Opinie o 3A Composites Mobility w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 3A Composites Mobility. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3A Composites Mobility o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3A Composites Mobility w Mielec

Ktoś

Pracuję kilka lat, ale tak paskudnej atmosfery jak za obecnej władzy to nie pamiętam, wynagrodzenie żenujące jak za pracę w tak szkodliwych warunkach. Połowa pracowników mówi wcale nie tak bardzo po kątach że szuka pracy i nie zostanie dłużej niż do wiosny. Przydałyby się związki, bo władza zaczyna robić z nas (usunięte przez administratora) Bhp puszy się i tylko maluje trawę na zielono zamiast pochylić się nad problemami związanymi z minimalizowaniem ogromnej szkodliwości pracy na każdej hali. Młodzi, nowi pracowńicy często rezygnują już po kilku dniach. Szkoda słów na tą firmę, a kiedyś było nawet fajnie, swoje trzeba było zrobić jak wszędzie, ale kierownictwo i władza najwyższa były ludzkie, teraz tylko słupki i koszty liczą się

Do ktoś
@Ktoś

Młodym nie chce się pracować. Dlatego im nie odpowiada żadna praca. Najlepiej siedzieć z telefonem w ręce i za to mieć płacone. Socjalne nie są źle. Na PZL tyle ci nie zapłacą za tą samą pracę.

@BP

Firma z potencjałem, ale zrezygnowałam.po czasie próbnym na produkcji. Brak dyrektora, cała halą laminowania rządzi kierownik który nie robi żadnego wprowadzenia do firmy czy szkolenia, żadnej pomocy. Stawia od razu same wymagania wrogo nastawia do ludzi mu nie przychylnych. W moim obszarze nie było żadnego wsparcia, motywacji czy jasnych celów z jego strony. Brak możliwości porozmawiania o tym problemie z kimkolwiek, jest to powszechna opinia wśród nowych osób. Szkoda. Rekrutacja, szkolenie przed rozpoczęciem pracy naprawdę bez zarzutu. BHP az na przesadnym poziomie, jeśli ktoś chcę korzystać oczywiście. Niestety uważam że panują tam problemy kadrowe po stronie kierownictwa. W innych obszarach panuje zdecydowanie lepsza atmosfera.

@Bieszczady

Dofinansowania na wyjazdy integracyjne w tamtym roku nie było i w tym też nie będzie i prędko nie wróci. Trzeba podziękować pewnej grupie pracowników z produkcji, która zrobiła przekręt życia oszukując na dofinansowaniu. Każdy z pracowników mógł jechać na taki wyjazd. Wystarczyło zebrać grupę min. 10 pracowników która chcieliby się ze sobą integrować, a wśród których zostałby wybrany organizator/organizatorzy. Przez te kilka lat dofinansowań było kilka grup wyjazdowych. Kwota z dofinansowania nie przepadła. Została przekazana na inne cele czyli te 300 zł zostało podzielone na 3 części i dodane po 100 zł do świadczenia na święta wielkanocne, bożego narodzenia i wczasy pod gruszą. Ci którzy to rozumieją dalej będą jeździć na wyjazdy integracyjne i nie będą ograniczeni wymaganiami regulaminu. Oczywiście wiele osób zrezygnuje jeśli dostanie pieniądze bezpośrednio na konto, a nie w ramach opłacenia wyjazdu przez firmę.

Git

Ktoś wie na jakim poziomie mają byc planowane podwyżki przez firmę?

ZX

Podwyżki są raz do roku, są uznaniowe, ale prawie każdy je dostaje. Nie są to podwyżki inflacyjnie. W przypadku zmiany obowiązków, stanowiska, umowy itd. możesz negocjować dodatkową podwyżkę indywidualną poza planem.

Zwykły pracownik.

Tylko co on zyskuje tym żeby odgadywać innych i psuć atmosferę. Chodzi od jednego do drugiego pracownika i najpierw na tego pierwszego naopowiada i odwrotnie. Zamiast jako kierownik dbać a atmosferę to sam skłóca pracowników. Nie mówiąc już o organizacji pracy. Chaos , zmiana decyzji po 15 min, pomieszane sety itp

Brygadier
@Zwykły pracownik.

