ZPHU Dremat Jan Bartecki

Jelcz-Laskowice

Opinie o ZPHU Dremat Jan Bartecki

Zuzanna

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Kontroler Jakości lub Inżynier Jakości. Co możecie powiedzieć o pracy w ZPHU Dremat na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby, które na ofertę odpowiedzą?

tomek

widze, ze firma mocno się rozwija, wydaje mi się, że spokojnie można zarobić u nich, a teraz maja prjkety unijne, które zakładają zakup zespołu maszyn produkcyjnych (13 szt. środków trwałych), no i zakup wyposażenia Działu B+R (3 szt środków trwałych).

Kamil

Może będą szukać kogoś? Zwolniło się jakieś miejsce? Mam trochę doświadczenia i chętnie bym się zaczepił

kacper

Czyli jest szansa, że będzie ok? Tylko co trzeba zrobić żeby dostać umowę o pracę? Pan Bartecki naprawdę się tak na wszystko denerwuje? Słyszałem, że jest strasznie nerwowy i łatwo mu podpaść.

kacper

Czy to prawda że w dremacie nie ma umow o prace? Podobno pan bartecki nie chce dawac umowy o prace nawet po okresie probnym.Prawda to? Chciabym tam startowac, bo widze oferty, ale martwie sie tym ze bede robic ciagle zlecenia a wiadomo jak to jest.

bbb

Już niedługo święta :)

kołobrzg

Podniecacie się imprezą na święta a może coś o firmie co tam się dzieje jakie zarobki atmosfera bo to jest ważne a nie jedna impra w roku a póżniej kierat cały rok w oczekiwaniu świąt

święty Mikołaj

po raz kolejny okazało się że Wielki Pan i Władca J.B. bo się swoich roboli. wszystkim trzesie Daruś i wszystko robi sie tak jak zyczy sobie Daruś

święty Mikołaj

spotkanie z wyżerką było, prezenty były - niektórzy tak za imprezowali, że do domu wrodzili następnego dnia...

matek

Nikt mi nic nie odpowie? Bardzo zalezy mi na aktualnej opinii, gdyż nauczony poprzednimi doświadczeniami, tym razem chce poszukac pracy najpierw dobrze sprawdzając firmę. Nie zalezy mi na wielkich szczegółach, pytam o ogólniki, czy aby na pewno warto zaaplikować do ZPHU Dremat? Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za informacje.

do świętego

poczekaj bo sie wzruszę

Święty Mikołaj

W tym roku byliście niegrzeczni i nie będzie prezentów !

kaziu

Dremat to banda oszołomów - sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już nawet ciasteczka kradną :)

Pion

Po podpisaniu drugiej umowy zaczyna sie (usunięte przez administratora) pracownika , nie warto marnować swój czas dla tej firmy, to jedno wielkie (usunięte przez administratora), nie polecam.

Tt

Pytanie czy to dlatego, że osoby które by spełniały kwalifikacje nie chciały pracować czy co, bo to trochę dziwne.

komar

wysłać CV i tak warto. Często pracodawca bierze osoby nie do końca spełniające wymagania w ofercie pracy

koszla

zanim @sami zaczniesz myśleć już o pieniądzach i wynagrodzeniu to zastanów się czy na pewno spełniasz ich wymagania

sami

jestem zainteresowany posadą konstruktor/projektant, bo z tego wiem to jest wolna. Macie info na jakie pieniądze mógłbym na niej liczyć?

viking
@sami 02.04.2014 23:18

Pracowalem w firmie DRAMAT jako konstruktor i powiem Ci jedno jeżeli ktoś ma więcej niż 3 szare komórki niech SZEROKIM KOŁEM omija firmę DRAMAT bo to jest jej prawdziwa nazwa a nie Dremat. ps. pozdro dla waszystkich desperatów i kamikadze nadal tam pracujących, Pozdro dla Emila i dwóch Krzyśków - pracujecie tam jeszcze ?????????

olek

Może zamiast zastanawiac się nad liczbą prezesów w Dremat napisalibyście jak oni traktują pracowników lub co za pomysły prezesi wprowadzają?

