Opinie o Kirchoff w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kirchoff. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kirchoff na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kirchoff w Gliwice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
SAMURAJ

Brak szacunku do pracownika, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Trzeba pracować szybko nie rzetelnie. Najważniejsza max cyfra na maszynie. Mistrzostwem swiata jest zabieranie premii pracownikom za reklamacje na 1 babol wyprodukowany przez operatora hali obok gdzie pot leje się litrami. Rzecz jasna komu premie zabrać….tylko pracownikowi produkcji. A co z biurem…? Pytanie retoryczne…obżeranie się ciastkami, kolejka do kawy, luksusowe samochody….a na produkcji meksyk..Zapraszam na produkcje może ktoś zrozumie… Serdecznie nie polecam

Legendarny

Liderzy i mistrzowie logistyki na hofo do wymiany,na ktl pewnie też. Żadnych problemów nie rozwiazuja, boją się kierownika. Problemy narastają i tak się bujają wozkowi. Ludzie się pozwalniali nie dlatego ,że weber się otworzył,a dlatego że mieli dość tego betonu, butnego,aroganckiego i amatorskiego. Weber tylko ułatwił im podjęcie decyzji. Ktoś musiałby się przyjrzeć pionowi logistyki bo ważne stanowiska są obsadzone przypadkowymi osobami patrząc na ich umiejętności.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kirchoff? Chętnie zatrudniają?

patriota Nowy wpis

Atmosfera coraz gorsza, zaczyna się niechęć do ukr. Potrafią mniej, a dostają dodatki i jakieś premie, wychodzi że obcy mają lepiej u nas niż my. Lżej pracują bo nie pojmują bardziej wymagających prac a finansowo wychodzą o wiele lepiej. Wózkowi ukr kitrają się po kątach z telefonami i robią połowę tego co nasi wózkowi.

Franciszek Nowy wpis
@patriota

Nick mówi wszystko :) Myślisz że pracodawca serio chciałby kogoś kto robi 2x mniej i płaciłby mu więcej? Kto miałby w tym interes?

Szkoda strzepic ryja Nowy wpis
@patriota

W punkt. Niestety ale takie są fakty. Zakład ich chętnie przyjmuje bo dostaje od państwa minimalną krajową na ich pensje i resztę tylko dokłada. Ukraińcy mają stała premie wynoszącą 5 zł. To,że są nie komunikatywni to nawet liderzy narzekają. Często oni mówią nie rozumiem,choć często jest to bujda. Bo jak im udowodnić że kłamią? Niestety tak jest, obcy mają lepiej niż rodacy. Kiedyś ten zakład miał jakąś renomę, z ulicy zatrudnić się że facto nie dało. Teraz biorą każdego jak leci z ulicy. Powiem wam,jeszcze Ukraińcy nawyrabiaja tymi wózkami. Byle tylko nikt na tym nie ucierpiał fizycznie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy Kirchoff zapewnia kartę multisportu?

Bajarz

Był sobie lider który miał brygadę dobrych i wyszkolonych pracowników. Pracownicy ci pracowali sumiennie,mogli zastąpić każdego na każdym rejonie bo byli wyszkoleni i mieli kilku letni staż. Lecz lider ten nie szanował tych pracowników. Więc pracownicy postanowili poszukać szczęścia w innej pracy i się zwolnili. Lider w ich miejsce dostał świeżych,nowo zatrudnionych. Lecz ci nie byli tak biegli w rejonach jak starzy którzy się zwolnili. Problemy narastały,lider sobie nie radził coraz bardziej aż sam zdecydował się zwolnić. Na innej zmianie jest podobna sytuacja,lider nie szanuje pracowników i od niego też odchodzą starzy wyjadacze,problemy narastają , lider nie ogarnia i pewnie też sam się niebawem zwolni. Tylko jeden lider, najstarszy z tej trójki,ma podejście do podwładnych i u niego ludzie się trzymają. Bajka ta dzieje się na hofo w logistyce.

