoju pracować i każdego dnia z uśmiechem przechodzić do pracy to lepiej niech szuka pracy na strefie mieleckiej w Rzeszowie lub innych miastach. (usunięte przez administratora)

@Dyrektora syn

@ dyrektora syna. Dziękujemy Panu za rozwinięcie swojej opinii. Szanujemy każdy komentarz, ponieważ prawo do wyrażenia swojej opinii jest dla nas bardzo ważne i pozwala nam na poprawę zarówno warunków pracy jak i stworzenia przyjaznej atmosfery. Firma cały czas stawia na rozwój pracowników w różnych dziedzinach, dlatego organizowane są kursy podnoszące kwalifikacje naszych pracowników np: w obecnym tygodniu odbywają się w siedzibie firmy dwa kursy dla pracowników tj.: „Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC” oraz „Operator suwnic” a kolejne szkolenie odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Staramy się usprawniać na bieżąco wszystkie aspekty struktury organizacyjnej, szczególnie przykładamy dużą uwagę do tego aby kadra zarządzająca firmą miała odpowiednią wiedzę i świadomość radzenia sobie ze stresem swoim jak i pracowników, bo przecież atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Z perspektywy czasu wiemy, że wszyscy musimy się uczyć i wzajemnie się doceniać. Niezmiernie jest nam przykro, iż nasz były pracownik ma kłopoty zdrowotne.

Dyrektor syna
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

"...Z perspektywy czasu wiemy, że wszyscy musimy się uczyć i wzajemnie się doceniać..." Hahahaha ale się uśmiałem...wzajemne docenianie to tylko tutaj ktoś z firmy opisuje a w rzeczywistości zero...gdy ktoś się coś pomyli lub jest początkującym pracownikiem to odrazu jest opier...przez Pana G.nawet jeśli chce się poprawić i dać coś od siebie to nie dostanie szansy bo najważniejszy jest zysk dla "góry" a pracownika można wywalić i dalej przyjąć innego i tak w kółko. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie3

@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Jest nam bardzo miło, kiedy nasi obecni i byli pracownicy interesują się nadal bieżącą działalnością firmy. Poprzez Pana wpisy uzyskujemy więcej szczegółowych informacji związanych z naszą firmą, oraz w szerszy sposób możemy się wypowiadać w konkretnych kwestiach. Proszę pamiętać, że kilka rzuconych informacji może w szybkim tempie spowodować niezasłużoną utratę wiarygodności i eskalację negatywnych emocji, jednocześnie przyjmujemy Pańską opinię i serdecznie za nią dziękujemy. Chcieliśmy się również podzielić ważną informacją dotyczącą firmy. Z dniem 03.12.2019 r. nastąpiła w firmie Borimex zmiana na stanowisku dyrektora produkcji.

Aktualność
Szukasz pracy na pełen etat w pobliżu Mielca?

Masz wyższe wykształcenie i posiadasz doświadczenie w zakresie zakupów i outsourcingu?

Swobodnie komunikujesz się po angielsku?

Mamy pracę dla Ciebie!

Okej

Porażka firma beznadzieja nie ogarnięte nic jeśli idzie o załadunek to lipa nikt o niczym nie wie towar nie gotowy porażka wielka nie warto brać od nich ładunków szkoda czasu nieudolne wszystko

TakNie1

@Okej

Szanowny Panie, Zdajemy sobie sprawę, że mógł się Pan czuć zawiedziony z powodu długiego czasu oczekiwania na załadunek. Rozwój naszej firmy a w następstwie wzrost ilości transportów, nie usprawiedliwia nas aby odpowiednio nie zadbać o naszych dostawców. Sygnały o tego typu problemach mieliśmy już wcześniej, dlatego podjęliśmy kroki w celu usprawnienia procesu dostaw i odbioru towarów. Wierzymy, że wprowadzone rozwiązania w miesiącu listopadzie 2019 poprawią komfort pracy naszych partnerów biznesowych.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 355 dni.

Czy firma BORIMEX ZK sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rekrutacja

Jeżeli motywuje Cię ciekawa praca w atrakcyjnej i stabilnej branży oraz posiadanie samodzielności i przełożonych, którzy doceniają Twoją inicjatywę, to dołącz do naszego zespołu fachowców.

Aktualnie poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży, szczegóły na naszej stronie: http://www.borimex.pl/praca/72

Operatora obrabiarek sterowanych numerycznie, szczegóły na naszej stronie: http://www.borimex.pl/praca/36

Zgłoszenia wraz z załączonym CV prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@borimex.pl.

SPRAWDŹ CZY WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!
Tak8Nie1
Tede

Ktoś może coś powiedzieć o pracy w sprzedaży?

Joga

Na operatora aktualne?

@Joga

Tak, rekrutacja na stanowisko operatora jest otwarta.

Zostaw merytoryczną opinię o BORIMEX ZK sp. z o.o. - Borowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BORIMEX ZK sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 34 ocen.