Opinie o BORIMEX ZK sp. z o.o. w Borowa

Firma Borimex oferuje kompleksowe wykonanie metalowych detali począwszy od zaprojektowania poprzez zakup materiału, cięcie, spawanie, obróbkę CNC, czyszczenie powierzchni a skończywszy na montażu, malowaniu i pakowaniu gotowych detali.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BORIMEX ZK sp. z o.o. w Borowa

Iza

@Eustachy, dlaczego masz taką opinię o BORIMEX ZK? Czy ze względu na innych użytkowników forum mógłbyś przedstawić swoje całe doświadczenie wynikające ze współpracy z tą firmą? Ważne, żeby każda opinia dopełniała wizerunek tej firmy jako pracodawcy, aby forum mogło spełniać swoje podstawowe funkcje.

Iza

@anty_zadkowłaz, moja obecność nie jest przypadkowa na tym forum, ale chcę Cię zapewnić, że nie jestem pracownikiem BORIMEX ZK. Współpracuję natomiast z serwisem gowork.pl i pełnię funkcję moderatora tego forum i staram się jedynie pozyskiwać konkretne i rzetelne informacje o warunkach pracy w BORIMEX ZK i innych aspektach zatrudnienia w tej firmie.

Iza

@ktoś, w jakich przypadkach, Twoim zdaniem, praca w BORIMEX wymaga od pracowników odporności psychicznej, o której napisałeś? Czy do wynagrodzenia pracodawca ten proponuje jeszcze jakieś premie lub podwyżki okresowe? Uzupełnienie Twojego wpisu o te informacje będzie ważne dla innych użytkowników tego forum.

anty_zadkowłaz
@Iza

ty albo masz jakas premie za pisanie tych cukierkowych postow albo wyprany mozg . kazdy wie ze pracownika tam traktuja jak smiecia wiec po co piszesz ten HRowy belkot?

ktoś

szkoda mówić. jesli jestes odporny psychicznie i nie przejmujesz sie cisnieniem przez dyr. G. to dasz rade, a jesli nie to omijaj ta firme. fair play haha... szkolenia sciema, zarobki jak na okolice w miare, ale typowe podejscie polskiego prywaciaza... lepiej szukac na strefie lub rzeszow

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BORIMEX ZK sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator CNC?

Niestety niektórzy potrafią jedynie obrażać.

Pani K.

Nie bądź glupi nie łudź się. Jest wiele innych firm, na borimexie swiat sie nie kończy. Całe szczescie ze juz tyle. Ale psychike to zjadą do zera. Nie polecam.

Łukasz

Witam wszystkich mam pytanie odnosnie pracy w firmie Borimex na stanowisku spawacza. Jak sie pracuje , jakie są zarobki i jakie kwalofikacje? Spawam ponad 8 lat wiekszość 135 mag i 136 drut proszkowy. 141 żadko spawam uprawnien na 141 tez nie mam juz waznych. Czy ktos moze coś pospowiedziec ?

Iza

@gąs byłeś lub jesteś pracownikiem firmy BORIMEX? Piszesz o atmosferze, a możesz powiedzieć więcej szczegółów jaka ta atmosfera w tej firmie jest? O co chodzi z tym gonieniem? Twój wpis nie jest jasny. Może mógłbyś dokładniej powiedzieć co zarzucasz firmie?

gąs

tekst "bo firma to przede wszystkim ludzie..." śmieszny,bo moim zdaniem dotyczy szarego pracownika,a gdyby był prawdziwy to atmosfera byłaby inna. Ogólnie ciekawa firma jeśli chodzi o produkowane części itp. i na tym koniec, bo jak się spojrzy na wyższe stołki to wtedy sie można przekona ocb. Jeśli ktoś lubi być goniony przez Pana G... to niech wysyła CV. "nie spróbujesz to się nie dowiesz..."

Jasiek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? BORIMEX nie jest idealną firmą bo takich nie ma.

Dawidek

Jak teraz pracuje się ludzią w Borimex? Czy to prawda że firma idzie w stronę rozwoju przez pryzmat rozwoju ludzi? Czy to tylko puste słowa? Jak wygląda rekrutacja? Czy operator ma wsparcie technologa czy jest zlewanay? Jak wygląda kontrola jakości, jak zmierza tak jest czy mają pojęcie o robocie? Bo szkoda iść gdzieś gdzie zalewają ludzką pracę. Napiszcie jak jest.

Dawidek

Iza

@Karolina nie wiem o jakim stanowisku programisty pisałaś, ale teraz jest sporo ofert pracy, w tym na programistę maszyn. Żeby dostać prace w BORIMEX na tym stanowisku trzeba spełnić następujące wymagania: minimum dwa lata doświadczenia jako programista w obszarze obróbki skrawaniem, znajomość procesów technologicznych obróbki stali, żeliwa i aluminium, umiejętność pisania programów obróbczych w systemach CAM na maszyny CNC w 3,4 i 5 osiach, znajomość programu Solid Edge (Siemens) będzie dodatkowym atutem, doświadczenie w pracy z oprogramowaniem NX CAM (Siemens) będzie dodatkowym atutem, otwartość na pracę w systemie zmianowym (http://www.borimex.pl/praca/34). Byłabyś chętna? @Misiak a powiesz co Ci nie pasuje?

Misiak

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie i właściwie nieważny jest powód ale narzekać trzeba. Mnie też nie wszystko sie podoba ale czasami trzeba to zaakceptować.

Słyszałam, że to fajna firma i miałam złożyć swoje cv ale niestety nie mają w chwili obecnej żadnych potrzeb kadrowych. Może ktoś coś wie o pracy dla programisty? Generalnie to jakie warunki trzeba spełniać żeby można startować na takie stanowisko?.

nie byly

zacznij sypać :)

Ja były

Nikt już nie chce pracować, to opinie łagodzące pracodawcy dodają, porażka

Chyba Wiele sie zmienilo ... pracuje tam i opisanych sytuacji nie spotkalem!

@Nowy

Nic się nie zmieniło, kto sypie do góry to temu dobrze

Chyba Wiele sie zmienilo ... pracuje tam i opisanych sytuacji nie spotkalem!

Ktoś
@Nowy

To albo jesteś trollem albo mało widziałeś.

Iza

BORIMEX Sp.z o.o. to firma z wieloletnią tradycją oraz z perspektywami na przyszłość. Myślę,że wszelkie problematyczne sytuacje najlepiej przekazać na adres e-mail: borimex@borimex.pl

Zostaw merytoryczną opinię o BORIMEX ZK sp. z o.o. - Borowa

• Jak się pracuje w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BORIMEX ZK sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BORIMEX ZK sp. z o.o.?

BORIMEX ZK sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 36 ocen.

BORIMEX ZK sp. z o.o.