Opinie o Dohmeyer Construction Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dohmeyer Construction Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dohmeyer Construction Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dohmeyer Construction Sp. z o.o. w Mielec

Niestety posty usówane, (usunięte przez administratora) - nie polecam tej firmy - tonie. Kierownictwo i zarzad bez opamietania sciagaja firme na dół - dobrze ze juz tam nie pracuje.

to znaczy? ludzie odchodzą, czy oni sami zwalniają? możesz podać przyczynę i ile osób zakończyło współpracę z nimi?

Iwona

Ktoś wspomniał, że firma daje zarobić :) Zdradzi ktoś jaką kwotę proponują na początek? Oczywiście w firmie widełek ;)

@Anna

12 brutto + premie + multisport

Zuźka Nowy wpis

Dzień dobry. chłopak szuka pracy jako magazynier a wiem, że kiedyś dodawali taka ofertę na W. Polskiego. Wymagane uprawnienia ma, nawet doświadczenie, które nie widziałam by było wymagane. ile w tym roku by zarobił?

@Zuźka

Całe 0. Szczerze nie polecam. Masowe zwolnienia, i cięcia etatów. Wątpię, żeby przyjeli kogoś na dłużej niż 3 miesiące. Jeśli szuka stałej pracy, to na pewno nie znajdzie tego w dohmeyer.

Nawet na dziale IT nie trzeba będzie nikogo wspierać? Wyświetlała mi się kiedyś taka oferta na specjalisty na Wojska Polskiego. Faktycznie jednak była już dość dawna i tak poza tym nie podawali wprost widełek placowych. Na których działach są teraz największe redukcje?

Anonim Nowy wpis

Produkcji. Firma nie jest wstanie się samodzielnie utrzymać więc wątpię że będzie chciała kogoś zatrudnić

Te pogłoski odnośnie jakichś grubszych zwolnień to sprawdzone informacje, jakie powody? kiedyś miałam tu aplikować na dział zakupów gdy specjalisty do niego szukali ale warunki u mnie się wtedy nieco poprawiły to zostałam. Teraz tak z ciekawości co się dzieje na tym konkretnym dziale? Teraz nie wiem czy żałować ze nie poszłam

Anonim Nowy wpis

Sprawdzone, w przeciągu miesiąca ok. 15 osób. Zmniejszenie wymiaru godzin. Powód? Zarządzanie firmą jest bardzo słabe, poślizgnął sie duży projekt to i ludzi tyle nie potrzeba.

Były Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jak sytuacja na firmie. Słyszałem że nieciekawie. Mówią że szykują się grubsze zwolnienia. Jak socjal na święta - będzie coś, czy już pozamiatane?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dohmeyer Construction Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Zakupów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Co się dzieje w biurze? w ostatnich komentarzach pojawiały się odniesienia co do pracy przy produkcji, które swoją drogą były odradzające. Teraz w tym momencie co można napisać na temat atmosfery u biurowych? Czy zależna będzie od konkretnego działu? Jakie są tam rotacje? Może będę słać CV, chcę znać konkret

QP

W biurach jeszcze gorzej. Jeśli chcesz pracować w dobrej atmosferze to tutaj jej nie zastaniesz. Widzę, że nie ma rekrutacji i długo jej jeszcze nie będzie. Aktualnie w tej firmie popularne są zwolnienia zamiast przyjęć. Biura też odradzam

Agnieszka

O jakiej cierpliwości wy tutaj pisaliście wcześniej? Do czego jest ona potrzebna? Ktoś też sugerował jakieś liczne odejścia przy tym mnie w tym momencie nie wyświetlają się kompletnie żadne oferty pracy, wiadomo co może być tego powodem? Gdzie są wystawiane, chyba ze teraz nie szukają nikogo?

W firmie bardzo duże "kolesiostwo", zwłaszcza w obszarze produkcyjnym. Ludzie którzy pracują tam z polecenia pracowników doświadczonych są faworyzowani, mimo zapewnień że praca jest stała i zamówień jest dużo doszło do zwolnień.

Jacek

Takie marinistyczne akcenty w Twojej wypowiedzi. Czy firma idzie w dół, czy wręcz przeciwnie w górę, to może niech się wypowiadają ludzie, którzy tam do dziś robią. Ty weź napisz, co Ci tam tak źle było, że uradowało Cię odejście lub zwolnienie?

@Jacek

Tez to widze. Urzadzaja wigilie a podobno bonow swiatecznych nie bedzie. Ja nie ide!

@Adam

A skąd taka informacja, ze ich nie będzie? Piszesz, że „podobno”, wiec zastanawiam się czy tu wprost się ludzi informuje o wszystkim jakoś oficjalnie czy raczej większość idzie poczta pantoflowa? I jakie te bony miały docelowo być?

Zuza

Specjalista ds. Zakupów to jakaś praca na dłużej aktualnie? 2 miesiące temu było takie ogłoszenie ale przykuło moją uwagę, że tam podawali, że to umowa na zastępstwo. No a ja szukam pracy na tym stanowisku, ale zależy mi na czymś na stałe.

