Opinie o GUMOTIV w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUMOTIV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GUMOTIV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUMOTIV w Mielec

Staję w obronie Pani Moniki, ponieważ to co piszecie o niej to czysta złośliwość (usunięte przez administratora) Pani Monika jest mega ogarniętą osobą, a pozostali kierownicy nawet razem wzięci jej nie dorównają. Pracuję z nią już długo i nigdy nie miałem z nią problemu. Zawsze jest pomocna, doradzi i załatwi wszystko o co ją poprosisz. Fakt jest taki, że jak jesteś dobrym pracownikiem, przychodzisz do pracy pracować i zarabiać pieniądze, to na pewno nie będziesz potem pisać żalów na nikogo. Natomiast jeśli jesteś pracownikiem, który myśli, że zapłacą mu tylko za to, że jest obecny w pracy to nie tędy droga. Obecnie na firmie jest dużo osób, które nie ogarniają nawet 2 sypanych maszyn, nie czytają karty pakowania, nie przeglądają detali, nie potrafią prawidłowo meldować i drukować, do tego nagminnie używają telefonów itd. I co takie osoby sobie myślą, że to pozostanie niezauważalne? Że doświadczony pracownik ma przez takie osoby cierpieć i być traktowany na równi? Jak ci się nie chce pracować i myśleć co robisz to wracaj do mamusi pod spódnice. A to, że Pani Monika idzie gdzieś z hali, to nie znaczy, że od razu do dyrektora naskarżyć na ciebie, bo ona ma 3 hale do ogarnięcia, a ty nie stoisz pod biurem, żeby widzieć kiedy i ile razy tam wchodzi. I jeszcze jedno, znam panią Monikę kilka lat i nigdy nie miałem problemu z jej zrozumieniem. Polecam czyszczenie uszu i włączenie drugiej półkuli mózgu, wtedy dotrze do ciebie każde jej słowo.

SzybkiStefcio

(usunięte przez administratora) Mając do czynienia z każdą brygadą mogę się co nieco wypowiedzieć. W brygadzie A piecze trzyma pan S który notorycznie spędza czas u swojej wybranki nie zważając na prośby pracowników. Brygada B ma w swoich szeregach brygadzistkę która pracy się nie boi choć nie zawsze wie co trzeba zrobić na danej maszynie aby ta działała bez zarzutów, na szczęście ma swojego pupilka który kroku za nią nie odpuszcza spijając sobie z dzióbków. Brygada C to Pan dyktator M.T. i nic więcej nie trzeba tutaj dodawać. W brygadzie D jest nowy brygadzista ale stanowisko uderzyło mu już do głowy i pomiata ludźmi. Odnośnie młodszych technologów to mogę polecić jedynie pana z brygady A który próbuje coś wskurać gdy jest problem reszta do zwolnienia moim zdaniem.

NOWA

Witam, która brygada jest teraz najlepsza pod względem ludzi oraz brygadzisty a którą zdecydowanie odradzacie?

@NOWA

Polecam brygadę D są tam bardzo wyrozumiali i pomocni przełożeni Brygadzista, Starszy operator i Młodszy technolog, polecam tylko ta brygadę.

Kit
@NOWA

Bardzo polecam B ????????????????????????

Nie
@Kit

Nie!!!!

Katarzyna
@NOWA

Jeśli jesteś kobietą i masz zamiar przyjścia na system 4-ro brygadowy kategorycznie odradzam brygady A, ponieważ panują tu rządy dyktatorskiej pani zwanej Lejdi Dżagą. Jest to zdecydowanie najstarsza pani w brygadzie, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy oraz że wiek daje jej prawo do trzęsienia całą zmianą. Lejdi Dżaga co dzień wybiera sobie maszyny na których ma pracować i brygadzista zarówno poprzedni ,,ciepłe kluchy'' jak i obecny młody Pan Damian mogli i mogą dać jej pracować tylko i jedynie na bardzo okrojonej liczbie maszyn, ponieważ na inne ona nie pójdzie. Oczywiście była próba dania jej na ,,nowość dla niej'' lecz po obliczeniu że nie zrobi normy stwierdziła, że ją coś zabolało i w połowie zmiany po prostu pojechała do domciu. Ostatnio DOSZŁO DO incydentu pobicia przez nią innej pracownicy oczywiście w czasie pracy, na hali, przy maszynie i pod samymi kamerami. I co najlepsze wiedzą o tym co najmniej 4 jej przełożeni i nikt z tym nic nie robi, ponieważ Lejdi Dżaga wszystkich straszy takimi znajomościami, że jedno jej słowo i ,,Cię ZWOLNIĄ''

