Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Gliwice

Opinie o Kirchoff

Filtruj opinie po kryteriach:

Knykieć
Nazwa działu: Produkcja

Co to za firma,która nie posiada związków zawodowych ?

Młody
Nazwa działu: Produkcja

W jaki sposób można startować na Ustawiacza, komu o tym powiedzieć i jak to wygląda warto ?

Neutralny
@Młody

Zgłoś się do kadr. Wszystko Ci powiedzą. A czy warto? Jak sam się nie przekonasz to będzie tyle różnych opinii ile osób . Powodzenia

Franciszek
@Neutralny

Znasz firmę Kirchoff od środka? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na jej temat? Jaka panuje tam atmosfera, czy pracownicy są dobrze traktowani? Ciekawi mnie też czy osoby bez doświadczenia również są tam mile widziane, a jeśli tak to czy są dla nich przygotowane jakieś kursy i szkolenia na start? Napisz proszę jeśli wiesz coś na ten temat.

Ehh

Nie pozdrawiam drewno który się przypieprza jak nie powinien i się opieprza jak się woła ustawiacza. Niech dalej pożera sobie kebaby odgrzewane w pojemniku z gorącymi tailami. (usunięte przez administratora)

Tak12Nie1
Nie istotne
@Ehh

Trzeba mu to wybaczyć, w końcu jest z Bytomia i ta firma uratowała mu życie ????

Tak5Nie1
Ździwony
@Nie istotne

W jakim sensie uratowała ?

@Ździwony

Trochę Wam przerwę tę dyskusję, ponieważ po prostu odbiegliście trochę od ważnych tu tematów. Całkiem niedawno dowiedziałam się, że Kirchoff oferuje studentom możliwości nauki, w takich obszarach jak Inżynieria, Finanse, HR, Logistyka i IT. Podczas praktyk studenci mają możliwość zbierać praktyczne doświadczenie, które następnie wykorzystają podczas realizowania programu studiów. To dosyć ciekawa propozycja, ale jestem ciekawa, czy po odbyciu takich praktyk istnieje tam możliwość stałego zatrudnienia? Wiecie coś o tym?

Tak1Nie2

HR
@Wiktoria

Pewnie że można. Są takie osoby które po praktykach u nas pracują.

Ha
@Ździwony

Chyba tym że wygrał kasę za brak L4 a potem go długo nie było :p

Neutralny
@Nie istotne

Co tu ma do rzeczy miejscowość. Na pewno musisz być z Zabrza albo z Gliwic. Haha to dopiero metropolie.

opolskie

(usunięte przez administratora)Ktos napisał, ze super warunki i zarobki.To pewnie jakis padałan grupy rządzącej, no bo przeciez 10 czy max 12 zł/h to smiech na sali.Warunki [usunięte przez moderatora], normy ze spawania przekroczone o kilka razy, brak sprawnej wentylacji, cały ten syf wiszący w powietrzy widac gołym okiem.No i te (usunięte przez administratora) liderzyny śmieszne(usunięte przez administratora)ogólnie lipa straszna, praca dla ludzi bez perspektyw i znających sie tylko na tym, ze mają uprawnienia na wózki, oraz mechanicznym spawaniu, jedno i to samo, porzygac sie można.Ale pewnie nie uchronie nikogo przed tym (usunięte przez administratora), trzeba isc, przezyc i sie zwolnic, chyba ze jest sie [usunięte przez moderatora].

Tak14Nie1
ZUS
@opolskie

Gościu jak będziesz kiedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z łopatą kopiąc rowy i będą Cię mijały fajne dziewczyny to zatęsknisz za Kirchhoffem. Nie chciało się robić to teraz się pisze pierdoły.W każdej robocie są wymagania i albo im podołasz albo najzwyczajniej się nie nadajesz, bo mamusia wszystko pod nos podała i syneczka żałowała.

Tak3Nie6

Opolskie
@ZUS

I co gościu, widzisz jak rowy kopię? Ty pajacu B, zarobiony jestem już a ty dalej lachę opierdalasz, żeby się utrzymać. Albo cię już wyjebala, bo nie połykałeś (usunięte przez administratora) ????

Zus
@Opolskie

Ale ty musisz być ograniczony. Przykro mi z tego powodu i mimo wszystko życzę szczęścia

gonia

Firma może całkiem ok, ludzie pozostawiają wiele do życzenia, zwłaszcza w dziale administracji. Wyśmiewanie innych to norma - ich ubioru, sposobu wypowiedzi, kompetencji czy stylu bycia - cała złota księga wartości to kpina i bzdura, jeśli ktoś nie wierzy zapraszam do biur na Nobla 1 kiedy nie ma kierowników, można się nasłuchać.

Franciszek
@gonia

To niezbyt przyjemna sytuacja w takim razie. Często się to zdarza, zawsze tak było, czy takie incydenty są dopiero od niedawna? Piszesz, że oprócz tej kwestii reszta jest całkiem w porządku, napiszesz coś więcej na ten temat? Co konkretnie podoba Ci się w pracy w Kirchoffie? Warunki finansowe spełniają Twoje oczekiwania? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Chyba już czas

Witam , jak to jest że pracownicy biurowi mają dotacje na jedzenie 6 zł A niektóre działy pracujące na hali tylko 2zł ? Czy to oni pracują w lato w upale A w zimie w niskiej temperaturze?

Tak5Nie3
sacd
@Chyba już czas

Coś Ci się pokiełbasiło chyba. Pracownicy produkcji mają dotację 6 zł, a cała reszta (biurowi również) mają po 2zł.

Tak2Nie1
@sacd

Biurowi na pewno mają 2 ? Mam 2 znajomych w logistyce i wiem jak to wygląda

@sacd

Dotacje na posiłki dla pracowników produkcji jak i biurowych brzmią bardzo korzystnie, nie wszystkie firmy posiadają tego typu udogodnienia dla pracowników. Czym jeszcze firma Kirchoff wyróżnia się na tle innych, jej podobnych?

Tak1Nie2
asdf
@Chyba już czas

Działy pracująca na hali, które mają 2 zł dotacji to są działy mistrzów, czyli: mistrzowie produkcji, logistyki, utrzymania ruchu, jakości i inżynierii. Pod nich podlegają pracownicy tych działów (biuro podlega już kierownikowi, ale jest na tym samym poziomie co wszystkie inne zwykłe działy pracownicze) i wszyscy pracownicy na dole hierarchii mają gwarantowane 6 zł dotacji na jedzenie, więc proszę nie wprowadzać innych ludzi w błąd :)

@asdf

Nie rozumiem, co oznacza wszyscy pracownicy na dole hierarchii? Ja Pracuje na magazynie i mam 2 zł dotacji , chyba ze magazyn to już"góra" hierarchii?. Nie raz stołówce stojąc w kolejce za osobami z biura przy kasie widać co pojawia się na monitorku.

@Chyba już czas

Bardzo się cieszę, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji o pracodawcy, jakim jest Kirchoff. Widać, iż macie sporę wiedzę o nim, dlatego też mam nadzieję, że mi pomożecie. Firma właśnie prowadzi rekrutację, czego dowiedziałam się przeglądając ich stronę internetową: https://www.kirchhoff-automotive.com/pl/kariera/ I w związku z tym może zechcecie powiedzieć coś odnośnie proponowanych tam umów? Czy można liczyć od razu na jej stabilny rodzaj?

TakNie1

Remek

Dziwne miejsce, dziwni ludzie zachowują się jak roboty. Rozumiem, że to fabryka i przychodzi się do pracy by pracować a nie na pogaduszki, ale chyba można inaczej w innej atmosferze, z szacunkiem do pracownika, ktoś kto popracował na zachodzie wie co mam na myśli. Polacy to zawsze muszą zrobić z miejsca pracy (usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
Laureat

Współczuje ludziom pracującym w tej firmie. Naprawdę chcecie pracować w takich warunkach, tak traktowani za takie pieniądze? Ludzie rozejrzyjcie się. Pracowałem tutaj kilka ładnych lat i żałuje jednego, że nie rozglądałem się za inna pracą wcześniej. Też tylko narzekałem i robiłem dalej swoje bojąc się jak wielu, że gdzie indziej to pewnie tak samo albo i gorzej. Nie, nie jest tak samo i nie jest gorzej, niejeden co otworzył oczy to potwierdzi!

@Laureat

Rozumiem, że akurat Ty nie wspominasz dobrze tego pracodawcy, ale bądź proszę świadom tego, iż niektórzy mogą go sobie chwalić. Co więcej, powiedziałeś, że nie polecasz nam pracy w Kirchoff praktycznie w ogóle nie tłumacząc, dlaczego. Dlatego zachęcam Cię, żebyś wzbogacił swoją poprzednią wypowiedź o jakieś szczegóły. Co miałeś na myśli, pisząc, iż nie chcielibyśmy pracować w takich warunkach?

Adamo
@Wiktoria

wyzysk, obietnice, kłamstwa, traktowanie ludzi bez szacunku, wyścig pomiędzy zmianami (zróbcie chociaż pare sztuk więcej niż poprzednia zmienia no wiecie tak dla statystyk) to są słowa naszego majstra itd. itd.

Tak4Nie2
Ja

Witam jestem kobietą jak. Mogę się starać o pracę w firmie kirchoff? Proszę o odpowiedz

Tak1Nie4
On :)
@Ja

Ja a co to za pytanie? Masz problem z tym że jesteś kobietą? Wystarczy trochę ruszyć głowa i wejść na stronę firmy lub szukać przez pracuj.pl. To pytanie mocno świadczy o twoim poziomie intelektualnym.

Tak5Nie2
Ona
@On :)

Geniuszu! Po zadaniu jednego pytania potrafisz ocenić i przeanalizować poziom intelektualny człowieka. Normalnie szacuneczek.

Tak7Nie

Ja
@On :)

Widać że Twój poziom jest niski zaznaczyłam że jestem kobietą bo na mężczyzn jest chyba większe zapotrzebowanie więc pytam kogoś kto tam pracuje czy jest szansa dla kobiety w tej firmie? A a Twój zbędny komentarz świadczy o czym?

Jaś
@Ja

Świadczy o tym jacy ludzie tam pracują, warto poczytać komentarze i ocenić ile w nich merytoryki a ile chamstwa, a w bardzo dużym stopniu bierze sie to od góry tutaj nikogo sie nie szanuje pozdrawiam. Nie polecam tego miejsca zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Tak11Nie

On
@Ja

wiesz w sumie to tak rzeczywiście z góry cie potraktowałem ( chyba lepiej od dołu...) jak jesteś panna ze sztucznymi pazurami i doczepianymi rzęsami to nsprodukcje się nie nadajesz bo sobie pazurki poniszczysz. A tak wnioskuje bo ktoś kto ma wyższe aspiracje nie zadaje tempach pytań w stylu „ hej jestem kobieta mogę u was pracować” sorry lala

Tak2Nie2

Opolskie
@On :)

No i czemu się dziwisz dziecko? w końcu chce pracować w Kirchoff a nie jako dyrektor banku... Z tego co pamiętam, to nawet kadra " dowodząca " nie miała za wiele do zaoferowania, jeżeli chodzi o poziom intelektualny... (usunięte przez administratora) stamtąd po miesiącu i to nie wiem jak wytrzymałem, bo (usunięte przez administratora) chciałem po tygodniu. I żeby nie było wieśniaki (usunięte przez administratora) chamy ze Śląska, zarabiaj 5 i praca 7-15 a wy co macie mordy nie w taburyn (usunięte przez administratora) za niecała troje w tym smogu i (usunięte przez administratora) A jak (usunięte przez administratora)

Laureat
@Ona

no i właśnie tacy geniusze tutaj pracują, pozdrawiam

Tak1Nie1
Hyhy

Złapali wkoncu złodzieja butow?

12h
Nazwa działu: Produkcja

Oszaleli z tymi dwunstkami ostatnio... przynajmniej płatne nie co w NGK :)

Xyz
@12h

Są jakieś premie za frekwencje i wydajnościową?

Pracownikprodukcji
@Xyz

Pod koniec roku jak nie byłeś na l4 ????

Kasia

Witam teraz w tej firmie robi się 8h czy 12h ?

