ATEX Sp. z o.o.

Pozdrawiam wszystkich spawaczy. ***

Zaaaa

Witam

Xxxx

Praca dla kobiet niedawno zwalnia liście kobiety niedawno zostałam zwolniona bo nie ma pracy a teraz się nagle znalazła na jak długo (usunięte przez administratora)

Technolog produkcji

Rozmowa sama w sobie okej- konkrety z obu stron bez zbędnego owijania w bawełnę. Rozmowa 1 na 1 bez działu HR

-Doświadczenie -Wiedza z zakresu PPAP -Znajomość języka ( bez sprawdzania) Brak odzewu mimo deklarowanego czasu tygodnia i zapewnien o inf zwrotnej.

Abcd

Nikt ci tyle nie da co atex ci obieca,premie zwrot za dojazdy podwyżki,wczsy pod gruszą a nie one akurd są tylko szkoda że starczy na paliwo tylo w jedną stronę nad morze ale to i tak nic,bo płacone są po urlopie no wzgędnie pod koniec jak dobrze pójdzie.Ewenement na skale światową.

Niezadowolony

Pracuję w tej firmie już ponad 5 lat. Zdobyłem już duże doświadczenie na swoim stanowisku produkcyjnym. Jak się przyjmowałem mówili mi, że wysokość wynagrodzenia zależy od umiejętności i doświadczenia. Teraz przychodzą nowi pracownicy i dostają wyższą pensję na start od doświadczonego pracownika, który już pracuje od dłuższego czasu. Co według mnie jest chore i niesprawiedliwe!!! W taki sposób zniechęcają ludzi z doświadczeniem na produkcji do pracy. Mam nadzieję, że to niedługo się zmieni bo pracownicy będą odchodzić.

@Niezadowolony

Zapraszam na spotkanie. Piotr Świerzko

Niezadowolony
@ATEX Sp. z o.o.

Panie Piotrze,nie tylko ja jestem niezadowolony z takiej sytuacji. (usunięte przez administratora) zna sprawę i to raczej on w naszym imieniu powinien takie sprawy załatwiać. Pozdrawiam

@Niezadowolony

Ok, będę czekał na info

Eros

Nie polecam. Zatrudniają człowieka do pracy potem zwalniają. Monitorowanie ludzi to jest czyste szaleństwo.

xyz

Najpierw zatrudniają bo potrzebują ludzi do pracy a potem zwalniają bo roboty nie ma co to za firma. I najlepsze to że na sam koniec z wypłaty obcinaja. A monitorowanie pracowników to jest śmieszne. Z tego co ja wiem to monitoring służy do wypadku lub kradzieży na nie kto robi a kto...

Były spawacz

To co się tutaj dzieje to jest przesada w żadnym zakładzie nie widziałem takiej atmosfery przyjmują za chwilę zwalniają nie podając powodów kompletnie żadnych mierzą czas w jakim ktoś pracuje stoperami nie możesz się do nikogo odezwać bo zaraz przylatuje kierownik lub dyrektor i są pretensje nikt tu już nie chce pracować niedługo padnie rekord wypowiedź od tym razem pracowników będziecie sami robić ale niestety nie umiecie życzę powodzenia bo spawaczy się szanuje bo mają pracę wszędzie zabranie premii kosztów za dojazdy które miały być nadgodzin po prostu wszystkiego dobrze że już tam nie pracuje bo zostałem zwolniony jak reszta ludzi znalazłem pracę gdzie na start dostałem 500 zł więcej niż tu i dopiero teraz wiem co to znaczy dobra atmosfera

Ola

Ktoś mi powie jak z pracą dla Kobiet czy ciężko co się robi bo słyszałam że zgrzewanie tlumikow że nie ciężka praca . Z chęcią się dowiem czegoś wiecej;)

@Ola

Praca nie jest ciężka, ale precyzyjna. Liczy się jakość wykonania.

Jugi

Przyjmujecie tylko spawaczy? Czy kobiety też są mile widziane? ????

@Jugi

Panie też są mile widziane :)

Zielony Ch..

Nie polecam, atmosfera nie ciekawa i tylko patrzą aby premię zabrać.

Wera

Nie polecam. Najpierw zatrudniają potem zwalniają. Dodatkowo na koniec obcinaja premie nie wiadomo za co???

Aktualność
W końcu po długich wyczekiwaniach wystartowaliśmy z produkcją w nowej lokalizacji :)
Adres nowej lokalizacji:
Godzikowice 50 Ł, 55-200 Godzikowice
Monika Rzewuska

Dzień Dobry Gratulujemy! A jako agencja reklamowa mamy pytanie czy nie szukacie dostawcy gadżetów, odzieży z logo, materiałów reklamowych i innych produktów reklamowych. chętnie podjadę i pokaże naszą ofertę.

@Monika Rzewuska

Proszę o kontakt poprzez e-mail: office@atexweb.pl

Palety

Witam, podpowiecie może czy firma wysyła swoje towary na paletach i jak można prosić o informację jakie to palety? :) Pozdrawiam :)

@Palety

Proszę o kontakt poprzez e-mail: office@atexweb.pl

pyra
@Palety

Nie. Wrzucają towar luzem na pakę I jadą w świat.

Juras

W ogłoszeniu na spawacza jest informacja ze doświadczenie mile widziane, czy ew. jest przewidziane jakieś przyuczenie?

Lucky

Oferta pracy na spawacza aktualna? Można liczyć na jakiś odzew ?:/

@Lucky

Oferta pracy dla spawacza jest cały czas aktualna. Przeglądamy CV nadesłane przez kandydatów i zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne według kwalifikacji i uprawnień oraz w pierwszej kolejności osoby, które mieszkają blisko miejsca naszej nowej siedziby.

PL

jaka jest średnia stawka na początek dla spawacza ??

@PL

Stawka zależy od umiejętności indywidualnych spawacza. Proszę złożyć CV osobiście lub wysłać na email: praca@atexweb.pl. Następnie umówimy się na próbki spawalnicze. Po wykonaniu próbek - podamy stawkę :). Stawki są atrakcyjne.

PL
@ATEX Sp. z o.o.

To może podajcie chociaż widelki płacowe. Nie wiem dlaczego polskie firmy wstydzą się podawać zakresu zarobków...

@PL

W nawiązaniu do sugestii - nasze widełki płacowe wyglądają następująco: od 18 zł netto do 27 zł netto - oczywiście bez nadgodzin i bez premii, które też zależą od każdego pracownika indywidualnie i zyskowności firmy w danym miesiącu.

Spawacz

27 zł netto za godzinę dla spawacza? To w takim razie idę po podwyżkę

@Spawacz

Jeżeli pracujesz u nas i jesteś pewny, że zasługujesz na podwyżkę --- to udowodnij swoje umiejętności i ją dostaniesz :)

WELDER OPOLE
@ATEX Sp. z o.o.

WITAM, JA MAM W OPOLU 4572 ZŁ BRUTTO + PREMIA 10 % ,WIĘC PYTANIE,CZY PO PRZEJŚCIU PRÓBEK SPAWALNICZYCH W PAŃSTWA FIRMIE MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ LEPSZYCH ZAROBKÓW? BO PISZĄ PAŃSTWO ,ŻE STAWKI SĄ ATRAKCYJNE.POZDRAWIAM SERDECZNIE I CZEKAM NA ODPOWIEDŹ .

@WELDER OPOLE

W odpowiedzi na Pana pytanie - odpowiedź jest: TAK, po pozytywnym "przejściu" próbek spawalniczych w naszej firmie można się spodziewać lepszych zarobków od wskazanych w komentarzu. Zapraszamy na umówienie się na wykonanie próbek - tel. 537 777 909 lub wysłać CV na adres mailowy - praca@atexweb.pl

Aktualność
Nowoczesna spawalnia w ATEX Godzikowice:

• stanowiska równomiernie rozstawione,

• wymiary jednego stanowiska 4 metry x 2 metry,

• oświetlenie LED automatycznie regulowane do oświetlenia zewnętrznego, aby zapewnić oświetlenie na poziomie 500 lux

• filtrowentylacja z każdego stanowiska - całość 40000 m3/h

• odzysk ciepła w okresie jesienno - zimowym,

• spawalnia odizolowana ze wszystkich stron, aby zapewnić właściwą pracę systemów wentylacyjnych,

• centralna dystrybucja gazów spawalniczych - dwa rodzaje gazów do systemu TIG oraz systemu MIG

• w spawalni zostaną zainstalowane dwa roboty spawalnicze PANASONIC - na zdjęciu z pozycjonerem dwuosiowym

O_o

ile można dostać na początek jako spawacz po kursieTIG ???Dziękuję.

@O_o

Pensja zależy od umiejętności spawacza. Proszę złożyć CV osobiście lub wysłać na email: praca@atexweb.pl. Następnie umówimy się na próbki spawalnicze. Po wykonaniu próbek - ustalimy pensję. Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o ATEX Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w ATEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATEX Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATEX Sp. z o.o.