Opinie o BORIMEX ZK sp. z o.o. w Borowa

Firma Borimex oferuje kompleksowe wykonanie metalowych detali począwszy od zaprojektowania poprzez zakup materiału, cięcie, spawanie, obróbkę CNC, czyszczenie powierzchni a skończywszy na montażu, malowaniu i pakowaniu gotowych detali.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BORIMEX ZK sp. z o.o. w Borowa

Ela

Ostatnio w tej firmie można usłyszeć "jak się nie podoba to dowidzenia", po czym musimy akceptować wszelkie zmiany w wymiarze czasu pracy bez zapytania. Zarząd i kierownictwo firmy to porażka.

@Ela

Szanowna Pani. Na obecną chwilę zarząd firmy i kierownictwo robią wszystko, aby utrzymać produkcję, a co za tym idzie nie zwalniać pracowników. Wszyscy toczymy walkę z kryzysem wywołanym przez COVID19, co oznacza, że solidarnie podjęliśmy walkę, aby utrzymać zatrudnienie i przetrwać do lepszych czasów. Dlatego też wspólnie z przedstawicielami załogi została wybrana najlepsza opcja z możliwych wariantów - czyli zmiana w wymiarach czasu pracy pracowników, zgodnie z proponowaną Tarczą Antykryzysową. W tak trudnych czasach spowodowanych pandemia COVID -19 wszyscy musimy być elastyczni w stosunku do nowej rzeczywistości. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mogła Pani w ostatnim czasie poczuć się nieco zawiedziona zaistniałą sytuacją, jednak zaskoczyła nas ona wszystkich - również zarząd i kierownictwo. Sytuacja ustawowa zmienia się tak dynamicznie, że trudno nadążyć za codziennie pojawiającymi się zmianami w przepisach. Doceniamy fakt zaangażowania się większości pracowników i bardzo serdecznie za to dziękujemy. Wiemy, że w sąsiednich zakładach następuje już fala zwolnień, jednak dzięki wielkiemu wysiłkowi nas wszystkich ciągle jesteśmy w sytuacji gdy utrzymujemy pełną ilość zatrudnionych. Jednocześnie wierzymy, że szybko wrócimy do normalnych warunków pracy, a co za tym idzie również związanych z tym poziomów wynagrodzeń.

Edward

Nie polecam tej firmy nikomu. Pracownik traktowany jest z góry jak (usunięte przez administratora) A w dodatku kadra kierownicza to (usunięte przez administratora) Z resztą ciągła rotacja mówi sama za siebie.

@Edward

Szanowny Panie. Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma firm w których wskaźnik rotacji wynosi zero. W ostatnim kwartale opuściła nas jedynie jedna osoba, więc mając na uwadze wielkość naszej firmy wydaje się nam ta opinia oderwana od rzeczywistości. Często pracownicy szukają szans rozwoju w innych firmach, jednak czasami zdarzają się również przypadki kiedy łamana jest polityka antykorupcyjna oraz zasady zdrowego rozsądku i współżycia społecznego. Byłoby wielce nieodpowiedzialnym w stosunku do całego zespołu pozwolić na takie zachowanie. Dlatego też następują rozstania, natomiast każdy ma możliwość kontynuowania swojego rozwoju wg własnych zasad.

Aktualność
Poszukujemy osób, które posiadają umiejętność analitycznego myślenia oraz budowania pozytywnych relacji w komunikacji z klientami. Może to właśnie Ty?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BORIMEX ZK sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator CNC?
Leszno

Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Posiadasz uprawnienia TIG, MAG lub MIG?
Masz doświadczenie na stanowisku spawacza?

Sprawdź naszą ofertę!
Więcej informacji na stronie ->

Spawacz mag tig

Wiecie czy są przyjecia na spawacza i jakie są stawki

@Spawacz mag tig

@SPAWACZ MAG TIG Szanowna/y Pani/e, planujemy przyjęcie na stanowisko spawacza za około 3 miesiące. Stosowna informacja pojawi się na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA”. Jeżeli chodzi o stawki są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji.

