Unimet

Mielec

Opinie o Unimet

klient :/
@admin 27.05.2015 14:23
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Unimet? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum....

Kierownik w oddziale w Mielcu kompletnie nie kompetentny. Nie wie co dzieje się z towarem na oddziale. Brak mu odpowiedniego doświadczenia do kierowania załogą, zbyt emocjonalny. Obecni pracownicy nadają jeden na drugiego byle żeby mu się przypodobać. Oddział zdezorganizowany brak konkretnego miejsca dla grupy produktów, produkty nie kompletne sprzedawane klientom. Brak szacunku dla klientów podczas reklamacji produktów, osoba zajmująca się reklamacjami powinna być zwolniona za brak kultury wobec klienta.

Zostaw opinię o Unimet - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimet