Opinie o Kirchoff w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kirchoff. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kirchoff na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchoff w Gliwice

Czy pracodawca Kirchoff motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Abrakadabra

Tak, ucinaniem premii za nie przychodzenie na nadgodziny.

Legendarny

Liderzy i mistrzowie logistyki na hofo do wymiany,na ktl pewnie też. Żadnych problemów nie rozwiazuja, boją się kierownika. Problemy narastają i tak się bujają wozkowi. Ludzie się pozwalniali nie dlatego ,że weber się otworzył,a dlatego że mieli dość tego betonu, butnego,aroganckiego i amatorskiego. Weber tylko ułatwił im podjęcie decyzji. Ktoś musiałby się przyjrzeć pionowi logistyki bo ważne stanowiska są obsadzone przypadkowymi osobami patrząc na ich umiejętności.

KK
@Legendarny

W punkt!

Witam Mam pytanie odnosnie produkcji Jakie zarobki na start? Czy praca na zmiany? No i czy warto Obecnie jestem na wypowiedzeniu z IFA Zaklad zwalnia ludzi za bzdury ..wpada dyrektor na hale i wywala 7 osob Zmiejszyli produkcje tlumaczac ze automotive w niemczech stoi Palarnie zamkneli i zwalniaja ludzi za przylapanie na fajce Przeszukuja kueszenie by sprawdzic czy pracownik ma papierosy nie wspomne o tym ze potrafia wejsc do wc czy ktos pali ..nawet jak lecisz na dwojce Temu pytam czy u was jest chociaz lepiej

zed
@Zainteresowany

Tu nie ma roboty, Piatki mamy wolne

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kirchoff? Chętnie zatrudniają?

xxx

Omijaj szerokim łukiem , są inne zakłady gdzie o pracownika się dba . Tutaj dadzą Cię na HOFO i po 1 dniu sam uciekniesz w zeszłym miesiącu przez te stanowisko przewinęło się 8 osób jeden wytrzymał ok 4 tyg. i też uciekł w podskokach . Liczby same mówią za siebie !!!

blue
@xxx

Co jest tego powodem, warunki pracy , atmosfera czy przełozeni ?

Goryl
@blue

Jeśli o Gliwice chodzi ,Współczesny wyzysk ludzi nie opłacane nadgodziny ,mistrzowie którzy czują się panami i mają ludzi za (usunięte przez administratora) między innymi cwaniaczek z przepuklina każdy wie gdzie tępy szczerbaty wieśniak jak i jego pupilek roman i reszta cwelozy.Nie pozdrawiam i na was k%%%y przyjdzie czas

Głupoty piszesz
@xxx

Na Hofo jest lepiej niż na innych działach pod hofo należą też lasery, całkiem inna praca niż na samym hofo, ja nie wiem czemu wszyscy się boją tak tego hofo, fakt że ostatnio trochę osób się przewinęło, ale jak ktoś jest (usunięte przez administratora) i mu się robić nie chce to tak jest, większość z tych osób to osoby bardzo młode ich pierwsza robotą i tak to wygląda

xxxx
@Głupoty piszesz

Andrzejku masz racje większość z tych osób jest bardzo młoda i w większości jest to ich pierwsza praca ale kiedy zostają oprowadzeni po Hali po raz pierwszy nikt nie wspomina że będą pracować na HOFO bo jak ktoś nie ma w firmie (babci , dziadka , wujka , ciotki itp... ) ląduje właśnie tam . Jak by ktoś z miejsca pokazał im na prawdę gdzie będą pracować to 90% osób by wyszła nie oglądając się za siebie a te 10% po kilku dniach by odeszła . Liczby mówią za siebie !!!! . Widzę co się dzieje kiedy przychodzą nowi pracownicy na pierwszy tydzień dać na inny dział a potem standardowa gadka że jesteś dobry pracownik i na HOFO :-)))) . Tak że Andrzejku zanim coś napiszesz pomyśl bo wszyscy widzą co się dzieje . Może wina nie leży po stronie nowych -"młodych" pracowników . Nara

nok
@Głupoty piszesz

Jak jestem kolekcjonerem nagan i upomnien to zapraszamy.Na swiadectwie pracy na pewno Ci sie to przyda.