@Spawacz mag tig

@SPAWACZ MAG TIG Szanowna/y Pani/e, oferta pracy na stanowisko spawacza jest ogłoszona z dniem dzisiejszym na naszej stronie internetowej w zakładce „PRACA” http://www.borimex.pl/praca/90. Jeżeli chodzi o stawki są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie

Aaaa

Czy oferta aktualna?

@Aaaa

Poniżej podaje linki do aktualnych ofert pracy: http://www.borimex.pl/praca/76 http://www.borimex.pl/praca/89

Julia

Witam, Mam zamiar aplikować na stanowisko kontrolera jakości A koleżanka na operatora cnc . Jak wyglądają warunki w tej firmie ? Social? Premie? Jakie stawki na start ? Doświadczenie na maszynach cnc mamy z poprzedniej pracy. Czytam mnóstwo opinii i się zastanawiam jak jest naprawdę. Park maszynowy wygląda imponująco. Dużo kobiet pracuje na stanowiskach operatorów? Jaki tryb pracy ? Zmianowość po tygodniu ? Np tydzień 1zmian, następnie 2zmiany i nocki ?

@Julia

Witam, Na początek chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa do aplikowania na stanowisko kontrolera jakości jak i operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Dziękujemy również za miłą recenzję jeżeli chodzi o nasz park maszynowy. Jeżeli chodzi o stawki, premie, warunki zatrudnienia są one ustalane bezpośrednio po zakończonej pomyślnie przez kandydata/ki rekrutacji. Tu decyduje szereg aspektów takich jak: doświadczenie zawodowe, samodzielność, chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych itp. Na wyżej wymienionych stanowiska praca jest w trybach 2 zmianowych: 1 tydzień 1 zmiana i analogicznie 2 tydzień 2 zmiana. Jeżeli chodzi o obsadę na stanowiskach operatorów CNC przez kobiety to w tym momencie w naszej firmie, żadna z Pań nie pracuje na tym stanowisku. Szkolenia dla Pań odbywały się w tym kierunku ale żadna z Pań ostatecznie nie zdecydowała się na wykonywanie tego zawodu. Poniżej podaje linki do ofert pracy na naszej stronie www gdzie są opisane wszystkie korzyści i oczekiwania dotyczące w/w stanowisk: http://www.borimex.pl/praca/36 http://www.borimex.pl/praca/89

Jak długo trwa proces awansu w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

@Pytanie Szanowna/y Pani/e Czasowo nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć ile trwa sam proces awansu. Na powyższe wpływa zaangażowanie pracownika, jego samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych.

@ dyrektor syna. Dziękujemy za wyrażenie opinii. Jeżeli już zdecydowałeś się na zamieszczenie takiego wpisu na tym forum, to warto go uargumentować, ze względu na innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o BORIMEX ZK. Co wpływa na kształt Twojej opinii o tej firmie?

Dyrektora syn
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Firma bez dobrego socjalu i mało stawia na rozwój pracowników. Nerwowa atmosfera i bardzo stresująca głównie za sprawą "wyższych władz" czyt. Pan G. Każdy prawię na baczność... lizusostwo, donosicielstwo. Jeśli ktoś ma wiedzę, doświadczenie i poprostu chce w spokoju pracować i każdego dnia z uśmiechem przechodzić do pracy to lepiej niech szuka pracy na strefie mieleckiej w Rzeszowie lub innych miastach. (usunięte przez administratora)

@Dyrektora syn

@ dyrektora syna. Dziękujemy Panu za rozwinięcie swojej opinii. Szanujemy każdy komentarz, ponieważ prawo do wyrażenia swojej opinii jest dla nas bardzo ważne i pozwala nam na poprawę zarówno warunków pracy jak i stworzenia przyjaznej atmosfery. Firma cały czas stawia na rozwój pracowników w różnych dziedzinach, dlatego organizowane są kursy podnoszące kwalifikacje naszych pracowników np: w obecnym tygodniu odbywają się w siedzibie firmy dwa kursy dla pracowników tj.: „Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC” oraz „Operator suwnic” a kolejne szkolenie odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Staramy się usprawniać na bieżąco wszystkie aspekty struktury organizacyjnej, szczególnie przykładamy dużą uwagę do tego aby kadra zarządzająca firmą miała odpowiednią wiedzę i świadomość radzenia sobie ze stresem swoim jak i pracowników, bo przecież atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Z perspektywy czasu wiemy, że wszyscy musimy się uczyć i wzajemnie się doceniać. Niezmiernie jest nam przykro, iż nasz były pracownik ma kłopoty zdrowotne.