Karol

W internecie jest dużo dobrych opinii o firmie. Powiecie mi czy rekrutują aktualnie?

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

Xyz

Witam jaka atmosfera panuje na hali produkcyjnej? Czy warto składać cv na operatora produkcji?? Czy są przyzwoite zarobki??

Jaś
@Xyz

Nie polecam, poczytaj komentarze poniżej a sam sobie odpowiesz. Wyzysk, zarobki marne, w Lidlu na kasie są lepsze warunki.

Tak3Nie1

Spawacz

Jakie uprawnienia spawalnicze wymagane ,jakie metody ,co tu spawają jakie pozycje ,czy wymagane uprawnienia na suwnice ?Pracowałem w Vlassenrocie ,na Bumarze .Jakie zarobki 15 lat doświadczenia w zawodzie (nie mal każdą metodą )Jakie zarobki ?Dam radę tutaj ,a jacy przełożeni ,współpracownicy ?

Dej
@Spawacz

Doświadczenie i kursy nic nie dadzą jeśli chodzi o stawkę. Na początek 15.5 plus premia. A praca jak ? Rękawy podwijasz i zapier...

HZL
@Spawacz

Uprawnienia nic ci nie dadzą, będziesz zapier.... na maszynie jak małpa, a pseudo ustawiacze będą cię kopać po (usunięte przez administratora) żebyś szybciej robił.

ktos

kiedy bendom zwionski w Gliwicach i w Mielcu bo w Gnieznie SOM i dzialajom

Tak2Nie1

@ktos

Od razu napisz ile "działacze" związkowi zdzierają kasy od pracowników. Guzik załatwią, ważne że hajs się zgadza

Tak9Nie

Ktoś
@BruttoNetto

witaj kolego jak niemasz pojencia to sie nie wypowiadaj p.s naj latwiej gadac a nic nie robic a zresztom twoja wiedza na ten temat jest znikoma jak sie doksztalcisz to napisz powodzenia

@Ktoś

To napisz prawdę. Ile to kosztuje? Ile dopłaca do tego pracownik? Boisz się powiedzieć na głos ile się do tego dopłaca?

Joli
@Ktoś

Pouczasz kogoś pisząc jak wieśniak? "Niemasz, pojencia, naj latwiej, zresztom". Po jakiemu to?

@Ktoś

Szanowny krzykaczu "Ktoś" ! Z przyjemnością informuję że się dokształciłem z zakresu działania tzw. "związków". Gdyby nas były związki. Twarde dane: - Dwa etaty dla pseudodziałaczy (w przypadku tego zakładu) - Pracodawca z własnej kieszeni udostępnia biura, media i środki na działalność. - Pseudodziałacze pobierają pensje (średnia w kraju to niecałe 4 tyś zł brutto) - Każdy należący do związku opłaca składkę (dla np "S" wynosi 0.82 % pensji) - 60% kwoty składek pozostaje w dyspozycji podstawowej jednostki zakładowej. Przypisów chyba nie muszę podawać? Przecież wiesz wszystko... Związki to samo zło. Jedynie przed czym realnie chronią to przed zwolnieniami grupowymi, a przy tylu nadgodzinach to raczej niemożliwe. Maszynka do wyciągania pieniędzy od ciężko pracujących ludzi, sami nic nie produkują, zero wartości dodanej do produkcji. Koszt dla zakładu pracy i problem dla księgowej bo jak centrala wysyła związkowca na szkolenie do Warszawy to nikt nie wie jak mu to rozliczyć czy jaki delegacja czy jak co innego. A tak w praktyce: Na Oplu masz związki co nie? To napisz w odpowiedzi jak uratowali zakład przed zwolnieniami ludzi (a dokładnie przed nie przedłużaniem im umów). Napisz jak związki ujęły się za pracownikami wywalonymi z niemieckiego hotelu? Ja ci powiem jak: "wyraziły zaniepokojenie" (sic!). Wyrazić zaniepokojenie to mogę sobie sam i to wobec twojej naiwności. A w dodatku bez opłacania wymaganej składki. Pozdro.

Tak12Nie

Adi

Najgorsza firma na strefie, wyzysk coraz większy.

Tak29Nie1

@Adi

Nie przesadzaj, są dużo gorsze na strefie. Jedne z lepszych zarobków, atmosfera różnie, zależy na której hali.

Rox
@Anonim

Chyba nie znasz obecnej sytuacji na rynku pracy, zgadzam sie z przedmówca wyzysk i tyle. Jak nie myślisz o emeryturze to moze dla Ciebie jest spoko tyrać za podstawę niewiele większa niż najniższa krajowa.

@Rox

Do tej podstawy jest jeszcze premia. Poza L4 zawsze ją dostawałem, więc nie rozumiem dlaczego wg ciebie mam niby tyrać za podstawę?

Ryś
@Anonim

właśnie karbo, nie wiele wskórasz tym swoim trollowaniem

Ryś
@Anonim

wszyscy wiedzą doskonale, że nik tu nie wchodzi by napisać jak mu jest dobrze tylko po to by sie wyżalić i ponarzekać, ewentualnie ostrzec innych przed ta cudowną firmą

@Ryś

Dobrze, jak sobie życzysz. Już nigdy więcej nie będę obiektywny. Będę tylko narzekać i wyżalać się się na zakład, nawet jeżeli nie będzie to zgodne ze stanem rzeczywistym.

@Anonim

Nikt nie wchodzi tu by napisać jak mu jest dobrze, nic tez nie dzieje się bez powodu . Czy nie jest to zgodne ze stanem rzeczywistym? Wystarczy poczytać ile tych negatywnych komentarzy jest.

Jan

tak to właśnie działa układy układziki, ręka rękę myje

PPasierb

Witam uprzejmie informuje że piszesz nieprawdę i mam na to dowody do tego piszesz nazwisko zgodnie z ustawą RODOS zakładam ci sprawę także o zniesławienie już możesz iść do banku po kredyt gdyż ta wypowiedź będzie cię drogo kosztować . Nie pozdrawiam .

@Jan

Panie Janku muszę wypowiedzieć się O Pana wypowiedzi gdyż też niestety jest mylna wszystko w naszej firmie jak Pan wie załatwione jest przez administrację zakładu niema innej drogi od początku do końca jest wakat trzeba złożyć papiery przejść rozmowę okres próbny i można działać tak to wygląda w większości firm dodam tylko że komuna skończyła się w 1989 roku i ręka ręki już nie myje ???? Pozdrawiam serdecznie.

Ciekawska

(usunięte przez administratora)najmocniej przepraszam,uzylam pana nazwiska myslac ze to pseudonim. Zglosilam sprawe do admina forum o usuniecie komentarza. Przepraszam rowniez za rozpowiadanie informacji bez uzasadnionej argumentacji.

@Ciekawska

Dobrze proszę do mnie podejść w pracy porozmawiamy i na tym zakończymy .

@PPasierb

Wszystko idzie drogą oficjalną, ale to tak niczego nie zmienia. Każdy pracownik wie jak to tu wygląda. Nie pozdrawiam.

Matek

Jak praca jako wózkowy? Ostatnio sa przyjecia na operatora

wozkowy
@Matek

Nie wyrobisz sie, żegnaj premio. Wózkowych jest za mało, roboty tyle ze nie masz czasu sie po du*ie podrapać. Tiry czekają po 8h bo nie ma ich kto rozładować. Do tego weekendy, 12h zmiany itp. bo wciąż brakuje ludzi. Po 3-mc dostaniesz te 2000 podstawy, a o premi to zapomnij czasem Ci sie uda jak będzie mało roboty, wakacje święta itd. A i jak będziesz już na rozmowie to nie wierz w anielski śpiew HR, oni akurat kit wciskają lepiej niż akwizytorzy. Serio za 2000 na wózek to wszędzie robotę znajdziesz nie trać nerwów i czasu na to (usunięte przez administratora) PiP tu zaglądał nie raz i nic sie nie zmienia, jak to kiedyś słyszałem pogawędkę pewnych panów, „Stać ich, na kary reklamacje itp” więc pomyśl jaki tu jest wyzysk.

Tak12Nie
@wozkowy

Robisz w gliwicach czy na innym zakładzie ?