Już nie pracujący
@Katarzyna

Powiem w prost byłam świadkiem w szatni jak p. Małgorzata. W przyszłą a wasza niby Lejdii siedziała na ławce a ta zaczęła na nią gadać wulgarnie i uderzyła ją w czoło że niby jakąś ośkę zrobiła o 500sztuk więcej niż jest w normie wydzierając się na nią a p. Lejdi jej tylko powiedziała tego można wydmuchać w (usunięte przez administratora) ale tobie pomagałam a ty mnie po Łebie lejesz. P.ani L tozajebista starsza pani każdemu pomoże nawet mi chodź byłam pakowaczem . Zwolniłam się z tej firmy bo banda (usunięte przez administratora) ludzi tam pracuje przenoszą wszystko i jeszcze dokładają to co im pasuje formują grupki i się nasmiewaja. Mądrzy ludzie i odpowiedzialni tak nie robią.

@NOWA

Polecam tylko brygadę D tylko tam się człowiek czegoś nauczy. Ludzie tam pomagają nowym osoba. A jeśli chodzi o brygadzistę młodszego technologa i starszego operatora są najbardziej zgraną ekipą że wszystkich. Wszystko umieją i potrafią i widać że im się chce. Takich ludzi trzeba doceniać a nie zabierać im premie za byle gow.......

Panowie fantazja was ponosi

Mania
@Już nie pracujący

(usunięte przez administratora) bzdury. Pani L... nikomu nie pomagała i nie pomaga. Leń jakich mało. A z Gośka to nie było tak jak piszesz. Bo pół brygady to widziało jak L.... wyklinała Gośke. Nie broń jeśli nie znasz sytuacji.

Praca okej ale ludzie niewszyscy są źli zniektorymi da się porozmawiać, ale są takie dwie Anna k. Natalia m. Co chodzą i tylko ludzi obgadują i na dodatek nieźle kłamią detale lecą nie sprawdzają ale czas na stanie ibojcenie mają i nikt tego niewidzi, ludzie niesa tam traktowani jednakowo szkoda tylko że dyrektor pozwala na takie coś i nierobi z tym nic.

Gosc1
@Gość

Ha ha w końcu ktos napisał to publicznie ! To jest prawda. Koleżanki dostaja lekkie prace i maja czas na bojki kiedy inni(usunięte przez administratora) ze pot z (usunięte przez administratora) sie leje.Dziwne ze przełożeni tego nie widzą. Moze tak po 3 maszyny skoro tyle czasu zostaje? P.s przestancie nasmiewac sie z innych i nastawiac ludzi przeciw sobie...co?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GUMOTIV. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu?

Witam Czy może kilka osób napisać opinie na temat Dyrekcji? Chciałbym je zweryfikować z opiniami które dostałem od kilku osób.

3 zianowy

Ja również nie polecam brygady A z jednego prostego powodu:zarzadzajacego ta brygada. Nic nigdy mu się nie chce, niby zarobiony, zabiegany a gdyby go szukać to stoi cały czas u swojej panny. To jest pomyłka to jest tylko dzieciak jeszcze

@3 zianowy

Brygadzista zmiany A jest odpowiednia osoba nie te cieple kluchy ktore byly nazekal na caly zaklad a teraz wielki kierownik zaklamany koles

@AlojzyTrąbka

Ciepłe Kluchy nie dziwne ze u niego na wiosce w Połańcu Trolem go nazywają.

Tkik

Teraz to nawet brygadzista nic już nie ma do powiedzenia bo wszystkim rzadzi kierownik, zresztą brygadzisci sami nowi więc siedzą cicho co by super stanowisko utrzymać.

Kropka
@Tkik

Super stanowisko a jak był nabór na brygadzistę to nikt się nie zgłosił... Ani sam kierownik ani sam brygadzista nie ogarnął by tego chaosu, który tam jest.

Katarzyna

Moim zdaniem o pracy w tej firmie decyduje Dyrektor .A Dyrektor nigdy moich placków nie je -są dla współpracowników brygady. A jeśli ktoś mnie nie lubi, niech mi to powie osobiście. Publiczne obrażanie jest nietaktowne. Dotyczy to zarówno mnie- jak i innych pracowników tej firmy. " NIE CZYŃ DRUGIEMU , CO TOBIE NIEMIŁE..."

Placek
@Katarzyna

A może warto poczęstować dyrektora

Placek

Dajcie namiary na tą panią od placków bo mi się zblizaja urodziny.

Rozwiązanie

Po tym co ostatnio wypisują na go worku i jakie szczegóły wychodzą na światło dzienne proponuję władzy najwyższej, aby przetasować brygady jak i brygadzistów, ponieważ kolesiostwo osiągnęło już poziom premium. Normalnemu pracownikowi który przychodzi na firmę zrobić robotę i zarobić kasę nie będzie przeszkadzać z kim pracuje, natomiast najwięcej do powiedzenia i płaczu będą mieć kolesie, pupile i (usunięte przez administratora) Tak to przynajmniej będzie spokój i ład.

Alojzy Trąbka

NIe polecam pracy w tym zakladzie !! Kierownicy zmianowi nie znajacy sie na niczym oprocz pana K>K (cieple kluchy) ktory teraz chce chyba awansowac na wice dyrektora Starsi operatorowie porazka pomagaja komu im pasuje na brygadzie A starszy operator to pomylka brat kierownika (cieple kluchy) wydaje mu sie ze moze robic co chce i kiedy chce moze brat wkoncu sie wezmie za niego a nie bedzie szukal haczykow gdzie indziej Nie POLECAM !!!

Hajdi
@Alojzy Trąbka

Nie zgadzam się z tą opinią. To bezzasadne frustracje osoby, która nie docenia systemu w tej firmie. Kierownicy są doświadczonymi pracownikami.

Mateusz
@Hajdi

Owszem kierownicy są doświadczeni tylko w czym i jak bardzo? Moim zdaniem najbardziej trafiona osoba na tym stanowisku to Pani Monika, naprawdę ogarnia wszystkie obowiązki i można z nią rozwiązać każdy problem. Pani Justyna widać że wczuwa się w nowa rolę i się stara ale niestety jej doświadczenie kończy się na zarządzaniu kilkoma kobietami z kompa, z produkcją trochę gorzej ale plus za chęci i starania. Ciepłe Kluchy totalne nieporozumienie brygadzistą został będąc na okresie prubnym i pracy na 3 wtryskarkach i 3 rodzajach uszczelek kierownikiem przez charakter ciepłych kluch tzn ludziom wciska ciemnotę typu będzie dobrze damy radę przyjemna maszyna itd natomiast swoim przełożonym wchodzi bez mydła głupi uśmiech i szklane oczy. Potrafi napisać w mailu polecenie typu proszę podnieść kartonik z ziemi a od wstydu sam bym podniósł a nie robił z siebie takiego króla. A nawiązując do braciszka to po każdej wizycie u dyrektora niezależnie w jakiej sprawie chwali się jak to dowalił parę słów prawdy jak to zje... Dyrektora. Na skoczku często robi braki i prawda że pomaga komu chce a nie tym co potrzebują pomocy.