Dyrektor syna
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

"...Z perspektywy czasu wiemy, że wszyscy musimy się uczyć i wzajemnie się doceniać..." Hahahaha ale się uśmiałem...wzajemne docenianie to tylko tutaj ktoś z firmy opisuje a w rzeczywistości zero...gdy ktoś się coś pomyli lub jest początkującym pracownikiem to odrazu jest opier...przez Pana G.nawet jeśli chce się poprawić i dać coś od siebie to nie dostanie szansy bo najważniejszy jest zysk dla "góry" a pracownika można wywalić i dalej przyjąć innego i tak w kółko. (usunięte przez administratora)

@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Jest nam bardzo miło, kiedy nasi obecni i byli pracownicy interesują się nadal bieżącą działalnością firmy. Poprzez Pana wpisy uzyskujemy więcej szczegółowych informacji związanych z naszą firmą, oraz w szerszy sposób możemy się wypowiadać w konkretnych kwestiach. Proszę pamiętać, że kilka rzuconych informacji może w szybkim tempie spowodować niezasłużoną utratę wiarygodności i eskalację negatywnych emocji, jednocześnie przyjmujemy Pańską opinię i serdecznie za nią dziękujemy. Chcieliśmy się również podzielić ważną informacją dotyczącą firmy. Z dniem 03.12.2019 r. nastąpiła w firmie Borimex zmiana na stanowisku dyrektora produkcji.

Okej

Porażka firma beznadzieja nie ogarnięte nic jeśli idzie o załadunek to lipa nikt o niczym nie wie towar nie gotowy porażka wielka nie warto brać od nich ładunków szkoda czasu nieudolne wszystko

@Okej

Szanowny Panie, Zdajemy sobie sprawę, że mógł się Pan czuć zawiedziony z powodu długiego czasu oczekiwania na załadunek. Rozwój naszej firmy a w następstwie wzrost ilości transportów, nie usprawiedliwia nas aby odpowiednio nie zadbać o naszych dostawców. Sygnały o tego typu problemach mieliśmy już wcześniej, dlatego podjęliśmy kroki w celu usprawnienia procesu dostaw i odbioru towarów. Wierzymy, że wprowadzone rozwiązania w miesiącu listopadzie 2019 poprawią komfort pracy naszych partnerów biznesowych.

nx

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmawiałem ze starszym synem właściciela. Ogólnie wrażenie pozytywne. Park maszynowy - bardzo imponujące. Osprzęt i narzędzia wiodących marek. Wynagrodzenie oferowane 4000 zł netto. Ale nie mam samochodu. Chodzić pieszo od Borowej do firmy pieszo wzdłuż autostrady jest bardzo niebezpieczne. Latają ciężarówki w docieranie na mokro na pobocze. Tam nie ma chodników dla pieszych. Dlatego zrezygnowałem.

@nx

Dziękujemy za komentarz, prosimy o sprawdzenie czy komentarz dotyczy BORIMEX w Borowej, firma bowiem nie jest zlokalizowana przy autostradzie ;) Mnóstwo osób zamieszkałych poza miejscowością Borowa dojeżdzają wspólnie samochodami, co zmniejsza koszty dojazdu i pozytywnie wpływa na środowisko :)

nrd
@BORIMEX ZK sp. z o.o.

Nie widzę powodu do śmiechu. Bezpieczeństwo ludzi - to nie są żarty. Kiedy burmistrz Borowy przeznaczy pieniądze na budowę chodników?

