Atex

Oława

Opinie o Atex

pracus

Witam jakie zarobki jako kontroler jakości ? ktoś wie ogólnie jakie warunki pracy ale tylko prawdziwe info mnie interesuje

Dziadek

Pracowałem w wielu firmach ale tylu strzelających z ucha nigdzie nie widziałem nie polecił bym tej firmy nawet wrogowi tam tylko maja dobrze ci co się podlizują i dostają 1350 zł premi hoc są zwykłymi pracownikami

Spawacz

Są oferty na spawaczy Tig jak wygląda tam praca a jakie wynagrodzenie można liczyć? Jakiś system pracy itd. ktoś może coś napisać?

Buczek

Alek jeśli Ci się nie podoba to się zwolnij mi się tam bardzo podoba.Atmosfera i ludzie są fajni,firma fakt jest wymagająca bo nie mogą sobie pozwolić na jakieś reklamacje,zwroty itp trzymają jakości,pensja jest zawsze na czas i wszystko jest na papierze nie tak jak w innych firmach że najniższa krajowa na umowie i reszte pod stołem. Chcesz się nauczyć to się zawsze nauczysz i dadzą Ci taką możliwość (wiem po sobie)tylko po prostu trzeba chcieć i się starać to na pewno zostaniesz doceniony.Jedyne co mi się nie podoba to że nadgodziny są od 5 i tylko to a jeśli ktoś pisze że komuna to zapraszam do Brzegu do Agrometu to dopiero zobaczy co to znaczy komuna :D

g

@ludzik to jakaś masakra jest, jesli to prawda!!! :O

Kolo

Przecież dobrze wiecie że to jest marionetka kierowana przez dyrektora to nic nie da

ludzik

Powiem tak.Mleko się rozlało.Kierownik tłoczni,ten z pierwszej łapanki przeszedł samego siebie. To co zrobił nadaje się do prokuratury lub inspekcji pracy. Jak można dosłownie ukraść pracownikowi detal i schować go u siebie,po to tylko źeby go udupić.Bzdurne tłumaczenie że chciał sprawdzić czy dobrze liczy nie ma pokrycia w sobie. pytanie tylko czy działał sam czy z czyjegoś polecenia?Czy zdaje sobie sprawę z tego co przewiduje za to kodeks karny?Wydaje mi się że nie bo gdyby trochę pomyślał jeden z drugim to strach by mu nie pozwolił. Za takie haniebne zachowanie teraz tylko nagana z wpisem do akt i zabrana premia na 3 miesiące.I niech całuje po rękach bo inny wywaliłby na zbity pysk.

szwejk

Kaban,Kaban popraw się.Kto cie tu trzyma i po co?Przecież ty całymi dniami nic nie robisz.2godz.max pracujesz a resztę dnia przełazisz.Mało ci tego to przychodzisz w soboty żeby nabić godzin.Jesteś 5.piszesz sobie 6.Nie wstyd ci ze inni muszą trać na ciebie?Ja zrobiłbym wgląd w twoją kartę pracy i wywaliłbym cię na bruk.Najlepsze jest to że wszyscy to widzą a każdy przymyka oczy. :)

Otto

A pastowany kaban to kto to??

bzyk

Ja pracuje tu od niedawna i widzę co się dzieje. Dyrektor obstawil się nierobami, zresztą on też nim jest

Koło

Dyrektor (dyktator) to takie małe dziecko któremu ktoś ukradł wiaderko z piaskownicy właśnie tak się zachowuje no i do tego jest fałszywy gada głupoty na ludzi poza ich plecami i już szkoda słów zresztą wszyscy o tym wiedzą oczywiście poza szefostwem

ATEX

W atexie na razie żałoba zobaczymy co dalej.

Kolo

Dobry kontakt z kierownictwem - dobre.

xxx

Super wynagrodzenia ,dobry kontakt z kierownictwem,składacie CV warto próbować i zostać pracownikiem w firmie ATEX

mała zmiana makijażu

Karol

Tak masz rację Kolo ale co zrobić wszyscy się boją głośno o tym mówić. KOMUNA POWRACA

DZIAŁ PRODUKCJI A

Nie znam ptaka co by robił we własne gniazdo. Nie rozumiem Waszych rozmów które przeprowadzacie między sobą ile to niema zakładów jak tam jest dobrze, a tu jest źle, przecież każdy ma prawo wyboru nikt nie jest uwiązany. Nie oczerniajcie Firmy bo to jest jedna z kilku Polskich rozwijających się Firm. Jeżeli pracujesz w firmie ATEX i się wypowiadasz negatywnie to się zastanów czy nie wypowiadasz się o samym sobie i czy nie masz jakiegoś problemu ze sobą. Ps. Według mnie to szacunek dla Szefa który budował Firmę od podstaw i pokonał kryzys który zrujnował nie jedną firmę. I jeszcze jedno pisząc że to syf, zadaj sobie pytanie kim jesteś.