@Hajdi

W tej firmie nie ma co doceniac ! O jakim ty doswiadczeniu mowisz hahaha

@Mateusz

Pan kierownik K>K (cieple kluchy) po awansie na kierownicze stanowisko zamienil sie chyba z (usunięte przez administratora) na glowy . Zmiana nie do poznania jak stanowisko potrafi zmienic czlowieka ale co zrobic poswieci wszystko zeby sie utrzymac .

Phyy
@AlojzyTrąbka

Ciekawe jak to znosi przecież dla niego jest bardzo ważna opinia osób trzecich i to co ludzie o nim mówią. Gość porażka. Są inne osoby które zdecydowanie more się nad dają na to stanowisko.

@Phyy

Tak to jest gość chciał przedobrzyć ludziom wciska 1 kit a w biurze 2. A tak go wszyscy chwalili ze najlepszy brygadzista a dopiero teraz się ujawnił jakim jest (usunięte przez administratora) Kłamstwo ma krótkie nogi, mydlenie oczu nie na dłuższą metę. Pokrywanie ludziom norm długimi wpisami to nie rozwiązanie. Krycie słabych ludzi za placki, kto normalny za kg mąki i 4 jaja potrafiłby się sprzedać.

Sliw
@Phyy

Np. PAN WITKOWSKI M. A CO DO CIAST TO PO CO WPIERDALACIE JAK KTOŚ UPIECZE. CIASTA SĄ DROGIE NIE NA SAMYM JAJKU I MĄCE LICZY SIĘ WSZYSTKO NAWET CHĘĆ PRZYNIESIENIA TYM CO ZROM. A POTEM PYSZCZĄ

Gosc
@Phyy

Robiłem tam same psychole tam pracują jeden drugiego by zechlal.....

Sliwa

Piszą takie bzdety

Prawdziwy

Pracuje tam już trochę a już zdażyło się kilka razy że ( śmieszny kierownik ciepłe kluchy) przychodził i podpytywał i nagadywal jak to niby źle jest , Panie ciepłe Kluchy po co robić zamieszanie, chyba tylko po to by robić zamieszanie w głowach operatorów, jak to jest super i jak to jest fajnie, a po czym pisać wiadomość o podp ierdo lenie pracownika,

MożeNowy

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik na stanowisku operator wtryskarki? Jakie są premie ?

Zainteresowana

W jakich godzinach zaczynają się i kończą zmiany? Z tego co słyszałam jest to 6.30 do 14.30. Czy po przyjęciu pracodawca może trochę "pójść na rękę" i skierować na tą zmianę, czy na ten system pracy który by mi bardziej odpowiadał ?

@Zainteresowana

Zmiany są 1zmiana 6:30 - 14:30 2zmiana 14:30 - 22:30 3zmiana 22:30 - 6:30

Pracownik cztetobrygadowy
@Zainteresowana

Co sądzicie o nowym pracowniku ...zasypywacz surowcowy.... Jest sens iść tam. Z tego co widać to gość nie ma się kiedy po (usunięte przez administratora) podrapać.

User
@Pracownik cztetobrygadowy

Jak każdy w tej firmie... nie jest tak źle... co mają powiedzieć młodsi technolodzy jak robią to co zasypywacz plus milion innych rzeczy ?

Lo7
@User

A kto to jest młodszy technolog i czym się zajmuje? ????

Pomocy

Dzień dobry . Czy polecacie prace w firmie gumotiv na wtryskarkach osobom bez doświadczenia kompletnie? bo kurcze nie wiem czy sobie poradzę ...

Czasowy
@Pomocy

Wszystko zależy od twojego zaangażowania, jeśli tafisz na spoko zmianę i w porządku ludzi do pracy którzy ci podpowiedzą co i jak oraz odpowiednio przeszkolą to bez problemu dasz radę.

@Pomocy

Daj sobie spokój nerwy nie warte tej kasy, z resztą co chwilę szukają pracowników więc wnioski sam wyciągnij

A z czego wynikają te nerwy? Chodzi o ilość obowiązków czy jak? I czy mógłbyś przybliżyć mi ile wynosi wynagrodzenie w Gumotivie?