Siemens NX

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmawiałem ze starszym synem właściciela. Ogólnie wrażenie pozytywne. Park maszynowy - bardzo imponujące. Osprzęt i narzędzia wiodących marek. Wynagrodzenie oferowane (usunięte przez administratora)zł netto. Ale nie mam samochodu. Chodzić pieszo od Borowej do firmy pieszo wzdłuż autostrady jest bardzo niebezpieczne. Tam nie ma chodników dla pieszych. Dlatego zrezygnowałem.

Pazina

4500 zł to tam programista zarabia. 22 - 25 zł brutto na wielkogabarytowych w Borimex, byłem na rozmowie i zrezygnowałem na Kirch...... dostałem 27.

Iza
@Pazina

Kwestia wynagrodzenia proponowanego Ci na rozmowie kwalifikacyjnej w BORIMEX ZK nie odpowiadała Ci. Jak natomiast oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? Chętnie zapoznają się z nimi inni użytkownicy forum.

Pazina
@Iza

Pierwsze wrażenie firmy z zewnątrz OK, lecz po wejściu do środka dokładnie na hale produkcyjną, rozczarowanie. Bałagan na produkcji, chaos wszędzie każde stanowisko inne. Operatorzy latają z narzędziami, widać że nic nie przygotowane. Nie wiem czy jest tak zawsze czy to tylko jakiś stan przejściowy . A co do reszty to widać że firma nie dba o pracowników, ubrania robocze każda osoba ma inne, jeden stare drugi nowe, po wejściu na hale smród unoszącego się chłodziwa. W dodatku z tego co się dowiedziałem od pracujących tam osób to na premie nie ma co liczyć a socjal nie istnieje. Podobno istnieje ale wszystko dla najwyższego kierownictwa.

Xxxup
@Pazina

Jak wróci kryzys to będziecie pracodawcom znowu wchodzić w tyłeczek szanowny ludzie pracujący :)

artur.gosk@poczta.pl

Bardzo kiepskie warunki ,brak szacunku do ludzi fizycznych .Nikomu nie polecam tego zakładu .

Artur.G
@artur.gosk@poczta.pl

A to paszkwila ktoś napisał a tylko ja tam pracowałem o takim imieniu w tamtym czasie i nie pamiętam żeby był ktoś wcześniej. A niech Cię ... paszkwilu. Trochę tutaj sfrustrowani ludzie piszą ale tak to jest jak się robić nie chce i nie umie a pieniążki by się przydały. Ale szczerze mówiąc pracował w 2 firmach przed borimexem i w jednej po borimexie teraz mam własną i powiem tylko jedno. Tak dobrze jak tam miałem to nawet na swoim nie mam. Pozdrawiam Prezesa i Synów i Pana Kierownika choć nie wiem czy już nie poszedł na emeryturę.

Cezary

Dobra firma ale wiadomo, że trzeba pracować. Niestety nie każdy ma chęci!

art

Witam, czy ogłoszenia na Państwa stronie są aktualne? Wysłałem Cv na młodszego inżyniera projektu, posiadam wykształcenie kierunkowe oraz obyte praktyki.

Borimex
@art

Witam, Tak - ogłoszenia są jak najbardziej aktualne. Jeśli Pana kandydatura zainteresuje rekrutera z pewnością się do Pana odezwiemy.

@art

nowiutki

jak wyglada praca na duzych maszynach cnc ? mam zamiar aplikowac. tylko dowiedziałem sie ze strasznie cisna i zawsze narzekaja ze malo zrobione ale podobno można za normalne godziny dostac 4500 netto czy to prawda? jak z ukraincami? duzo ich tam?

Iza

@Hulk hogan, jeżeli już zdecydowałeś się na zamieszczenie wpisu na tym forum, to warto go uargumentować, ze względu na innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o BORIMEX ZK jako pracodawcy. Co wpływa na kształt Twojej opinii o tej firmie?

Hulk hogan

Bez zbednych komentarzy. Nie polecam po sto kroć!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BORIMEX ZK sp. z o.o. - Borowa

• Jak się pracuje w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BORIMEX ZK sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

BORIMEX ZK sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 36 ocen.

BORIMEX ZK sp. z o.o.