Czy prezes tego nie widzi czy nie chce widzieć? Przez tego Foresta to nawet nikt nie chce podjąć decyzji żeby awansować...

Prawda
@Zwykły pracownik.

Ludzie są przejedzeni, przestraszeni, rozpieszczeni, otumanieni i słabi dlatego wolą psioczyć na firmę 8 godzin codziennie (ileż to zmarnowanej energii i zdrowia) niż wziąść sprawy w swoje ręce. Tak, tak co ty wiesz mam dzieci, kredyt i „smartwatcha” do spłacenia …. Zrozum człowieku jeden z drugim, że właśnie mając dzieci tym bardziej potrzebujesz tego zdrowia. Mając ten kredyt to samo bo przecież będziesz go spłacał przez następne 30 lat. Po drugiej stronie barykady są ludzie oślepieni wizją alpejskich łąk co oznacza tylko jedno - nie wygrasz z nimi. Do przemyślenia.

TT Nowy wpis
@Brygadier

Nie chce awansować bo nie chce/ boi się odpowiedzialności. Albo poprostu nie potrafi. Najwygodniej mieć pretensje do wszystkich wokół i narzekać na goworku. I zwalać winę na innych. Jak jesteś taki dobry to czego ty nie zarządzasz produkcją? Jest etat na dyrektora produkcji? Może aplikujesz geniuszu organizacji i zarządzania?

Czy wie ktoś coś na temat masowych zwolnień w okresie letnim po skończeniu projektu skody. Chodzą takie plotki ponooć z góry taka plotka wypłynęła na produkcję?

Karmelkowy

Niestety takie są prawa rynku jest popyt więc zasoby ludzkie są nie zbędne do produkcji i funkcjonalności firmy jednak że również jest podaż więc wtedy zasoby są selekcjonowane i według konkretnych kryteriów i selektywnie utylizowane

I doradcy prezesa nie znający się na specyfice pracy . Wraz z ich tabelkami nie idzie tow dobrym kierunku

G Nowy wpis

Ciekawe który pierwszy bedzie chodził z cukierkami po hali na odchodne

Wróbelek Nowy wpis
@G

W pustkowiu wykupił ktoś wszystkie kasztanki... O co chodzi????

Plastwag Nowy wpis
@G

Ta firma to jak jedna wielka bajka gdzie kierują tym (usunięte przez administratora) Mat- H3 i Pat- H1.

Firma daje auto, jeśli wymaga jeżdżenia w delegacje? Nie pytam bez powodu, rzucił mi się w oczy wymóg posiadanai prawa jazdy w ogłoszeniu na technika utrzymania ruchu po prostu. Dajcie znać, z czego to wynika.

WINATUSKA

Czasem trzeba podjechać po jakieś części itp . Jakieś auta firmowe mają na stanie więc raczej swoim nie trzeba jeździć.

Do dzisiaj można zgłosić się do pracy za magazyniera, trochę późno zobaczyłem ofertę, ale może jednak ktoś z was mi zdąży napisać, jaką podstawę oferują i ile ta premia wynosi i od czego jest uzależniona. To robota na dwie zmiany, mogę wybrać jedną, czy tak dobrze to nie ma. Czytam w ogóle forum i średnio polecacie, ale nie wiem, czy te opinie dotyczą magazynu? Pozdro:)

Firma 3A Composites Mobility w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierownik Projektu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Marlenka

Chyba pracujesz w firmie co? Pytam bo dla mnie ważna jest atmosfera a po opiniach tutaj nie wiem zbytnio co myśleć ? Czy to jakaś jednorazowa sytuacja kiedy ktoś się nie dogadał z szefostwem czy raczej w firmie pracownicy nie są zbytnio za sobą ? Daj znać bo to istotne

To co było dobre w tej firmie łącznie z ludźmi, którzy nią zarządzali w Mielcu to już za nami i niestety nie wróci. Teraz jest Excel, pieniądz, fałsz.