Valar M

Witam.Nie polecam pracy w tej firmie.Z mojego krótkiego doświadczenia,na temat tej firmy jest takie.Że firma by chciała od razu żeby nowy pracownik ,wszystko umiał na wszystkich maszynach.I wyrabiał na każdej normy.0 wyrozumiałości co do nowego pracownika.Przez pośpiech,można łatwo poparzyć sobie całe dłonie i ręce.Zresztą największym dowodem,są starzy pracownicy.Na jednej i na drugiej ręce,mają widoczne blizny po poparzeniu.I oczywiście z czasem ma się odciski na rękach,poprzez wyciąganie gumowych uszczelek z wtryskarki i ich obieraniem.Wyśrubowane normy,że świeży pracownik nie daje rady z obraniem gumy z wypływki i z pakowaniem.Bo już wrota się otwierają i kolejne partie gumy,wylatują na taśmociąg.I w taki sposób może cię zasypać uszczelkami.I bez drugiej osoby się nie odkopiesz.Bo maszyna cały czas pracuje i wyrzuca kolejne gumy.Jedynie doświadczeni pracownicy się wyrabiają.Jeśli nie masz szybkości,to nawet nie składaj podania do tej firmy.Coś żle zrobisz możesz być obciążony kosztami.Np obniżą ci premie uznaniową.Nie możesz mieć pica przy maszynie.Bo będzie 50 zł po premii.Musisz mieć wszystko w firmowym plecaku,w którym masz rękawice ochronne i picie.O skorzystanie z WC.To tylko na przerwie lub jak masz awarie maszyny.Wszelakie postoje trzeba odnotować w komputerze.Nawet kiedy schodzisz na przerwę trzeba odbić kartą i jak wracasz z przerwy do pracy,robisz to samo.I ogromny przemiał pracowników.Słyszałem taką opowieść.100 pracowników się przyjęło w danym roku,i wszyscy odeszli,w tym samym roku.To o czymś świadczy o firmie.I zgadzam się z jedną opinią na GO WORK,że Gumotiv to Lear Rzochowa.I ja się z tą opinią zgadzam.Mam nadzieję że pomogłem niezdecydowanym na podjęcie decyzji.Czy składać tam CV czy też nie.

Cześć

Co myślicie o nowo powstałych stanowiskach w firmie Pakowacz-sortowacz, no i najważniejsze Kierownik Zmianowy ????

Swój
@Cześć

Ja powiem tak.Na początku był totalny chaos,Nowi musieli radzić sobie sami.Bo kierownik nie był wstanie przy każdym być.Powinno to być inaczej zorganizowane.Na samym początku Nowi powinni stać z osobami już pracującymi ,a dopiero po dokładnym przeszkoleniu postawieni na maszyny. Albo choć pozostawić ze 2 osoby ze starszych pracowników do pomocy.A tu niestety potem okazuje się ,że jest dużo złych detali spakowanych..Tylko współczuć Nowym i kierownikom zmianowym.A szkoda, bo ludzie mądrzy i sprytni jak to można zresztą zauważyć, którzy chcą pracować.Troszkę wydaje mi się było to nie do końca przemyślane.To jest moja opinia.Nie wiem jak inni.

Moje zdanie
@Cześć

Moje zdanie na temat kierowników - K. K najlepszy kierownik widać że miał do czynienia z produkcją interesuje się wszystkim czy guma, plastik i linia jest wszędzie jak trzeba pomaga nie mówi że to nie należy do jego obowiązków interesują go nie tylko pakowaczki ale też nowi operatorzy , kierownik J. K też ok chociaż dopiero się uczy stara się wszystko nadrobić ogulnie cały czas biega wszedzieb- ok , kierownik M. G interesują ja tylko pakowaczki na jej zmianie pakowaczki stoją przy 0,5 maszyny nie mają co robić, a operatorzy z dłuższym stażem są ganiani po 2 maszynach, zerowe zainteresowanie gumą czy liniami. Podobna sytuacja jak z brygadzistami są tacy co pomagają chodzą pytają się interesują się osobami i problemami na produjcji, niestety jest też takie co przesiedzi zmianę na taborecie udają ze coś na kompie robi jeśli o coś się poprosi ja to z łaską.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w GUMOTIV?

Wypłata wpływa cała na konto.

@Odpowiedz

Zanim zadasz takie pytanie zapytaj czy to jest wyplata czy wypociny jesli tam nie pracujesz to nie idz jesli pracujesz to (usunięte przez administratora) j

Ali

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA WSZYSTKICH SZANUJACYCH SIE OSÓB NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!! POWODÓW JEST WIELE LECZ NAPISZĘ TYLKO PARĘ. 1 BIG BROTHER KAMERA NA KAMERZE 2 WYBIĆ SIĘ MOŻNA... OWSZEM ALE TRZEBA BYŁO CHODZIĆ DO SZKOŁY Z JACUSIEM 3 KONFIDENT NA KONFIDENCIE 4 JAKIEŚ GRUPY KTO Z KIM TRZYMA 5NIE MOŻNA Z NIKIM POROZMAWIAĆ BO ZARAZ KROJA SIĘ ROMANSY 6 PATOLOGIA I TYLE W TEMACIE !!!!

Dygant
@Ali

Racja w tej firmie pracują sami podpierdalacze i brygadziści niektórzy do bani ale polecam brygadziste Kamila Kępińskiego super gość tylko w jego brygadzie pracować

@Dygant

Z całym szacunkiem Zzd9 Kamila tez mógłbym tam pracować ale ja osobiście miałem 2 brygady :-)) a za starych czasów jeszcze WANDA BYLA OK RESZTE POD PLOT (usunięte przez administratora)

Ali

A czy pozostali brygadzisci są w porządku, bo chce się tam zatrodnic w 4 brygadowce.

Ali

Dygant Szostek to Kawal rudego pipola bo na(usunięte przez administratora) to mimusi zasłużyć

Dygant

Nie polecam żadnego oprócz Kępińskiego

......A
@Ali

A jakie to były brygady . Która była nie lubiania przez ciebie

Obecny
@......A

Na chwilę obecną to brygady w której jest pani technolog, jeśli chodzi o Technologa Bardziej pani technolog i tak zwanego skoczka jest to (usunięte przez administratora) nie angażowanie się w pomoc pracownikom podczas nie obecności Brygadzisty , jeśli jest brygadzista który też jest poszczelony jakoś się to czyma ładu i składu jeśli go brak - to jest totalny brak organizacji.

Kaśka
@Obecny

Nie obwiniajcie Pani na stanowisku młodszego technologa za to jak było może jeden dzień podczas nieobecności Brygadzisty, ponieważ jest ona zaledwie kilka tygodni młodszym technologiem. Jesteś taka/taki mądra/y to się postaw na jej miejscu i zobaczymy, czy tak od razu będziesz wszystko ogarniać od samego początku. Nawet cię nie stać na to żeby napisać jak masz na imię, ja jestem Kaśka i się nie boję tego napisać, bo piszę fakty. Dziewczyna widać na każdym kroku, że jest ambitna przez duże A, dajcie jej chociaż jak to każdemu się daje okres próbny, czyli 3 miechy. A teraz a propos nowego stanowiska tzw. SKOCZEK Brygada A - Skoczek pozamienia na przerwy, jak poprosisz to pomoże na stanowisku, tak zwane przynieś, wynieś, pozamiataj, chłopak ok, zrobi i nie dyskutuje, że nie. Jest OK. Brygada B - Skoczek zMazur totalnie do bani, zamieni ile jej dadzą, najczęściej parę osób, ponieważ posiłkują się ludźmi chwilowo wolnymi, a jak takich nie ma to ,,weź go, ją zamień przecież dasz rady, a jak nie to potem pomogę ci ogarnąć'' a potem znaczy zapomniałam. Oraz posiłkują się wydziałem KOMP, a nawet brygadzistka zamieni kogoś. Ogólnie w tej brygadzie nawet jak brygadzistka jest w pracy jest totalny bałagan, ponieważ interesuje ją tylko i wyłącznie stanowisko i osoba swojego MŁODEGO pupila, a skoczek zamiast coś robić to tylko biega za swoim kenem i brygadzistką w te i z powrotem wytwarzając tylko ruch powietrza. Brygada C - Skoczek ma cały grafik zaplanowany, ful podmian, kartony itp., itd. na 7,5 godz. nie stygnie w ogóle. Brygada D - Skoczek pozamienia na przerwy, zbije duże kartony i na tym koniec. Reszta czasu to pogaduchy z kumplami, śmianie się z ludzi i tworzenie plotek. Do tego młodszy technolog nie robi kompletnie nic prócz sypania tworzywa, na gumach we wszystkim wyręcza go Brygadzista.

