Plastwag Sp. z o. o.

Mielec

Opinie o Plastwag Sp. z o. o.

fgf

syf i smrud brygadzistka to koszmar i głupie baby pracują na produkcji drą się na nowe i są zarozumiałe

www

Do @Zuzanna Chyba źle zrozumiałaś poprzednią wypowiedź. Oczywiście każdy może oceniać zakład pracy wg własnych kryteriów... natomiast podkreślić trzeba że kadra zarządzajaca w firmie plastwag ma duży szacunek do pracowników.... i chyba niewiele takich miejsc jest w Mielcu

vv

jedyny plus dla firmy to była kadra ma szacunek do pracownika i taktownie się odnosi, na produkcji są pomieszane osoby.

Zuzanna

@marek według tego ogłoszenia: http://www.hej.mielec.pl/biznes/praca/art451,nowe-oferty-pracy-w-mielcu-firma-plastwag-s-a-zaprasza-kandydatow.html rekrutacja jest związana ze stale rosnącą ilością zamówień. @JK A Ty jesteś pracownikiem Plastwag? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy w firmie?

marek

na olx sa ciagle ogloszenia o prace czy to 2 LEAR jak ciagle ludzi potrzebuja???

JK
@marek 29.04.2017 13:08

Wzrost zatrudnienia jest przyczyną.

Zuzanna

@Maciek o jakiej sytuacji piszesz? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

Maciek

Nie polecam!!!! Może kiedyś jak zmieni się kadra zarządzajaca będzie to jakiś pozytyw. Brak szacunku dla kudzikiej pracy....porażka.

Zuzanna

@ciekawski to bardzo ważna informacja, że firma się rozwija i jest szansa na awans. A jakie obecnie możliwości szkoleń/rozwoju oferuje firma?

ciekawski

poszukują pracowników montażowych do klejenia. Firma od 2 lat należy do "szwajcarów". Dużo zainwestowali w poprawe warunków pracy i płacy. ktoś tam pisał, że styren i pył... gdzie drwa rąbią tam wióry lecą - z tego co wiem to czesto są kontrole wiec jakby było cos nie ok to by chyba sanepid zamknal. dużo ludzi awansowalo i firma cały czas sie mocno rozwija wiec jak sie komuś chce robic to pewnie jeszzce beda duze szanse na awans

Zuzanna

@ciekawy2na jakie stanowisko chcesz się dostać? Rozumiem, że usłyszałeś od znajomych, że sytuacja w firmie uległa pozytywnej zmianie?

Pablo

Nie polecam tej firmy. Może teraz coś więcej podnieśli na stawce ale warunki pracy są nie za ciekawe. Np wysokie stężenie styrenu na wykładaniu wysokie zapylenie. Sam tam do niedawna pracowałem i obecnie mam problemy zdrowotne. Czasami lepiej mniej zarobić o 100 zł i nie mieć problemów ze zdrowiem . (usunięte przez administratora)

zuza

do Zuzanna - a ja znam kilku pracownikow stamtad i powiem że nieprawda. praca jest niełatwa bo wymagana dobra jakość a to ręczna robota, ale kierownik i dyrektor produkcji to chyba nigdzie takich nie ma. Chłop ma czas dla swoch pracowników.. a zarobki - nie jest źle.. ci co sie znają na robocie to też nadgodzinami dorabiają. nie spróbujesz to sie nie przekonasz.. ale oczywiście nie każdy sie nada

Ciekawy jestem
@ciekawy2 07.03.2017 15:12
jak mnie przyjma to ci powiem :D ale znajomi pracuja i nie narzekaja. ludzie z Gumotiv tam próbuja przejść......

Na start ponoć 2100zł brutto, ale nie potwierdzona informacja. Jedni narzekają, drudzy nie - to tak jak wszędzie indziej. A że przechodzą z innych firm to też nie dziwne, ludzie ogólnie pracują w Mielcu od firmy do firmy, może kiedyś w końcu się trafi choć jedna, która nie będzie taka sama jak reszta ;)

qwerty
@ciekawy2 07.03.2017 15:12

No i jak? Udało się dostać?

Ciekawy

Jakie zarobki? Dodano ogłoszenie na hej mielec, poszukują nowych pracowników. Jakieś opinie nt. oferty Pracownik Laminowania?

Zuzanna

@janek co sprawia, że tak uważasz? Chętnie usłyszymy coś więcej.

janek

Dla desperatów.

Karina

Witam. Chciałabym złożyć aplikację do tej firmy. Czy przyjmują tam teraz kobiety na produkcję? Jeśli tak to proszę napiszcie w przybliżeniu na czym polega tam praca na produkcji dla kobiet.

