Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Opinie o Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

@student

Firma Geyer & Hosaja zatrudnia studentów przez co daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, zachęcamy do złożenia CV na adres praca@geyer-hosaja.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy

Jasiuu Nowy wpis

Zgadzam się z Twoją opinią. W tej firmie brakuje szacunku dla pracowników, traktuje się ich jak roboty z kosmicznymi wymaganiami. Problemy techniczne spotykają się z pretensjami, co tylko pogarsza sytuację. Dobry pracodawca powinien doceniać pracowników, inwestować w ich rozwój i dbać o ich zdrowie. Ignorowanie tych kwestii przyniesie firmie problemy. Zmiana podejścia do pracowników przyniesie korzyści zarówno im, jak i firmie.

ABV Nowy wpis

Zgodnie z ustawą pracodawca nie ma obowiązku zapewnienia wiatraka MA za to obowiązek zapewnienia klimatyzowanego pomieszczenia do odpoczynku

Adaś Nowy wpis
@ABV

Zgodnie z ustawą pracownik nie ma w tej firmie żadnych praw a tylko obowiazki

Rower

Niestety nic się nie zmieniło co do wypłat!!! Będą kolejni osoby zwalniać się.

On Nowy wpis

A co mamy zrobić? Jeden zakład w regionie,a dzieci trzeba utrzymać.Gdyby było coś bliżej.

Pawel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Moja żona chce się przyjąć Do laboratorium jakieś opinie o tym miejscu czy warto ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Adaś

Może panom reformatorom zależy na tym żeby firma działała tylko na terenie siedziby główne j. Cześć to wszystko zaczyna mać nieprzyjemny zapach i nie jest to bynajmniej zapach granulatu i gumy

Aaa

Firma nie upadnie obetna wam pensje o połowę a i tak będziecie dalej tyrać w tej saunie

Qwe

Oj tam oj tam czepiasz się . Proporcja pracowników produkcji i "umysłowych" zaraz wyniesie 50:50 . Jak zacznie brakować na produkcji ( przecież nowych z zewnątrz jest jak na lekarstwo) to wrzucą tych z biur. Steve Bird już nagrywał każde stanowisko co się na nim robi. Teraz tylko zainteresowanym zrobią szkolenie , pokażą filmik i do pracy . Skoro tak lubicie gnębić produkcję to niedługo będziecie sami pracować albo zwijać firmę zamiast robić inwestycje i dokładać stanowisk pracy nie mając nawet 85 procent zapotrzebowania na obecne stanowiska.

Smerf

Czy od lipca firmie będą podwyżki!!!!!!!!!!!!!

Tymek

Witam, Widzę że szukacie na stanowisko operator. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Jak to wygląda, jakie zarobki jacy ludzie tam pracują i na jakie stanowisko można awansować i po jakim czasiebo w ofercie jest napisane

Julka
@Tymek

3200do rapy 50 stopni , ludzie by cię utopili w łyżce wody ,a tak to kocham to pracę właśnie się zwalniam ????

Nowicjat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak tam jest . Ile idzie wyciągnąć ? Pisać tylko szczerze z 4tys weźmie czy ciężko ?

Wąż

Jak tam człowieczki... Widzę wszyscy zadowoleni z wypłaty? To jakaś tragedia w tej firmie, fakt że krótki miesiąc,ale żeby aż tak, kto za takie pieniądze ma przeżyć!W tych czasach wszystko do góry a wypłaty stanęły w miejscu tragedia, firma ceniona naszym zdrowiem, człowiek że nie dziwi że nie ma rąk do pracy i raczej nie będzie, przychodzą i odchodzą ale bardziej odchodzą z tej firmy.My nie chcemy za darmo pracować, należy nam się godne pieniądze za ciężka praca. Inwestycje kosztem pracownika, pracownik się nie liczy niestety,a tym bardziej brak szacunku. Jak godnie nie podniesa stawek to czarno to widzę.Nikt za darmo nie będzie pracował...

A1
@Wąż

Nie dostaliśmy zbyt wiele. Widać mało pracowałeś. Musisz więcej pamiętaj że praca popłaca Widać nie wyrobiłem normy

Renia

Witam mamy teraz przedstawicielkę w gminie i chciałbym żeby porozmawiała z Panią Machnik o ścieżkę rowerową do naszej firmy .Juz dużo nie brakuje

Ewelina
@Renia

Witam serdecznie, Zachecam do kontaktu bezposredniego:-) To forum nie sluzy do udzielania tego typu informacji i w przyszlosci nie bede udzielac informacji ta droga. Nie mniej jednak dzisiaj zrobie wyjatek. Milo mi poinformowac, ze juz 22.05. RM podjela uchwale w sprawie patrycypacji w kosztach budowy tej sciezki i dokonala zmiany w budzecie. Wkrotce rusza prace. Mam nadzieje, ze sciezka bedzie dobrze sluzyla zarowno naszym pracownikom jak i mieszkancom. Serdecznie pozdrawiam i zycze milego dnia, Ewelina Maron

Honorka

Widziałam że szukają specjalisty ds. obsługi zamówień, możecie mi doradzić czy aplikować, czy lepiej sobie odpuścić. Chodzi mi oczywiście w głównej mierze o zarobki, i czy faktycznie jest możliwość awansu, tak jak piszą w ofercie. Socjal mają bogaty, ale czytam, że coś z premiami jest nie tak. To ile jej wam przyznali, że ktoś określił jej kwotę jako "śmiech na sali"? Aż jestem ciekawa:)

@Honorka

Premia około 700-800 złotych była na produkcji w poprzednim miesiącu

No to super, to nie są małe kwoty. Ale jak piszesz, to premia na produkcji, nie w dziale zamówień. Ale w firmach zwykle ptaszki ćwierkają o zarobkach, więc może coś tam słychać, czy biurowi mają premii więcej od Was, czy mniej? ;)

As

A stawka 25.5 brutto za godzinę.

Roxi

W komentarzach pisaliście, że rozmowy z kierownikiem nie wygląda zbyt dobrze. Dodatkowo, widzę jakiś problem z premiami, gdzie dostają je osoby, które na to nie zasłużyły. W takim razie, czy jest tutaj ktoś z firmy, kto mógłby to potwierdzić lub zaniechać? A może sam @pracodawca ma coś do powiedzenia w tej kwestii? :))) Mój partner szuka pracy i chętnie przyjąłby się na stanowisko operatora maszyn i urządzeń, bo na stronie firmy wisi aktualnie taka oferta. Jednak wspomnianych przeze mnie kwestii tam nie uwzględniono, dlatego dopytuję. :)))

Anna K.

Witam zastanawia mnie częstą i cykliczna oferta na stanowisko spec. do spraw obsługi zamówień? Czym to jest spowodowane czy jest to ciężkie stanowisko czy po prostu zła atmosfera wew. ?

qwerty

Siema jest wakat dla operatora, jak wyglada praca, ciężko wyrobić normy? To robota na kilku maszynach, ja zawsze na jednej robiłem wiec ciekawi mnie jak u was to działa. Napisali w sumie tylko wymagania i obowiązki w ogłoszeniu, a oprócz tej premii to co ciekawego maja do zaoferowania

HALLO

Nikt nic nie pisze o wypłacie? Rzucili troszkę na premii, śmiech na sali, nawet nie mamy najniższej krajowej, czy to jest zgodne prawem, zobaczymy ile dotrze osób do pracy! Widzę że każdy zadowolony z wypłaty? Firma ceniona a robimy za psie pieniądze,WSTYD.

AAA
@HALLO

Troszkę premii? Kilka stówek chociaż dostaliście? I jak to możliwe, że nie ma najniższej krajowej? Przecież to już w ogóle niezgodne z kp.. nikt jeszcze się nie przyczepił do firmy? A na jakim stanowisku robisz? Czy wszyscy tu raczej podobne zarobki mają? Ja myślę o stanowisku operatora, ale jeśli nawet minimalnej nie zaproponują to chyba podziękuje

On
@HALLO

Jak już wcześniej napisałem kierownik popatrzył i nawet Ci którzy dużo gadali zapisali się na 12 godzin pracy, za psie pieniądze .Tak to możemy sobie sami naskoczyć a góra tylko się cieszy

@On

To na jaką stawkę można liczyć za pracę przez 12 godzin? Zastanawiam się, jak to wygląda na stanowisku operatora maszyn i urządzeń. Czy pracuje się po te 12h i jeśli tak, to za jaką stawkę? Właśnie znalazłem ogłoszenie o pracę i przymierzam się do zaaplikowania.

@ANIA @MANIEK Czy naprawdę uważacie Państwo, że ktokolwiek z Kantyny czyta zamieszczane tutaj informacje? Czy uważacie Państwo, że platforma dotycząca informacji o Pracodawcach jest odpowiednia do krytyki kulinarnej i Waszych preferencji dotyczących JEDZENIA?

Kandi

A jak jest w magazynie sur? Warto składać podanie? Atmosfera ok czy wyścig szczurów? Coś nt kierownika/brygadzistów? Dzięki za informację

Alex

Słyszałem ze jakiś mały protest się szykuje po tej wypłacie jak będzie słaba ?

On
@Alex

Dużo gadania a jak przyjdzie co do czego to kierownik popatrzy i wszyscy będą zapierniczaç.Zwłaszcza na dywanikach Tam zawsze się duzo gada a mało robi.

ABV

Rozmowa z kierownikiem : czekaj mam telefon, co chcesz, chwilę mam telefon co jest czekaj bo Marta dzwoni zaraz co chcesz a zaraz bo dzwoni kiego grzyba chcesz, zaraz bo dzwoni, nie denerwuj mnie widzisz nie mam czasu.To tyle jeśli chodzi o komunikację z

Zzx
@ABV

Fajne i ciekawe firma namawia do rozmowy z kierownikiem ale w końcu nie pamiętam o. co mi chodzi bo dzwoni ktoś .A powinno być: Rozmawiam z pracownikiem poczekaj

Dobre chociaż te 400 złotych... Ale za co w ogóle można otrzymać tę premię? Są jakieś konkretne wytyczne bądź regulamin, który trzeba przestrzegać, aby dostać te dodatkowe pieniądze? :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Geyer & Hosaja Sp. z o.o. - Radomyśl Wielki

• Jak się pracuje w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 20 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.