Opinie o Melex Sp. z o.o. w Mielec

Firma Melex Spółka z. o. o. z siedzibą w Mielcu przy ul Wojska Polskiego 3 poszukuje osobę na stanowisko INFORMATYK WYMAGANIA: - wykształcenie informatyczne, - 1 rok doświadczenia zawodowego administrowania siecią komputerową, - znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem stron internetowych. ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ NA STANOWISKU: - administrowanie siecią komputerową, systemami operacyjnymi, aplikacjami, bazami danych oraz wykonywanie wymaganych aktualizacji, - współpraca z użytkownikami systemu informatycznego, - zarządzanie zasobami systemowymi, - składowanie zabezpieczające plików, - konfigurowanie terminali i drukarek. -mile widziana znajomość programów QAD , Comarch ERP Optima CV prosimy przesyłać na e-mail : anna.jarosz@melex. com.pl

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melex Sp. z o.o. w Mielec

Josephi Montana

Nie marnujcie czasu na składanie jakiegokolwiek podania do firmy noszącej miano z tradycjami, tradycji jakiś się trzymają które zostały chyba od powstania tej firmy to urządzenia i maszyny których trzeba używać, przeżytki które pamiętają PRL i czasy świetności (usunięte przez administratora), atmosfera miła do czasu gdy minie okres próbny i to nie zawsze, niektóre osoby mają sie za Bóg wie kogo a otrzymują wynagrodzenie w postaci najniższej krajowej, premie do tej pory były skromne ale były teraz pan prezes postanowił ze do końca roku obetnie premię, ponieważ te 200zl dodatku to jest zwyczajnie za dużo jak na to jaką i w jakich ilościach niekiedy trzeba wykonywać pracę, juz na learze podobno dostają 800zl premii, czyli w skrócie jak jesteś młodą osobą, ewentualnie o zdrowych zmysłach to daruj sobie skladanie podania, pozdrawiam.

Dla zwykłego pracownika produkcyjnego. Jeśli fabryka wykonała plan 160 pojazdów premie otrzymują wszyscy. Jeśli z produkcji nie zejdzie 160 pojazdów premie otrzymują wszyscy poza pracownikami fizycznymi produkcyjnymi.

WiadomościMelex

News z Melex'a Wydało się że na nowo utworzonej linii Garyjskiej niektórzy pracownicy znajomi dyrekcji mają większą stawkę niż 3000zł uwaga na rękę!. A inni którzy pracują od początku przegną za ponad 2000zł ????. Niektórzy pracownicy negocjują stawki z dyrekcją i łudzą się że dostana 2zł więcej zaś inni szukają nowej roboty. Rotacja na tej linii postępuje co młodszy ambitniejszy się zwalnia. Pracownicy starej linii Melexa się nie przejmują ponieważ i tak zarabiają mniej ale tłuka po 12h dziennie i są zadowoleni. Następnie Państwowa Inspekcja pracy wszczęła kontrole w firmie z tradycjami. Tak to prawda Dyrekcja oszalała z radości krążą plotki że ktoś narobił zdjęć i wysłał to do PIPu. Zakład odżył na nowo przed kontrolą udało sie wszystko wywieźć gdzieś w pola i zakopać. ???? Pozory normalności wróciły. Warto nadmienić że była również kontrola straży pożarnej ale nie przyniosła żadnego efektu w porównaniu z PIP'em. Następnie Tak były podwyżki rzędu 100zł netto. Krążą tez opowieści że są na firmie osoby które dostały aneksy na 50 ????. To może być prawda. Następnie Dyrekcja nie zatwierdziła za miesiąc Czerwiec premii w wysokości 300zł netto co skutkowało buntem i obelgami na firmie w kierunku kadry zarządzającej oraz oświadczeniami że pracownicy się rozchorują dnia następnego. ???? Premie dotarły na konta drugim przelewem. Następnie Melex jest w trakcie przeprowadzki na nową hale ???? . Niektórzy są zadowoleni inni przerażeni udziałem w wielkiej loterii nowych stanowisk pracy. Magazynierzy pewno zadowoleni wreszcie wyniosą się z komórki pod schodami i nie będą siedzieć na paletach ????.

@Karola

Nie mówię że normalni ludzie nie są przyjmowani ale ci co mieli coś w głowie poodchodzili, nie nie jestem z Lini melexa i pracuje na tyle długo że wiem jakie cele przyświecają tej firmie , dyrektorzy mają już w daleko w (usunięte przez administratora) ludzi bo sami mogą zaraz wylecieć, co do stawki to 26/h a zaczynałem z 20/h wszystko zależy od tego jak bardzo Ci zależy

Melex Garia

Monter na nowo utworzonej lini 25 brutto + premia 200 brutto.

@A4o

To przy czym jeszcze? Napisz konkretniej co się zmieniło i ile tak w ogóle można tej premii uzyskać? 500+ się zbierze czy mniej?

gość Nowy wpis

Podobno maja dawać do wypłaty (usunięte przez administratora)

Inez Nowy wpis

Oprócz tych stanowisk technicznych jest teraz rekrutacja dla specjalisty ds. personalnych i chyba jest to praca idealna dla mnie. Dla mnie podjęcie o pracy zawsze wiąże się z wysokością wynagrodzenia, a tu niestety nic nie podano. Niby jest stała podstawa i premia świąteczna, ale jak wygląda to kwotowo? Jeśli firma chce doświadczenia to 6 miesięcy będzie wystarczające?

Pisano wcześniej o ogłoszeniu wiszącym rok. Jeśli więc faktycznie tak było, to już spadło i zniknęło. Jest jeszcze w sieci propozycja pracy dla montera pojazdów elektrycznych sprzed pół roku, gdzie dwie osoby były potrzebne. Co się więc stało, że zdaje się, iż nikogo do roboty nie potrzebują, ludzie nie są ani zwalniani, ani sami nie odchodzą? Jakie są teraz premie i jaką miałbym pensję zasadniczą, jako ten monter? Na ile zgodne ze stanem faktycznym są słowa z tamtego ogłoszenia, o wynagrodzeniu dopasowanym do posiadanych umiejętności i doświadczenia?

Pracownik Nowy wpis

Na ile na najniższą krajową plus ścigany przez kierownika montażu który jest (usunięte przez administratora)i ma za nic pracownika dzięki któremu ma pieniądze

wschodząca gwiazda kosntrukcji

Ogłoszenie z firmy Melex na stanowisko konstruktora wisi prawie cały rok, czy zapotrzebowanie jest duże, czy może nie mogą nikogo odpowiedniego znaleść?

@wschodząca gwiazda kosntrukcji

Wiesz dlaczego wisi ? Ponieważ jeżeli ktoś się pojawi na stanowisku to za chwilę i tak ucieka dalej. W procesie rekrutacji zapytaj dlaczego jest taka rotacja, ciekawe co powiedzą. Idealnie opisuje całą sytuację wypowiedź jednego z pracowników tej firmy - do 4 miesiąca praca nawet nie próbuję zapamiętać imienia pracownika bo nie ma to sensu.

@xnx

No ale tak właściwie to czemu jest taka rotacja? Chodzi o kwestie zarobków? Czy coś nie tak z atmosferą? Na innych stanowiskach też tak jest czy tylko na tym?

Xnxx
@Karolina

Szanowna Koleżanko. Nierówne traktowanie w kwestii wynagrodzenia. Wybrani są nagradzani chojnymi podwyżkami. Jak nie masz pleców i znajomości to tym bardziej.

Josephi Montana

@Josephi Montana

Konkretnie, to jaką premię mają obciąć? Taką jakąś za wyniki comiesięczną? A co z takimi premiami np. na święta? Ich tez już nie będzie? Obciąć, znaczy, że tej premii nie będzie wcale czy ją zredukują na mniejszą?

Roxi

Monter Pojazdów Elektrycznych, takie ogłoszenie znalazłam w sieci. Co prawda rekrutacja się skończyła ale spróbować nie zaszkodzi. Umowa o pracę widzę, że jest, a jest jakiś okres próbny zatrudnienia dla pracowników? Standardowo 3 msc? Widziałam info na temat możliwości nadgodzin, stawki za nie są większe niż za standardowe godziny?

Jesteś mlody? Masz ambicje i szybko się uczysz ? Omijaj firmę szerokim łukiem. Stary system nie da się takim przebić. Im więcej pokażesz tym gorzej dla ciebie. Szanuj się jeśli jesteś spawaczem slusarzem czy pracujesz na numeryku.

Hania

Chyba wyślę Cv na magazyniera z tej nowej oferty, ale jeszcze pomyślałam, że zajrzę i trochę poczytam, co i jak z tą pracą. Do czego właściwie im potrzebne prawo jazdy kat. B? Trzeba gdzieś jeździć? No jeśli tak to dajcie znać, czy auta zapewniają.

WiadomościMelex

@WiadomościMelex

Drogi kolego ,pragnę się z tobą nie zgodzić gdyż nikt z nowej linii nie jest znajomym dyrekcji i stawki rzędu 3000zl netto i wyżej mają co niektórzy pracownicy którzy o podwyżkę się upomnieli lub na nią zasłużyli, a ludzie z Lini melexa sami godzą się na robinie za darmo zamiast pójść po rozum do głowy i zmienić pracę, a nie pracować jak to napisałeś za 2000zl ,zresztą co się dziwić jeżeli firma przyjmuje co chwile kogoś z "grupą" lub takiego który zachowuje się tak że żółte papiery dostał by od ręki, premii o której pisałeś na oczy nie widziałem. Pozdrawiam serdecznie.

Karola
@Szary pracownik

A to już zwykli ludzie nie są przyjmowani tylko Ci z orzeczeniem? Ty pracujesz właśnie na linii melex? Ile Ty zarabiasz i jak długo już tu jesteś zatrudniony?

@Karola

Jak wygląda kwestia awansu w Melex Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Monter?

Melex Garia

Monter na nowo utworzonej lini 25 brutto + premia 200 brutto.

@Melex Garia

Czyli 4200 brutto + ta premia. Ona jest uznaniowa, czy zależy od jakiś konkretnych czynników?

Po 3 przepracowanych ms.

Premia przysługuje po 3 ms jeśli nie wykorzystasz 3 dni urlopu oraz L4.

A4o
@Po 3 przepracowanych ms.

Już nieaktualne, premia nie przysługuje tylko przy L4

@A4o

Wanda

Czy na rekrutacji na posadę Handlowiec jest test angielskiego? W internecie w ogłoszeniu chcą bardzo dobrej znajomości. I czy potem rekruter to sprawdza? Może wystarczy posiadać odpowiedni certyfikat?

@Wanda

Wando w tej firmie jest taki cyrk że wystarczy względnie umieć się dogadać i to wystarczy. Spokojnie aplikuj.

@Kasia

Opowiesz coś więcej ? Bo chciałam złożyć cv i chciałabym wiedzieć więcej o pracy tutaj. Angielski jest używany na co dzień w pracy czy wystarczy go umieć na rozmowie kwalifikacyjnej? Wszyscy pracownicy mają tutaj umowę o pracę? A czy handlowiec kierowany jest na jakieś szkolenia z technik sprzedaży?

@Anna

Firma jest obecnie w rękach amerykańskich więc ogólnie dobrze jest znać angielski. Jednak część działu obsługuje rynek Polski więc angielski jest im zbędny a część obsługuje rynki zagraniczne (i tam oczywiście dobrze jest płynnie znać angielski).

Konstruktor nowy

Planuje przenieść się z innego miasta do Mielca, jestem konstruktorem jak wygląda praca w melex na tym stanowisku? Pensja? Obowiązki? Atmosfera?

@Konstruktor nowy

Warto przyjsć wyłącznie po to aby nauczyc się jak nie powinno się organizować produkcji.

@xnx

zawsze jakieś info... a co z tą organizacją jest tak właściwie źle? co zauważasz?

Tylny zderzak
@Konstruktor nowy

Można przyjść na chwile, trochę się poduczyć, podpatrzeć konstrukcje pojazdów, ale trzeba szukać innej pracy, bo niestety zarobki marne, atmosfera(usunięte przez administratora), kierownik (usunięte przez administratora), a w Mielcu jest dużo fajniejszych firm

@Tylny zderzak

Marne czyli jakie konkretniej? Najniższa krajowa czy jednak trochę więcej? Nie ma szans na jakies podwyżki albo coś w tym styli z biegiem czasu?

Były spawacz

Co za bzdury piszecie w ogłoszeniu na olx pracownik produkcji i spawacz jakie zarabki adekwatne do umiejętności spawacz na tig(usunięte przez administratora) brutto po okresie prubnym i zero premii a 2 zmiana młodych wysyłają a starzy co nie łaska?(usunięte przez administratora)

@Były spawacz

Czyli jak miesięcznie wygląda realnie wynagrodzenie w Melexie w stosunku do przepracowanych godzin? Czy nie ma szans na podwyżki? Może warto po prostu na ten temat porozmawiać z pracodawcą?

Szczur
@Ewelina

No prawdę szkoda pani czasu i nerwów lepiej się pani w biedronce odnajdzie pracowałem tam 5 miesięcy śmiech na sali płacę z prl a wymogi z kosmosu dyrektor Dariusz powie ci że masz super fajnie i wogule

Rysiek
@Były spawacz

Tylko tyrać po 12 dzien w dzień i być codziennie pod telefonem przyjdz wcześniej . Czego nie przyjdziesz ? Zostań . I tak ciągle ludzi nagaduja . A premi czasem skapną 350 brutto:q popaprańcy.

Najlepszy

Czy praca jako monter pojazdów jest na 3 zmiany, czy może jest tam system dwuzmianowy?

Lidia
@Najlepszy

Czemu nie jedna zmiana, słyszałeś coś na ten temat?

Magdalena

W sensie, że Ty masz tyle? Przykro mi. I żadnych premii? Choćby za wysługę lat..

Krystek
@Magdalena

Jaka wysługa lat? Nic takiego nie istnieje jak również nie ma sytemu premiowania. W ogłoszeniach taka informacja to ściema. Zwalniają się bardzo wartościowi pracownicy - aż żal ściska, że żaden pracownik nie jest dla tej firmy " dość dobry".

@Krystek

A może oni stosują jakąś swoją politykę / strategię, której wprost nie zdradzają? Firmy czasami mogą chyba jakoś dorabiać się na rotacji, chyba poprzez jakieś dofinansowania może?

kandydat na pracownika -monter

Nierozumiem tej firmy. szukaja pracowników (nawet juz w radio leliwa- bo nikt niechce u nich pracowac za takie pieniadze I warunki- np praca co drogi weekend) taka firma dominujaca w mielcu z dlugą historią zamiast przyjać pracowników szanowac i pokazac ze firma docenia - (osoby z doswiadczeniem np) to na rozmowie kwalifikacyjnej (na której byłem) proponują najnizsza(usunięte przez administratora)i z usmieszkeim ze to i tak na warunki zyciowe mieleckie to duzo co dajemy -(niemowie o okresie probnym) tylko ogólne dalszej współpracy to smiech . jak czlowiek majacy rodzine dzieci i w tych czasach jakis np kredyt, ma sie za to utrzymac (przy terazniejszych oplatach)(usunięte przez administratora) (niech nadal szukają) szkoda isc i tracic czas na rozmowe o prace.

Firma Melex Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko handlowiec. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Zoja

Z firmy odchodzą świetni pracownicy bo firma "dba" żeby podwyżek nie było ale pracy nie żałują i zwalają obowiązki zwolnionych pracowników na pozostałych. Dział techniczny to 90 procent młodzi ludzie, bo doświadczeni już odeszli. To chyba o czymś świadczy.....

@Zoja

Ale młodzi to chyba nie oznacza, że muszą być gorsi jeśli chodzi o doświadczenie prawda? Rozumiem, że liczysz to na lata stażu, ale często zdarza się, że wcale nie czas tu odgrywa najważniejszą rolę a umiejętności i intelekt. A co do reszty to jest zrozumiałe i smutne zarazem, że ludzie nie są doceniani

Kobieta

Nie szanują starych pracownikow Pieniądze porażka Zarządzanie pod strachem zero incjatywy klepią to samo 50 lat a dalej w czarnej (usunięte przez administratora) Firma sprzedana do Dani teraz. Właściciele myślą tylko o jedzeniu dla siebie???? Może nowi zrobią porządek z kierownikami.

Kudi

Pracowalem w dziale techniki. Jest tam obecnie (usunięte przez administratora), który nie ma czasu dla działu, zapytać sie go o coś to strach. No chyba ze się jest (usunięte przez administratora), ktory nic nie robił tylko chodzi koło (usunięte przez administratora)i na papieroska, współ zarzadza biurem, sumujac nie wiadomo kto zarzadza tym biurem. Nikt tam nie pomoże.

@Kudi

W firmie jest sporo rzeczy do zrobienia ale wymaga to PRACY i CZASU. Rotacja poprzedników pozostawiony bałagan do poprawy Jeżeli ruszą z projektami to przyszłościowo wyglada to optymistycznie.

Konstruktor
@Kudi

Miły i sympatyczny przyjacielu, całe biuro locznie z osobami zarzadzajacymi Ciezko pracuja by ta firma sprawnie działała. W naszym biurze jest sporo nowych jak i doswiadczonych pracowników jednak zarówno wspolpraca jak i relacje sa na bardzo wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Melex Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Melex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Melex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melex Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Inwestorów 25
    39-300 Mielec