RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O

Mielec

Opinie o RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Pracownik a tak konkretnie? W poprzednim komentarzu wymieniłeś benefity na jakie mogą liczyć pracownicy firmy. Takie jasne informacje są pomocne dla osób, które starają się podjąć decyzję podjęciu zatrudnienia w nowej firmie. Dla nich również będą istotne informacje na temat tego jakie zmiany w firmie zachodzą, tak by mogli oni podjąć poinformowaną decyzję odnośnie zmiany pracy.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Pracownik co przez to rozumiesz? Jakie zmiany zachodzą w firmie?

@Joanna 23.05.2017, 15:58
@Pracownik co przez to rozumiesz? Jakie zmiany zachodzą w firmie?

Na gorsze :)

Niestety jest to jedna z wielu firm w Polsce która jest zarządzana przez starego komucha i ubeka. Do tego jeszcze ściąga sobie przydupasów z "Majster formu", którzy nie posiadają żadnej wiedzy o obróbce skrawaniem. Jak przyjeżdża wizytacja ze Szwajcarii to wazelina płynie strumieniami ale cóż się dziwić mendom które potrafią tylko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazić. Ogólnie nie jest najgorzej bo pracowałem w gorszych firmach.

zły
@Pracownik 22.04.2017, 00:53

zawsze można gdzie indziej znaleźć prace jak nie pasuje

Sławek

Coraz gorzej się dzieje w tej firmie pomijając ukraińców to dyrektor kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gość wzięty od łopaty zero kompetencji nawet rozmawiać nie portafi z ludźmi drugi mądry pseudo kierownik co nic nie potrafi załatwić lizi dupka co się boi dyrektora że hoho. Nie polecam tej firmy sam z niej szybko zrezygnowałem widząc co się tam dzieje a napewno będzie się działo jeszcze gorzej póki nie zmienią rządzących.

Leader
@Sławek 21.04.2017, 00:08

Z kierownikiem tu w RBC idzie wszystko pokojowo załatwić ( wolne, przyjść później, wyjść w czasie pracy np. do lekarza) . zaznaczam "pokojowo".

alo

Jak przyjeżdżali szwajcarzy/francuzi to było spoko. teraz firma zatrudnia ukraińców i niestety syf sie zrobił.

ludwik

Podobno ludzie przychodzą i odchodzą, duża rotacja tam jest oraz zaczęli zatrudniać ukraińców. Może wypowie się ktoś kto pracuje w RBC

hyh
użytkownik zarejestrowany

Na pewno zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, ale zastanawiam czy są jakieś benefity socjalne, może wiecie? Nie ukrywam, że zależy mi na odpowiednim ubezpieczeniu do pracy, a pewnie to osiągalne.

@hyh 13.08.2016, 22:20

Firma dopłaca do ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, basenu i siłowni. Ogólnie firma była całkiem OK, natomiast niestety widać, że z czasem jest coraz gorzej.

Zostaw opinię o RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O