BORIMEX Sp.z o.o.

Borowa

Opinie o BORIMEX Sp.z o.o.

Iza

@gąs byłeś lub jesteś pracownikiem firmy BORIMEX? Piszesz o atmosferze, a możesz powiedzieć więcej szczegółów jaka ta atmosfera w tej firmie jest? O co chodzi z tym gonieniem? Twój wpis nie jest jasny. Może mógłbyś dokładniej powiedzieć co zarzucasz firmie?

gąs

tekst "bo firma to przede wszystkim ludzie..." śmieszny,bo moim zdaniem dotyczy szarego pracownika,a gdyby był prawdziwy to atmosfera byłaby inna. Ogólnie ciekawa firma jeśli chodzi o produkowane części itp. i na tym koniec, bo jak się spojrzy na wyższe stołki to wtedy sie można przekona ocb. Jeśli ktoś lubi być goniony przez Pana G... to niech wysyła CV. "nie spróbujesz to się nie dowiesz..."

Jasiek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? BORIMEX nie jest idealną firmą bo takich nie ma.

Dawidek

Jak teraz pracuje się ludzią w Borimex? Czy to prawda że firma idzie w stronę rozwoju przez pryzmat rozwoju ludzi? Czy to tylko puste słowa? Jak wygląda rekrutacja? Czy operator ma wsparcie technologa czy jest zlewanay? Jak wygląda kontrola jakości, jak zmierza tak jest czy mają pojęcie o robocie? Bo szkoda iść gdzieś gdzie zalewają ludzką pracę. Napiszcie jak jest.

Dawidek

Iza

@Karolina nie wiem o jakim stanowisku programisty pisałaś, ale teraz jest sporo ofert pracy, w tym na programistę maszyn. Żeby dostać prace w BORIMEX na tym stanowisku trzeba spełnić następujące wymagania: minimum dwa lata doświadczenia jako programista w obszarze obróbki skrawaniem, znajomość procesów technologicznych obróbki stali, żeliwa i aluminium, umiejętność pisania programów obróbczych w systemach CAM na maszyny CNC w 3,4 i 5 osiach, znajomość programu Solid Edge (Siemens) będzie dodatkowym atutem, doświadczenie w pracy z oprogramowaniem NX CAM (Siemens) będzie dodatkowym atutem, otwartość na pracę w systemie zmianowym (http://www.borimex.pl/praca/34). Byłabyś chętna? @Misiak a powiesz co Ci nie pasuje?

Misiak

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie i właściwie nieważny jest powód ale narzekać trzeba. Mnie też nie wszystko sie podoba ale czasami trzeba to zaakceptować.

Karolina

Słyszałam, że to fajna firma i miałam złożyć swoje cv ale niestety nie mają w chwili obecnej żadnych potrzeb kadrowych. Może ktoś coś wie o pracy dla programisty? Generalnie to jakie warunki trzeba spełniać żeby można startować na takie stanowisko?.

nie byly

zacznij sypać :)

Ja były

Nikt już nie chce pracować, to opinie łagodzące pracodawcy dodają, porażka

Nowy

@Nowy 16.03.2017 23:53
Chyba Wiele sie zmienilo ... pracuje tam i opisanych sytuacji nie spotkalem!

Nic się nie zmieniło, kto sypie do góry to temu dobrze

Nowy

Ktoś
@Nowy 16.03.2017 23:53
Chyba Wiele sie zmienilo ... pracuje tam i opisanych sytuacji nie spotkalem!

To albo jesteś trollem albo mało widziałeś.

Iza

BORIMEX Sp.z o.o. to firma z wieloletnią tradycją oraz z perspektywami na przyszłość. Myślę,że wszelkie problematyczne sytuacje najlepiej przekazać na adres e-mail: borimex@borimex.pl

Nulik

Mam pracować w Borimexie jako programista. Zależy mi na informacji o wysokości zarobków(około, bo rozumiem tajemnicę). Wiem, że jest całkiem dobrze ale nie zaszkodzi zapytać czy załoga jest spoko bo to jest tez ważne.

także

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zakupu narzędzi? Podobno jest szansa na dwuskładnikowe wynagrodzenie, a to dobry znak, że dbają o stabilne zarobki. Najważniejsze jest to, że dbają o stabilne zatrudnienie, bo umowa jest w pełni respektowana.

ja

Na stronie są oferty technolog, technologg/programista itp. Firma się rozwija czy po prostu ludzie pouciekali? Ktoś pracował, orientuje jak się z zarobkami, atmosferą, szkoleniami?

Jest oferta na konstruktora, zastanawiam się, może ktos coć podpowie? jakie zarobi i atmosfera?

artur.gosk@poczta.pl

Bardzo kiepskie warunki ,brak szacunku do ludzi fizycznych .Nikomu nie polecam tego zakładu .

stivi

brak szacunku do pracowników,duża rotacja, niska płaca

micho

cała prawda

przyjaciel

1500 zł to dużo?nie ośmieszaj się !!!! kpina mają cię za bydło! orali by ludźmi zastanów się co piszesz!!!!

Zostaw opinię o BORIMEX Sp.z o.o. - Borowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORIMEX Sp.z o.o.