Ania Nowy wpis

Co taka cisza na forum?

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Unimet? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

klient :/ Nowy wpis
@admin

Kierownik w oddziale w Mielcu kompletnie nie kompetentny. Nie wie co dzieje się z towarem na oddziale. Brak mu odpowiedniego doświadczenia do kierowania załogą, zbyt emocjonalny. Obecni pracownicy nadają jeden na drugiego byle żeby mu się przypodobać. Oddział zdezorganizowany brak konkretnego miejsca dla grupy produktów, produkty nie kompletne sprzedawane klientom. Brak szacunku dla klientów podczas reklamacji produktów, osoba zajmująca się reklamacjami powinna być zwolniona za brak kultury wobec klienta.

zainteresowany Nowy wpis
@klient :/

czy nie pomylileś sobie przypadkiem firm? piszesz o sklepie Unimet czy zakładzie produkcyjnym Unimet na Smoczce?

Sylwia Nowy wpis
@zainteresowany

Czy jest tam obecnie jakaś praca dla osób z doświadczeniem? Jeśli tak to jakie oferują warunki na umowie? Chodzi mi oczywiście o zakład produkcyjny Unimet.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Unimet Tadeusz Kawka - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.U.H. Unimet Tadeusz Kawka
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Smoczka 71