Operator Maszyn do Produkcji Opakowań Tekturowych

Standardowy - CV przez portal do szukania pracy , za 2-3 dni telefon od nich i zaproszenie na rozmowę , rozmowa typowa - przejście po hali , omówienie wymagań i oczekiwań , potem komplet dokumentów do wypełnienia i skierowanie na badania

Czy znam/kojarzę firmę , pytania o doświadczenie etc. , Bez żadnych sztuczek jak piszą niektórzy

Pracownik66

Ludzie nie dajcie się wyrzucić na urlop ! Nie wiadomo ile potrwa przerwa A wystrzelacie się z urlopu i potem będziecie musieli iść na postojowe tak czy siak. Przyjdą wakacje to będziecie musieli chodzić do pracy bo brak urlopu albo iść na bezpłatny.

nok
@Pracownik66

Chlopie, na twoim miejscu martwiłbym sie o prace, a nie o urlop i wakacje.Kryzys z 2008 to pikuś co czeka nas w tym roku.Już wieszczą ,że będzie to najgorsze tąpniecie w branży motoryzacyjnej od 70 lat.

LD07
@Pracownik66

Jakie wakacje ? Ile ty masz lat ? W tym roku to wakacje będą tylko z nazwy. Kirchhoff to duża firma i pewno przetrwa. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio pod Kirchhoffa też pewno się utrzymają. W pierwszej kolejności poleci EXACT oraz wszyscy zatrudnieni przez pośredników. Nie dajcie się wyrzucić na urlop ? Do czego ma prowadzić takie podejście ? Na strefie są firmy które ogłoszą do wakacji upadłość bo nawet przez to że ludzi powysyłają na wolne to nie pozwoli im to utrzymać się na rynku z racji braku zbytu towaru. Nic też im nie pomoże to że rząd o 20% obniży wszystkim nam nasze wynagrodzenia.

Pracownik66
@LD07

Pożyjemy zobaczymy ;) odezwę się za 3 miesiące ;)

Faza
@LD07

Jaki exact? Chcieliście dudy to macie. To jest ochrona pracodawców, a nie pracownika

ninja
@LD07

i takie pytanie ktore to firmy do wakacjii poprzednich oglosily upadlość panie wizjonerze z (usunięte przez administratora) ?

Errorek
@ninja

Kirchhoff zawsze jest biedny. Jak posluchac dyrekcji to mozna odniesc wrazenie, ze maja taki dochod jak budka z kebabami. Ciekawe tylko czy kierownicy i dyrektorzy odmowia sobie roczne premie, czy beda jednak ratowac firme tymi co zarabiaja najmniej.

Witam mam pytanie czy Kirchhoff teraz zatrudnia pracowników?

Były Pracownik

Elo . Kilka słów dla i porad nowych pracowników : 1. Podczas szkolenia BHP przed rozpoczęciem pracy przechodzicie kilka etapów szkoleń ( jaka to firma jest (usunięte przez administratora) że jest możliwość rozwoju zawodowego itp.... )

Były Pracownik

Elo . Kilka słów dla i porad nowych pracowników : 1. Podczas szkolenia BHP przed rozpoczęciem pracy przechodzicie kilka etapów szkoleń (usunięte przez administratora)

Spejson

Witam Dostałem propozycję pracy przez agencję z waszej firmie , mam teraz w pytanie jak jest naprawdę , pani w agencji zachwala że praca jest nie jest ciężka są różne świadczenia , dodatki , darmowe obiady i tym podobne mam zacząć pracę na jakimś stanowisku ( hofo ) Pani zachwala że praca jest lepsza niż na innych stanowiskach bo nie ma norm do wyrobienia na godzinę i że praca jest spokojna . Proszę was pracowników o odpowiedź czy jest tak w rzeczywistości bo pracują obecnie w innej firmy i po prostu nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę dzięki

Rom

Hej Ludzie, ile płacili u Was podwyżek w tym roku?

Wkuwriony

Krotko-Syf malaria na magazynie w Log,od wózkowych wymagają przełożeni,ale sami swoje obowiązki olewaja

Tom

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu? Jakie zarobki , atmosfera ?

Planują jakies szczepienia grupowe dla pracowników?