Hanna
@Bajarz

Widać koło się zamyka... A kierownictwo nic z tym nie robi? Nawet nie interesują się tym żeby ogarnąć w czym leży problem?

Emilia
@Bajarz

To co takiego robi ten lider, że ci pracownicy się zwalniają ?

Wozkowy ze zmiany procka
@Hanna

Nic z tym nie robią bo maja to gdzieś zamiatają problemy pod dywan a te problemy narastają z dnia na dzien ale nikogo to nie obchodzi . Przyjmują nowych pracowników którzy nic nie umieją wiadomo przychodzisz do nowej pracy to masz prawo nie wiedzieć od tego są liderzy żeby przeszkolić ale tez to maja gdzieś wola siedzieć w biurze i nic nie robić . Większość przyjmowanych ludzi czy na produkcje czy na wózek to Ukraińcy ponieważ Polak nie chce pracować za jałmużnę która dają zarobić . Taki Ukrainiec ma zakaz obsługiwania produkcji bo wyłapią postoje to po co takich ludzi przyjmują jak nie zmna z nich zadnego pożytku . Ogólnie porażka syf burdel nikt się niczym nie interesuje robię tam jakis czas to wiem jak jest i tkwię w tym jeszcze bardziej już nie raz były zgłaszane problemy które są do zmiany poprawienia żeby lepiej się pracowało w systemie sap/wm nic się nie zgadza bo wózkowi tego nie pilnują powinna być osoba która dba o porządek na magazynie ale takiej nie ma dlatego jest jak jest

Rex
Kandydat

Witam chciałbym zapytać jak wygląda system płać. Czy premie są zawsze wypłacane jak z ilością nadgodzin oraz o atmosferę w pracy. Proszę o opinie ludzi którzy tam pracują a nie na domysły

logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
Extend Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Jprd

Na podstawie jakiego przepisu/artykułu prawnego ludzi się wpisuje na 12 godz w grafiku,nie konsultując tego z nimi? Dowiedziałem się spoglądając na przyszło tygodniowy grafik,że jestem wpisany na 12 godz cały tydz. Nie specjalnie mi to pasuje,ale bulwersuje mnie fakt,że za moimi plecami się o mnie decyduje. Proszę o kulturalna odpowiedz bo może nie wszystko ja wiem jak należy.

Kartofel
@Jprd

Na podstawie przepisu prawa pracy o równoważnym czasie pracy oraz rocznym okresie rozliczeniowym.

Nowik
@Kartofel

Nigdzie w kodeksie pracy nie ma że robisz co dzień po 12 godzin bez twojej zgody chyba że na zlecenie i w ochronie coś ci chyba na główkę spadlo etat robisz po 8 godzi 5 dni w tygodniu albo po 12 i tylko zazwyczaj 14 dni w miesiącu i muszą one być rozplanowane na cały miesiąc

Xxx
@Kartofel

Nie ma czegoś takiego jak roczny okres rozliczeniowy ????może być kwartalny lub miesieczny nie roczny

@Kartofel

Nie wiem tempaku czy wiesz, że nie ma pojęcia planowanych nadgodzin pracodawca może prosić o zostanie na nadgodziny za twoją zgodą!!! Jeśli twierdzisz inaczej spotkamy się w sądzie!

Honorata
@anonim

Chyba kogoś ponosi, może bez wyzwisk co? Może warto zadzwonić na infolinię informacyjną pip i zapytać, jak się ma prawo do takich 12-godzinnych zmian? A w ogóle w tym przypadku to jak długie były przerwy między zmianami? Wiesz?

Miro

Co tam ciekawe na KTL ? dalej Ci sami liderzy co parę lat temu?

Czy firma Kirchoff kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jarek
Kandydat

Byłe u nich na rozmowie o pracę i do tygodnia mieli dać znać, a tu zero odzewu.

Adam
@Jarek

Jak cie nie przyjeli odrazu tzn nie byli zbytnio zainteresowani I trzymali cie na rezerwie w razie jakby I'm in ni porezygnowali. Stary trik cwanych firm. Trza było odrazu szukac czego innego.

SAMURAJ

Darek
@SAMURAJ

Nareszcie ktoś powiedział prawdę pracowników produkcji tylko gnoić i wykorzystywać na maksa za śmieszne wynagrodzenie na tyle wyprodukowanych części 10 sporadycznych reklamacji a oni wszystkim pracownikom u walą premię te części mają 10 razy zapłacone w każdym jednym zakładzie jest jakaś tolerancja błędu przez pracownika i reklamacji Ogólnie rzecz ujmując (usunięte przez administratora)

Targeciarz

Podwyżkami doceniają :)

@SAMURAJ

A może idąc za przykładem Gniezna: zawalczyć o poszanowanie godności Pracownika, godziwe wynagrodzenie i lepsze warunki pracy i założyć związek zawodowy? W Gnieźnie się udało, więc dlaczego nie u nas?

Jarek Gamracy
@SAMURAJ

Taki standard w organizacjach. Nic nowego.

Twarci
Kandydat

Jak wyglądają zarobki operatora wózka widłowego ??

Michał

Firma w której pracownik jest nikim.... Omijać to tak wielkim łukiem aby w to (usunięte przez administratora) nie wejść. Polak dojeżdża Polaka masakra.

Franciszek
@Michał

Ech, a co takiego się tam dzieje że tak piszesz? Jakieś przykłady takich sytuacji możesz podać?

Były worker
@Michał

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Po latach kiedy opuściłem tą firmę stwierdziłem, że to była najlepsza decyzja.

Nick
Kandydat

Po samej rozmowie o pracę odechciało mi się tam pracować, zajob niemożliwy (usunięte przez administratora) a jakie warunki. Praca po 12h z jedną przerwą za marne 19 brutto? Straszny żart, do tego jeszcze nadgodziny w sobotę i co jeszcze, pół życia w robocie mam spędzić? Trzeba się godzić na wszystko bo inaczej pracy nie dostaniesz, kurde no nie polecam

Kamol

Jaja jak berety, majster z LoG na hofo pojęcia o pracy nie ma jak i liderzy. Przypaletal się z capsa i tu jest majstrem. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na magazynie. System pokazuje co innego ,a pojemniki stoją gdzie indziej. Pojemniki stoją gdzie popadnie nie przypisane do żadnego adresu. Często na drogach przejazdowych. Ale pan majster problemu nie widzi,za to punktuje ludzi bo się 2 min za szybko wylogowali,to nic że logują się często 15-30 min przed rozpoczęciem pracy. Ludzie się w poniedziałek dowiadują,że byli wpisani na niedzielę do pracy,a potem jeszcze każe się im podpisać upomnienie. Lecz nie lękajcie się owieczki moje,sprawiedliwość nadejdzie i wielu miny zrzedna.

Tak ja to widzę...
@Kamol

Skoro kolego wywołałeś temat... System pokazuje co innego a pojemniki stoją gdzie indziej bo takie (usunięte przez administratora) jak ty przerasta obsługa skanera. Pojemniki stoją na drodze? Jasne! Bo takie (usunięte przez administratora) jak ty nie wiedzą co to layout i jak dostają instrukcje obsługi opakowań to udają że się z nią zapoznali. Co do nadgodzin w weekend to dowiadujemy się o tym już w czwartek tylko może warto uczestniczyć i uważać na przekazaniu zmiany i dodatkowo spojrzeć na wywieszony grafik. Nie ma możliwości żeby pracownik nie wiedział wcześniej że ma przyjść do pracy chyba że sam tej myśli do siebie nie dopuszcza. No ale to nie problem przełożonego tylko pracownika (stąd papier). Nigdy nie widziałem żeby któryś z nas przyszedł 15-30 minut wcześniej i od razu rozpoczął pracę. Punkt 14:00 czy 22:00 to się większość z nas na palarni melduje. Widzę natomiast że po II i III zm pracownicy OPUSZCZAJĄ teren firmy 5-10 minut przed 22:00, 6:00. Rozumowanie na poziomie ameby. Wyjdę wcześniej to nie będzie mógł mi przekazać że mam przyjść w weekend. Normalnie to za takie samowolne opuszczenie firmy to nie papier tylko od razu dyscyplinarka. Masz racje "kolego" sprawiedliwość nadejdzie. Wiele osób się zdziwi. Wiele takich roszczeniowych (usunięte przez administratora) się zdziwi.