Iwona

Planista 10 brutto - 2022 ???
@Iwona

10 brutto + multisport - 2022 ???

@Planista 10 brutto - 2022 ???

Serio aż tyle na start? A co potem?

Planista 10 brutto
@Iwona

10 brutto na start + MULTISPORT

@Planista 10 brutto

A pracy w rzeczywistości ile wychodzi? Tego multisportu to jest kiedy używać w razie czego? i to jest na start a jakie progi można osiągać i po jakim czasie?

@Anna

12 brutto + premie + multisport

Dohmeyer Construction Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

nick

Jeżeli poszukują nowych osób to oznacza rotacje na tym stanowisku.

Ktoś z piszących (w ramach protestu?) stwierdził, że jak nie ma bonów na Święta, to on nie idzie na firmową Wigilię. Ale, czy to już pewna informacja z tymi bonami, czy coś jednak otrzymaliście lub za chwilę otrzymacie, by dostatniej w rodzinnym gronie spędzić ten zbliżający się wielkimi krokami świąteczny czas? I jakie perspektywy od Nowego Roku na dobry zarobek w firmie?

Czy pracownicy Dohmeyer Construction Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Project Manager. Dohmeyer Construction Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Również interesuje mnie praca na tym stanowisku i też z chęcią dowiedziałbym się czegoś o specyfice pracy jak i samej firmie.

Gruby

Co tam słychać w dohmeyerze? Poprawiło się coś,czy nadal praca do odcinki?

Witam, czy ktoś może szerzej rozwinąć temat zarobków w tej firmie? Również chciałbym wiedzieć na czym polega praca w tej firmie na produkcji oraz jak wygląda współpraca z 8nnymi pracownikami. Czy pracuje tam dużo osób czy może jest to mała firma?

Czesław

Firma jak każda inna na strefie, zarobisz tyle, co w innych firmach, obowiązki takie same. Bez różnicy gdzie pracujesz, zmieniają się tylko nazwy firm w CV. Jak na każdej rozmowie o pracę, obiecanki, cacanki, a głupiemu radość. Zabawne są rysunki techniczne, na których nic się nie zgadza, można mieć 3 rysunki tego samego przedmiotu, na których będą 3 różne wymiary danej rzeczy. Poza tym to nic specjalnego.

Kazek
@Czesław

Bzdura.

Czesław
@Kazek

Czemu kwestionujesz moje zdanie? Spróbuj poprzeć to jakimś argumentem. Mam swoje doświadczenie z tą firmą i opowiadam tylko to co mnie spotkało. Przeciętna firma, przeciętne wynagrodzenia, za to urobić się trzeba po łokcie. Bzdurny to jedynie jest Twój komentarz, ale domyślam się mniej więcej kto kryje się pod pseudonimem "Kazek".

@Czesław

W sensie ktoś konkretny z firmy? Skąd to podejrzenie?

Cicha

TikTok masz rację, zwłaszcza że niewiele się różnisz

xeniaXx

Jakie warunki w zakupach?

Taki to jeden
@xeniaXx

Genialne jak zawsze....teraz kolejny specjalista jest kierownikiem

memonic

a ruda jest od czego. a pani P,, od czego

Po staremu

Czas mija i nikt się nic nie nauczył, ci sami ludzie z jeszcze większym zakłamaniem

Ewelina
@Po staremu

I nikt z tym nic nie próbuje zrobić przez lata??

Przyznam, brzmi to jak jakaś fajna ekipa z serialu / filmu. Od razu przy tak zróżnicowanej kadrze kojarzy mi się to z dziwnymi perypetiami Tylko, że z tego co rozumiem są one dotkliwsze w prawdziwym życiu? Czyli tak jak piszesz sami z siebie się nie zmienią i dopiero wymiana ludzi coś pomoże?

Kazek

Weź się lepiej za robotę, bo Cię z następnej (usunięte przez administratora)

BeeHeppy

Witajcie, jakie zarobki dla spawacza z doświadczeniem? Jest możliwość nadgodzin i jak płatne?

kandydatka

Czy warto się zatrudniać w tej firmie?

Taki jeden
@kandydatka

Popytaj ludzi z Mielca i dostaniesz odpowiedź. Dlaczego szukają ciągle? Wejdź na LinkedIn i zapytaj tych co pracują lub pracowali.... Odpowiedź będzie jedną - trzymaj się z dala od tej firmy jeśli zdrowie psychiczne ci miłe

Szymon
@Taki jeden

Widzę, że niezbyt polecasz pracę w firmie Dohmeyer Construction, dlatego za Twoim właśnie pośrednictwem chcę ustalić, co takiego dzieje się w tej firmie, że tak negatywnie ją postrzegasz? Chciałbym tego właśnie się dowiedzieć, dlatego głęboko wierze, że za Twoim pośrednictwem mi się to uda. Pomożesz mi?

Zostaw merytoryczną opinię o Dohmeyer Construction Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Dohmeyer Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dohmeyer Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dohmeyer Construction Sp. z o.o.?

Dohmeyer Construction Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec

Dohmeyer Construction Sp. z o.o.