Karol

Dziwne, bezpośrednio produkcyjnych jest mniej niż reszty.

antoś

Cooo...raz bliżej święta, cooo...raz bliżej święta :) Ciekawe czym nasz szef zaskoczy w tym roku ,,Szefie nie zawiedź nas "

drewniak

mobbing według kodeksu pracy oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników !!!! Udowodnij to, bo wszystkich traktuje tak samo - jak śmieci. Znajdź kokoś kto potwierdzi ten mobbing w stosunku do całej załogi...

Cyryl

Mobbing tak, może powiadomić inspekcję pracy?

aaa

Uważasz, że szef stale się ciebie o coś czepia jeżeli takie zachowania trwają dłużej i przeradzają się w ciągłe dręczenie. Wtedy można mówić o mobbingu. Czy takie sytuacje bywają w Firmie ???

Piotrek

Mikolaju masz jeszcze cos do dodania??? masz tu wypowiedz Darka

Darek

To oszuści. Na rozmowie wstępnej jest miło i przyjemnie. Nawet pierwsza umowa jest w miarę. Po paru tygodniach czar pryska. Macie możliwość innej pracy to omijajcie Dremat szerokim łukiem. Wiem co piszę.

tadzio

zrób mi miejsce a ja chętnie pójdę do tego Drematu - wszyscy wokół wiedzą że wypłata jest u barteckich w termie. A reszta się nie liczy!

mikołaj

Witam, zawsze jest inne wyjście – zmienić pracę. Przecież [usuniete przez moderatora] nie trzymają nas siłą. Kto chce może zmienić pracę i mieć kokosy w innej firmie…

tam sie nigdy nie polepszy a gorzej juz byc nie moze

ziomek

A co tam w Dremacie lepiej ??? Co taka cisza???

leszek

pewnie się polepszyło taka cisza ( NIGDY SIE NIE ZMIENI NA GORSZE NAPEWNO)

nowy

Co jak co, ale już niedługo święta Prezentów w Dramacie nadejdzie czas: - paczki świąteczne, - 13-nastki, - bony świąteczne. Ja już bardzo się z tego powodu cieszę :)))

aaa

a co tu tak przycichło ???

paweł

Na tamte czasy nie polecił bym tej firmy nikomu na obecne tym bardziej POZDRAWIAM WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH PODOBNIE

adam

Do byłego pracownika napisałeś najprawdziwszą prawde.POPIERAM

były pracownik

Kierownik nie ma w tej firmie nic do powiedzenia. Tutaj rządzi [usunięte przez moderatora]

Eliasz

No sam nie wiem. W Jelczu roznie mowia.Raz ze [usunięte przez moderatora] a inni ze calkiem niezle placa. Podobno jakis nowy kiero tam sie pojawil. Podobno n-ty. Cos wiecie, slyszeliscie? Bo znowu szukaja przez UP i nie wiem czy sie zglaszac czy odpuscic.......

Eryk

Ty tu chyba nigdy nie pracowałeś, nie wiem dlaczego takie pierdoły piszesz ale praca jak inne, trzeba robić swoje to się nikt nie czepia. Zarobki - dostałem prawie tyle co chciałem (ale i tak więcej niż w poprzedniej firmie). Szef [usunięte przez moderatora] to sam widziałem nie raz ale jak koleś pół dnia mojej roboty [usunięte przez moderatora] w 5 minut szlifierką to sam chciałem mu... Dla mnie może być, kasa na czas i przynajmniej grzeją na hali bo w poprzedniej robocie to mi prawie [usunięte przez moderatora] odmarzła - na hali 6 stopni i przeciąg jak jakiś [usunięte przez moderatora] drzwi nie zamknął. Więc nie [usunięte przez moderatora] bo sam nie wiesz o kim piszesz.

Zostaw opinię o ZPHU Dremat Jan Bartecki - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPHU Dremat Jan Bartecki