Melex Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Melex Sp. z o.o.

Nie polecam, kasa bez szału, zero organizacji, bałagan, człowiek czuje się jak małpa w zoo bo na**li kamer gdzie popadnie, może i ludzie z którymi pracowałem byli spoko bo na wesoło dało się pogadać ale kierownik? Nie to zbyt wielkie słowo... mamlas bardziej pasuje, typowy pajac który ma dwie lewe ręce, i nie potrafi zorganizować produkcji żeby to miało ręce i nogi.

Szambo. Brak organizacji, baaardzo nerwowa atmosfera, mizerne zarobki, bałagan. Nie pchajcie się tam.

Nico 86
@Były pracownik 20.09.2017 20:17

Aż tak źle ?

Anynomous
@Były pracownik 20.09.2017 20:17

Potwierdzam, szkoda czasu i nerwów.

anonymous

Nerwowa atmosfera, zęby mi wypadają

Marcin

Tig
@Dzo 20.12.2017 12:53

2100 maxxxxx

Ciekawy

Chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie są nadgodziny a jak są czy płacą chociaż 50%

Krzysiek

Jakie są zarobki i atmosfera w firmie ?

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Melex Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Melex Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melex Sp. z o.o.