Jackblack

2100 brutto słyszałem.. Wg mnie ciężko znaleźć pracę teraz na koniec roku. A zawsze lepszy rydz..niż nic. Takie czasy

letterman

a jakie to są konkretnie te pozytywne zmiany o których piszesz? wolę wiedzieć skoro zamierzam skorzystać u was z aktualnego ogłoszenia o pracę jako Kierownik Działu Zakupów i Logistyki w Mielcu napisz proszę

zbych

Pracuje w Plastwagu jako pracownik produkcyjny i polecam :) Dużo pozytywnych zmian. W tym momencie cały czas zwiększają zatrudnienie i zatrudniają dodatkowych ludzi.

jan
@zbych 26.09.2016 09:03

jakie pozytywne zmiany zarobki bez sobot max 1800zl nie piszcie bajek ze 2100

bożena

pracowałam tam kiedyś i chyba złoże podanie znowu. nie było zbyt ciekawie ale wiem, że duzo zmian na lepsze. "zapach" z żywic prawie zniknal, szanują człowieka, kierownik na H1 czesto sie zmianiał... aleobecny jest chyba najlepszy...ostatnio podwyzki były dla zalogi... umowy były zawsze na stałe... kasa najniżej: 2100 + premia (630zł ) co 3 miesiace (za obecności w pracy).. z tego co wiem to w tym roku wszystkie premie płacili....

Plastman
@bożena 22.09.2016 12:02

Nie wiem w jaki niby sposób zapach z żywic prawie zniknął haha

piotr

Nowi pracownicy na okresie próbnym dostają 2100 więc chyba nie jest najgorzej..Jak ktoś jest rozgarnięty i zna się na robocie to już na starcie może liczyć na więcej.

woj

Jestem pracownikiem tej Firmy od dłuższego czasu i nie zgadzam się z tym co piszecie. W Plastwagu wiele rzeczy się od ostanich kilku miesięcy zmieniło..Ludzi traktuje sie z większym szacunkiem i docenia ich pracę. Od samego początku jest poważne podejście do pracownika - dostaje się tam umowe o pracę a nie jakieś śmieciówki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zawsze może być lepiej, jednak jak ktoś jest fachowcem to może liczyć na lepszą płacę..

NEWAG

Jak już ktoś jst zainteresowany pracą w Firmie Plastwag to jako wieloletni pracownik tej firmy (do dnia dzisiejszego) dobrze wam ludzie mówię: NIE PRZYCHODŹCIE TU!!! Chyba że na hale nr. 2. Na hali nr.2 jest spoko kierownik Pan Tomasz wie i zna sie na swojej robocie i ogólnie jest w porządku. Hala nr. 3 to taka czarna dziura nikt nie wie co tam się dzieję...A teraz trochę o Hali nr.1 to tak zaczynamy od Kierownika który do dnia dzisiejszego najprawdopodobniej nie ma pojęcia gdzie pracuję, gość na niczym się nie zna nie odpowie Ci na żadne pytanie związane z produkcją a mądrzy się jak by nie wiadomo kim był. Zero szacunku i zrozumienia dla pracowników a wymagania w ogóle nie adekwatne do płacy !

Tamok

Podobno tam dużo tyłowłazów z Agmaru poszło pracować. Prawda to?

emipat

Ta firma jest podzielona na trzy grupy (hale) i ta paniusia o której mowa to jest na starej hali. Nie ma faktycznie baba zielonego pojęcia o tym co robi i wykonuje. Jak odbierała produkty to jej nagadali że ma być zrobione super a że jest jeszcze coś takiego jak tolerancja wymiarów nawet na rysunku to paniusia nie wiedziała. Tylko stoi jak to ciele i mówi że " ja tu mam napisane 200 to nie może być 199.9." No i weź wytłumacz babie że prosta to jest prosta a nie prosta łamana. Dobre ma paniusia zassanie bo inaczej to pewnie by w Zielonej budzie lody robiła. Po prostu tępa łyżwa. A co do reszty to podobno na drugiej hali kierownikiem jest były kierownik z Agmaru - podobno dobry chłop no i atmosfera jest okij - też zasłyszana opinia

emipat

Jaki Maruś taki dyrektor.

kriss

a nowy pan dyrektor to cham i prostak taki sam był w PZL

osrtobojedzie

bzdur wam nagadali, w tej firmie mało kto zarabia 2000 netto, większość ma, ale brutto! Gdyby jeszcze kadra była adekwatna, a zwłaszcza "paniusia" od produkcji to ho ho ! Zero szacunku dla pracowników, oszustwa przy każdych wypłatach , jednym słowem "ZAPOMNIJCIE" o pracy w tej firmie! Pozdrawiam wszystkich, którzy tam zostali i tyraja za 1300 netto . Głowa do góry, będzie dobrze, ha ha ha . Nawet za cygara potrafią cię zgnoic. Przyjemnej pracy.

ANETA

witam wlasneie pracowalem 3 miesiace i powiedzieli mi nara przyszla wielka pani kierowniczka od siedmiu bolesci ,wielka kierowniczka ktora na niczym sie nie zna i nie ma pojecia o niczym co sie tam dzieje tylko klapie tym ryjem i mysli ze wszyscy jej sie boja smieszna jest dyrektorek ktory chodzi i gada przez tel nie znaja sie na niczym znajdz zycie to nie dlugo polecam ze stołkow praca za. grosze oszukuja na godzinach paski jak paragony z biedronki godzin musisz miec mnostwo zeby dostac jaks wypłate około 2 tys niepolecam stracony czas w tej firmie

krol56

witam nie polecam tej firmy wyzysk pracownikow nie płaca kierowniczka ktora tam rzadzi jest nie wykwalfikowana nie zna sie na swojej pracy ludzie nie dostaja premi albo dostaja ci ktozy podlizuja sie pani kierownik jednym słowem wielki syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie i nic wiecej

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Plastwag Sp. z o. o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Plastwag Sp. z o. o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastwag Sp. z o. o.