Misia

W internecie pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko sales support assistant. Firma wymaga od kandydata bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, niemieckiego. Na jakim poziomie musi on być? Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz dodatkowych premii. Za co ta premia jest wypłacana?

Zoja

Jakie godziny pracy w firmie na kontroler jakości? Przyszłam spytać, bo jak patrzyłam w ogłoszenie ze strony, no to jedynie napisali "2 zmiany" że są. Mnie interesuje w jakich godzinach dokładnie trzeba pracować, bo nie każda pora mi odpowiada po prostu. Choruje na cukrzycę i nie mogę pracować w nocy.

Porada dla Zbyszka

Zbigniew zamiast zgłaszać do usunięcia komentarze na swój temat, zastanów się co robisz że ludzie w sposób konstruktywny wytykają twoje błędy . Co przy pracy kilka lat w firmie mogę tylko stwierdzić że 90% było prawdą. Każdy nieprzychylny komentarz na Twój temat znika z GoWork. Jeżeli nudzisz się w pracy i czytasz opinie to pozdrawiam i przestań psuć atmosferę. Wydaj polecenia, siądź w biurze i daj ludziom pracować nie wprowadzając zamieszania a będzie lepiej dla firmy.

Do Marcina

Wątpię, aby Panie z kadr dodawały tu jakiekolwiek wpisy. To nie należy do ich obowiązków. Natomiast jeśli w jakiś sposób czujesz się dyskryminowany przez przełożonego za odmawianie nadgodzin możesz zgłosić to w kadrach i zweryfikują te informacje. Jeśli uznasz, że to nie pomogło i jeśli łamane są jakieś Twoje prawa to masz instytucje typu PIP. Nadgodziny są obowiązkowe np. ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy (zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2000 r. są to potrzeby niecodzienne, różne od tych, które są związane ze zwykłą działalnością firmy.) Można odmówić nadgodzin ze względu na niepełnosprawność, opiekę nad dzieckiem do lat 4, przekroczenie rocznego limitu nadgodzin, sprzeczność polecenia z zasadami współżycia społecznego. Więcej o nadgodzinach poczytaj tutaj: https://porady.pracuj.pl/zycie-zawodowe/kiedy-mozna-odmowic-pracy-w-godzinach-nadliczbowych/ To czy chodzi ktoś na nadgodziny nie powinno mieć wpływu na urlop, bo jest to prawo niezbywalne. Minimalną i tak muszą ci wypłacić nawet jak nie dostałeś podwyżki.

Git

Ktoś wie na jakim poziomie mają byc planowane podwyżki przez firmę?

Johny

Nikt nie wie, czas pokaże. Pewnie maks 5 procent

MISZCZ
@Git

Ostatnio były chyba widełki 5-10% ? Nie pamiętam.Ale i tak najwięcej dostali Ci z "najwyższą" stawką.Tak że też obstawiam pewnie jakieś 5%.A jak wygląda ten nowy system premiowania ?

@Git

Podobno uzależnione od obecności itp.Ogólnie zawsze coś znajdą żeby te % były niższe :)

fryzjer
@Git

19% tak jak wzrosła płaca minimalna. Niech pracodawca troszkę ma szacunku do ludzi i w tych granicach powinny być podwyzki.

Kudłaty
@fryzjer

Takich podwyżek nie było i nie będzie. Wszystko rozegra się po podwyżkach. Ilu ludziom będzie odpowiadała taka podwyżka? Ile ludzie złoży wypowiedzenia? Z tego co wiem to już zaczynają się ludzie rozglądać za inną pracą bo nikt nie chodzi do niej dla idei tylko dla pieniędzy. Więc czas pokaże jak to będzie. A ludzie do tej firmy nie czekają w kolejce żeby złożyć CV.

I dobrze inni co chcą robić będą mieć robotę nagrodzony i premie. Tylko skorzystają na tej sytuacji co ci tak przeszkadza.

Mikser

A planowanie to sie wezmie do pracy czy dalej bedzie spacerowac po placowkach jak pawie i udawac ze nad czyms panuje ?

@Mikser

Planowanie już od dawna nie wie jak się planuje produkcję w tej firmie. Nic się nie zmieni w tym kontekście dopóki prezes się nie weźmie za technologów i planistów.

@Kudłaty

No ja właśnie myślę nad przyjęciem się tutaj do was. Wpadła mi w oko jakaś oferta na lakiernika, i tam firma pisała o atrakcyjnym wynagrodzeniu i bogatym socjalu :p ale z tego co piszecie, to wynagrodzenie wcale atrakcyjne nie jest? Ten socjal to chociaż jakiś konkretny faktycznie, czy tez same podstawowe benefity? Co do tych podwyżek, są tylko wtedy, gdy minimalna rośnie?

ZX

Dla jednych może wydawać się atrakcyjne, a dla drugich już nie. Powinien być raczej zapis "Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności" i podane widełki zarobków dla danego stanowiska, a od lakiernika wymaga się większych umiejętności niż od osoby np. przyklejającej taśmę malarską. Dlatego też wynagrodzenia mogą (a nawet powinny) się różnić. Benefity to 3 razy do roku socjalne "bony na święta" i "wczasy pod gruszą" w formie przelewów na konto (łącznie min. 1400 zł/rok - większe dla osób z niskim dochodem na członka rodziny), dofinansowanie do multisport, ubezpieczenia PZU, opieki medycznej PZU, obecnie raz do roku impreza integracyjna dla wszystkich pracowników (kiedyś było więcej), dodatkowe premie co 5 lat (po 5 latach mała, po 10 już trochę większa), jeśli twoje stanowisko tego wymaga i jesteś chętny to wysyłają cię na dodatkowe szkolenia (jeśli było drogie to podpisujesz umowę szkoleniową na 1,2 lub 3 lata). Warto aplikować, bo jak widzimy z innych komentarzy, że kilka wakatów może się zwolnić, a jako nowy pracownik z doświadczeniem możesz wynegocjować stawkę poniżej której się nie zatrudnisz.

Martyna

W tej firmie nie da się nic zaplanować gdyż wszystkie weekendy są pracując rodzina odchodzi na dalszy plan. Branie urlopu jest nie mile widziane. Jak masz chore dziecko nikogo to nie interesuje a jak pójdziesz na kilu dniowe zwolnienie jesteś wrogiem najgorszym nie mówiąc że tracisz premie.

@Martyna

A wiesz może jak jest na H1 przy żywicach? Rozmawiałam z panią z agencji i się zastanawiam nad pójściem tam

@Asia

Ja wogole odradzam bo chemia straszna i kasa bez szału ale wiadome to jest każdego sprawa

@Martyna

A atmosfera jaka tam jest wiesz coś może? Dla mnie to się liczy bardzo

@Asia

Asiu powiem ci że z atmosferą to jest różnie zależy od kogo trafisz ale też nie słyszałem żeby tam były rewelacje ale tak jak już ci pisałam pójdziesz na urlop to potem się do ciebie nikt nie odzywa nie przyjdziesz w weekend do pracy no to to samo także sprawy rodzinne i przebywanie z rodziną są na drugim planie

@Martyna

A za pracę w weekend macie chociaż lepsze wynagrodzenie? Czy niczym się ono nie różni od tego, które otrzymuje się za pracę na tygodniu? Dajcie znać.

Tak sobota jest płatna 100% więcej niż normalny dzień

Praca w sobotę (Jak i inne nadgodzinny w dni wolne od pracy i nocne) są płatne podwójnie. Dlatego nie brakuje chętnych, aby co sobotę przychodzić do pracy nawet na te 6h. Oczywiście tylko pierwsze 8h pracy w dzień wolny jest płatne podwójne. Powyżej jest płacone jak za nadgodziny w tygodniu czyli 150% (+50%) Teoretycznie za pracę w sobotę (bez znaczenia na ilość przepracowanych godzin - czy to 1h czy to 8h) powinien być cały dzień wolny do odebrania w tym samym okresie rozliczeniowym jak jest mniej pracy, ale nie ma takiego dnia. Płacenie za nadgodzinny w sobotę jest ostatecznością, która w 3A jest standardem. Oczywiście płatne nadgodziny są tylko dla pracowników produkcji, bo w sumie nie wiem o jakie stanowisko pytasz. Pracownicy administracyjni mają odbierać nadgodziny 1:1. Firma sama z siebie nie wyśle cię na odbiór nadgodzin (musieli by wtedy oddać 1,5 razy więcej), a jak nie odbierzesz sam to nadgodziny są traktowane tak jakby się nie odbyły.

@BP

Koziorozec
@@BP

Prezesie czas sie obudzić i podjąć stanowcze kroki wobec kierownikow szczegolnie tego na H3. Chlop robi taki zamęt na produkcji ze produkcja cofa sie. Ludzie nie wiedzą co robic, wyżywa sie na wszystkich szczegolnie dostaje sie brygadzistom. Jego humorki sa na porzadku dziennym. (usunięte przez administratora) Wydajnosc spada ( 15 min zaczynasz jedna robote za chwile masz isc do innej roboty, po godzinie zmiana decyzji). Bałagan niesamowity. Gdyby Szwajcaria widziała co tu sie wyprawia to od razu podjełaby odpowiednie kroki. Chlop probuje robic na kazdym stanowisku ale efekty sa mizerne a kible dalej sa brudne.... Nie polecam sie zatrudniac tutaj - obiecuja na poczatku cuda a pozniej wielkie rozczarowanie i czas sie zwalniac. Nie ma wsparcia wsród współpracowników, brygadzistów. Firma mysli ze ludzie beda robic za troszke wiecej niz minimalna. Obudzi sie z reką w nocniku. Nacisk na wydajnosc i jakosc. Ale to nie idzie w parze bo przeciez termin wysylki sie zbliża... Obstawiam ze w nastepnym roku firme opusci polowa ludzi gdyz wynagrodzenie jest niezawalajace co do obowiazkow. Premie zenujace .... Bezpieczenstwo na profesjionalnym poziomie.

xyz
@Koziorozec

Ludzie go mają serdecznie dość. Idą na chorobowe bo nie mogą na niego już patrzeć. Firma traci, ludzie tracą, wszyscy tracą itd. Obrażony na cała produkcję i cały pion techniczny. Biedactwo

łłł
@Koziorozec

Najlepiej to mu wychodzi zwalnianie ludzi. Szuka, luka, wącha, obserwuje. Płacą mu za kilometrówkę. Buty zmienia co 2 miesiace chyba. Zachowuje sie jakby miał (usunięte przez administratora)co 3 dni i która trwa kolejne 2 dni. I tak w kółko. Ludzie nie przyjmujcie się tu bo tu się nie da pracować. Nawet papierosa na przerwie nie zapalicie.

Do Pani Ewy
@Koziorozec

Sztandarowe hasło – wszyscy jesteśmy bhpowcami. Płyniemy wszyscy na tym samym statku. Pani Ewa gdy przychodziła do firmy wyśmiewana była po kątach przez kierowników do wszystkich. To im wychodzi najlepiej. Była spalona na samym początku. Gdy tu przyszła mało kto wierzył że sobie poradzi w tej średniowiecznej firmie. Ale ona pokazała na co ją stać. Nie poddała się mimo wielu problemów. Wielki szacunek dla niej za jej wiedzę, ciężką pracę, poświęcenie i pełne zaangażowanie dla dobra nas wszystkich. Dziś jej praca już owocuje. Wdrożyła bardzo dużo nowych projektów. Bardzo dużo przed nią. Kobieta inteligentna jak mało kto w firmie. Wie co chce tu robić i dąży w tym do celu. Nadrabia kilkuletnie zaległości. Trzymamy kciuki za dalsze jej sukcesy w pracy. Ale warunek jest jeden – na tym pokładzie nie może być kierowników H1, H3, którzy prowadzą działania destrukcyjne wobec firmy i pracowników. Z nimi na tym statku utoniemy

ola
@Koziorozec

Czy to prawda że ruszyła już rekrutacja na nowego kierownika H3??

Przerost formy nad treścią. Zwracanie innym uwagi na wszystko kompletnie nie znając rzeczywistości w tej firmie. "Wiele o sobie, o bezpieczeństwie nic". Zero informacji o szkodliwości danej pracy i możliwych zagrożeniach. To zrobiłam, tamto zrobiłam, "ja ja ja ja". Bramki za 80 tysięcy, a choć częściowej eliminacji szkodliwych oparów (H1) nic.

gienek
@Koziorozec

Ludzie jeśli chcecie przyjść do tej firmy serdecznie zapraszamy, może odnajdziecie w niej swoją pasję. Ludzie powinni zajmować się rzeczami, którymi się pasjonują, żyją tym jak ten bohater z filmiku w linku. Ale robiąc coś bardzo dobrze trzeba być specjalistą w jednej branży bo jeśli zajmujemy wszystkim robimy to po łebkach i nasza praca jest bardzo nisko wydajna pomimo wielu godzin spędzonych w pracy. Więc zastanówmy się dziś co chcemy robić dziś, za miesiąc, za 5 lat. (usunięte przez administratora)

fiołek
@gienek

Ciekawą ofertę pracy proponuje firma ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej PUSTKÓW. Może akurat ktoś znajdzie się z naszej firmy kto zechce tam rekrutować i odnajdzie swoje miejsce na ziemi blisko domu. Serdecznie polecam. Wymagania: pełna dyspozycyjność 24h/dobe, wielkie poczucie humoru, zdolności kierownicze, Oferujemy stabilne zatrudnienie, samochód służbowy VW, atrakcyjne wynagrodzenie. Praca na umowę zlecenie - odśnieżanie parkingów....

Bieszczady
@Koziorozec

Kochani a wiecie może czy w tym roku będzie dofinansowanie do wycieczek dla pracowników? Rok temu socjal był zawieszony w kwestii dotacji wycieczkowych. Ciekawe dlaczego.... Może teraz sie coś zmieni. Fajnie byłoby gdzieś pośmigać na nartach lub pochodzić po górach.

@Bieszczady

Możesz zapomnieć że pojedziesz nawet jeśli będzie takie dofinansowanie to pojadą wybrane osoby te same co roku jeżdżą jeden skład i tyle. Nitk ci nie powie o czymś takim nawet kierownik a brygadzista przekaże to tylko do paru osób zaufanych że nic nie wyglądają. Taka polityka panuje równi i równiejsi.

@Bieszczady

Moi drodzy w poniedzialek 29.01.2024 na hali drugiej od godziny 14,45 będzie spotkanie pracowników z prezesem. Zapodajcie informację, żeby przyszło jak najwięcej osób. Przypuszczam, że będzie poruszana kwestia podwyżki którą prezes obiecał na styczeń, wszyscy od tygodni czekamy na aneksy. Jeśli będzie nas więcej, to może uda się coś więcej wynegocjować. Wiele osób nie chce przyjść bo wysyła już cv albo łatwi już sobie inna pracę, ale dajcie szansę prezesowi, może zależy mu na pacownikach Jeśli okaże się, że to spotkanie to ściema i mydlenie oczu to nie stójmy jak zwykle jak stado owiec i powiedzmy co myślimy. W kraju właściciela firmy średnia krajowa pensja dla produkcji po przeliczeniu na złotówki, to około 30 tys brutto. Niech tylko nie mówi że za 4500 brutto jesteśmy nierentowni.

Syn prezesa

A więc ktoś pisze że planowanie źle funkcjonuje nie do końca bym się z tym zgodziła ;) planowanie tutaj nigdy nie funkcjonowało i nie funkcjonuje a podwyżki jeśli będą mniejsze procentowo niż podwyżka najniższej krajowej ;) to chyba ludzi z biura będą ściągać na produkcję bo pracownik z doświadczeniem na pewno nie zostanie w tym (usunięte przez administratora)

Małysz

A ja się pytam gdzie było Utrzymanie Ruchu 19.01.2024 (piątek)? Gdzie była służba BHP? Gdzie był Prezes? Lód na wszystkich drogach dojazdowych, lód na wszystkich ścieżkach dla pieszych!!!!! Ludzie ślizgali się, ledwo trzymali się na nogach, wywracali się na lodzie. Tłukli sobie nogi, głowy, ręce. Seria zdarzeń potencjalnie - niebezpiecznych!! Cud, że nikomu chyba się nic nie stało. Czy tak ma wyglądać poprawa bezpieczeństwa w firmie? Czy w firmie brakuje soli czy piasku a może brakuje 27,70 zł /h???? Prezesie jeśli nie potrafisz kierować zespołem ludzi to może wystarczy samemu wziąć taczki i sypać tym piaskiem czy solą. Więcej powagi, szacunku i respektowania przepisów prawa wobec pracowników.

H3
@Małysz

Za Pawła K. (BHP) to nigdy do takiej sytuacji nie dochodziło. Zawsze było posypane w zimie i odśnieżone. Nigdy nawet problemu ze śmieciami nie było. A teraz ? Szklanka między halami że się przejść nie da. Nie mówiąc już o jeździe wózkiem widłowym czy wózkiem transportowym. Kontenery opróżniane są ZA PÓŹNO. Śmieci się walają w workach po placu. Niech się księżniczka Ewka położy najlepiej i leży bo praca jej nie idzie za bardzo. Panie Prezesie czas otworzyć oczy i zmienić osobę na tym stanowisku bo tak dłużej być nie powinno. Za Pawła K. takich problemów w firmie nie było.

Pracownik H3

Do pani Ewy Pani Ewo jak organizuje pani szkolenie dla brygadzistów to niech robi to w sali konferencyjnej a nie na jadalni. Zajmuje pani cała jadalnie na cały dzień pracownicy nie mają gdzie zjeść ani napić się coś ciepłego. Pracownicy są zmuszeni siedzieć w szatni albo stać oparci o ścianę w zatęchłej szatni. Troszkę powagi z pani strony i szacunku dla pracowników którzy pracują na pani wypłatę, a nie pokazuje pani swoje ego.

Agatka

No i dowiedzieliście się już, ile po podwyżkach będzie? Chciałabym wiedzieć, jak zarabia Production Manager, nawet dla porównania w tym ogłoszeniu sprzed 4 miesięcy nic nie napisali, jak patrzyłam, bo starałam się coś znaleźć. Liczę na Was, bardzo mi zależy na pracy

@Agatka

Daj sobie spokój z tą firmą zaraz ci podetną skrzydła i dotkniesz sufitu finansowego bo twoja podwyżkę dostaną kolesie co ciągną kierownikom szczególnie H3 góruje. Naśmiewanie i obrabianie (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym (usunięte przez administratora) poniżanie i dyskryminacja. Twoje pomysły sa głupie po czym za parę tygodni , miesięcy są wprowadzane i śmietankę zbierają lizatory kierownika.

Asia

Jak się pracuje na H1 przy tzw wykładaniu? Wiem, że to praca z żywicami ale coś więcej na temat? I jaka panuje tam atmosfera?

Ktoś

@Ktoś

Najbardziej merytoryczny wpis jaki jest na tej stronie i niestety prawdziwy. Kiedyś władze (były prezes i dyrektor) byli ludźmi. Najgorzej dorwać chwilowej władzy i przestać być człowiekiem. Jakie prawdziwe w tych czasach. Dla niektórych być to wyłącznie mieć. Proszę o nie usuwanie tego wpisu. Od siebie dodam, że atmosfera stoi na równi z pieniedzmy, a zdrowie przed…

Do ktoś

Kamil

Witam ogłoszenie na lakiernika wisi od trzech lat jest to co najmniej niepoważne byłem na rozmowie szukają frajera na trzy zmiany i do tego zarobki śmieszne jak dla lakiernika średni klasy lakiernik bez problemu zarobi między 6 a 7 na rękę do tego zasięgnąłem języka jaka panuje atmosfera w firmie i dowiedziałem się że najgorzej by trafić na H3

Zostaw merytoryczną opinię o 3A Composites Mobility - Mielec

• Jak się pracuje w 3A Composites Mobility?

Zobacz opinie na temat firmy 3A Composites Mobility tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3A Composites Mobility?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3A Composites Mobility
2.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Inwestorów 6
    39-300 Mielec