DO "pracownik"

TWOJA OPINIA JEAT NIEPRAWDZIWA W FIRMIE ATEX PRACUJE SIĘ OD 7 DO 15 A TY PISZESZ W PONIEDZIALEK O 14.GŁĄBIE JAK PISZESZ TAKIE RZECZY TO ROB TO Z GŁOWĄ. TY W TYM CZASIE NIE PRACOWAŁEŚ I NIE BIJ PIANY ŻE TAKI PORZĄDNY JESTEŚ BO LUDZIE JUŻ DOMYŚLĄ SIĘ SKĄD WYCHODZĄ TE WYPOCINY

zxcv

Witam chciałbym się zapytać jak wyglądają wynagrodzenia w tej firmie czy warto składać papiery ?? czy są jakieś dodatki świąteczne lub wakacyjne ??

Opinie są różne tam gdzie 5 polaków tam 5 opini.Ja pracuje od nie dawna i myślę że firma jest ok a pracować trzeba czy tu czy gdzie indziej i nie ma co patrzeć na innych co piszą i co mówią ,pozdrawiam :)

nike

szukam pracy i przeczytałem opinie.Opinie są wporządku ale męczy mnie to że też zostały usunięte.Niech ktoś napisze co tam się dzieje,czy warto iść tam do pracy?Proszę o rzetelne informacje o firmie atex

ludzie jestescie wszyscy jacys nienormalni, Nie pasuje robota ? To won - zawsze mozna zmienic - jest wolnosc - dookola sa inne firmy jak ZWIK, JELCZ, DREMAT, STELWELD, JURCZAK - zobacz jak tam sie pracuje. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Swoje trzeba robic a nie przez cala zmiane ploty kto kogo gdzie i co. Zycia wlasnego nie macie czy co ? Żałosne . Z opisów innych firm w okolicy wygląda na to, że wszystkie firmy są do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A najlepiej iść na linkę do firm za 1500 i nic nie myslec. W ATEX masz kase na czas, dostajesz tyle ile masz na umowie, a nic pod stolem jak to w innych firmach masz. Robic trzeba - tego nie zmienisz. Pozdrawiam zwyczajnych zwykłych ludzi którzy robią swoje i nie pitolą głupot na innych ;)

WIKIPEDIA

Według regulaminu WIKIPEDIA nie można wprost cytować treści. Można zamieścić link.

kolo

Sorry że to z Wikipedii ale niech ludzie wiedzą

kolo

Taktyki mobbingu taktyka upokorzenia nieuzasadniona krytyka zniesławienie wyśmiewanie nieodpowiednie żarty obraźliwe gesty sarkazm publiczne krytykowanie wyglądu taktyka zastraszenia zakaz robienia przerw pod groźbą utraty pracy groźby ustne używanie wulgaryzmów stosowanie przemocy fizycznej przymusowe zostawanie po godzinach pracy zastraszanie zwolnieniem z pracy taktyka pomniejszenia kompetencji taktyka izolacji taktyka poniżania taktyka utrudniania wykonywania pracy Mobbing może być działaniem bezpośrednim lub niebezpośrednim, tj. takim, w którym ofiara nie ma bezpośredniego kontaktu z osobą stosującą mobbing, a jedynie jest narażona na skutki jej zamierzonych nieetycznych działań.

gość~~

Czyżby te dwa nieudaczniki płacili serwisowi gowork.pl za usuwanie komentarzy? A swoją drogą szkoda że serwis nie stosuje się do swojej UWAGI zamieszczonej na samym dole.Jak ktoś może się dowiedzieć o firmie i stosunkach panujących w zakładzie. Nierzetelny serwis!!!

ernest

(usunięte przez administratora)ty nieudaczniku lepiej się zwolnij i poszukaj sobie pracy która jest adekwatna do twojego wykształcenia czyli do zwiku do czyszczenia kanalizacji

kolo

No i wiedziałem że wpisy zostaną usunięte bo komuś prawda przeszkadza. Dalej to będą robić ale piszcie może nareszcie zrozumieją że trzeba szanować pracowników

kolo

Ha ha dobre i tak pewnie te wpisy zostaną usunięte jak te co były wcześniej bo komuś porostu nie pasuje prawda

gosc

hej, czy ktos moze napisac cos wiecej o tej firmie, pojawily sie oferty pracy, wyslalm cv ale czego sie moge spodziewac, czy jest to praca dla kobiet, jakie warunki, zmiany, place??

fajne zasady między pracownikami. Pensje na czas

Alek
@anonim 09.02.2009 12:54
fajne zasady między pracownikami. Pensje na czas

Ten kto napisał ,że fajna atmosfera to chyba nie znalazł się nigdy w miejscu gdzie panuje fajna atmosfera! Dla mnie ta firma to jakaś komunistyczna zbieranina podpierdalaczy!!!syf i żenada! Odradzam każdemu!

Zostaw opinię o Atex - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atex