Opinie o Kirchoff w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kirchoff. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kirchoff na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchoff w Gliwice

Sabinnnaa

Siema pytanie mam dostaliscie trz podwyzki 16.20 na dziale ktl

Jacek

Witam, Ta firma to jakis koszmar. Stosunki miedzyludzkie sa najgorsze z mozliwych. Zupelny brak zyczliwosci. Jesli jestes agresywnym bez zadnych skrupulow mlodym wilkiem to firma wlasnie dla ciebie. Jesli jednak tkwi w tobie odrobina czlowieka to daruj sobie.

Witam jak wyglada praca na ktl malarnia montaz ? Wlasnie dzwonili w sprawie rozmowy

ONA
@Ania

Co z tego, że dzwonili w sprawie pracy. Pogadają z Toba, będą zadowoleni i powiedzą, że oddzwonią, aby przyszła Pani po skierowanie na badania....jak oni przeprowadzają rozmowe- akceptują, a później do Ciebie i tak nie zadzwonią.

@ONA

A zarobki i reszta jak to wyglada?

@Ania

14,85 zł podstawy + 5 zł premii

@anonymous

Netto? A jak atmosfera na dziale?

Chce dac prace

Slyszalem ze podwyzki mieliscir prawda to?

Operator Maszyn do Produkcji Opakowań Tekturowych

Standardowy - CV przez portal do szukania pracy , za 2-3 dni telefon od nich i zaproszenie na rozmowę , rozmowa typowa - przejście po hali , omówienie wymagań i oczekiwań , potem komplet dokumentów do wypełnienia i skierowanie na badania

Czy znam/kojarzę firmę , pytania o doświadczenie etc. , Bez żadnych sztuczek jak piszą niektórzy

Zawiedziony

Nie ma co się szczypać, dosłownie za miedzą w pewnej japońskiej firmie dają NA START 4200 brutto + premia + dodatki, w Kirchhoffie operatorzy po 10 latach pracy tyle nie mają, podwyżki po 50 groszy brutto do godziny.

@Zawiedziony

Ngk tyle daje.napisz wprost ot co.

Operatir ngk
@Zawiedziony

Ngk nie 4200 a 3200 nie klam. Pracuje to wiem

Zarobki na ktl?i ogolem sytuacja bardzo stresowa ?liderzy jak?

lider

ile zarabiają liderzy ?

@lider

Napewno wiecejj niż zwykli operatorzy he he

Imino

Witam, jaka stawka jest teraz dla nowego pracownika na start?

@Imino

z premia okolo 20 zl btrutto na godzine

Nieważne

Szkoda czasu nawet na rozmowę w tej firmie. Zapraszają na rozmowę mówią że wszystko idealnie (rozmowa i testy) i że nie ma się co martwić bo bardzo potrzebują ludzi. Ostatecznie piszą że niestety nie bez powodu. Omijajcie ten zakład z daleka. Czysta żenada.

Gili

Dostajecie dodatek szkodliwy na robotach spawalniczych???

REWORKowiec
@Gili

Hahaha ... Dobre xD

Gyi
@REWORKowiec

Girma ma taki obowiązek.

jakie zarobki na magazynie , czy nadgodziny płatne ?

Nowiciusz 42

Jak się można do waszej firmy dostać 43l czy zwalniają za testy.Proszę o zdecydowaną odpowiedz .

luki

hej.jutro mamy wolne czy wracamy normalnie do pracy?

Weteran

Siema robia wigilie na zakladzie jak tam to kiedy i oktorej?

nikt taki

czy dostaliscie juz premie

Maciek

Witam, czy to prawda że w grudniu firma ma prawie miesięczny przestój na produkcji? Jak wygląda wtedy kwestia zatrudnień?

Tom
@Maciek

nie

Olek

Witam wszystkich mam pytanie czy na stanowisku ślusarz narzędziowy -spawacz da się zarobić w waszej firmie i jak się pracuje.

Wilku
@Olek

Nie polecam (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) nie będziesz spawal tylko spawal i (usunięte przez administratora) na maszynie jednocześnie nadgodzin nie wyplacaja nie szanują ludzi tylko target jest ważny nawet ważniejszy od zdrowia i bezpieczeństwa pracownika firma kpina i porażka i (usunięte przez administratora) zarobisz bo ci premie zabiorą za byle (usunięte przez administratora) żebyś tylko nie zarobił za durzo

Operator zgrzewarek
@Wilku

Co za bzdury gadasz gościu. On się pyta o stanowisko na narzędziowca, a nie na stanowisko pracownik produkcji. Jeśli postawienie paru kropek nazywasz spawaniem to Pozdro dla ciebie nierobie :)

aku

smieszne jakubmarian.com/cemetery-and-graveyard-in-european-languages-the-map/

Antek

Czy sa przyjecia do Kirchoff? Gdzie składać Cv? Pracowałem w Oplu obecnie szukam pracy

Weronika

@zaqwsxczy jeśli występują problemy o jakich wspominałeś, np. w zakresie kwestii organizacyjnych to macie możliwość ich zgłaszania? Próbowaliście to robić? Warto informować pracodawcę o problemach, które zakłócają pracę a tym samym działanie firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchoff - Gliwice

• Jak się pracuje w Kirchoff?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchoff tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchoff?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirchoff?

Kandydaci do pracy w Kirchoff napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirchoff