Melex Sp. z o.o.

Mielec

Melex Sp. z o.o.
1 6

Opinie o Melex Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gabriela

@Kolo w jaki sposób kierownictwo dołuje swoich pracowników w Melexie? Czy możesz opisać konkretne sytuacje, które to powodują? Nie brzmi to zachęcająco, szczególnie, że to w bezpośredni sposób może wpływać na atmosferę wśród pracowników. Jak ona obecnie wygląda w firmie? Może ktoś inny mógłby również skomentować tę kwestię?

Kolo

Straszne (usunięte przez administratora) na firmie. Kierownictwo tylko dołuje pracowników, brak motywacji do pracy fatalne zarobki i zero poszanowania dobrych pracowników

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Melex Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Dawid

Możecie podpowiedzieć czy firma rekrutuje aktualnie?

Szambo. Brak organizacji, baaardzo nerwowa atmosfera, mizerne zarobki, bałagan. Nie pchajcie się tam.

Arek

Ale jestes człowieku skarany przez los. Zobacz sobie ile lat schodzi zeby za etat nauczyciela te 3 tysiace dostać. Plus ile jest godzin w domu pracy. Nauczyciel stazysta za etat pracy ma 1600 zl. I staz ten trwa dwa lata. Potem jest kontraktowy i wcale lepiej nie jestes.

Jak przedstawia się sytuacja Melex Sp. z o.o. na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Mielec i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Cramertykier

Firm porostu się kończy żadne tsunami tak jest jak rządzą ludzie niekomprtętni

Skew

Nadchodzi tsunami.

Nie polecam, kasa bez szału, zero organizacji, bałagan, człowiek czuje się jak małpa w zoo bo na**li kamer gdzie popadnie, może i ludzie z którymi pracowałem byli spoko bo na wesoło dało się pogadać ale kierownik? Nie to zbyt wielkie słowo... mamlas bardziej pasuje, typowy pajac który ma dwie lewe ręce, i nie potrafi zorganizować produkcji żeby to miało ręce i nogi.

anonymous

Nerwowa atmosfera, zęby mi wypadają

Marcin

Zarobki dla spawaczy....żenuła

Tig
@Dzo 20.12.2017 12:53

2100 maxxxxx

Ciekawy

Chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie są nadgodziny a jak są czy płacą chociaż 50%

Krzysiek

Jakie są zarobki i atmosfera w firmie ?

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Melex Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Melex Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melex Sp. z o.o.