Wózkowy
@Tak ja to widzę...

Wypisujcie jeszcze więcej donosów na siebie to niedługo wszyscy skończymy z papierem. Takie rzeczy załatwia się miedzy sobą po cichu a nie na forum gdzie wszyscy kierownicy to czytają.

Nowy
@Tak ja to widzę...

Z tekstu wynika że nadgodziny w niedzielę są obowiązkowe?czy coś nie rozumiem

Tak ja to widzę...
@Nowy

Nic nie jest obowiązkowe. W Polsce nie ma czegoś takiego jak obowiązek pracy. Niestety jak się decydujemy na pracę oparta na linii produkcyjnej to trzeba się liczyć z tym że linia może pracować 7 dni w tygodniu. Wolne niedzielę to w branży handlowej no chyba że się jest placówką pocztową.

Czy pracodawca Kirchoff motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Abrakadabra
@Pytanie

Tak, ucinaniem premii za nie przychodzenie na nadgodziny.

Legendarny

KK
@Legendarny

W punkt!

Zainteresowany
Kandydat

Witam Mam pytanie odnosnie produkcji Jakie zarobki na start? Czy praca na zmiany? No i czy warto Obecnie jestem na wypowiedzeniu z IFA Zaklad zwalnia ludzi za bzdury ..wpada dyrektor na hale i wywala 7 osob Zmiejszyli produkcje tlumaczac ze automotive w niemczech stoi Palarnie zamkneli i zwalniaja ludzi za przylapanie na fajce Przeszukuja kueszenie by sprawdzic czy pracownik ma papierosy nie wspomne o tym ze potrafia wejsc do wc czy ktos pali ..nawet jak lecisz na dwojce Temu pytam czy u was jest chociaz lepiej

zed
@Zainteresowany

Tu nie ma roboty, Piatki mamy wolne

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kirchoff? Chętnie zatrudniają?

xxx
@Pytanie

Omijaj szerokim łukiem , są inne zakłady gdzie o pracownika się dba . Tutaj dadzą Cię na HOFO i po 1 dniu sam uciekniesz w zeszłym miesiącu przez te stanowisko przewinęło się 8 osób jeden wytrzymał ok 4 tyg. i też uciekł w podskokach . Liczby same mówią za siebie !!!

blue
@xxx

Co jest tego powodem, warunki pracy , atmosfera czy przełozeni ?

Goryl
@blue

Jeśli o Gliwice chodzi ,Współczesny wyzysk ludzi nie opłacane nadgodziny ,mistrzowie którzy czują się panami i mają ludzi za (usunięte przez administratora) między innymi cwaniaczek z przepuklina każdy wie gdzie tępy szczerbaty wieśniak jak i jego pupilek roman i reszta cwelozy.Nie pozdrawiam i na was k%%%y przyjdzie czas

Głupoty piszesz
@xxx

Na Hofo jest lepiej niż na innych działach pod hofo należą też lasery, całkiem inna praca niż na samym hofo, ja nie wiem czemu wszyscy się boją tak tego hofo, fakt że ostatnio trochę osób się przewinęło, ale jak ktoś jest (usunięte przez administratora) i mu się robić nie chce to tak jest, większość z tych osób to osoby bardzo młode ich pierwsza robotą i tak to wygląda

xxxx
@Głupoty piszesz

Andrzejku masz racje większość z tych osób jest bardzo młoda i w większości jest to ich pierwsza praca ale kiedy zostają oprowadzeni po Hali po raz pierwszy nikt nie wspomina że będą pracować na HOFO bo jak ktoś nie ma w firmie (babci , dziadka , wujka , ciotki itp... ) ląduje właśnie tam . Jak by ktoś z miejsca pokazał im na prawdę gdzie będą pracować to 90% osób by wyszła nie oglądając się za siebie a te 10% po kilku dniach by odeszła . Liczby mówią za siebie !!!! . Widzę co się dzieje kiedy przychodzą nowi pracownicy na pierwszy tydzień dać na inny dział a potem standardowa gadka że jesteś dobry pracownik i na HOFO :-)))) . Tak że Andrzejku zanim coś napiszesz pomyśl bo wszyscy widzą co się dzieje . Może wina nie leży po stronie nowych -"młodych" pracowników . Nara

nok
@Głupoty piszesz

Jak jestem kolekcjonerem nagan i upomnien to zapraszamy.Na swiadectwie pracy na pewno Ci sie to przyda.

Pracownik66

Ludzie nie dajcie się wyrzucić na urlop ! Nie wiadomo ile potrwa przerwa A wystrzelacie się z urlopu i potem będziecie musieli iść na postojowe tak czy siak. Przyjdą wakacje to będziecie musieli chodzić do pracy bo brak urlopu albo iść na bezpłatny.

nok
@Pracownik66

Chlopie, na twoim miejscu martwiłbym sie o prace, a nie o urlop i wakacje.Kryzys z 2008 to pikuś co czeka nas w tym roku.Już wieszczą ,że będzie to najgorsze tąpniecie w branży motoryzacyjnej od 70 lat.

LD07
@Pracownik66

Jakie wakacje ? Ile ty masz lat ? W tym roku to wakacje będą tylko z nazwy. Kirchhoff to duża firma i pewno przetrwa. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio pod Kirchhoffa też pewno się utrzymają. W pierwszej kolejności poleci EXACT oraz wszyscy zatrudnieni przez pośredników. Nie dajcie się wyrzucić na urlop ? Do czego ma prowadzić takie podejście ? Na strefie są firmy które ogłoszą do wakacji upadłość bo nawet przez to że ludzi powysyłają na wolne to nie pozwoli im to utrzymać się na rynku z racji braku zbytu towaru. Nic też im nie pomoże to że rząd o 20% obniży wszystkim nam nasze wynagrodzenia.

Pracownik66
@LD07

Pożyjemy zobaczymy ;) odezwę się za 3 miesiące ;)

Faza
@LD07

Jaki exact? Chcieliście dudy to macie. To jest ochrona pracodawców, a nie pracownika

ninja
@LD07

i takie pytanie ktore to firmy do wakacjii poprzednich oglosily upadlość panie wizjonerze z (usunięte przez administratora) ?

Errorek
@ninja

Kirchhoff zawsze jest biedny. Jak posluchac dyrekcji to mozna odniesc wrazenie, ze maja taki dochod jak budka z kebabami. Ciekawe tylko czy kierownicy i dyrektorzy odmowia sobie roczne premie, czy beda jednak ratowac firme tymi co zarabiaja najmniej.

Kandydat

Witam mam pytanie czy Kirchhoff teraz zatrudnia pracowników?

Były Pracownik

Elo . Kilka słów dla i porad nowych pracowników : 1. Podczas szkolenia BHP przed rozpoczęciem pracy przechodzicie kilka etapów szkoleń ( jaka to firma jest (usunięte przez administratora) że jest możliwość rozwoju zawodowego itp.... )

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchoff - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kirchoff?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchoff tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchoff?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kirchoff?

Liczba opinii klientów firmy Kirchoff, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirchoff?

Kandydaci do pracy w Kirchoff napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kirchoff