Kirchoff

Opinie o Kirchoff

Filtruj opinie po kryteriach:

nitka
 Opinia

Witam,czy jesgt ktos kto ma auto mieszka w gliwicach i pracuje w kirchoffie?

jojo
 Opinia

praca jak praca - nie pracujesz nie zarabiasz, normy są wysokie, ale jak se poukładasz robotę to i czas na fajkę znajdziesz i na bajere jak ktos chce kase a nie chce sie mu robic to miejsca tu długo nie zagrzeje stawki początkowe takie se, ale później sie rozkrecają

ciekawy
 Opinia

a są płacone wczasy pod grusza ,ile jest przerwy i jakie stawki sa u was ?

axn
 Opinia

typowy oboz pracy, po rozmowie kwalifikacyjnej nikt nawet nie raczyl odpowiedziec....zarobki smieszne...dla zdesperowanych - moze troche wytrzymaja ale stawki trzeba podac smieszne(glodowe). Ogolnie najlepiej dostac sie tam po znajomosciach to moze jest sie lepiej traktowanym.

mamwyjebanenawas:)
 Opinia

Oboz pracy i tyle....czasami caly miesiac w pracy i jeszcze trzeba prosic o wyplacenie nadgodzn, jak zadupiasz nocki po 12 jestes im potrzebny to wszystko im pasuje tylko zachorujesz juz sa problemy szybko nie wrocisz to spie**** mamy innych . Sam sie zwolnilem bo z tej nedznej pensji bez nadgodzin nie szlo wyzyc.[usunięte przez admina]

BMan
 Opinia

Beznadzieja... nie polecam pracy w tym obozie. Zdrowie pracowników mają za nic - chca wycisnąć z człowieka jak najwięcej, dając za to jak najmniej. Popracowałem tam trochę i wziąłem nogi za pas, bo nikt normalny tam długo nie wytrzyma. Obóz pracy.

czersty andrzej
 Opinia

solidna? nie ma zwiazkow zawodowych praca jest ciezka i monotonna pracuje sie 8 godzin a trzeba wyrobic norme czasem przekraczajaca ludzkie granice, zle czlowieka tam traktuja m.in zmuszanie do pracy pod grozba zwolnienia przerwa 15 min na 8 godzin - nadogodziny wyplacalne raz na kwartal ... nie bede sie rozpisywal - ale to taki polski oboz pracy

Opinia

dobra firma solidna i stabilna finansowo

Forest
@anonim 22.03.2009 20:52

dobra i solidna praca??w jakim dziale Ty pracujesz??chyba w biurze??

Zostaw opinię o Kirchoff - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirchoff

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.