Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

@student

Firma Geyer & Hosaja zatrudnia studentów przez co daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, zachęcamy do złożenia CV na adres praca@geyer-hosaja.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy

Praca Nowy wpis

Siemka wie ktoś ile młodym teraz dają na start?

As Nowy wpis
@Praca

To zależy czy jestes nieudacznikiem jesli tak to dostaniesz 20,50 a jak nie to tez dostaniesz tyle a ile byś chciał dostać naucz się pracy a pózniej stawiaj warunki

B Nowy wpis

Co wam powiem przechodze przez rolnictwo nie raz patrzę nie bede pisal po imieniu gościu śpi a potem dostaje nagrodę na wigilię mi chodzi o 2021 za co pytam sie

Nick

Czy praca jest na 3 zmiany czy 4 brygadowka? Mowa o produkcji

Nowy wpis

@Nick

3 zmiany

KANDYDAT
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Będą podwyżki w Nowym Roku????

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Tomasz
Kandydat

WItam .CHciałbym sie zapytać o zarobki w tej firmie , i ogólnie jak sie pracuje bo mam zastanawiam sie slozyc tutaj CV

Rafal
@Tomasz

4200 dostaniesz a czasami 5000 tysięcy to zależy od wieku twojego ,od 18 lat do 26 jestes zwolniony z składek a jak masz juz więcej niż 26 to zarobki w tej firmie od 2800 do 3200 i czym dużej pracujesz tym mniej zarabiasz

Alek

Czy ktoś sprawdza jakoś jedzenia z kantyny co przychodzi, bo dziś to kurczak to był chyba odpad, zdechniemy .gdzie jest szefowa kuchni

@Alek

Nigdy tu nie pisalalam ale to prawda z tym wczoraszym jedzeniem

Mancia
@Alek

@Alek, jedzenie jest zawsze świeże! Ja tam lubię posiłki na kantynie :) smakują mi, jak u mamy:)) Dziewczyny jesteście świetne!!!szefowa to chodzące złoto!!! A najwidoczniej niektórzy mają za dużo w dupkach????

Alek
@Mancia

Ja nie mówię ze nie jest smaczne ,ale nie które rzeczy są nie świeże .Jak bym pracował na kuchni tez bym chwalił .Ja tylko chce zwrócić uwagę ze jak coś przyjeżdża nie świeżego to można zwrócić, bo my za to płacimy i nie małe pieniądze .A jedzenie nie jest jak u mamy nie przesadzaj ,to masz mamuśkę co słabo gotuje na to wychodzi

Marek
@Ania

Na jaką stawkę można liczyć na okresie próbnym? Jest ogłoszenie o pracę na produkcję operator maszyn niech ktoś napisze konkretne.Bo w ogłoszeniu to fajnie wygląda a jak w rzeczywistości

@Marek

20,50 zł/brutto/h dla nowych pracowników bez doświadczenia. Dla osób z uprawnieniami (np. wózki albo SEP) wyższa.

Alex
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Szkoda ze jak przyjdzie z doświadczeniem na wozek a ma dwie lewe ręce do roboty ,brak słów

W firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Magazynier - Pracownik Magazynowy. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Ja
Klient

Doworze zywnosc i na 200 m od bramy zawieszenie wysiadal DOŁY

Czy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

student
@Pytanie

Z tego co wiem, to czasem zatrudnia, ale trzeba się skontaktować z kadrami i tam powiedzą.

@student

Kandydat
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Zatrudniają studentów? Zwodzą kandydatów, umawiają na rozmowy, obiecują gruszki na wierzbie a nawet nie ma kto odpowiedzieć na złożone CV oraz jaka jest sytuacja aplikującego po rekrutacji. W tych czasach to mało profesjonalne.

Czy firma Geyer & Hosaja Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Alf
@Pytanie

Tak nawet i wecej zarabiają wystarczy ze dobrze ze kierownikiem dobrze żyją sa takie Panie każdy ma swoją lube

Smoczek

Zacznę od tego że nie polecam pracy. Praca bardzo ciężka a te niby benefity nie rekompensują wysiłku włożonego przez 8 godzin pracy. Smród, (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. Mydła oczy na rozmowie kwalifikacyjnej bonusami pracowniczymi a to nie na bonusy człowiek pracuje tylko na pieniądze. Wyśrubowane normy że nawet do ubikacji ciężko wyjść bo normę trzeba zrobić. Kolesiostwo na każdym kroku. To tyle w temacie a znalazłoby się więcej.

JONSON

Już zaczynają ludzi mieszać na inne wydziały bo brakuje rąk do pracy niestety brak perspektyw w naszej firmy a teraz za pół miski ryży.