@Kaśka

Ja to widzę jednak inaczej skoczka. Skoczek odwala większość roboty należącej do młodszego technologa i brygadzisty.

Z tego co się orientuję to w tym celu powstało to stanowisko by im pomagać, nie rozumiem pretensji

Johnny Bravo
@Ali

Jak ktoś czegoś nie rozumie to director wam wszystko wyjaśni

Gre
@Kaśka

KAŚKA jestem na 3 zmianach i pracuje z wszystkimi wymienionymi przez ciebie brygadami i z obserwacji jako pracownika 3 zmianowego podziwiam tych ludzi kturzy pracują w C brygadzie, pod taka presją norm, pod takim rygorem zakaz używania telefonua już nie wspomnę o słuchaniu muzyki na nockach - gdzie w innych brygadach jest to normalne , w jako jedynej brygadzie przymus chodzenia w szelkach od tych super uniformów które są nie wygodne , ten pajac ( brygadzista) niech sobie sam stanie na maszynie i robi normy wyszlifowane do granic możliwości, nie wspomnę o darciu się na pracowników, czy klutniach z technologami, a skoczek czy technolog w tej brygadzie to nie lada wyzwanie by to wszystko ogarnąć tak że dziewczyny podziwiam , nie mowiąc o przerwach które jako w jedynej brygadzie zaczynają się już po dwuch godzinach pracy,

Parasol
@Gre

A ja powiem że zmianą pana K.K. z porównaniem do innych zmian to niebo a ziemia. Reszta zmian z organizacją pomocą kultura itp to 100 lat za murzynami. Odkąd tu pracuje nigdy nie widziałem pana K.K. siedzącego i piszącego raport przy komputerze. Robi to wolnymi chwilami na różnych komputerach po trochu. A pani z brygady B i pan z C urządzili sobie posiadówki przy komputerze na tworzywach który znajduje się za kartonami i tam spędzają w xxxx czasu. Do roboty ludzie. Porażka Brygada D nie komentuje

,,,,,,
@Parasol

Pana K. K. Pozostawię bez komentarza.

Zołza
@Ali

Sodoma i Gomora ..... porażka to zbyt piękne słowo by opisać co tam się dzieje. Zmienić dyktatora na dyrektora z normalnym kręgosłupem moralnym. Mr. Dżak miej honor i sam odejdź bo nie masz pojęcia o kierowaniu zespołem

Wadowice
@Gre

@ Gre Polecam powrót do szkoły podstawowej i podszkolenie się z zakresu ortografii i poprawniej polszczyzny.

@Kaśka

Kaśka powiem Ci tak nie wypowiadaj się na żaden temat bo się ośmieszasz tak samo jak opowiadałaś ze dobrze CIAGNIESZ A TO WCALE NIE PRAWDA

Zostaw merytoryczną opinię o GUMOTIV - Mielec

• Jak się pracuje w GUMOTIV?

Zobacz opinie na temat firmy GUMOTIV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUMOTIV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GUMOTIV
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Inwestorów 11
    39-300 Mielec