Matek

W Gliwicach

wózkowy z jakimś doświadczenie
@wozkowy

O ile pamiętam to razem z premią (którą zabiera się jedynie za niszczenie mienia) na początek 2500zł na rękę. W tygodniu nadgodzin nie ma. Bynajmniej na hali Nobla 3. Co do weekendów to sobota I zm i niedziela III zm zawsze są chętni więc jak ktoś nie chce to nie robi. Najgorzej Sobota II i III zm oraz niedziela I zm i IIzm - no ale tutaj raptem po 1-2 wózkowych potrzeba więc zawsze jest w kim wybierać. Co do hali Nobla 1 nie wypowiadam się jak tam jest ale chyba nie ma źle skoro kilka osób przeszło z włąsnej woli na tamtą hale.

@wózkowy z jakimś doświadczenie

Chcesz wmówić, że nie zabierają premii jak będziesz mieć przestoje? Wózkowych za mało? tiry czekają godzinami bo nie ma ich kto rozładować, a na produkcji żegnaj premio

Wózkowy z jakmiś doświadczenie
@Adam

Z tego co wiem to az tyle postoi nie ma z winy wozkowych. Wiec dajemy rade. Wiadomoze jak ktos nie chce pracowac albo chce sie przebujac 8h to bedzie mial nie wyróbe. Nie slyszalem zeby ktos na rejonie mial caly tydzien postoje. To raczej odosobniony przypadki. Za pojedyncze posfoje nikt nikomu premii nie zabiera. Potwierdzam ze jak komus leca pojemniki na wozek to wtedy mozna stracic 25% premii. Choc nie zawsze bo przewaznie konczy sie na upomnieniu lub zabraniu kuponu BHP. To że tiry stoją to nie wina wozkowych wiec nikt im premii nie zabiera. Nie slyszalem zeby wozkowy stracil premie bo auto stalo. Tutaj to Lider moze stracic.

@wózkowy z jakimś doświadczenie

Przejdź a zobaczysz. Zależy jaka zmiana.

wózkowy z jakimś doświadczenie
@Anonim

gdzie mam przejść i jaka zmiana ? Jakieś konkrety poproszę.

Maciey
@wózkowy z jakimś doświadczenie

przeszło 3-ech, 2-och robi na tłoczni a 1 sie zwolnił, tak tam kolorowo.

Jarosław
@wózkowy z jakimś doświadczenie

Widać jesteś trollem działu kadr i mydlisz ludziom oczy.

Gosia

Mam pytanie do osób które się już zwolniły. Czy za miesiąc w którym był okres wypowiedzenia otrzmuje się premie? Czy nadgodziny są wypłacone czy wydane na koniec? Planuję się zwolnić i jestem skazana okres 3 mies wypowiedzenia a nie chce brać l4 bo następny pracodawca zwraca na to uwagę przy rekrutacji.

Maciey
@Gosia

Na wypowiedzeniu premia nie przysługuje, nadgodziny wypłacają ale nie 100%

Bart

Najlepsze są audyty, widać jak dużo maja do ukrycia. Takiej paniki i strachu nie wismdzialem w żadnej firmie. Nie bez powodu pracownicy nazywają to „ malowanie trawy na zielono”. W każdej innej firmie jak jest audyt owszem, są przygotowania ale bez paniki, a tu roszady pracowników byle tylko nic sie nie wydało. Teksty typu, dzisiaj target sie nie liczy, pamiętajcie tylko jakość. Nagle przypominają sobie o ustalonych procedurach, ale następnego dnia znowu jest wszystko po staremu. :/

grzechu
@Bart

Tak dokładnie! Pamiętam jak na fieście różne cuda robili przed wizytą klienta a po wizycie targetu w górę i macie zasuwać.

Adam

(usunięte przez administratora) wyzysk, nie polecam. Moje sugestie dla Kirchoff: Zacznijcie słuchać ludzi, a nie tylko im śrubę podkręcać. Nie boicie sie wizyt PIP, pamiętajcie że są jeszcze media. Zamiatanie pod dywan takich spraw jak samobójstwo pracownika nie ujdzie Wam na sucho. Otwórzcie oczy! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestrzegacie procedur i praw pracownika

Tak7Nie
@Adam

A nie tylko liczby sie liczą, więcej i więcej i ciągle mało.

Kris
@Adam

Dali dostęp psychologa bo musieli i po sprawie

tom

Jest tutaj ktoś z kadry inżynierskiej? Jakie zarobki ?

Misiek
@tom

4000-6000 netto zależy jaki dział, ale jak jesteś ambitny to poszukaj innej firmy, tu się nie rozwiniesz, a wręcz przeciwnie będziesz mieć wrażenie jakbyś sie cofał. Po powrocie z Niemiec gdzie byłem tylko 2 lata mam wrażenie jakbym przeszedł do firmy z lat 90-tych. Na szczęście jeszcze tylko 2 tygodnie na wypowiedzeniu i żegnam ten grajdołek.

Ano
@tom

wykształcone glupki

Operator bez doświadczenia

Stawka 15,20zl + premia. Czyli na początek okolo 20zl brutto godzina. 3200zl brutto miesiecznie czyli jakies 2200 do reki. Do tego dofinansowanie do stolowki i przerwa 25minut. Mi to pasuje jako pierwsza praca :)

Romson
@Operator bez doświadczenia

wypowiedz sie teraz po kilku miesiącach czy dalej jest tak kolorowo, a może jak większość nowych juz tu nie pracujesz

Ano
@Operator bez doświadczenia

znajdziesz lżejsza robotę za ta sama kasę, 2200 na rękę zawsze to więcej niż kieszonkowe

Znacie

Witam pracuje rok na hali Hoffo i nie narzekam z kazdym da sie dogadać i pośmiać nikt Cie za to ze nie masz targetu nie opierdziela z majstrami da sie dogadac i w sprawie urlopu i w sprawie nadgodzin . Pozdrawiam Spawacz Hoffo

Dchw
@Znacie

Hahahaha tak da się dogadać, I nie robisz targetu I jest ok, super spawaczy.

urlopowicz hofo
@Znacie

A czy ty nie jesteś czasem jednym z tych spawaczy, którzy się ostatnio zwolnili bo mieli iść na nową prasę? Pozdro z urlopu ;)

Spawacz roku
@Znacie

a od 2 miechow na L4 siedzisz, oj Michaelos żarty sie Ciebie trzymają.

@Znacie

Też robię na Hofo i nie narzekam na swoją zmiane.pożartować mogę nawet sobie z mistrzem zmiany.dogadać się idzie z każdym tylko trzeba tego chcieć. Praca jak praca.

Potwierdzam

Kango

Spoko praca :)

Błażej

Może ktoś się wypowiedzieć n.t. logistyki? Warto?

@Błażej

Bajzel na kółkach, nie warto. Jak w całej firmie organizacji zero. Każdy zwala winę na drugiego i tak od samej góry do samego dołu.

anonymous

Ochroniarz uprawia sex w zakładzie pracy Kirchoff ze sprzątaczka w ubikacji. Karygodne proszę się zainteresować ta sprawą.

anonymous
@anonymous

Wiemy który to jest!!!ma na imię Roman!!!!

Miki
@anonymous

Ochroniarz Roman zaczepia na nocnej zmianie kobiety

PrzerwaNaKibel
@anonymous

Fajna ta sprzątaczka? :D i w którym kiblu? Taką przerwę na kibel to ja rozumiem :D

MikiMikp
@anonymous

Ten zboczeniec dalej tu prcuje.

tak
@MikiMikp

Takie pomówienia są karalne. Radzę sie zastanowić przed pisaniem o rzeczach które nie mają miejsca

Jadzia

Panowie i Panie. Niniejszym chciałam poinformować że w zakładzie Kirchhoff Gniezno powstały właśnie związki zawodowe. Myślę że to dla Was temat do przemyślenia.

Jorgi
@Jadzia

Szkoda tylko, że większość ma podpisana lojalkę o zakazie wstępowania do jakichkolwiek związków zawodowych, co jest bezprawne.

Ktoś
@Jorgi

O jakiej lojalce piszesz ?

Zostaw opinię o Kirchoff - Gliwice

Chcę opublikować: