Opinie o Zam Nova Gładysek sp.j. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zam Nova Gładysek sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zam Nova Gładysek sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zam Nova Gładysek sp.j. w Mielec

Czy poziom wynagrodzeń w Zam Nova Gładysek sp.j. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.gov.pl 29 stycznia.

Miki Nowy wpis

Czy coś sie zmieniło w tej firmie od 2 lat nie widać komentarzy

A jakie są warunki zatrudniania w tej firmie? Ktoś wie ?

Jelonek
@Ewa

Chcesz tu przyjść do pracy?odradzam!!!

Alicja Nowy wpis
@Jelonek

Jako kandydat odradzasz? Czyli nie znasz sytuacji ze środka "na własnej skórze"?

Jelonek Nowy wpis
@Alicja

Jakbym nie znał to bym się nie wypowiadał

No widzę że te opinie takie niezbyt, a czemu pracownice są zastraszone? Do pracowników płci męskiej ma inne podejście? Widzę że wisi u nich oferta pracy jako pomocnik ustawiacza i mój mąż zastanawia się czy aplikować.

Jdl
@Ewa

Nie polecam

Zbigniew
@Jdl

Napiszesz dlaczego, bo samo nie polecam niewiele mówi. Kasa ci nie odpowiada, czy problem leży gdzieś indziej? Wytłumaczysz mi?

AntyPRL
@Zbigniew

(usunięte przez administratora) się skończyła dawno temu w Polsce,ale jeszcze dinozaury żyją i takimi firmami zarządzają.Mlode pokolenie powinno pogonić Bossa z pod znaku sierpa i młota.

Alicja
@AntyPRL

Aż mnie ciekawość zżera co takiego się skryło za tymi kropeczkami. Chociaż w sumie ostatnia część chyba jasno na to wskazuje... To brzmi jak wezwanie do powstania, myślisz, że serio młodzi by dźwignęli firmę? Bo czasami można się jednak srogo przeliczyć...

Zuza

To ktoś tam jeszcze pracuje ?

Zbigniew
@Zuza

A czemu nie miałby pracować? Szukasz info o warunkach zatrudnienia, czy tylko zaglądasz tu z ciekawości?

Teodor
@Zbigniew

A ty pracownikiem jesteś?

Paulina
@Teodor

a jakie to ma znaczenie kto kim jest, pytać już o pracę w tej firmie nie wolno ?

Crusader
@Zbigniew

A prosto do ciebie do biura szefa o te informacje podejść"Zbysiu"?

Rozmowę kwalifikacyjną w Zam Nova Gładysek sp.j. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko USTAWIACZ?
sdf

To ile teraz kosztuje wyczyszczenie kartoteki na GoWork?

Byłypracownik

O właścicielu można powiedzieć tylko jedno. Tzw. Janusz biznesu który nie szanuje swoich pracowników.

Makram

Praca w tej firmie to porażka. Właściciel jest chamski w stosunku do pracowników. Wszystkie pracownice są tam zastraszone. Nie polecam tam pracy.

Ewelina

Cześć, znalazłam taką ofertę pracy do tej firmy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/ustawiacz,praca.gov.pl2615700f340b0653b7b82d3d3bfaab49,mielec. W ogłoszeniu jest napisane, że praca jest na dwie zmiany, ale nie napisali, na jakie konkretnie. Czy ktoś może napisać, w jakich godzinach dokładnie się tam pracuje? Dziękuję.

Wierzchowiny
@Ewelina

1,2 zmiana

Marian

A jak ze studentami? Chętnie przyjmują?

Danuta

Czy szefowie dbają o zachowywanie bezpiecznej odległości między pracownikami?

Zostaw merytoryczną opinię o Zam Nova Gładysek sp.j. - Mielec

• Jak się pracuje w Zam Nova Gładysek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zam Nova Gładysek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zam Nova Gładysek sp.j.
  • Wojska Polskiego 6CA