CALINECZKA @@@@
@JONSON

Już nie mogłam musze się wypowiedzieć, krew mnie zalewa co robią ludźmi przeganiają nas jak bydło bo brakuje pracowników, nie trza było zwalniać z długoletnim stażem tego nie było by problemu, no ale cóż pracujesz u prywaciarza to tak jest, jak tak dalej będzie to sami pracownicy odejdą a podwyżki sami odpowiedcie! Górze wiecznie mało tyle co oni wzięli pieniędzy za nas!

Samson @@@

Już mieszają z ludźmi bo brakuje rąk do pracy, nie było by roblemu jeżeli były by dobre płacę ale nie w tej firmie może się polepszy ale giedy! Tego nikt nie wie ☹️.

Daleko @
@Samson @@@

Dobrze napisane Samson. A co teraz się dowiedziałam to aż tebletki nie pomagają na nerwice góra chcę robić po 12godzin! Bo setki nie chcą płacić już ich to zabolało, ciężko wytrzymać 8godzin w tym smrodzie, niech góra stanie, teraz jest jeszcze znośnie, a co będzie latem! Druga sprawa ja wiem ze nigdy nie przejmowali się pracownikami, wpłacę tragedia, ale zawsze się znajdzie osoba która będzie robić dwunastki. Ludzie trzymajmy się razem to jest nasza siła. Nie polecam tej firmy.

pracuś
@Daleko @

Jasne, najłatwiej to narzekać i marudzić. I jeszcze innych zniechęcać. Jak się nie podoba, to znajdź sobie lepsza pracę. W ziemie źle, w lecie źle. Niektórym zawsze i wszędzie źle. Dlaczego nie piszesz czegoś pozytywnego - ze firma daje ci codziennie świeżo ugotowane obiady i to ZA DARMO? Codziennie. Na każdej zmianie, nawet w nocy możesz zjeść domowy posiłek. Tego nie doceniasz. I bony na święta dają, wczasy pod gruszą, karty multistort.

@pracuś

No jedzenie dają ale sukces i zeby to było zjadliwe to bym nie powiedziała i co jeszcze dają wczasy pod grusza 400 zł i dwa tygodnie nie ma cię w pracy i bez premi na jedno wychodzi hehe niech kasę dają to ludzie beda pracowac,

A

To tak nie powino byc ze w zawodach strazckich co byly 24 09 2021r w partyni ze udzial biore co rok te same osoby albo co mi sie nie spodobalo przyjda mlodzi do roboty i co startuja bo ma tate brigadziste smiech i nie sprawiesliwe to jsst

Bezimienny
@A

Widzę se ktoś tu ma jakieś niespełnione ambicje strażaka i wielki ból du.py. Rekrutacja do zawodów była w pełni otwarta dla wszystkich widocznie musisz być totalna łamagą że nie dostałeś propozycji bo jak wiesz w grupowych rywalizacjach każde ogniwo musi być mocne żeby wygrać. (usunięte przez administratora)

X

Co to.ma byc ze w zawodach strazkoch co rok biora udzial te same osoby bo co oni sa inne nikt nie wie nawet z rolnictwa kto bierze ucial wszystko robia za plecami a to tak jest co rok brygadzista bierze uszial z rolnictwa a teraz (usunięte przez administratora) albo przyjda mlodzi i teaz biora udzial

X

Pieknie sie robi usuwa sie wiadomosci bo co ktos napisze prawde

As

Jestem za tym żeby ci co zostali zaszczepieni dostali podwyżkę 1 zł na godzinę .Szefowa kuchni do zwolnienia za te jedzenie , bo grypa nas nie zabije tylko to jedzenie

BOLEK
Klient

Cześć mam pytanie jak wygląda praca na maszynie co przecina gumę gdyż dostałem propozycje pracy na tym stanowisku i chciałem się zorientować jak wygląda praca

Ania

Myśle ze w tym miesiącu beda takie same premie co ostatnio .Przecież nam osoba zarządu obiecała wiec myśle ze słowa dotrzyma .I proszę nie kasować naszych wiadomości

X

Nie powinno byc tak dawniej brygadzista jezdzil wuzkiem bylo ok teraz sa liderzy wuzkowi a lider siedzi za biurkiem pije kawe powinny byc kamery pracowniki mają kamery przed soba jest ok

@X

Dziękujemy za zasygnalizowanie problemu, obecnie podejmowane są działania mające na celu wyjaśnienie w/w sytuacji

Wiecie może, czy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Geyer & Hosaja Sp. z o.o. - Radomyśl Wielki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, a 18 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.