opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATEX

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 135 ocen
Opinie(336)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(336)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Doświadczenie
  • .
  • Jakość
  • .
  • Technologia
  • .
  • Kontakt

O nas

Doświadczenie

Jakość

Technologia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Kłodzko
  • Nysa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Oława
  • Ścinawa Polska
  • Jaczkowice
  • Stanowice
  • Stary Górnik
  • Gaj Oławski
  • Stary Otok
  • Godzikowice
  • Ścinawa
  • Godzinowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Oława
  4. /
  5. Opinie o ATEX Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o ATEX Oława

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATEX Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nynu

    01.07.2023 16:06

    Kandydat

    Wita, jaka stawka dla lidera?? 5 lat doświadczenia w automotiv.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    16.06.2023 21:37

    Inne

    (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.04.2023 12:16

    Inne

    Na jakie wsparcie w ATEX Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    11.04.2023 07:39

    Pracodawca

    W zakładzie pracy, przestrzegane są prawa wynikające z Kodeksu pracy względem kobiet w ciąży, jak i wszystkich pozostałych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Kanta

    29.06.2022 02:59

    Kandydat

    Cześć,a jak to wygląda na magazynie? Godzikowice itd..:)
    ReviewUserIcon
    Nico

    13.03.2023 18:51

    Kandydat

    Ale podejście do problemu z transportem nic dziwnego ze brakuje Wam ludzi do pracy .
    ReviewUserIcon
    Wilk

    01.04.2023 00:59

    Kandydat

    Ktoś z Brzegu dojezdza do pracy środkami komunikacji miejskiej mozna to dopasowac do zmian Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tadek

    27.11.2022 08:54

    Kandydat

    Witam jeśli ma sie komornika to idzie się dogadać z pracodawcą na najniższą?
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    28.11.2022 08:18

    Pracodawca

    Firma Atex wypłaca wynagrodzenia zgodnie z regulaminem wynagradzania.
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    29.11.2022 07:19

    Pracodawca

    Regulamin dostępny jest w dziale Kadr i Płac.
    ReviewUserIcon
    Mów mi GILBERT

    15.09.2022 23:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2022 16:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    10.06.2022 14:10

    Pracodawca

    Proszę opinie dotyczące firmy PEON publikować pod firmą PEON. Firma Atex nie ponosi odpowiedzialności za firmy współpracujące, a opinia ta nie dotyczy firmy ATEX.
    ReviewUserIcon
    Maria

    15.05.2022 18:21

    Inne

    Czy jeszcze jakieś premie macie poza tą frekwencyjną? A socjale? :)
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    31.05.2022 07:30

    Pracodawca

    Witam, świadczenia z funduszu socjalnego zależne są od progów dochodowych na jednego członka rodziny.
    ReviewUserIcon
    Yeti

    08.06.2022 05:33

    Były pracownik

    Jedni dostają inni nie
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.06.2022 11:09

    Inne

    Wiecie, czy ATEX Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    07.06.2022 11:56

    Pracodawca

    Na ten moment pracownicy administracji nie pracują w systemie zdalnym.
    ReviewUserIcon
    Konon

    26.01.2022 17:02

    Pracownik

    Witam Jestem pracownikiem firmy Atex wszystko jest ok poza jednym nie wiem czy to jest wina pracodawcy czy też kadrowej czy innej persony z biura Chodzi mi o to że wiem o tym że dużo ludzi jest zarażonych koronowirusem i niestety nie przyznają się do tego i wcale się temu nie dziwię chodzi mianowicie o to że zabierają premię I nawet jak ja bym się zaraził to też się nie przyznam Może da się to zmienić????
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    05.04.2022 08:11

    Pracodawca

    Autobus podmiejski kursuje z Oławy do Godzikowic w godzinach odpowiadających naszym zmianom.
    ReviewUserIcon
    skorpion

    05.04.2022 17:49

    Pracownik

    SZkoda że niema transportu dla pracowników , korzystając z komunikacji podmiejskiej i do tego jeszcze przesiadka na pociąg do Brzegu stanowi to pewne utrudnienia i spore zamieszanie .Pracowałem na Spawalni w Adient ok 3 lata no ale cóż poszukam coś innego .Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kamila

    23.03.2022 17:24

    Kandydat

    Mam pytanie czy przyjmują do pracy również kobiety
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    24.03.2022 08:59

    Pracodawca

    Zatrudniamy Panie do pracy, aktualnie poszukujemy Pań na stanowisko robota spawalniczego, w systemie 3- zmianowym.
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.02.2022 11:29

    Inne

    Cwany zakładzik. Ofert pracy nie mało, ale w żadnej nie napiszą o wynagrodzeniu ani na ile zmian pracują. Tego typu pracodawcy należy podziękować i nie brać pod uwagę. Zresztą multum negatywnych opinii o tej firmie też nie wzięło się znikąd.
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    04.03.2022 09:05

    Pracodawca

    Każda oferta pracy zawiera informację o pracy w systemie zmianowym, co do wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji kandydata.
    ReviewUserIcon
    Binladen

    21.12.2021 12:56

    Pracownik

    Praca jest ok wynagrodzenie też jest w porządku , podwyżki też są . Niektórzy to sami sobie robią podwyżki i drugie wypłaty na (usunięte przez administratora) . Miejcie na niego oko Wiem co piszę Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Adaś

    21.12.2021 13:42

    Pracownik

    To ten co złom wywozi co tydzień???
    ReviewUserIcon
    RICO

    02.02.2022 11:20

    Pracownik

    Żeby nieponieść konsekwencji
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany spawacz

    22.01.2022 20:01

    Kandydat

    Dzień dobry pytanie do pracodawcy,jestem spawaczem z 10 letnim stażem i jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie ale zanim złożę cv chciałbym wiedzieć jakie są widełki jeśli chodzi o zarobki netto i czy jest możliwość zrobienia próbek po godzinie 16 lub w sobotę?proszę o odpowiedź pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.12.2021 17:11

    Kandydat

    Witam, jak wygląda UR w atex? Ile ludzi tam pracuje, jaka atmosfera, i na jakie wynagrodzenie można liczyć. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Mechanik z 20 letnim stażem.
    ReviewUserIcon
    Bombom

    18.11.2021 19:09

    Pracownik

    Praca spoko. Idzie zarobić. Nadgodzinki są. Jak ktoś chce to robi a jak nie to nie robi. Szefostwo jest w porządku. Niektórzy brygadzisci tak samo ale jest taki jeden co ma się za nie wiadomo kogo. Mówi, ze ma każdego w garści. Na każdego coś zawsze znajdzie…. Na zebraniach ponoć podpiernicza równo wszystkich. Wszyscy z Atexu wiedza o kogo chodzi….. pozdrowienie
    ReviewUserIcon
    Bill

    17.11.2021 09:37

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)Rekrutacje są tu cały czas (usunięte przez administratora)Ps róbcie dalej włamy do szafek dla nowych pracowników po starych pracownikach którzy uciekli
    ReviewUserIcon
    Zz

    17.11.2021 20:17

    Pracownik

    Prawda boli. Najgorsze jest to, że większość pracowników tak uważa ale nie mają odwagi tego powiedzieć. Szkoda, może byłoby lepiej.
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    18.11.2021 08:15

    Pracodawca

    Szanowny Panie/ Pani Bill - komentarze obraźliwe, wulgarne oraz zawierające nieprawidłowe treści są blokowane przez serwis gowork. Każda osoba ma prawo do swojego zdania, szanujemy Pana/Pani opinię, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji zapraszamy do działu HR.
    ReviewUserIcon
    Zenek10

    15.11.2021 20:32

    Pracownik

    Radziłbym uważać na pewnego (usunięte przez administratora)koleś ma wiele za uszami.(usunięte przez administratora)tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    ,

    15.06.2021 07:45

    Były pracownik

    Dlaczego nowi pracownicy mają wiekszę stawki od starych? i przydałby się jakiś test kompetencji brygadzistów
    ReviewUserIcon
    Abcd12

    12.09.2021 21:16

    Pracownik

    Tu się zgodzę. Tragedia Ci brygadzisci.
    ReviewUserIcon
    Kolos

    31.10.2021 07:08

    Pracownik

    brydgadzisci są dobrzy jeden drugiego ciagle (usunięte przez administratora) a potem zbiaja sobie piąteczki… (usunięte przez administratora) w atex to nie nowosc nie wiem kogo oni zatrudniaja
    ReviewUserIcon
    Zzz

    08.10.2021 20:11

    Pracownik

    Pani trener już podziękujemy ???? żenada
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATEX?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATEX Sp. z o.o.

    Godzikowice 50 L 55-200 Oława

    NIP:9121769000

    KRS:0000182048

    http://www.atexweb.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    03.10.2021 17:25

    Pracownik

    Niestety jest coraz gorzej niż lepiej atmosfera jest okropna,ciągłe wymysły z pisaniem kart pracy i jakimiś kodami nie raz trzeba się zastanawiać co napisać bo zostało nam zabranych wiele opcji z tych kodów,zwolnili kierownika spawalni bardzo w porządku gościa którego praktycznie wszyscy lubieli pewnie dlatego że był dla ludzi za dobry bo tam trzeba kata żeby gonił ludzi widzę że będą coraz gorsze zmiany na naszą niekorzyść uznałem że powoli już trzeba myśleć nad zmianą pracy nawet nie można wyjść ze stanowiska po wodę do picia mamy tylko siedzieć na stanowisku i nie robić nic innego niż składanie i spawanie....ale jeśli chodzi o samą firmę trzeba przyznać że dobrze płacą i wszystko jest na czas ale jeśli chodzi o pracę to niestety zacząłem się rozglądać za nową i to nie jest tylko moja opinia niedługo będziecie musieli sami pracować jak będzie tak dalej nie ciśnijcie tak ludzi i nie róbcie (usunięte przez administratora) bo niestety już teraz tak to wygląda jeśli chcecie zatrzymać stałych pracowników pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ala

    19.09.2021 11:13

    Kandydat

    Chciałam spytać jakie są warunki pracy w firmie czy są przyjęcia kobiet na produkcje i czy jest jakiś podmiejski autobus z Oławy bądż jakiś dojazd pracowniczy
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ

    28.04.2021 20:45

    Inne

    ILU ZMIANOWA JEST PRACA OPERATORA CNC ? DZIĘKUJE
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    29.04.2021 14:15

    Pracodawca

    Witam, każdy z naszych pracowników musi być przygotowany na pracę na 3 zmiany, jednak nie każde stanowisko tego wymaga. Obecnie w większości operatorzy maszyn CNC pracują na 2 zmiany.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    12.09.2021 08:00

    Kandydat

    Witam czy jest możliwość zatrudnienia bez doświadczenia jako operator CNC ?
    ReviewUserIcon
    ZENON

    07.09.2021 12:33

    Kandydat

    Witam czy to normalna praktyka w firmie ATEX że nowym pracownikom nie daje się odzieży roboczej na okresie próbnym ??? Odniosłem wrażenie że po co jak i tak zaraz go zwolnimy !!! Czy taka praktyka jest na wszystkich działach ?
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    07.09.2021 12:53

    Pracodawca

    Witam, związane jest to z wewnętrzną polityką firmy Atex, przez pierwsze 3-miesiące (umowa o pracę na okres próbny), nowo zatrudnionym pracownikom wypłacany zostaje dodatek do wynagrodzenia w formie ekwiwalentu za odzież i pranie odzieży roboczej, a następnie po okresie próbnym otrzymuje Pan jako pracownik odzież roboczą od firmy. Odpowiadając na Pana pytanie dotyczące działów - tak jest to stosowane na wszystkich działach - (związane jest z okresem oczekiwania na zamówione ubrania, czas dostawy ubrań jest od Nas niezależny, jednak staramy się zapewnić odzież dla pracowników, najszybciej jak to możliwe).
    ReviewUserIcon
    .

    15.06.2021 07:29

    Pracownik

    Dlaczego nowi pracownicy maja wieksze stawki od starszych pracownikow? a brygadziści zero kompetencji przypadlby im się jakiś test.
    ReviewUserIcon
    On

    15.05.2021 21:35

    Pracownik

    Ja nie rozumiem niektórych opini.Ludzie narzekają jak to jest źle to po co tam pracujecie?wkur.....mnie takie narzekanie to że wymagają żeby ludzie pracowali?załóżcie swoją firmę i przyjmujcie ludzi którzy będą was robić jak chcieli.Nie można powiedzieć tego że (usunięte przez administratora) że płacą pod stołem że (usunięte przez administratora) na godzinach.Przychodzisz pracujesz to nikt nie ma do nikogo pretensji nie mówię że nie ma tam minusów pisanie kart pracy z minuty na minutę,próbowanie jakiś tam ustalanie czasów itp ale jak patrzę na opinię firm na około to każda jest zła . Wszędzie są kamery teraz praktycznie
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    23.04.2021 18:12

    Pracownik

    Jakich stawek mozna się spodziewać na umowie próbnej w charakterze zatrudnienia operator pras, gietarek czy też tzw pomocnik produkcji? Jeśli nie jest to tajemnica proszę o odpowiedź
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    29.04.2021 14:18

    Pracodawca

    Witam, stawki są uzależnione od umiejętności i doświadczenia oraz od tego jak się Pan "sprzeda" na rozmowie kwalifikacyjnej. Zachęcam do wysłania CV na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    08.02.2021 18:44

    Kandydat

    Mam pytanie, czy dalej jest tam kierownikiem ten Jarus B co se za żonę wziął lilie ze wschodu? Mam propozycję pracy na magazynie ale wolę tego typa nie oglądać codzień
    ReviewUserIcon
    dudek

    05.10.2020 18:21

    Kandydat

    Witam. Jaki jest system zmianowy na produkcji i magazynie w Atex.
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.10.2020 17:37

    Inne

    3 zmiany
    ReviewUserIcon
    Pytam

    27.10.2020 10:59

    Inne

    Ilu zmianowa jest praca?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    27.10.2020 10:48

    Kandydat

    Ile zarabia magazynier na start netto?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    21.10.2020 17:38

    Kandydat

    Ile pracuje osób w firmie ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    20.02.2020 10:51

    Inne

    We firmie potrzebują kogoś do sprzątania biura. Czy ktoś mi może powiedzieć jak to wygląda od strony pracowniczej?? PEFRON za zatrudnianie osób niepełnosprawnych daje dotację w wysokości 1780 zl co miesiąc natomiast zakład proponuje 2700 brutto. Proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Artur

    11.08.2020 05:40

    Inne

    Dzień dobry jestem osobą gluchoniemy. Mam orzeczenia o niepełnosprawności. Już wysłałem CV internet do ATEX nic odpowiedź mnie hm. Pozdrawiam
    Company logo
    ATEX Sp. z o.o.

    11.08.2020 12:17

    Pracodawca

    Witam, Proszę o podesłanie CV na adres: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.08.2020 14:26

    Inne

    Jak wygląda ścieżka awansu w ATEX Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    :)

    08.08.2020 14:35

    Pracownik

    Musisz wiedzieć komu wejść w (usunięte przez administratora) albo komu donieść. Wtedy będziesz premiowany. Broń Boże, żebyś wiedział za dużo na temat procesu produkcji, bo "przyspawasz" się do stołka produkcyjnego
    ReviewUserIcon
    Alcybiades

    01.08.2020 15:10

    Były pracownik

    Najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim pracowałem w okolicach Oławy. Na spawalni musisz robić sztukę za sztuką jakbyś pracował na akord. Start, przerwa, fajrant na dzwonek. Spawacze boją się wyjść ze swojego stanowiska, bo już kierownictwo krzywo patrzy jak 3 minuty robisz coś innego niż spawanie. Wymagania co do jakości spoin absurdalnie niewspółmierne do wynagrodzenia. Typowy januszex, gdzie pracownik jest murzynem do roboty. W dodatku szefostwo napisze, że nie będzie premii, bo zakład miał inwestycje xDDD
    ReviewUserIcon
    ZADOWOLONY

    01.08.2020 18:34

    Pracownik

    Następny młodziak, który chce przyjść do roboty i się położyć. Chłopie nie pasuje Ci poszukaj lepszej pracy w okolicy - z tego co piszesz to już wszędzie pracowałeś. Ciekawe dlaczego już nie pracujesz. Mi się to podoba, że każdy uczciwie pracuje - a nie jeden się op......rdala a drugi musi robić a pensje dostaje taką samą.. Drugi temat nie umiesz spawać to idź spawać płoty. Co do premii - COVID już jest od marca a w czerwcu wypłacili premie. W wakacje nie mogą wypłacać premii bo skorzystali z obniżenie czasu pracy - dlatego piątki są wolne. Pensje spadły tylko 5% - mi to się prywatnie podoba. Jeszcze raz to Ty jesteś typowy JANUSZ - nic nie robić, narzekać - że źle, że poopie......lać nie można i za darmo brać kasę. Pozdrawiam ludzi uczciwie pracujących
    ReviewUserIcon
    Alcybiades

    01.08.2020 22:14

    Były pracownik

    Gratuluję firmie Atex posiadania pracowników dumnych z tego, że są (usunięte przez administratora) we własnym kraju. Współczuje pracownikom mającym swoją godność. Samej firmy stanowczo nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.04.2020 14:49

    Inne

    Co jaki okres czasu w ATEX Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    X

    14.05.2020 10:24

    Inne

    Ty wnioskujesz to już od Ciebie zalezy. Złóż wniosek i czekaj, są ludzie co czekają po parę miesięcy na odpowiedź..
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.03.2020 18:02

    Inne

    Świetna atmosfera , dobrze się pracuje , ale jest jeden problem to taka (usunięte przez administratora) nie wiadomo co z siebie udaje , przed każdym się popisuje , jak przyszli nowe pracownicy to miała ich uczyć robić , uczyła na odpie**** jak jest zmiana to stoi w miejscu gdzie kamery nie łapią i totalnie nic nie robi , każdych 20 min wychodzi sobie na fajkę , kochana moja jeśli to czytasz to wesz się ogarnij w końcu !!! będziesz tak kozaczyć do pracowników u siebie na ukrainie!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.11.2019 18:53

    Inne

    Witam mam 2 pytania do Pracodawcy: 1.W ogłoszeniach Atexu widnieje Premia od obroty firmy, której nie mamy od kilku miesięcy..? 2.Co z obiecanym dodatkiem za dojazdy? Słyszałem że ma być dużo zamówień więc nie powinno być problemu z tymi dodatkami?
    ReviewUserIcon
    Tigowiec

    03.03.2020 20:06

    Inne

    Moim zdaniem pracownika nie powinny obchodzic inwestycje pracodawcy gdyz nie ma w tym zadnych udzialow a premia powinna byc liczona od zaangazowania i umiejetnosci pracownika i oczywiscie od obrotow a nie jak pan Piotr tlumaczy rozbudowe firmy .
    ReviewUserIcon
    Żuk

    06.03.2020 12:43

    Inne

    Przecież Atex płaci Ci wypłatę i premię . Premia dodatkowa to dobra wola pracodawcy . I ciesz się , że firma rozwija się bo to daje pewność stabilnego zatrudnienia
    ReviewUserIcon
    Xxx

    20.01.2020 20:18

    Inne

    Jak to możliwe, że na zakładzie obowiązuje odzież robocza a Pani lider chodzi w pracy, w prześwitującej bluzce?
    ReviewUserIcon
    Pani lider

    22.01.2020 09:43

    Inne

    Odziez robocza, sklada sie ze spodni , koszuli oraz kurtki. A dlaczego xxx nie powie tego osobiscie? Wydaje mi sie ze koszulki to jest sprawa prywatna! Przypomne ze to jest strona opinii a nie ubioru.
    ReviewUserIcon
    Yyy

    14.02.2020 15:18

    Inne

    To może niech Pani lider przychodzi do pracy bez bluzki, skoro to prywatna sprawa. Co za różnica?
    ReviewUserIcon
    Xx

    18.12.2019 21:48

    Inne

    Ten zakład pracy to (usunięte przez administratora) Nie doceniają normalnego pracownika a trzymają nie robów, którzy są konfidentami.
    ReviewUserIcon
    Robot

    18.12.2019 23:14

    Inne

    Chyba trzymają roboty :)

    Zostaw merytoryczną opinię o ATEX Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.