Antyprotektor bijacz

Motorowerek (ten ktory próbuje udawac ustawiacza na hofo) dalej tak kazdego lize między pośladkami?spiewa sto lat byle utrzymańcom ruchu zeby sie podlizac?Czy te prawiczki dalej chodzą z jezykami na wierzchu jak tylko na hali tylko pojawi sie jakas nowa kobieta majac w (usunięte przez administratora) swoje obowiazki(chłopcy w piątych klasach mają bajer lepszy od was)? I czy dalej kolor czerwony na ekranach hofo to znak dla NIEKTÓRYCH ustawiaczy ze czas na bombolke? Czy dalej na ustawiaczy werbowani są ludzie ktorzy puszczają babole ale są kolegami majstra? Czy w dalszym ciągu ludzie którzy angażują się w prace nie są doceniani a ludzie ktorzy nie robią nic ale mają znajomosci zgarniają nagrody roku? Czy kadry dalej formułują kłamstwa w stylu "atrakcyjne wynagrodzenie" czy "miła atmosfera"? Czy firma dalej co jakis czas zabiera pracownikowi premię za "widzimisie"? I w koncu czy dalej organizują pracownikom wypoczynki w postaci 12godzin przez cały tydzień?

spawacz
@Antyprotektor bijacz

Ustawiacz Dariusz to donosiciel teraz ma nowe zajecie- lata na palarnie aby donosić gdy zobaczy tam kilka osób. A potem zebranie z majstrem zastraszanie i groźby wymaganie robienia targetu mimo postoju na maszynie. Najpierw straszą i grożą a dzień później ustawiacze jak nigdy nic konsumują pickę i wielkie hahaha a potem do dzieczyn na bajere. Firma nie potrafi poradzić sobie z przełożonymi którzy sami nie stosują się do zasad które wymagają od nas.

Motorowerek
@Antyprotektor bijacz

Napisz do mnie, też ci zaśpiewam 100 lat ????

JP

Powiedzcie proszę jak wygląda praca magazyniera ?

Logistyk
@JP

Tragedia jeździsz a za byle co dostajesz (usunięte przez administratora)do końca maja umowa sie kończy to kolejnej jienpodpisuje

master

tam pracują spawacze lub ślusarze ?? czy tylko taśma i norma ??

@master

Jaka teraz jest stawka na start na produkcji ? I czy przyjmują od razu pod Kirchhoff ?

Katastrofa
@Zainteresowany

Stawka na start to 18,50 plus premią uzależniona od wyników. Jeśli jesteś z polecenia, to masz większą szansę na przyjęcie bezpośrednio pod zakład

Jarek Malecki

18.50 Pln

Tomasz kornacki
@master

Dostajesz maszynę i robisz ilość sztuk na godzinę ... Kurs spawacza możesz zrobić, ale tylko wewnętrzny w firmie. Praca 12 godzin co dzień 5 dni w tygodniu na 3 zmiany i oczywiście sobota niedziela ile chcesz to pracujesz .

anonym
@Jarek Malecki

a jak zarobki na magazynie

Tek

4100bruttto

Alan

Da rade zarobić 3 na produkcji?

tak
@Alan

Oczywiście, bez problemu, kiedyś byłem cały miesiąc na L4 to nawet i więcej dostałem. Tak więc spoczko jest. Od siebie dodam, że bardzo poprawiła się usługa sprzątania, w samym zakładzie podłoga jakby nowa była. Nio nio...

Alan
@tak

Raczej chodziło mi o cały przepracowany miesiąc

Ślusarz

Pojawilo sie ogloszenie na ślusarza narzędziowego. Jak wygląda praca u was w firmie odnośnie tego stanowiska: - naprawiacie narzedzia sami u siebie czy wysyłacie na zewnątrz, -jakie wyposażenie warsztatu jest dostępne - ilu ślusarzy pracuje w firmie - ile +/- jest aktywnych narzędzi do produkcji

Robert

Dalej pracujecie po 12 godzin jest to praca stała albo też zwalniają ludzi

Anastazja

Ile można zarobić w tej firmie jako operator maszyn?

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchoff - Gliwice

• Jak się pracuje w Kirchoff?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchoff tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchoff?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirchoff?

Kandydaci do pracy w Kirchoff napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirchoff