FLT Spółka jawna M. Wantrych

Wrocław

Opinie o FLT Spółka jawna M. Wantrych

Dominika

@zs obecnie też nie widać ofert pracy, więc chyba faktycznie w FLT Spółka jawna M. Wantrych pracownicy raczej nie rotują. Zasadniczo może okazać się to bardzo pozytywną informacją dla wielu osób, bo na obecnym rynku pracy nadal są osoby, które szukają zatrudnienia na dłużej. Czy pojawiają się zatem nowe miejsca pracy?

zs

Świetnie, że obsługa tutaj dopisuje @Gość i nie ma problemu z reklamacjami, ale wiadomo czy pojaiwą się niedługo jakieś oferty pracy? Podobno nie było teraz rotacji wśród pracowników. Dzięki za odpowiedź.

Zostaw opinię o FLT Spółka jawna M. Wantrych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLT Spółka jawna M. Wantrych